Opinie o PHU Andrzej Bogusławski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PHU Andrzej Bogusławski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PHU Andrzej Bogusławski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Andrzej Bogusławski w Bydgoszcz

zawiedziony Nowy wpis

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ,jestem totalnie rozczarowany ,potwierdziły się moje przypuszczenia dotyczące dużej rotacji ,jeśli już na rozmowie modliłem się aby nie trafić tam do pracy ,zostałem potraktowany z góry ,zero szacunku ,nie warto trwonić czasu i życia dla pracy w takim miejscu ,widzę dzis kilkanaście ogłoszeń na wszelkie stanowiska - czyżby wszyscy pracownicy zostali nagle zwolnieni ? albo sami odeszli jednego dnia ? na 100% coś nie gra w tej firmie ,na szczęście mam już to za sobą

Adam Nowy wpis

A czy w firmie jest przestrzegany kodeks pracy ?

Piotrek Nowy wpis

Czy pan Andrzej poszukuje może pracowników do pomocy do swojego zakładu?

Jaka jest kultura pracy w IHU Andzrzej Bogusławski? Obowiązuje typowy dress code?

Ona Nowy wpis

Nie ma kultury pracy w tej firmie, firma nastawiona tylko na zysk a pracowników ma za nic. Drescode obowiązuje taki na jaki Ciebie stać, bo jest we własnym zakresie. Bardzo ciężka atmosfera (usunięte przez administratora)działając na granicy mobbingu. Absulutnie nie polecam pracy w tej firmie !!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PHU Andrzej Bogusławski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Jarosław

Warto sprawdzać gdzie piszemy swoje opinie. To jest forum dla pracowników!

adam

Nie polecam serwisu w tej firmie. Niestety mechaników mają do (usunięte przez administratora) Jedną rzecz naprawią inną zepsują. Najlepiej dbają o własny interes pytając czy potrzebuje pan paragonu? Zapłaciłem za serwis prawie 2tyś i nie jest tak jak być powinno. Cały czas słyszę: "bo mechanik powiedział że ..". Omijajcie partacza z daleka.

Urszula

Ostatnie opinie na temat firmy IHU Andrzej Bogusławski zostały napisane przez klientów tej firmy. Jakie zdanie na temat tej firmy mają jej pracownicy? Czy jesteście zadowoleni z warunków pracy? Czy firma oferuje umowę o pracę? Napiszcie proszę coś więcej, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

gość

Nie polecam oszuści kasują za To czego nie zrobili przez rok czasu naprawiamli mi sprzęgło w motorze zapłaciłem 1000 i nadal lipa na reklamacji tego sprzęgła teź wystawili fakturę na 450źł gdzie mieli poprawić to co było źle zrobione OSZUŚCI!!!!

maja

[usunięte przez admina] Rotacja wśród pracowników bardzo wysoka co obserwuję od ponad dwuch lat. Na motorach może to on sie zna , ale szacunku do swoich pracowników to gość nie ma.

jaguar152
@maja

W DNIU 25.06.2014 WPŁACIŁEM ZALICZKĘ NA SKUTER YAMAHA FZR 2014 POTEM DOPŁACIŁEM RESZTĘ W SUMIE 58329 ZŁ .SKUTER ZOSTAŁ DOSTARCZONY 23.06.14 NIE BYŁOBY W TYM NIC CIEKAWEGO GDYBY NIE FAKT ŻE SKUTER PRZYJECHAŁ Z 12 USZKODZENIAMI LAKIERU WIEC GO NIE ODEBRAŁEM CZYLI NIE MAM 60,000ZŁ I NIE MAM SKUTERA A PAN BOGUSŁAWSKI UMYWA RĘCE TWIERDZĄC ŻE TO WINNA FIRMY TRANSPORTOWEJ CHOĆ TO JEMU PŁACIŁEM ZA TRANSPORT DO ŁĘCZNEJ 500ZŁ. ZAKŁADAM SPRAWĘ BO PAN BOGUSŁAWSKI SĄDZI ŻE ZGŁOSI SZKODĘ PRZYJEDZIE RZECZOZNAWCA OKREŚLI IŻ ELEMENTY NIE SĄ USZKODZONE CZYLI POPĘKANE ITD TYLKO USZKODZONE LAKIERNICZO WIĘC DADZĄ MI MOŻE NP 1200ZŁ NA MALOWANIE I MAM BYĆ ZADOWOLONY .NIE PO TO ZAMÓWIŁEM SPRZĘT NOWY I NA ZAMÓWIENIU DOPISAŁEM DODATKOWO ABY NIE MIAŁ ŻADNYCH USZKODZEŃ I NIE PO TO ZAPŁACIŁEM 60,000ZŁ ŻEBYM DOSTAŁ MALOWANEGO BUBLA. NIECH KAŻDY PRZED WPŁACENIEM MU ZALICZKI POMYŚLI TROCHĘ A MOŻE UNIKNIE STRESU KTÓRY MAM TERAZ JA.WRZUCAJCIE SWOJE OPINIE MOŻE TO UCHRONI INNYCH

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Andrzej Bogusławski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PHU Andrzej Bogusławski?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Andrzej Bogusławski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PHU Andrzej Bogusławski
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wrocławska 4
    85-211 Bydgoszcz