IHU Andzrzej Bogusławski

Słupsk

Opinie o IHU Andzrzej Bogusławski

maja 2009-10-21 23:56:59
[usunięte przez admina] Rotacja wśród pracowników bardzo wysoka co obserwuję od ponad dwuch lat. Na motorach może to on sie zna , ale szacunku do swoich pracowników to gość nie ma.
jaguar152 2014-07-25 17:33:13
W DNIU 25.06.2014 WPŁACIŁEM ZALICZKĘ NA SKUTER YAMAHA FZR 2014 POTEM DOPŁACIŁEM RESZTĘ W SUMIE 58329 ZŁ .SKUTER ZOSTAŁ DOSTARCZONY 23.06.14 NIE BYŁOBY W TYM NIC CIEKAWEGO GDYBY NIE FAKT ŻE SKUTER PRZYJECHAŁ Z 12 USZKODZENIAMI LAKIERU WIEC GO NIE ODEBRAŁEM CZYLI NIE MAM 60,000ZŁ I NIE MAM SKUTERA A PAN BOGUSŁAWSKI UMYWA RĘCE TWIERDZĄC ŻE TO WINNA FIRMY TRANSPORTOWEJ CHOĆ TO JEMU PŁACIŁEM ZA TRANSPORT DO ŁĘCZNEJ 500ZŁ. ZAKŁADAM SPRAWĘ BO PAN BOGUSŁAWSKI SĄDZI ŻE ZGŁOSI SZKODĘ PRZYJEDZIE RZECZOZNAWCA OKREŚLI IŻ ELEMENTY NIE SĄ USZKODZONE CZYLI POPĘKANE ITD TYLKO USZKODZONE LAKIERNICZO WIĘC DADZĄ MI MOŻE NP 1200ZŁ NA MALOWANIE I MAM BYĆ ZADOWOLONY .NIE PO TO ZAMÓWIŁEM SPRZĘT NOWY I NA ZAMÓWIENIU DOPISAŁEM DODATKOWO ABY NIE MIAŁ ŻADNYCH USZKODZEŃ I NIE PO TO ZAPŁACIŁEM 60,000ZŁ ŻEBYM DOSTAŁ MALOWANEGO BUBLA. NIECH KAŻDY PRZED WPŁACENIEM MU ZALICZKI POMYŚLI TROCHĘ A MOŻE UNIKNIE STRESU KTÓRY MAM TERAZ JA.WRZUCAJCIE SWOJE OPINIE MOŻE TO UCHRONI INNYCH
gość 2016-09-23 09:26:10
Nie polecam oszuści kasują za To czego nie zrobili przez rok czasu naprawiamli mi sprzęgło w motorze zapłaciłem 1000 i nadal lipa na reklamacji tego sprzęgła teź wystawili fakturę na 450źł gdzie mieli poprawić to co było źle zrobione OSZUŚCI!!!!
Zostaw swoją opinię o IHU Andzrzej Bogusławski - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IHU Andzrzej Bogusławski