Opinie o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Dziś działa na całym świecie poprzez sklepy on-line prowadzone w 11 wersjach językowych w 17 krajach.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Ogólnie rzecz biorąc cała ta firma to jeden wielki zwierzyniec. Zaczynając od niegroźnego Koziołka, który nie bodzie swoimi różkami i Bociana który jest wegetarianinem miłym i przyjemnym. Mamy wredną kunę i świętą krowę. Pozdrawiam. Nie polecam.

dla tych co maja inne wyjście stanowczo odradzam. Zdarza sie ze niektorzy po wykazaniu sie maja mozliwość dostac umowe o prace, ale dotyczy to w wiekszości przypadkow pracowników biurowych, co do produkcji zatrudnionych na stale jest może 1-2 % pracownikow i nie ma mozliwości zmiany, nawet jak sie ktos wykaże czy pracuje tam 5 lat. Pracuje tam juz ponad 5 lat ale tylko dlatego ze nie mam wyjścia. Pieniadze sa na czas, i jak sie pracuje po 15 godzin dziennie to bywaja nawet niezle, ale i tak zarobki sa nieadekwatne do umiejetności czy do przepracowanych godzin ( zwarzając że jest to umowa smieciowa i nie ma sie urlopu czy chorobowego, czy składek zus).Co do podwyzek to graniczaa one na produkcji z cudem, kilka lat temu jeszcze sie zdarzały ale w ciagu ostatnich 3 lat byly tylko 3-4 obniżki, przy czym nastapil wzrost normy, nadgodziny ( niby nie obowiazkowe ale jak ktos sie nie zgadza to mu sugeruja że zawsze może szukac innej pracy) i ciagle podnoszenie porzeczek jakościowych. Ogolnie jest to praca tylko dla tych co nie maja innego wyjścia więc jezeli ktos ma inna mozliwośc to radze z niej skorzystać

@pracownik

na emeryture nigdzie nie mozesz liczyc, ale jak ci w pracy utnie palec to mozesz liczyc na chorobowe i odszkodowanie, a w tej firmie aby cos dostac musisz walczyc o to w sądzie

klon

Jestem zdziwiona opiniami... ponieważ oferty pracy- rekrutacja, zawierają dokładnie informacje o warunkach zatrudnienia - każdy, kto aplikuje wie, ze chodzi o umowę zlecenia, praca zmianowa, stojąca. Każdy, który po jednym dniu rezygnuje, ma uczciwą zapłatę, a nie jak w innych firmach - gdzie oferuje się przyuczenie a potem zatrudnienie. Dodatkowo ile pracujesz, tyle zarabiasz. Wszystko jest do dogadania w sprawie wolnych dni. Jeżeli chodzi o atmosferę - sorry, ale ja przychodzę do pracy, dla pieniedzy a nie dla atmosfery!

Kasa zawsze jest na czas i to jest najważniejsze! A reszta to paplanie, wszędzie trzeba zapieprzać i tyle!

Pracownik Biurowy

rekrutacja odbyła się szybko, w miłej atmosferze, jednak prowadziła ją osoba mało kompetentna. Uważam, że na stanowiska kierownicze powinny być przyjmowane osoby, które zdają sobie sprawę z tego, że będą pracować "pod nimi" inni ludzie - więc poza wiedzą o firmie i o stanowisku, powinny się również wykazać wiedzą HRową. Kierownictwo niesprawiedliwe, nie byłam pod wrażeniem.

pytania bardzo łatwe. Patrząc na poziom pytań i przeprowadzonej rozmowy, wiele osób było zatrudnionych za szybko, wręcz okazało się później, że zupełnie nie nadają się do danej pracy: takie łatanie dziury.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

też odradzam szukam innej pracy porażka ggrosze pracujesz jak robot za miske ryżu przenośnia dla lemingów

feliks

nie warto strata czasu pieniądze liche nieprzyjemna atmosfera pracy akord a jednocześnie normalna stawka prac przejściowa na znalezienie lepszej pracy wyzysk i tyle w temacie odradzam ze szczerego serca

feliks

mała
@feliks

Feliksie, Ile pracowałeś w tej firmie?

byly pracownik
@feliks

a ile twoim zdaniem trzeba przepracowac zeby wiedziec ze gdzies jest do bani, jezeli ktos juz pierwszego dnia cały czas krzyczalna pracowników, wyzywal i grozil zwolnieniem i wystarczy mi jeden dzień zeby stwierdzic ze w tym gownie nie chcę pracowac bo za bardzo smierdz. Nie mam pojecia o jakich premiach ty piszesz bo prawie nikt ich na produkcji nie dostaje, z tego co slyszalem od 3 lat nie ma nawet premii swiatecznej. Moze kadra kierownicza albo kierownicy maja inaczej, ale w takim razie nie wypowiadaj sie w imieniu calej firmy tylko swojego dzialu

husajn
@byly pracownik

Kiedy ty pracowałes? jestem tu od 2 lat i pierwzy raz slysze zeby ktos na kogos krzyczal. co do kasy to jest na czas i to nie najgorsza, a jak w artgeiscie wam za ciezko to amazon czeka hehe

Z produkcji

Kocham ludzi, który przychodzą na tydzień do pracy, a potem wypisują na necie, jakie to tragiczne warunki panują w firmie, bo ostatnio tylko tacy się trafiają. Chcieliby pewnie przyjść, zgarnąć hajs i wyjść, no ale... Jest możliwość przejścia na umowę o pracę, ale trzeba się wykazać, a nie przyjść z postawą, że się należy. A skoro w Polsce tak łatwo dostać umowę o pracę, po co ludzie w ogóle przychodzą do Artgeist na rozmowę, skoro w ogłoszeniu jest, że to umowa zlecenie? Podwyżki są, po pół roku pracy i po roku, premie są osiągalne, wszyscy mają je co miesiąc i to bez ściemy, bo progi są tak zrobione, by były możliwe do zrealizowania, nie tak jak w innych firmach. A że cały dzień robi się to samo? No ludzie, to firma produkcyjna! Jeśli ktoś zna taką, gdzie w czasie pracy skacze się ze spadochronem, bądź zabija smoki, proszę o info! Z wzięciem dnia wolnego, czy zmianą zmiany też nie ma problemu. Masz na 6, a musisz coś załatwić na uczelni? Pogadaj z kimś, zamień się na drugą zmianę i bądź na 14. Ludzie, ogarnijcie się!

były
@Z produkcji

Haha Pani kadrowa sie wypowiedziała - masz umowę o pracę i nie pracujesz na produkcji to nie okłamuj ludzi że jest tak wspaniale - zawsze był wyzysk w tej firmie i zawsze będzie w myśl dewizy że student kasy nie potrzebuje. Pamietajcie kończycoe studia to Wam proponują szkoła policealna albo wypad - nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę.

Ute

Pracuję tu już od kilku lat i jestem zaskoczona powyższymi opiniami. Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony i z tego co wiem, nie ma z tym większego problemu. Wszystkie w biurze mamy etaty. Praca nie jest ciężka (obsługa klienta), atmosfera jest bardzo przyjemna, miły i koleżeński zespół. Ze swojej strony jak najbardziej polecam, szczególnie biuro obsługi klienta :)

gruby

Łatwa kasa, fajna ekipa i ruchome godziny. Zacząłem prace na produkcji na I roku studiów i do dzisiaj godzę, polecam wszystkim studjujacym!!!

Pracownik produkcji

Pracuje tam, i powiem Wam że praca nie jest zbyt wymagająca, cały dzień się stoi i robi jedno i to samo. Co do warunków, to praca jest tylko przejściowa, umowa smieciowa bez możliwości przejścia na umowę o pracę, jak ktoś już pisał wyżej, brak motywacji do pracy wraz ze wzrostem umiejętności brak dodatków, umowa w sumie dla osób które chcą 2msc popracować zrobić na rower i się zwolnić że zlecenia. Chyba że ktoś chce smieciowke, tak pracować a na stare lata obudzić się z ręką w nocniku. Praca ok, ale nie daje przyszłości, ani perspektyw na przyszłość.

HERKULES
@Pracownik produkcji

Hahaha ale sie usmiałesm.A pracując na etacie i odprowadzając składki jaką masz gwarancję emerytury?? Stary oprzytomniej!

Jacaranda

Nie moge wypowiedzieć się na temat atmosfery i warunków w ArtGeist, ponieważ do zatrudnienia mnie nie doszło, natomiast pragnę ostrzec kandydatów do pracy przed zwyczajną nieuczciwością ze strony firmy. Otrzymałam zadanie rekrutacyjne, które miało wykazać moją kreatywność, od tego czasu zero odzewu (minęło parę miesięcy), a moje pomysły zostały wykorzystane na stronie www firmy. Oczywiście rezygnując z podjęcia się zadania próbnego, natychmiast jesteśmy skreślani w procesie rekrutacji, bo takie są realia rynku. Proponuję jednak mieć jakieś podpisane dokumenty o niewykorzystywaniu pomysłów i o tym, że zadanie służy jedynie celom rekrutacji.

Prawilny
@Jacaranda

Witam z tego co mi wiadomo to żadna z prac rekrutacyjnych nie została wykorzystana, gdyż żadna się nie nadawała cześć ze względów estetycznych a część gdyż była nie przygotowana z godnie z normami firmy. Być może Pani praca wpadła do jednej z tych grup i dlatego nie było odzewu. Co w sumie jest normalne bo większość firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi osobami. Ale jeżeli faktycznie opisana przez Panią sytuacja miała miejsc to proszę o podanie linka z Pani pracą.

ota

Nie polecam. Moja zadanie polegalo na kopiowaniu konkurencji. Nie można się kreatywnie rozwinąć. Place kiepskie.Stale rosnace wymagania bez wzrostu wynagrodzenia. Treść opinii:*

ryms

Chciałbym ostrzec potencjalnych kandydatów na pracowników w tej firmie w kwestii dogadywania szczegółów. W moim przypadku negocjacje warunków zaszły daleko i padły wielokrotne zapewnienia zatrudnienia. Kiedy po mojej stronie padła decyzja odejścia od ówczesnego pracodawcy, w artgeist nastąpiła nagła zmiana zdania. Promesy nie udało się podpisać. Warto wziąć pod rozwagę.

qwerty

Umowy śmieciowe, pracujesz jak maszyna, ze wzrostem umiejętności nie wzrasta wynagrodzenie.

Kuba

Nieprzyjemna atmosfera, umowy śmieciowe. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o artgeist Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w artgeist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy artgeist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w artgeist Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy artgeist Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w artgeist Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

artgeist Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 108 ocen.

artgeist Sp. z o.o.