Opinie o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Dziś działa na całym świecie poprzez sklepy on-line prowadzone w 11 wersjach językowych w 17 krajach.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o artgeist Sp. z o.o. w Wrocław

Qba

@janek - Pracuję od ponad 3 lat, Kasa zawsze jest na czas. Wiem od ludzi z brygady, że faktycznie zdarzyły się pojedyncze przypadki, ale to nie przez problemy fimy z kasa tylko program do ksiegowania czy cos w tym stylu

michal

Następnego dnia po wysłaniu cv telefon od firmy- właściwie zaczynasz pracować, bez żadnych ceregieli w stylu " Jak pan widzi u nas karierę".Praca na produkcji przyjemna, 8 godzin bywa że czasem wyjdzie się 2-3h wcześniej jak już nie ma w ogóle roboty. Nikt nad Tobą nie stoi, nie pospiesza wyrabiasz normę - chcesz pracować - zostajesz.Największą zaletą w tej pracy są ludzie , nie spotkałem się w robocie jeszcze z takim klimatem. Luzacka i świetna ekipa- Polecam xD. Stawki ustalone miesięczne plus premie za jakościówkę i wyrobienie dodatkowej normy.

obiektywny

jakim trzeba byc prostakiem i ignorantem żęby po opinii zaiwaniasz jak motorek wysnuwac wniosek że ktoś śie nie przykładał w szkole to świadczy właśnie o osobnikach w biurze

nie polecam

dział kadr nie kompetentny nie potrafią odpowiedzieć na proste zapytanie, co świadczy o braku kultury i braku szacunku do przyszłych pracowników, chcecie być mięsem, nie macie żadnych perspektyw, to firma dla was bądźcie częścią masówki...

zastanawiające
@nie polecam

Nie polecam, byki takie robisz, ze wali po oczach, co jest niekompetentne w dziale kadr? bo ja pracuje tu kilka tygodni i nie miałem sytuacji, w której nie otrzymałem odpowiedzi.

aaaa
@zastanawiające

zapomnialas dopisac ile godzin dziennie malujesz zeby zarobic te 3500, na pewno nie 8 ;) za to jak przychodzi lato i spada sprzedaż to dobrze jezeli zarobisz 1500

malarka
@aaaa

Jak spada sprzedaż to faktycznie jest dużo mniej. Wtedy wyciągam ok. 2500 zł.

aaaa
@malarka

moze jeszcze napiszesz ze w czerwcu zarobilaś 2500, obrazki byłt tak wydzielane ze sie ledwo tysiac dało zarobic. jezeli ty masz 2500 to ciekawe gdzie ten sprawiedliwy podział, bo z tego co wiem kazdy mial dostawac tyle samo

Pracownik Biurowy

rekrutacja odbyła się szybko, w miłej atmosferze, jednak prowadziła ją osoba mało kompetentna. Uważam, że na stanowiska kierownicze powinny być przyjmowane osoby, które zdają sobie sprawę z tego, że będą pracować "pod nimi" inni ludzie - więc poza wiedzą o firmie i o stanowisku, powinny się również wykazać wiedzą HRową. Kierownictwo niesprawiedliwe, nie byłam pod wrażeniem.

pytania bardzo łatwe. Patrząc na poziom pytań i przeprowadzonej rozmowy, wiele osób było zatrudnionych za szybko, wręcz okazało się później, że zupełnie nie nadają się do danej pracy: takie łatanie dziury.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jacobel

Jestem byłą pracowniczką biurową - dzięki innym pracownikom atmosfera była bardzo przyjemna. Kierownictwo w porządku, traktuje każdego indywidualnie i każdy pracownik jest oceniany na podstawie tego co faktycznie robi oraz rozliczany z powierzonych zadań. Body - raczej się nie dowiesz, telefony nie są odbierane. Tak jak w każdej firmie, jeśli mają zadzwonić - na pewno to zrobią. To prawda co do pracowników produkcji, w dużej części to mądrzy ludzie, ale z drugiej strony nie mogę zgodzić się z Mike (akurat ta opinia jest chyba najbardziej bezsensowna, więc pozwolę sobie sprostować) - pracownicy biurowi mają również miejscami delikatnie mówiąc natłok zadań, ze względu na to, że kierownictwo innych, wyższych działów jest niekompetentne. Jeśli nie podobała ci się praca w produkcji "bo zaiwaniasz jak motorek", trzeba było się może trochę bardziej przyłożyć w szkole. Wcześniej wspomniana niekompetencja ujawnia się w zupełnie niepotrzebnych i czasochłonnych zadaniach, które zupełnie nie mają sensu. Oczekiwania i zadania są stawiane, jednak osoby na stanowiskach kierowniczych (które nie powinny być na tym miejscu) często nie mają wiedzy i umiejętności, żeby przewidzieć i ocenić co faktycznie jest ważne. Kolejną sprawą, która po prostu leży w tej firmie i kwiczy to sprawa komunikacji. Działy nie pracują w zespole, którym jest firma, a jedynie samym sobie, żeby móc rozliczyć się z 'wykonanych' zadań. Ludzie, którzy mogliby coś tam zmienić, nie biorą w ogóle pod uwagę głosu osób, które to zgłaszają. Biorąc pod uwagę całokształt, nie polecam.

SGW

A zapytam z ciekawości,ile zarabia osoba ,która maluje obrazy?Tak orientacyjnie, bo wiem ,że praca jest na akord i dużo zależy od wprawy samego pracownika.

malarka
@SGW

To zależy ile dla nich malujesz, tzn jaką masz wprawę. Początkowo wyciągałam ok. 2000 tyś na rekę, teraz jesli są zlecenia to nawet 3000-3500.

lolek

ja pracuje na produkcji i jak skonczylem studia od razu dali mi umowe o prace ale na czas okresolony. Ci ktorzy nie studiuja maja zlecenie ze skladkami wiec nie wiem o co chodzi z tym zusem??? atmosfera jest ok, pieniadze na czas nie ma co narzekac.

hala

nie mam i nie zamierzam bo za malo zarabiam, ale w najbizszym czasie planuje zmienic prace na taka z umową wiec dzialalność juz mi nie bedzie potrzebna. Myśle ze wiekszość co przychodzi tutaj do pracy ( mowie o produkcji) raczej nie planuje zostac na dlugo, jest to dobra fucha na przeczekanie az sie nie trafi coś lepszego i z umową

odp hala

ja tez jestem na smieciówce i kiedys w kadrach mi doradzono ze zawsze moge sam zalozyc sobie dzialalność, a wtedy przez pierwsze 2 lata placisz 500zl zusu, a nastepnie ok 1300.Więc odejmij od swojej wyplaty koszta zusu gdybyś sam chcial go oplacac i masz faktyczny zarobek

@odp hala

To masz tą działalność? czy nie?

hala

O jakim Zusie Ty piszesz? ja jestem zatrudniony na śmieciówce, nie ucze się wiec umowe mam ozusowaną! co to za kwota 1300 zusu? moze czegos nie wiem?

pracownik produkcji

nie było by narzekan gdyby kasa byla większa, bo gdy ktos oferuje tylko umowy smieciowe wypadalo by dodac do najnizszej krajowej dodatek zus, a tutaj jak ktos zasuwa po 10-12 godzin to ledwo wyciaga 2 tyś, jak sie odejmie od tego 1300 na zus to zostaje znacznie ponizej placy minimalnej. zastanawiam sie czy nawet w amazonie nie maja lepiej bo tam masz socjal i minimalna krajowa za 8 godzin pracy a zapierdziel taki sam, podanie juz tam złozylem i czekam na odpowiedź

krośniarz

to jaka jest w końcu stawka akordowa dla krośniarzy ??

produkcja
@krośniarz

Nie ma stawki akordowej, wszyscy zostali zrównani, i rozliczani sa miesiecznymi stawkami + premie

Miodek z uszu

Nie ma źle, pracuje już jakiś czas na montażu i jestem zadowolony, jest zapierdol ale hajs się zgadza 8)

fajniejest
@Miodek z uszu

domi mówi że lecimy jak dzikie węże a nie jak małe motorki hahaha

mike

na produkcji zaiwaniasz jak mały motorek żeby dziewczątka wbiurach mogły uprawiac ploteczki przy papierosku i noski przypudrowac tez trzeba leserstwo

Najgorsze jest to że pracownicy produkcji traktowani są jak bezmózgi bez szkół, umiejętności. A większość to ludzie wykształceni znający języki - a są gorzej traktowani niż etatowi pracownicy biurowi.

krośniarz

Remek nie widzisz że napisałem jak było kiedyś - mieliśmy stawkę 89 groszy za ramkę - potem to spadło do ,48 groszy - bo za dużo zarabialiśmy. To nam obniżali stawki w nagrodę za coraz większe ilości obrazów.

Remek

Na przeczekanie jak najbardziej polecam, nie wiem kto pisze te komentarze, ze im wiecej pracujesz tym masz nizsza stawke. Bzdura jakas. Nadogodziny itp, wyplacane sa zawsze tak jak trzeba, masz liczone wszystkie premie typu jakosciowa, efektywnosciowa oraz nadgodziny i inne dodatki. Z umowami o prace faktycznie ciezko tu idzie, ale coraz wiecej osob ma wiec moze i ja sie zalapie. A ze praca na akord to w zasadzie wszedzie tak jest, przychodzisz zrobic swoje, a nie zeby posiedziec. Fajna ekipa, wyplaty na czas.

krosniarz

A ile teraz wynosi stawka akordowa dla krośniarzy - za moich czasów były tylko obniżki im więcej pracowaliśmy tym mieliśmy mniejszą stawkę :)

otto

na dluższa mete nie polecam, ale na przeczekanie w trakcie studiow jak najbardziej, umowy w wiekszości przypadków śmieciowe, kasa konkretna tylko jezeli się pracuje jak robot, ale atmosfera nie najgorsza. Na mnie nikt nie krzyczał, czasami popedzali ale nie w obraźliwy sposob

husajn

dzwon, albo przyjdz, ja zamiast czekac az sie odezwa podjechalem na krakowska i nastepnego dnia zaczalem, powiedza ci wszystko co i jak tak ze wiesz zanim zaczniesz jaka kasa i umowa, pozdro!

Zostaw merytoryczną opinię o artgeist Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w artgeist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy artgeist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w artgeist Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy artgeist Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w artgeist Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

artgeist Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 108 ocen.

artgeist Sp. z o.o.