Opinie o Polfarmex w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polfarmex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polfarmex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polfarmex w Kutno

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Polfarmex?

Mały

Maksymalnie możliwie najdłuższym, 33 miesiącach plus 3 miechy próby

Xyz

Praca w biurze Warszawa ok. Miła atmosfera, pomocni ludzie. Biuro to grupka 20 osób dlatego osoby są ze sobą zrzyte. Praca często wykracza poza formy 8h zwłaszcza w okresie spotkań z terenem.

Malajka

Zdecydowanie nie polecam. Zwalnia się pracownice z ponad 12 letnim stażem, które wracają po urlopie macierzyńskim. Firma nie boi się konsekwencji prawnych? Kiedy nie ma możliwości zwolnienia po urlopie macierzyńskim, chyba że likiwdacja firmy...a tak nie jest. Zero szacunku do pracownika. Wycisnąć jak cytrynę i na bruk.

Abs
@Malajka

Widocznie miała za dużo do powiedzenia, była lepiej wykształcona aniżeli któryś jej przełożony, nie lubiła donosić, wytykała zbyt często nieprawidłowości, miała udane życie prywatne, a jak jeszcze była przy tym nie daj Boże ładniejsza i fajniejsza, to już w ogóle! Proszę sobie wybrać któraś opcje ;)Typowe w tej firmie. A teraz znajdzie sobie nową pracę i będzie miała gdzieś taka sytuację ;) Powodzenia!!! Na Polfarmexsie świat się nie kończy:)

Czasy świetności firma ma dawno za sobą. Ale czy ktoś jest jeszcze tym jakos specjalnie zdziwiony???

Kkkk

Ja jestem zdziwona. Zdziwiona informacją, że firma znalazla się w książce "101 dobrych praktyk BHP". W pierwszej chwili roześmiałam się, później uswiadomilam sobie ze dzial BHP to tu jest jednoosobowa komórka, a następnie przypomniałam sobie jak "bezpiecznie " bylo na produkcji, ile szkolen robił bhpowiec względem bhp na produkcji, ile razy byl na naszych stanowiska przy maszynach... kon by się usmial. Czekam na info, że firma znalazla się na łamach publikacji "101 dobrych praktyk gmp" " 101 dobrych praktyk szkolenia pracowników " i "101 dobrych praktyk motywacyjnych pracowników "!

@Kkkk

Szczera prawda

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przeprowadzona na czas, w restauracji hotelowej. Bardzo profesjonalne podejście. Pan niczego nie ukrywał,wprost udzielał wszelkich informacji na temat warunków pracy.

Dlaczego chce Pan zmienić pracę? Jak utrzymywał pan dobre relacje z klientami? Jak udało się osiągnąć panu tak dobre wyniki w poprzedniej firmie?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
W trzech wyrazach

Układy, kolesiostwo i nepotyzm.

Mąż

Ile można codziennie wrzucać pracownikom pracę do wykonania po godzinach? W dodatku prace, która powinna być w większości wykonywana przez kierowników regionalnych? Tabelki pseudo analizy. Dzień w dzień to samo. Przypomina mi to lata 90 te ubiegłego wieku.

abrakadabra

firma dająca możliwość wystartowania i wyuczenia się standardów pracy PM na przyszłość

Jacek
@abrakadabra

Czyli oferują jakieś kursy i szkolenia, tak? Czy to wszystko jest darmowe w Polfarmexie, czy trzeba za to płacić? No i ciekawi mnie też kwestia atmosfery, jak to tu wygląda? Czekam na to co mi powiesz! :)

N.
@Jacek

No ba że darmowe, jeszcze byś płacić chciał? :P

Beata
@N.

Jak często takie szkolenia się odbywają w Polfarmexie? Jakich obszarów dotyczą? Są ściśle związane z obejmowanym stanowiskiem pracy czy może są różnorodne? Dostaje się jakiś certyfikat uczestnictwa w nich i zdobytych umiejętności?

Zainteresowany pracownik

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w dziale zapewnienia jakości i walidacji w Polfarmex Kutno? Jaka jest atmosfera, może ktoś wie coś więcej na temat wynagrodzeń?

Tracz
@Zainteresowany pracownik

Jeśli chodzi o walidację, jest to banda jełopów bez żadnej wiedzy i dziwolągów. Tylko parę osób jest normalne. Ciekawostka - pracują tam dwie dziewczyny z tytułem doktora! :D Zapewnie Jakości było działem zdyscyplinowanym, póki kierowniczką była obecna szefowa produkcji. Obecnie rządzi tam dziewczyna bez charakteru, za to bardzo czepialska. W ZJ pracują osoby z ponad 10-letnim stażem i są sfrustrowane, że młoda dziewczyna, która pracuje w Polfarmeksie ze 2-3 lata została kierowniczką. Dlatego atmosfera tam obecnie jest fatalna.

ZJ
@Tracz

Co za sfrustrowany "jełop" wypisuje takie bzdury?

Beata
@ZJ

Cześć, skoro nie zgadzasz się z tym co napisał @Tracz, to może napiszesz swoją opinię na ten temat? :) Mi zależy na aktualnych i sprawdzonych informacjach więc super by było się z tym zapoznać. Czego się spodziewać w Polfarmexie na tym dziale? Jak atmosfera, obowiązki?

K. Zag.
@Tracz

A ja uważam, że to są pracowici, otwarci na współpracę ludzie. Nigdy nie odmówią pomocy, sumiennie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Przyszły PM

Dzień dobry, Jakimi autami poruszają się medyczni? Z góry dzięki za info

Maliniak
@Przyszły PM

Megane IV, teraz będzie nowy citroen c4

Czy firma Polfarmex kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Logan

Firma Polfarmex kieruje się jedną zasadą w płacach. Kto ma lepsze znajomości i układy z osobami, które mogą na to wynagrodzenie wpłynąć.

Abcd

Oho...wprowadzana wraz z unijną dyrektywą jawność pensji się zbliża :) Przepisy jeszcze nie weszły w życie, ale drżyjcie niektórzy w tej firmie ;) Zwłaszcza panowie na jednym z działów produkcyjnych i ich zarobki względem kobiet z tego samego działu:) Tłumaczenie, że mężczyzn trudniej znaleźć tu do pracy i stąd takie różnice na nic się zda. I to kobieta kobietom... Wstyd.

Cześć, czy jest ktoś w stanie opowiedzieć coś o pracy jako PM w pulmonologii?

Golec

Jak oceniacie nowego kierownika pakowni? Z gęby typowy aparatczyk i (usunięte przez administratora) Już się powoli rozkręca, a pewnie zacznie ostro wydziwiać jak tylko dostanie umowę po okresie próbnym. Słyszałam, że z poprzedniej firmy wyleciał po zgłoszeniach pracowników dotyczących złego zachowania (taki eufemizm ;). W Polfarmex również jest instytucja chroniąca przed nieetycznym zachowaniem. Pamiętajcie o tym. Wszystko w Waszych rękach.

Karol
@Golec

Jak oceniacie pracę na pakowni, jaka jest atmosfera?

Slucham??
@Golec

A gdzie była ta instytucja chroniąca przed nieetycznym zachowaniem gdy pani J robila z Wami co chciała przez tyle lat? Co...żołnierzyki "królowej" nie mają komu z ucha strzelać w zamian za wątpliwie ladny uśmiech i wylewają swoje frustracje na forum? Jak się nie podoba zawsze możecie dołączyć do starego kierownika i jego sąsiadów z biura. Otwórzcie n własną firmę zamiast krytykować. To wydziwianie nazywa się ogarnianiem tego bałaganu po latach. Nie przyzwyczajeni jesteście bo macie wyuczone patologiczne nawyki pracy. A tak się pracuje w firmie farmaceutycznej. Może zamiast pluc na nowego kierownika popatrzcie na swoje zachowanie. To się uśmiałem... Gdzie byłaś koleżanko z tą swoją instytucją przez ostatnie lata? Slyszec to sobie mogłaś różne opowieści. Ja np słyszałem, że ledwo zawodówkę skończyłaś, a trzymali CIE tu tylko dlatego, że dobrze donosiłas na swoich współpracowników. Prawda to? Bo tez jakby tylmo słyszałem:) Oj nalalo się teraz do d**y niektórym, oj nalalo :) Panie Dyrektorze, proszę nie słuchać tych bzdur tylko dać człowiekowi ogarnąć ten cyrk bo naprawdę czasy dość ryzykowne na historie i nawyki z lat poprzednich!

KArol

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy RKSi w autach też posiadają GPS?

RKS
@KArol

Mają jak Wszyscy dziś na rynku..:-)

@KArol

Jakimi autami jeżdżą RKSI?

Sdx
@Michał

Melexami

Dominik

Paredni temu odszedł na wieczny spoczynek założyciel i Prezes Zarządu. Jaki wplyw może mieć na dalszą historię firmy i jej pozycję na rynku śmierć Pana Mieczysława? " Na zapleczach" firmy słychać różne opinie na ten temat...

Klient
@Dominik

Po co takie gadki, nie rozumiem, siejesz zamęt czy szukasz taniej sensacji??? I tak dowiesz się jako ostatni...

ANKIETA

PRACOWNICY, pamiętajcie! Jeśli w ANKIECIE napiszecie, że jest dobrze, to nigdy nie będzie lepiej! Uświadomcie to też swoim współpracownikom!

Mechanik
@ANKIETA

Czy coś wiadomo na temat tych ankiet? Czy Mietek miał zawał jak zobaczył, jak bardzo "zadowoleni" są pracownicy?

@Mechanik

O wynikach ankiet zapomnij. Tym razem ludzie pisali co jest grane i nie owijali w bawełnę. Więc albo doszli do wniosku, że zamiota ankiety pod dywan albo...szykują jakieś zmiany Boże, oby! :) Czekamy.

Bb
@Mechanik

Coś tam nadmienili odnośnie wyników ankiet. Ale pic na wodę fotomontaż. Wiele ludzi pisało jak jest naprawdę, kto robi mobbing, co dzieje się na dzialach, a w odpowiedzi dostali pitu pitu na temat pieniędzy z dodatku na te zupy w proszku z maszyny. Jakby to był główny j najważniejszy problem. Ręce opadają... No ale trzeba było jakos zareagować:) Przykre, ze mają ludzi za stado idiotow, dzis naprawdę juz takie rzeczy nie przechodzą. P.s te zupy i inne z proszku tak wykręcają bebechy, ze piwinno od razu dawać ba portierni Espumisan przy wejściu:)

Kiki16

Witam czy macie jakas wiedze na temat pracy w polfarmexie na stanowisku aparatowy jak to wyglada czy warte uwagi czy ciezka praca bo dosc czesto to ogloszenie pojawia sie

Nt
@Kiki16

Tak, mamy. Przede wszystkim warto zauważyć, że często pojawia się to ogłoszenie. Uwierz mi, że nie ze względu na rozwój działu produkcji. W skrócie: przychodzisz do pracy, przebierasz się w małej, śmierdzącej szatni ( pozdro Ł, pozdro R), wchodzisz na dział, po drodze mijasz złowieszczy wzrok swoich mistrzów, którzy juz dawno powinni być na szkoleniu " praca z ludźmi, efektywne zarządzanie zespołem, kultura osobista i wypowiedzi w miejscu pracy...A jednej takiej to proponowałbym nawet techniki makijażu ( pomiajac juz fakt, ze wytwarzanie lekow to nie miejsce na makijaz sceniczny). Gdy huz miniesz ten ul os i dojdziesz do swojej maszyny...wez głęboki oddech, pomysl o rachunkach, rodzinie, zaciśnij zęby, w ciszy pracuj, nie mów nic o sobie, nie daj się wkręcić w ploty i głupoty. Broń boże nie sugeruj ulepszeń, nie pokazuj ze coś jest źle, nie dyskutuj nt tego czy jest Ci wygodnie na Twoim stanowisku pracy, rob co Ci każą. Po 8 godzinach wróć do szatni, wyjdz z mina nie sugerującą szczęścia spowodowanego wyjściem, idz do domu i przez chwilę zapomnij gdzie i z kim pracujesz. Albo bądź jednym z nich i miej zawsze lepiej niż uczciwi i ciężko pracujący ludzie. Zawsze możesz zmienić pracę co dawniej dość często nadmieniali, teraz jakoś mniej-co mnie w ogóle nie dziwi przy tych "tlumach" w kadrach z cv.Mozesz zmienić ale nie łudź się, wszędzie jest to samo. Na produkcji jak w więzieniu, albo sobie poradzisz albo Cie...no wiesz co, pod prysznicem ;)

ktoś

Wierzytelne opinie na stanowisko mistrza produkcji poproszę.

Rekrutacja RKS linia oddechowa

Firma przed Świętami zamieściła ogłoszenia na Pracuj pl. do linii oddechowej. Nie otwiera i nie czyta aplikacji - status "dostarczone" bez otwarcia. Ktoś coś wie? Czyżby dział HR miał zdolności telepatyczne? A może Polfarmex preferuje awanse wewnętrzne jako system motywacyjny dla wybitnych Pracowników Działu Sprzedaży? Będę wdzięczna za informację :-) pozdrawiam

MARNY

Firma nie jest zła ma tylko wielkich kierowników. DOBRYCH PRACOWNIKÓW ZWOLNIONO DWA LATA TEMU .Na działach tech .pozostawiono państwo które obmawia du.. komu się da a sami prowadza interesy w sklepiku na Łąkoszynie zamówisz od kratek do tabletek -zgroza.Szkoda że góra tego nie czyta.

@MARNY

Można coś więcej na temat tego małżeństwa, które obrabia (usunięte przez administratora)każdemu i prowadzi podejrzane interesy w sklepiku na Łakoszynie? :)

Hmmm
@MARNY

Zainteresowała mnie ta wypowiedź. Można coś więcej?? :)

Zdzisław

Ludzie! UWAGA! Zacząłem pracę kilka dni temu i szok! W komputerach zainstalowany szpieg, który wysyła dane przełożonym, co i ile robicie. Jak przyjdziecie np. o 7:10, to są wielkie pretensje! Tymczasem we wszystkich szanujących się firmach są widełki, np. 7:00 - 9:00. Słyszałem też, że przy pracy z domu trzeba codziennie wysyłać wykaz, co się w danym dniu zrobiło. Zero zaufania do pracowników! Firma mentalnie jest ze 20 lat do tyłu! Żenada i amatorszczyzna. Zastanówcie się dwa razy nim wyślecie aplikację.

Rolsrojs
@Zdzisław

To wszystko prawda (niestety). Nadgodziny niepłatne. Nawet biurowe artykuły typu kalendarz czy notatnik musisz przynieść swoje. Telefony na zewnątrz firmy możesz wykonywać jedynie na swój koszt z prywatnej komórki! Czasami aż mi wstyd, gdzie ja pracuję! Nie tylko przed znajomymi. Nawet patrząc w lustro...

Marian
@Zdzisław

A byłeś Zdzisiu już na C3? Tam dopiero trzeci świat! Atmosfera tak gęsta, że można nożem kroić. Samowolka totalna kilku osób "rządzących" w biurze. Już dawno powinna tam ruszać procedura roszad. Państwo trochę przeginają, a efekty widać gołym okiem, co niestety odbija się na reszcie działu. Mobbing, nepotyzm, łamanie elementarnych praw kodeksu pracy, a nawet pokusiłbym się o wyrażenie PRAW CZŁOWIEKA. To, co zrobili z tym działem, to powinni tych nygusow śmierdzących ( w dwóch przypadkach poważnie) na taczkach wywieźć. Nadzieja jedynie taka, że już jedna taka zarządzała przez lata, że teraz CV składa w innych firmach. A taka nie do ruszenia była... To może i tutaj karma zajrzy? Bo jak to nie pęknie w niedługim czasie to będzie CUD.

Rock
@Zdzisław

Jak duży masz teren ,pracy jakie warunki auto netto

Edge
@Rock

Jaka flota ,czy mozna użytkować prywatnie

Zostaw merytoryczną opinię o Polfarmex - Kutno

• Jak się pracuje w Polfarmex?

Zobacz opinie na temat firmy Polfarmex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polfarmex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polfarmex?

Kandydaci do pracy w Polfarmex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polfarmex