Opinie o Polfarmex w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polfarmex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polfarmex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polfarmex w Kutno

Pan Zu

Według nowych ofert pracy Polfarmex wymaga między innymi od przyszłego kandydata pewności siebie. Mała uwaga : pewni siebie i swoich kompetencji są w tej firmie deptani przez tych leserow, co to cudem mają wyższe stanowiska. Zakompleksieni, pewni swojego nieudolnoctwa niszczą tych lepszych. Bo mogą. W ofercie Polfarmex oferuje szacunek, współpracę i zaufanie-kto Wam pisze te dyrdymały? Nie ma czegoś takiego w żadnej firmie, a Polfarmex w kwestii szacunku i zaufania do pracownika, to w ogóle nie powinien się odzywać.

@Lol

Z bardzo dużym stażem? Czyli czas związany z zatrudnieniem nie wpływa na nic? Jeśli nie on to co innego? Kwalifikacje czy tez doświadczenie? zastanawiam się na co najbardziej zwracają uwagę na samej rozmowie teraz, czy był ktoś ostatnio na jakiejś? Oferty jak widać wiszą

Ciekawy

Co możecie powiedzieć o kierowniczce Pani Julicie ,zespół , podjęcie , kontakt

Na jakie wsparcie w Polfarmex mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Krzysiek
@Pp

Jestem mężczyzna, ojcem i mężem. W życiu bym tak nie napisał. To kobiety rodzą dzieci, za to należy im się szacunek oraz podziękowanie. Z drugiej strony według prawa ochrona stanowiska pracy, w związku z czym na takie stanowisko powinna być zatrudniona osoba na zastępstwo. W momencie powrotu do pracy po rocznym urlopie macierzyńskim, kobieta powinna być przywrócona do pracy. Nie rozumiem takiego traktowania kobiet w ciąży bądź po ciąży, myślałem że Polfarmex szanuje kobiety

Lucy Nowy wpis

Jak wiadomo po opisie z ogłoszenia dla przedstawiciela medycznego wskazana została realizacja celów biznesowych. Możecie ocenić ich wykonalność? Ma się jakikolwiek wpływ na ich ustalanie?

LK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Skoro w tym zakładzie kobietom płaci się mnjej niż mężczyznom, mimo że wykonują taką samą pracę ( a na produkcji niekiedy cięższą), to po co w ogóle zatrudniacie kobiety?

Mery Nowy wpis

Po opisie ze strony widać, że Młodszy Aparatowy musi mieć minimum roczne doświadczenie w dziale produkcyjnym i że decyduje się na pracę na trzy zmiany. czy ciężko jest przestawić się na taki właśnie tryb?

Abcd Nowy wpis

Czyta, czyta... Ale co z tego? Ta klika od kilkunastu lat pozbawiona jakichkolwiek zasad, wstydu, kultury i wszystkiego, co wypełza z człowieka kiedy odpowiada za ludzi, procesy, procedury, ilości itd. W każdej normalnej firmie tacy jak ona, Asienka i inni, którzy używają słowa (usunięte przez administratora) częściej niż dzień dobry -juz dawno powinno nie tyle co szorować podłogi ale wylecieć stąd z hukiem.

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przeprowadzona na czas, w restauracji hotelowej. Bardzo profesjonalne podejście. Pan niczego nie ukrywał,wprost udzielał wszelkich informacji na temat warunków pracy.

Dlaczego chce Pan zmienić pracę? Jak utrzymywał pan dobre relacje z klientami? Jak udało się osiągnąć panu tak dobre wyniki w poprzedniej firmie?

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Radom
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Witam, czytając ofertę dla Przedstawiciela Medycznego zastanawiam się czy to wspomniane wyksztalcenie wyższe ma być docelowo kierunkowe czy jednak nawet z innego zakresu wystarczy by się dostać?

Bb

Zachowanie mistrzów od kilkunastu lat tolerowane nie wiedziec czemu. Te odzywki, zastraszania, (usunięte przez administratora) pełną parą. A ta panna odejdzie na emeryturę i jeszcze portfelik ze skóry na dowidzenia od prezesa dostanie :)

kandydat

Dzień dobry, Chciałbym zapytać, czy orientuje się ktoś ile można zarobić w tej firmie na stanowisku inżyniera UR? Chciałbym zapytać na co można liczyć i czy to stanowisko kierownicze czy raczej zwykły pracownik fizyczny? Pozdrawiam.

Też kandydat
@kandydat

@kandydat Ja byłem na rozmowie Inżynier UR - 4000 zł netto - tyle zaproponowali już po negocjacjach Wystartowali z poziomu 3500 zł

@Też kandydat

W dzisiejszych czasach jest to już śmieszne. Proponują praktycznie minimalną krajową.

@Też kandydat

Jakie doświadczenie? chce się dowiedzieć o co swoje negocjacje opierałeś. I jeśli już nawet na tej czwórce z przodu jak na razie stanęło to co potem? Jakie są późniejsze opcje na podwyżki? Czy w ogóle mówili coś w tym temacie jeszcze?

Plus przy tym taki, że to opinia z zeszłego roku, do teraz nie było przypadkiem podwyżek? ja za innym stanowiskiem się rozglądam akurat, nie znam zarobków na tym, więc możecie określić jakie powinny być adekwatne?

P

Nierówne traktowanie, praca po godzinach, (usunięte przez administratora)

Czy zdaniem firmy. Czas spędzony na kolacji z kontrahentem jest czasem pracy, czy nie?

M.
@Zainteresowany

Widze, że brak odpowiedzi. Cóż, zatrudniani są ludzie bez żadnych kompetencji na DSM..a firma ponosi konsekwencje radosnej twórczości Kolejni pracownicy zlozyli wpowiedzenia. Czy nikt tego nie widzi??

@M.

A śledzicie na bieżąco oferty? bo skoro faktycznie zdarza się, że niektórzy decydują się odejść to i tak zgłaszają się kolejni chętni? Chyba, że w ofercie maja zamiar coś polepszyć w warunkach? jakieś podwyżki lub dodatki?

gw3570

jestem ciekawa jak się pracuje w dziale księgowości i kadr, zastanawam sie czy apliować,. To co czytam, raczej nie zachęca do pracy w tej firmie.

@gw3570

Pensje napewno zniechęcają. Na te czasy wynagrodzenia bardzo niskie -delikatnie ujmując.

@Nowy

Akurat teraz żadnej oferty na dział księgowości nie widzę by moc to sprawdzić. Możesz napisać więc wprost jakie im pensje wychodzą? One są gole czy może cos jeszcze jest? albo jakiś dodatek?

kandydat

Zamierzam aplikować na stanowisko Przedstawiciela Medycznego. Jak w firmie wygląda współpraca z przełożonymi? Jak często odbywają się podwójne wizyty?

Hanna

Witam serdecznie:) Chcę zlozyc cv na stanowisko technologa produkcyjnego. Zastanawia mnie kwestia zarobków, mogę prosić o widełki? Z tego co wyczytałam tutaj, w Kutnie zarabia się więcej niż w oddziale w Warszawie, gdzie podobno zarobki oscylują w granicy minimalnej. Jak duże są to różnice? Pracował ktoś na tym stanowisku, lub pracuje i napisze coś o specyfice pracy? Warto mieć coś na uwadze?:) Na jakich zasadach przyznawane są premie?

Jak wygląda praca młodszego analityka? widzę po niektórych komentarzach, że niektórzy są zniechęceni do aplikowania, mimo wszystko ciekawi mnie aktualna atmosfera na wybranym przeze mnie dziale. jakiego rozwoju mogę się spodziewać? Po jakim czasie następuje awans?

Jakiś czas temu ktoś wspominał (usunięte przez administratora) a teraz pojawiło się zapytanie o kolacje z kontrahentem. Mimo wszystko jest ona na koszt Pracodawcy, tak? widzę także, że w przypadku oferty dla przedstawiciela medycznego pojawiła się ona z opcja umowy o zastępstwo. Co może się dziać po jej zakończeniu? Czy będzie jakieś alternatywne stanowisko?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Polfarmex?

Laska

Absolutnie nie. Po macierzyńskim dostajesz wypowiedzenie. Pomimo kilkuletniego stażu pracy w firmie.

Pp
@Laska

No jak ktoś od pierwszych miesięcy ciąży jest już na zwolnieniu lekarskim a później rok czy dwa na macierzyńskim i wraca łaskawie do pracy to nie dziwne chyba jest ze firma się zegna z taką osobą bo ma na jej miejsce od 2 lat już inną. To chyba zrozumiałe powinno być.

Wiolka
@Laska

Absolutnie nie jest tak Nie dostaje się żadnego wypowiedzenia

John
@Pp

Macierzyński trwa rok, według ustawy. Niemożliwym jest wrócić po 2 latach wedlug prawa. Więc jeśli ktoś wraca po roku, "łaskawie" to jest to według prawa normą. A normą również powinno być przywrócenie do pracy owej osoby. Nie wręczenie wypowiedzenia.

Krzysiek

Pan Zu

Andżela

Jesteś pewny? To ile w końcu można zarobić? Bo tu pisano o 4 tys. netto dla asystenta biura, to myślałam że specjaliści mieliby jeszcze więcej. Czy to jakieś przestarzałe info było?

Wyz
@Andżela

Warszawa zarabia inne kwoty niż Kutno. Jednak w Kutnie nie ma tyle ofert pracy co w Warszawie. Raczej nikt by nie przyszedł do Warszawy za najniższą krajową

Lol
@Pan Zu

Zdecydowanie masz rację. Totalny brak szacunku do pracownika, wychodzący myślę z sej góry. Słyszałem, że w tej firmie zwalnia się pracownice, ktore wracają z urlopu macierzyńskiego. Mało tego, pracoenice z bardzo dużym stażem w tej firmie.

@Lol

Jest gdzieś może wystawiona oferta dla Inżyniera UR? Chce się upewnić, bo widzę, że ktoś teraz o nią pytał a ja widziałem jedynie z takiego portalu ogłoszenie dla regionalnego na linię RX. W treści firma pisze o sobie jako o dynamicznie rozwijającej się firmie. Czy to właśnie jest powodem tych aktualnych naborów? Ile taki Kierownik teraz średnio zarobi?

Co kryje się pod określeniem motywujące wynagrodzenie na stanowisku PH?:) Ile wynosi podstawa, dla kogoś, kto spełnia wymagania firmy? Jak wygląda system prowizyjny, czy cele sprzedażowe sa realne do osiągnięcia? Ilu firma zatrudnia przedstawicieli? Napisze ktoś szczera opinie o stanowisku?

Xdaft

Pensja to tragedia co z tego że robisz tyle starasz się a dostajesz 2700. Do ręki śmiech na sali.. trzeba wchodzić w (usunięte przez administratora) mistrzom oraz kierownikowi aby mieć lepsze pieniądze. Co z tego że ma się na umowie operatora maszyn jak i tak nie można się uczyć (usunięte przez administratora).Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie polecam tego zakładu pracy.

@Xdaft

Ale to kasa za cały etat? No i co do umowy, to jak pracownik podpisuje umowę to tam jest podana większa kasa miesięczna? Jak kasa przychodzi to jest jakieś zaskoczenie, że nie większa? Chce zrozumieć, czy firma podpisała umowę z większą pensją a finalnie płaci mniej?

Ziom
@Xdaft

Operator maszyny z najniższa krajowa, to chyba tylko tutaj takie (usunięte przez administratora). Mam nadzieję że ten zaklad kiedyś w końcu zamkna dzięki tym KONTROLOM Z GIFu.

Xdaft

Tak przez półtora roku zero podwyżki..... I operator maszyn ... A tka naprawdę jechanie na mopie ????z maszyną zero styczności... Mam nadzieję że tych mistrzów też karma dopadnie ;) przez półtora roku wypłata co miesiąc 2700 ????????śmiech na sali. powiem szczerze że już nigdy nie byłem zaskoczony tym że 10 tego dostanę 2700 norma ;) każdy podostawal podwyżki a ja zero ;) Na prawdę nie polecam tego zakładu :) są są tam przekręty i bardzo dobrze. Że GIF tam z nienacka wjezdza niech się wezma za tych złych ludzi.....

@Ziom

Tak dokładnie było operator z najniższą krajową i jeszcze na dodatek nie można było dojść do maszyny...(poszedlem do maszyny a przyszedł mistrz i stwierdził że nie mam operatora maszyn ???? i że mam odjeść ;) a w umowie mam wszystko czarne na białym ???? także nie pozdrawiam P..... Wiadomo o kogo chodzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polfarmex - Kutno

• Jak się pracuje w Polfarmex?

Zobacz opinie na temat firmy Polfarmex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polfarmex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polfarmex?

Kandydaci do pracy w Polfarmex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polfarmex