Opinie o Ludwik Styl w Rogóźno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ludwik Styl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ludwik Styl o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwik Styl w Rogóźno

potraktowali nas jak dzieci ale piasku brak

Zamyślona

I co powiecie po dzisiejszym spotkaniu,?

xxx
@Zamyślona

Myślę, że być może coś tam wypłacą do tego 10 maja, chociaż za luty i przez kolejne 6 miesięcy będą się ślizgać wypłatami po 500 zł i znów wróci taka sytuacja jak jest teraz.

Zawiedziony

Podlosc i kpina 1kwietnia a za luty wyplaty brak zero szacunku dla ludzi ktorym zawdzieczacie swoje istnienie

@Zawiedziony

To poszukaj innej pracy,jak nie masz jeszcze wynagrodzenia,rynek pracy jest pełen ofert !!!

xxx
@Pesymista

Każdy z chęcią poszukałby innej pracy, z tym nie ma problemu;-)ale najpierw chciałby odzyskać swoje ciężko i uczciwie zapracowane pieniądze.

@xxx

Prawda, to trzeba wszystkich pracowniķów zebrać i napisać do inspekcji pracy, no i oczywiście podpisać się.jesli ktoś nie podpisze tzn że to mu odpowiada i się boi pracodawcy???

Tolka

Porażka!!!! Tyle można powiedzieć. Zaraz kończy się kwiecień, a ludzie nie mają wypłat za luty. Kto odzywa się o pieniądze, dostaje wypowiedzenie. Szantaż albo robisz za darmo albo wypad. A szef wyjeżdża na wakacje. Ludzie nie mają na chleb. Co tu więcej mówić!!!

INNY???
@Tolka

Prawda. Prawda zero szacunku dla nas pracowników!!!Spokojnych świąt dla szefostwa???W czwartek miały być przelewy a dziś sobota a konta nadal puste!!!Tak się szanuje pracowników Ludwik styl!!!Spokojnych i zdrowych świąt dla tych którzy nie mają wynagrodzen

Sprzedawca

Niby profesjonalnie było, ale gra nie warta swieczki

Co mogę powiedzieć o produktach firmy :)

Nic dodać

(usunięte przez administratora). Wysylam kolejną skargę do Inspekcji Pracy

@Nic dodać

Czas najwyższy pokazać " hrabiostwu " że nie są ponad prawem . Moja cierpliwość już się skończyła

Rozczarowany

A to ta firma jeszcze się toczy?!?

@Rozczarowany

Tak , po równi pochyłej w dół ....

do jutra

Przestrzegam przed podejmowaniem pracy w tej firmie. Jak również przed przyjmowaniem zlecen od firmy "Ludwiknewline". Wynagrodzenie na czas otrzymuje tylko garstka osób (biuro, transport) starsi którzy nie mogą uciec z firmy dostają albo zaliczki albo nic. Sprzedali DAFa niestety pieniądze się już rozeszły i w tej chwili są niewypłacalni. Temat do rozwinięcia...

Filemon
@do jutra

Witam, biura dostają na końcu... w pierwszej kolejności produkcja i magazyny..

@Filemon

Jakie magazyny dostają ????

Daria Jaśkowiak

Witam, pracowałam w firmie 2 lata. Pod koniec lutego kończyło mi się wypowiedzenie do teraz nie otrzymałam wypłaty za styczeń i luty. Jak tam pracowałam myślałam że świetnie trafiłam, lecz teraz wszystkich przestrzegam. Jak można tak traktować swojego pracownika? Każdy ma swoje zobowiązania bank za nami nie poczeka. Cały czas mam nadzieję, że odzyskam swoje zarobione pieniądze. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji zapraszam do kontaktu. Jak to sie mówi w kupie siła.

xD

Ta firma miała kiedyś prestiż dziś jest zadużona wszędzie i jest nie wypłacalna pracowałam tam i wypłaty za styczeń nawet jeszcze nie dostałam skadal telefonów nie odbierają a szefostwo ma to gdzieś bardzo nisko upadli wstyd że taka firma jest!!!! Moje sugestie dla Ludwik Styl: Nie zaczną szanować ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tam już niecda się nic zrobić tylko licytacja

Ktoś

Witam Mam wiadomość z pierwszej ręki . Wypłata 31-02-2019 !!!

Fsv
@Ktoś

Kim jest ta pierwsza ręką?

Zrezygnowany
@Ktoś

Kiepska ta pierwsza reka bo kasy nima????

CD

Pracowałem w firmie Ludwik Newline jako kierowca ciężarówki. Odradzam podejmowanie pracy w tej firmie. Obecnie na dzień 11 lutego 2019 rok cały czas nie otrzymałem zwrotu kosztów podróży z grudnia ubiegłego roku. Tragiczne jest to że pomimo braku płatności firma proponowała mi przedłużenie umowy na rok czasu. Miało to nastąpić na granicy w świecku, gdzie ze względu na zakończony czas pracy miałem następnie przesiąść się z ciężarówki na busa i kontynuować rozwożenie mebli (popełniając tym samym przestępstwo). W dniu dzisiejszym próbowałem spotkać się z właścicielką Mirosławą T jednak odmówiła spotkania. W czasie mojej ostatniej grudniowej delegacji doszło do sytuacji że nie działał Toll Collect oraz karty DKV. Pieniądze na paliwo otrzymałem przekazem Western Union. Wiem że nie mam możliwości odzyskania pieniędzy od tej firmy ponieważ widnieje ona w rejestrze długów i co chwilę dochodzą kolejne długi. Cezary

Bezradny

Nie ma na co czekać, musimy z tej Firmy uciekać!! Kiedyś to była porządna firma, przychodziło się do pracy z radością. A teraz na myśl o przychodzeniu tutaj robi się niedobrze. Jak można dopuścić do sytuacji aby pracownik na święta nie otrzymał pieniędzy? Jak można dopuścić do sytuacji aby wypłaty były z prawie miesięcznym opóźnieniem. Mamy 24stycznia a pieniędzy brak, a nie przepraszam otrzymaliśmy "zaliczki" których zaliczkami nazwać nie powinniśmy, bo według mnie zaliczki są wtedy gdy prosimy o pieniądze przed wypłatą a nie walczymy po terminie wypłaty. Ale wracając do tematu "zaliczek" 500zl i niech mi ktoś powie co mam z tymi pieniędzmi zrobić? Dojechać do pracy, kupić jedzenie czy opłacić rachunki? Naprawdę w tej firmie nikt nie liczy się z drugim człowiekiem, grunt aby szefostwo swoje miało. A potem mówienie i tłumaczenie, że to dla nich cios że nie wypłacaja, że trzeba to zmienić... Co nam po tych słowach za to żyć nie będziemy, gdybyśmy chcieli pracować charytatywnie to byśmy się do wolontariatu zgłosili. W tej firmie ostatnio pasuje jedna wielka melancholia, nie ma innego tematu niż wypłaty, wszyscy są zdruzgotani i zdenerwowani. Ciężko pracujemy a pieniędzy z tego nie mamy. Niech szefostwo spróbuję wyżyć za 500 zł, i proszę nie mówić że partner pracuje bo wiele ludzi nie ma partnera jest samemu bądź partner nie pracuje a mają dzieci na utrzymaniu. Najważniejsze dla szefostwa jest to żeby oni mieli, niech tylko nie zapomną, że gdy nie będzie już nas ich też nie będzie.

MR
@Bezradny

To jestes smieszny ze tam pracujesz i lzy wylewasz na tej stronie.. stan i zrob strajk i pracuj tylko zastrajkuj... w tej firmie juz dawno to sie powinno odbyc ale nikt nie ma mocy by to zrobic.. nawer ci nowi mistrzowie sa bezslilny.. ale ta bezslinosc to ze strachu bo mlody to juz by dawno sie postawil a te stare wyjadacze to po cichu beda siedziec.. druga osoba pieniadze przynosi i jest ok a ci potrzebujacy to sie tez nie odezwia bo sie boja o swoja prace... powiem szczerze ze sa inne firmy jak Ludwik styl wiec tylko glowa do gory i sie nie bac walczyc o swoje bo jak mawia klasyk jak nie tu to tam.. pozdrawiam. M.R

Załamany

Niestety firma zbliża się ku końcowi, może nie tyle co przez brak zamówień a szacunek do drugiego człowieka... Temat opóźnień w wypłacie był tu walkowany wiele razy, ale teraz to już w ogóle porażka - Mamy styczeń a są ludzie, którzy muszą się wykłócać o swoje wynagrodzenie za listopad... Bony na święta? Oczywiście - parę osób dostało... wypowiedzenie ehh.... A ze strony rządzących zero szacunku, empatii i w ogóle jakichkolwiek ludzkich odruchów w stronę pracowników...

Aldona

Piotruś Pan a nie przyszło Ci do głowy że na niektóre decyzję dyrekcja/ kierownictwo i kadra biurowa nie ma wpływu?

@Aldona

Biurowiec pełen az sie wylewa a biorą kilka razy większą wypłatę niż pracownicy po co ich tylu żenada

Fsv
@Elf

Co do wypłaty to nie sądzę.

piotruś pan

Witam dziś 21.12.2018 piątek w poniedziałek wigilia a reszty wypłaty nie widać tak firma dba o pracowników i o atmosferę świąteczną ,mam nadzieję że szefostwo i ''dyrektorzy '' którzy doprowadzili do takiego stanu ,mają świadomość jaką krzywdę robią własnym pracownikom i ich rodzinom na pierdoły są pieniądze a dla pracowników niema dosyć że zarabia się tam minimum socjalne z premią bo po ostatnich podwyżkach ze stawki godzinowej nie wychodzi ustawowe minimum .Przed podwyżkami zarabialiśmy więcej jak po podwyżkach a miało być 9,5 % więcej tak ciężko'' wynegocjowane''. Jest to czas świąteczny lecz nie dla pracowników Ludwik Styl ale dla szefostwa tak resztę proszę sobie domówić bo szkoda nerwów, po prostu trzeba zmienić prace .Pracownicy wiedzą co się dzieje w firmie kadra oderwana od pługa na lepszą firmy nie stać.

Elf

Dzis 18 dzien grudnia wszędzie w zakładach już dostali Bony, premię trzynastki Przecież to za chwilę Święta ,Sylwester człowiek powinien się cieszyć oczywiście u Ludwika nie ma z czego zaliczka 700 zł i to po czasie a reszty nie widać nie wspominając o jakichkolwiek nagrodach za to że tu pracujemy Oczywiście chodzi mi o pracowników fizycznych w tym zakładzie .Pani Julita znowu się przyczepi ale tak kończymy właśnie 2018 rok

ktoś
@Elf

Są i tacy , którzy nawet zaliczek nie dostali ...

Mamager

Bony na Święta będą ? Jakieś paczki dla naszych dzieci ? Jak to było w latach poprzednich ? Ludwik Styl jako rodzinna firma dba o swoich pracowników i ich dzieci ?

Masa
@Mamager

hahahahahaha taka odpowiedz Chyba wypowiedzenie

@Mamager

W zeszłym roku były ????

Elf

I znów długi weekend bez złotówki

@Elf

Możesz doprecyzować swój komentarz? Jest dość lakoniczny i niewiele z niego wynika. Pamiętaj, by rozwijać swoje wypowiedzi, ponieważ wiele osób nie wie, co dokładnie masz na myśli.

Manfredi
@Julita

A co tu więcej pisać? Z poniższych komentarzy wynika jasno że znwou - co jest standardem w tej firmie, nie ma wypłat na czas, nie płaci! czego tu nie rozumiesz?!?!?!?! Poczytaj poniższe wypowiedzi i trochę pomyśl.

@Manfredi

Proszę byś zachował kulturę wypowiedzi na forum. Jeżeli wynagrodzenie nie jest wypłacane terminowo, czy ktoś z pracowników zapytał, co jest przyczyną tego typu opóźnień? Nie zniechęcam do aktywności, jednak publikowanie takich informacji na forum nie sprawi, że problem zostanie rozwiązany. Warto wyjaśnić tę kwestię z szefostwem.

Manfredi
@Julita

Nie wiem o co Ci chodzi co do kultury wypowiedzi?!?! Czy coś nabluźniłem albo na wymyślałem? Co opóźnień wypłat to może się zatrudnij w tej firmie, spróbuj porozmawiać o opóźnionych wypłatach z szefostwem i później wypisuj sowje genialne komentarze. I radzę poczytja forum o tej firmie na forum a później pisz mądrości i doradzaj. Ok?

@Manfredi

Strońmy proszę od negatywnych emocji na forum. Nie są one w stanie pomóc a jedynie wpływają na atmosferę w tym miejscu. Wielu użytkowników, jak i ja, nie mamy możliwości po prostu zatrudnić się w firmie. Na szczęście, dzięki forum GoWork.pl wcale nie musimy, ponieważ wiele opinii na temat pracy w danym miejscu możemy uzyskać w tym miejscu. Jeśli nie chcesz rozmawiać z szefostwem o opóźnionych wypłatach, w jaki inny sposób planujesz/planowałbyś rozwiązać tę sytuację?

@Julita

To chyba jestes z innej bajki lub planety

@Julita

Ty chyba jestes z innej bajki lub planety zeby ci to tlumaczyc ludwik nie placi na czas malo placi, w ratach e szkoda pisac na ten temat juz

Powaga
@Julita

Co on planuje? Nic nie planuje. Bedzie dalej pracowac I co miesiac wypisywac swoje zale na gowork, ze nie ma wyplaty itp... co do rozmowy z szefostwem to nie ma co rozmawiac bo to jak do slupa sie mowi tyle ludzi odeszlo a oni chyba tego chca zeby sie zwolnili ludzie I zamkneli zaklad..

@Powaga

Warto mimo wszystko spróbować zadziałać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w firmie. Każdy ma możliwość podzielić się swoją opinią dotyczącą zatrudnienia, jednak wspomniane "co miesiąc wypisywanie żali" może być frustrujące. Na pewno nie da się wynegocjować lepszych warunków pracy w Ludwik Stylu?

Powaga
@Julita

Pani Julito to zapraszamy do rogozna do firmy ludwik styl I niech pani porozmawia z szefostwem bo pani sie wydaje ze my nie rozmawialismy albo cos.. pani tutaj chce nas slownie pouczac a radze aby pani slowa przerodzily sie w czyny I jak juz wspomnialem zapraszamy do rogozna

Julita

Przypominam, że forum GoWork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat pracy, pracodawcy czy warunków zatrudnienia w firmie. Nie jest to jednak odpowiednie miejsce do luźnych rozmów, a tym bardziej kłótni czy dyskusji na prywatne tematy. Zapoznajcie się, proszę, ponownie z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Pozytywna

Nie rozumiem jednego. Narzekają ludzie na tyle złych sytuacji. Kto broni Wam zmienić pracę. Może czas dać coś od siebie. I ruszyć się do pracy. Bo na chłodzeniem po kontach i zabijanie bąków to najniższa krajowa jest za dużo. Są tacy co pracują całe 8 godzin i są tacy co ściemniają całe 8 godz. I ci najbardziej krzyczą o wszystko.

Pozytywny
@Pozytywna

Konta to można mieć w banku albo na portalach społecznościowych. Jak już to "chodzić i bąki zbijać po kątach".

@Pozytywny

Polonista się znalazł

Pozytywny
@Pesymista

Zazdrościsz!?!?!

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwik Styl - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ludwik Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwik Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ludwik Styl?

Kandydaci do pracy w Ludwik Styl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ludwik Styl
2.4/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Wojska Polskiego 10
    64-610 Rogóźno