Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

qwerty

W Zeven też są zdrady..... Oj są...

Q

(usunięte przez administratora) z Czestochowy Pigiel była w Szczecin Kutno a teraz jeździ na Wielkopolske i się rucha Edyta Pigiel-Wilkolek

rudy

Jak nie ma jak Edyta z Bowel-Polu wali się na każdym oddziale z kim się da .

luck

Nie ma tu żadnych zdrad!!!

Zdziwiony

A za twoje, że tak się przejmujesz?

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
ogr

ha ha tam w zeven caly czas to samo nic się nie zmienia nazekania, czopy robia co chcą a "wierni" mezusiaowie tylko wyzywaja tych co chcą cos powiedzieć może paru się pochwali swoimi panienakami i chlaniem do nieprzytomnosci

Lisek, nie bądź taki pewny. Takiego pracownika jak ty nikt nie będzie trzymać. Wódka czy praca? Sam wybrałeś a teraz klep biede, rodzina musi być dumna.

lisi czop

I tak wruce, kupię flaszke komu tszeba i mnie przyjmą

zetelny

ale za to w zeven jednego czopa mniej zegnamy panie lisek juz nawt flaszeczka nie pomoze.BRAWO DLA MANKA szkoda ze dopiero teraz

zetelny

nina

jedna wielka banda wykorzystuja i ponizaja zwłaszcza w grabkowie i ta banda synoradzkich

tyskie
@nina

Jak nie chce sie robić to sie zwolnij. A robić trzeba wszędzie

zwykly czlowiek

Sluchajcie nie podoba sie to kto was trzyma ? Idzcie (usunięte przez administratora) na smieciowkach za marny grosz moze to wam starczy a stado baranow na wiejskiej bedzie sie cieszyc

West-pol

Ta firma to (usunięte przez administratora) muwię teraz o westpolu w szczecinie w agryfie na jeliciarni pracowałem tam swego czasu był tam taki kierowniczek w okularkach który chodził z rękami z tyłu i stał nad ludźmi jak GESTAPOWIEC i poganiał praca tam to była masakra po 11 godzin dziennnie oszukiwali na wypłatach kiedyś kazali mi przychodzić na 5 rano i powiedzieli że nieźle zarobię i dostanę dużą premi (usunięte przez administratora) dostałem!!!!! Drugi raz jak mi kazali to powiedziałem żeby mnie w (usunięte przez administratora) pocałowali bo nic z tego nie miałem!!!!! WIĘC TAK BANDA ZŁODZIEI I NIEWOLNICZA PRACA NIE POLECAM!!!!

@West-pol

w zeven wcale nie jest lepiej,nie ma sprawiedliwosci nie nazekaja tylko manka czopy ktorzy to moga sie opierdalac i sami sobie stanowiska wybieraja gdzie im pasuje preaca a reszta ma zapieredalac i sie nie odzywac taka SPRAWIEDLIWOSC!!!

foczka

Edyta lubi ten sport z Kutna znamy Ja. Mogla byc glubsza lafirynda.Sama latala za Patrysiem Wiec ma szacunek teraz od niego.

jaanekk

uwaga na Pigiel Edyte z Bowel-pol bo donosi na caly west-pol.

Witam,pracowałam w WEST-POLU,kUTNO,NIE POLECAM,OSZUKALI NA GODZINACH I NA KASIE,DOTER PORY STARAM SIĘ ODZYSKAĆ ZAROBIONE PIENIADZE!,Stawka miała być 10zł na godzine,okazało się,że dostałam 4zł,masakra!

mateusz28

Ile da się zarobić ? Co do opinii to wszędzie tak(chyba,że jest się wprawionym fachowcem z dużym stażem to zawsze można zmienić firmę) jest ja pracowałem w Kutnie tam dopiero jest syf... to jak w temacie ja słyszałem ,że 1000 euro to minimum się wychodzi ???

smiglo

witajcie! mam pytanie dotyczące pracy w świeta w Zeven. czy to prawda, że pracuje się w pierwszy dzień świąt?

@smiglo

praca w święta raczej tak,wolne jest tylko w Niedziele a przed świętami dwa dni wolnego no i w pierwszy dzień świąt do pracy ale to wina firmy bo nigdy nie stawia się za pracownikiem tylko z kasą bo mają płacone podwójnie naprawdę ładne pieniądze

słodki

Nie wracaj do westpolu, to jest (usunięte przez administratora) lepiej znajdź inną firme

sowa
@słodki

Dzięki za odpowiedź umocniłeś mnie w przekonaniu że jednak ta firma jest nic nie warta nadal wykorzystują a miałem nadzieję że może zmieniło się coś na lepsze.

sowa

/A może powie ktoś jak jest w Zeven warunki płacowe się poprawiły.Proszę o szczera odpowiedz zależy mi na tym bo mam zamiar tam wrócic ale po tym co piszą odchodzą chęci

gość

Westpol to wyzysk na całego np. tu w Salomonie w Ringheim , gdzie brygadziści zarabiają po 2.500 € na ręke a reszta robi za groszowe stawki i mają ledwie połowę z tego chyba że przekroczą 300 godzin/mieś. Do tego brygadziści popijają sobie w biurze co codziennie drinki i to nie mało , potem jest burdel na całego niepotrzebne nadgodziny . Nie polecam tej firmy bo tu uczciwą pracą się nie dorobicie.

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol