Opinie o INTERCHEM S.A w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INTERCHEM S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie INTERCHEM S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERCHEM S.A w Gdynia

Gall

Jeżeli jest tak dobrze w Complexie i tak dobrze placą to dlaczego się tu jeszcze męczysz i nie idziesz Complexu, pewnie bys nawet nie wyrobil(usunięte przez administratora) linii, bo tylko gadac potrafisz

biuro błonie

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. W końcu ktoś ściemniaczy wywalił, bo się nie nadawali do roboty, to teraz jest "płacz i zgrzytanie zębów". Trzeba było mysleć wcześniej, a teraz adieu. Brawo panie(usunięte przez administratora)

Tylko w kompleksie [usunięte przez moderatora] za kazda linie masz placone 0.27gr,czyli wyrabiasz (usunięte przez administratora) na reke a tu za te same linie masz (usunięte przez administratora) jest roznica cymbale jest. Ale w sumie nie wazne jestes g(usunięte przez administratora) co chcesz nas sklocic,ale ci sie to nie uda.

magazynier z błonia

staram się zrozumiec o co chodzi w tym bełkocie na forum i jaki jest jego cel ile osób może czytać te brednie ,a ile dokonuje wpisów ,bo z treści wygląda że to niezbyt liczne grono „obiektywnych” którzy tworzą kółko wzajemnej adoracji utwierdzając się w przekonaniu że walczą o coś dla nas (a o co? oświećcie mnie), na pewno nie interesuje was to że jest wiele osób które się nie odzywa chce normalnie pracować właśnie w tej firmie więc zajmijcie się sobą i nie czarujcie że cokolwiek robicie dla nas ,bo w czym nam mogą pomóc jakieś bredne oskarżenia o prześladowaniu członków związków jak nawet nikt się nie interesuje kto do nich należy i nic się o tym nie mówi, a udowadnianie że p. „za karę” czy (usunięte przez administratora) byli pracowici potraktujmy jak dobry żart , kto widział jak pracują to nic mu nie trzeba tłumaczyć ,a przez wszystkich „uwielbiany” (usunięte przez administratora) u który piłował gębę to dopiero śmietanka za którą wiele osób teskni, pewnie że łatwiej się pracowało bez norm które teraz zostały jeszcze podniesione ale teraz chociaż wiemy ile kasy dostaniemy i na pewno nie płacą za to że jest się z kompleksu, tak jak długi czas było mieliście najwyższe stawki i teraz boli że źródełko wyschło, a wyniki widzimy codziennie i to że większość zwolnionych (i dziwnym trafem większość byłych pracowników kompleksu) wcale nie jest taka dobra jak się mówiło i to są fakty ,z czym to forum nie ma wiele wspólnego, najłatwiej wypisuje się głupoty, rzuca oszczerstwa i ubliża innym niech żyje anonimowość, ale najpierw trzeba być samym w porządku , spytajcie kolegi (z byłej firmy) jakie ma wyniki, też pewnie będzie zaskoczony jak dostanie wypowiedzenie i będzie kolejna podstawa do wypisywania kolejnych bredni, ale to standard dla wielu(usunięte przez administratora) głos na tym forum, wiele sensacji nie mających nic wspólnego z rzeczywistością, miejcie koledzy chociaż teraz troche klasy, życzę powodzenia

Firma INTERCHEM S.A poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
pracownik z blonia

Dziś do pracy przyjęli nowego pracownika,a więc jak coś chłopaki to macie nowy argument w sprawie.Pozbywają się pracowników,a pózniej przyjmują nowych,argumentując cały czas,że są nie wydajni. Tylko jak (usunięte przez administratora) wie to za te normy co robimy to powinniśmy dostawać po prawie(usunięte przez administratora) na rękę,a dają nam (usunięte przez administratora) Mam propozycję,jak się nas tak czepiają,to niech sami pokażą jak wyrabia się te normy,i niech prezes zapłaci im po (usunięte przez administratora) zobaczymy,czy też będą zadowoleni. A co do (usunięte przez administratora) to teraz już się nie dziwię,że on chce zastraszyć pracowników,ja jakbym miał zawodówkę skończoną,to też bym chciał sobie podnieść morale własne...

W biurach też już (usunięte przez administratora) nie mów nic o tym pajacu i o sprawie,bo rzygać się już nam chce na was obydwu,jacy naprawdę tępi jesteście[usunięte przez moderatora] po liceum i [usunięte przez moderatora] po zawodówce,dobre!!!!!

magazynier

(usunięte przez administratora) nie ciesz się,że przenieśli sprawę do Warszawy,i tak pogrążysz niby groznego,a tak naprawdę o(usunięte przez administratora) kolezkę.

No to widać,że chyba jednak tylko papuga płacić musi,bo wątpię że dostaje za przegrane sprawy,jakieś wynagrodzenie...

Zapomnieliście dodać że adwokaci tez na tym zarabiają. Każda sprawa to dodatkowa kasiorka. I interes się kręci

Gdynia jest z wami

Z nami też mieli wygrywać a (usunięte przez administratora) Składali odwołania od wyroków i (usunięte przez administratora) im to dało. Przerywając rozprawę sami siebie pogrążyli. Trzymajcie się razem i będzie ok. Liczcie się z tym że będą sie odwoływać i trochę to potrwa. Faktycznie chyba zależy im na darmowej reklamie w mediach. Kiedy w końcu zarząd firmy zrozumie że nie tędy droga ? Chyba nigdy. Pozdrowienia z Gdyni.

będziemy w TV

Jeżeli wiecie coś więcej na temat telewizji, skontaktujcie ich z chłopakami, którzy walczą w sądzie. Z pewnością zainteresują się ich sprawą , a interchem zrobi sobie wspaniałą darmową reklamę. Dyskryminację trzeba tępić !!! Chlopaki właśnie tak trzymajcie.

PRACOWNIK

Masz racje tych dwoch panow stworzylo sobie prywatny [usunięte przez moderatora] i chca udowodnic "gdyni" ze daja sobie doskonale rade i malo tego ze sa o wiele lepsi od nich dlatego niepotrzebne im sa jakies zatargi jakies sprawy w sadzie i bach kto niewygodny to won!!! masz racje trzeba z tymi "waglikami" walczyc! i z tego co wiem nawet ma telewizja odwiedzic nasz oddzial w bloniu no i zobaczymy co nasz szanowny [usunięte przez moderatora] powie, mam temacik???!!!

magazynier

Jakby postapili z Toba tak samo jak z Nimi tez bys tak postapil.Niech walcza chlopaki niech udowodnia,ze taki (usunięte przez administratora) ktoregos dnia postanowili ze kto bedzie smial sie odezwac przeciwko nim to do wyeliminowania,nie tak nie bedzie!!!

Jak nie umiesz o swoje walczyć i liczysz na kogoś,to sorry ale kolejny raz będziesz mieć niestety [usunięte przez moderatora].Ja na twoim miejscu pogodziłbym się z tym ze jesteś sierota życiową niezaradna i dającą się kopać w(usunięte przez administratora) .Otrzyj łzy i zmień prace możne to ci pomoże anonimie z błonia.

anonim z błonia

a to by im dało, że wyszarpać chcą dla siebie jak najwiecej kasy i w [usunięte przez moderatora] mają wszystko i wszystkich. oni reprezentuja tylko siebie i ich glupie zachowania powoduja, że nam tylko dokrecą śrubę... Oni nic nie zyskają, a my będziemy mieć [usunięte przez moderatora]

różyczka

Anonimie z błonia. Zastanów się jaki cel mieliby koledzy w tym aby koloryzować całą sprawę ? Co by im dało zmienianie prawdy na swoją korzyść? Według mnie kompletnie nic. Mnie również zastanawia dlaczego została przerwana przez firmę rozprawa którą podobno wygrywała. Przecież nie ucieka się z podium na którym podobno byli podczas wręczania zwycięzcy medalu. Coś tu nie gra. Ja mam tylko nadzieję, że nasz prezes podejdzie do sprawy ostrożnie i nie do końca uwierzy w mętną historię wygranej ,którą przedstawia [usunięte przez moderatora]. Osobą, która najbardziej na tym wszystkim może stracić jest właśnie nasz pan dyrektor. Ma powód i interes w tym ,aby nie do końca być szczerym i rzetelnie wszystko przedstawić. Wyobraźcie sobie sytuację w której to pan prezes dowiaduje się dokładnych szczegółów na temat sprawy a nie od [usunięte przez moderatora]. Ma w tym interes, aby prezes wiedział tylko tyle ile musi. Oczywiście według swojej wersji zdarzeń. Powinniście dać sobie spokój z sądami. Czy nie lepiej dla wszystkich byłoby usiąść i porozmawiać jak dorośli ludzie? Jedna strona troszkę odpuści, troszkę druga i można dojść do porozumienia. Trzeba tylko chcieć. Pomyślcie o zawarciu ugody.

ale jaja

A może [usunięte przez moderatora] był w innym mieście, w innym sądzie i na innej sprawie niż wy ??? Może to jest powód przez który wszystko pomieszał i zmienił wersję na swoją korzyść ? Pozdrawiam was chłopaki i nie dajcie się. Tak trzymać.

strona

Oczywiście możecie nam zarzucać brak obiektywizmu lecz przypomnę, że na sprawie były też inne osoby, które wszystko słyszały i obserwowały bieg wydarzeń. Osoby, które powielają bzdury obrażają i ośmieszają same siebie. Wygadują głupoty których się słuchać nie da . Zadam kolejny i ostatni raz pytanie. Jeżeli byli pewni swojej wygranej to po co przerwali sprawę ??? To nie my zaczęliśmy tą zadymę. Co do logicznego myślenia to zapewniam cię, że myślimy bardziej logicznie niż może wam się wydawać :-) Widzę, że jesteś kolejnym rzecznikiem firmy. Twoja sprawa. Pozdrawiam.

anonim z błonia

Cytuję przedmówcę: "Nie chcemy być posądzeni o brak obiektywizmu..." 1. Skoro jesteście stroną w sporze to nie jesteście obiektywni. 2. Obrażanie ludzi świadczy o waszej nieobiektywności Jak widać logiczne myślenie nie jest mocna stroną "strony w sporze".

strona w sprawie

Witamy wszystkich zainteresowanych wydarzeniami z czwartku. W związku z faktem, iż jesteśmy stroną w sprawie , która odbyła się w czwartek postanowiliśmy nie ujawniać treści zeznań i dokładnych szczegółów konfrontacji. Nie chcemy być posądzeni o brak obiektywizmu lub o wydawanie wyroku przed zakończeniem . Jednak nie pozostaniemy obojętni na kłamliwą, wyssaną z palca i mającą niewiele wspólnego z prawdą wersją wydarzeń, którą przedstawia druga strona. Ogólnikowo jednak troszkę wam streścimy. Jakim człowiekiem jest tępiciel zarazy zdążyliście sami się przekonać . Dobrze wiecie, że u tego pana przyznanie się do błędu, winy lub użycie słowa przepraszam jest niemożliwe. Wychodzi z założenia, że ZAWSZE jego musi być na wierzchu. Dlatego nie dziwi nas, a wręcz nawet spodziewaliśmy się przedstawienia faktów i biegu wydarzeń w zupełnie inny sposób niż miały one miejsce. Prawdą jest, że osoba reprezentująca firmę zarzuciła sądowi niewłaściwe przesłuchiwanie świadka jakim jest tępiciel i zażądała zmiany składu sędziowskiego. Jeżeli tak jak twierdzą wygrana była po ich stronie to po co przerwali rozprawę ? Czy tak postępuje człowiek pewny swoich racji i wygranej ? Odpowiedzcie sobie sami . Przecież można było poprowadzić sprawę dalej i wszystko byłoby już jasne. Dzisiaj jedna strona świętowałaby, a druga przełykała gorycz przegranej. A więc po co był ten zabieg prawny ? My chcieliśmy kontynuacji. Niestety ,nie doczekaliśmy się również momentu w którym to my jako strona mamy prawo zadawać świadkowi pytania, a mamy ich cały zestaw z różnych kategorii. Jak w teleturnieju. Potwierdzamy również, że pojawiły się duże nerwy i zamieszanie podczas zeznań świadka, ale nie były to nasze nerwy. Domyśleć się kogo zżerały nerwy jest chyba dla wszystkich proste. Człowiek, który uważa się za rottweilera okazał się małym, zagubionym i wystraszonym yorkiem . Czyżby zniknęła pewność siebie i pojawiły się obawy ? Trudno. Zrobili jak zrobili. My jesteśmy cierpliwi i poczekamy. Tyle z tego dobrego, że znamy już ich linię obrony. Do tej pory były 4 wersję powodów za które zostaliśmy zwolnieni. W końcu zdecydowali się na oficjalną wersję. Mamy więcej czasu do jeszcze lepszego przygotowania się. Teraz parę słów do rzecznika prasowego firmy Pana (usunięte przez administratora) Szanowny panie(usunięte przez administratora) lata lecą panu do przodu a rozumek cofa się do tyłu. Domyślamy się, że bardzo chcę pan mieć swoje 5 min. , które niewątpliwie będzie pan miał, ale jeszcze nie teraz. Pomimo faktu, iż jeszcze nie był pan obecny na sali rozpraw wczuwa się pan w rolę sędziego i wydaje pan wyrok. Chcę pan wyręczać sąd ? Komentuje pan bieg wydarzeń i fakty o których nie ma pan zielonego pojęcia. Wie pan tylko tyle ile powiedział a raczej chciał powiedzieć panu pański przyjaciel. Jaką ma pan pewność, że wszystkie fakty zostały panu przedstawione ? Czego się pan spodziewał, że pański kumpel przyzna się do tego, iż jego czarowanie, częste używanie słów obcego pochodzenia nie zrobiły na nikim wrażenia ? Czy może tego, że jego niespójne odpowiedzi na zadawane przez sąd pytania i nerwy osiągnęły odwrotny skutek od zamierzonego. Co miał panu powiedzieć ? Wyłożyłem się ? Przecież to nie w jego stylu. Słowa, jakich użył pan oceniając przewodniczącą składu sędziowskiego Cyt. ,, GDYBY NIE TA STARA KOMUNISTYCZNA BABA WYGRALIBYŚMY SPRAWĘ ‘’ dają dużo do myślenia na pański temat. Widać, że kompletnie nie zna pan historii naszej ojczyzny. Od kiedy komuniści wspierają i popierają solidarność ??? Od kiedy ??? Człowieku zanim palniesz kolejną bzdurę Przemyśl sens słów, których chcesz użyć i przestań się ośmieszać. Do szkoły na lekcję historii. Jeżeli faktycznie jest pan taki pewny naszej klęski zadam jeszcze raz pytanie PO CO PRZERWALIŚCIE SPRAWĘ ? PO CO BYŁA TA ZAGRYWKA ? Pan jako osoba wszystko wiedząca najlepiej z pewnością nam to wyjaśni. CZEKAMY NA ODPOWIEDZ Z PANA STRONY !!! My nie mamy zamiaru wyręczać sądu i wydawać wyrok. Pożyjemy – zobaczymy. Prosimy aby powstrzymał pan swój język z którego jest pan dobrze znany. Niech przestanie pan szukać sensacji a tym bardziej niech nie wypowiada się pan na temat spraw o których nie ma pan pełnej wiedzy. Przypomnę panu, że w czwartek od samego początku rozprawy aż do końca obecni na sali rozpraw byli dwaj pracownicy, którzy w przeciwieństwie do pana DOKŁADNIE WIEDZĄ JAK PRZEBIEGAŁA SPRAWA. Oni mają pełną i dokładną wiedzę a pan nie. Dlatego jeszcze raz prosimy Pana o POWSTRZYMANIE SIĘ OD KOMENTOWANIA PRZEBIEGU ROZPRAWY I SIANIA PROPAGANDY. Jeżeli lubi pan sieć propagandę, dezinformację i potwierdzać bzdury radzę panu udać się do ambasady Koreańskiej Republiki Ludowo – Demokratycznej i poprosić o przyznanie obywatelstwa a następnie wyjechać tam na stałe. W nowym kraju gdzie ludzie pracują za miskę ryżu z pewnością się pan szybko odnajdzie. Będzie wydawał pan wyroki. Może u

Zostaw merytoryczną opinię o INTERCHEM S.A - Gdynia

INTERCHEM S.A