Opinie o INTERCHEM S.A w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INTERCHEM S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie INTERCHEM S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERCHEM S.A w Gdynia

magazynier

Też jestem zdania, że koleś jest słabiutki i woli [usunięte przez moderatora] żeby odciągnać uwage od siebie. I na dodatek myśli że nikt o tym nie wie [usunięte przez moderatora]

magazynier

Ciekawe czy w tym roku nasz pan i wladca specjalista od obrobki skrawaniem wywiesi obwieszczenie o przekazaniu na "swoja" fundacje 1% podatku,ma koles tupet.

magazynier

Nikt nikomu nie zabrania zapisac sie do zwiazkow wiec kolego w czym problem?pokarzesz co potrafisz zrobic .

związkowiec

A związki nadal nic nie robią i ciągle nie wiadomo na co idzie ta cała składka, która pobierają.

Firma INTERCHEM S.A poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
mag Błonie

[usunięte przez moderatora] Zrobili chlew z tej firmy.

ANTYinterchem

Panowie kierownicy,dyrektorze i same mądre głowy tej firmy,jedna dobra rada dla Was- podajcie się sami do dymisji niż macie cały czas się tak błaznic jak to robiliście i robicie po dzień dzisiejszy.

mag

Taki proceder praktykowany jest od lat. [usunięte przez moderatora] .

CLOUD

Przyglądam się wypowiedziom i widzę że narzekają ludzie a nie wiedza co to naprawde ciężka praca.. Pozdrawiam

magazynierbłonie

I jeszcze jedno. To oni maja prace a ty nie.

magazyniergdynia

Widzę, że świeżo po lekturze/filmie Władca Pierścieni. Ale chyba czytałeś/oglądałeś nieuważnie, bo ci się fabuła trochę poplątała.

Abc

NasZe Niziolki pojechali do Gdyni do Sarumana po wytyczne jak gnebic zeby sladow nie bylo.

a co mamy dostac od zwiazków na świeta? - chyba wsparcie duchowe i znowu nas obciagna skladką

chociaż ze związków coś dostaniemy na święta, bo tak to nic by niebylo

magazynier

juz nie gadajcie na firme w bloniu dostalismy juz premie swiateczna .........w postaci polarka,dziekujemy Ci dyrektorze

ja już zacząłem szukać pracy, zresztą jak wszyscy.

oj chyba znów mamy zasianą niepewność, ale spokojnie, na pewno wszystko jakoś ułoży się.

jedna wielka tragedia się stała. Niby przejęliśmy nową firmę ale to chyba ona Nas przejęła. Teraz tylko patrzec jak wszyscy w Gdyni zostaniemy [usunięte przez moderatora] z odprawami na zbity [usunięte przez moderatora] . A to wszystko dzięki naszym głupawym władzom. Aż żal ściska że takie typy kierują tą firmą a może nawet już tego też robić nie będą. Pewnie dla nich to też kwestia czasu.

sailor

Witam Ostatnio pojawiło się ogłoszenie naKupca do siedziby w Gdyni. Chciałbym się zapytać pracowników Interchemu czy warto składać tam podanie o prace? Pozdrawiam

ANONIM

Sorry Robert jestes spoko koles

magazynier

kobita w nowo przejetej firmie z blonia robi wiec i asortyment sie powiekszy ... to w lesznie jak zwykle

Zostaw merytoryczną opinię o INTERCHEM S.A - Gdynia

INTERCHEM S.A