Opinie o Sonniger Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sonniger Polska Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sonniger Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonniger Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

1. Jak wyglądają średnie zarobki na stanowisku sprzedawcy (export) - oczywiście wszystko zalezy od osoby, ale z pewnościa można podać mniej lub bardziej dokładny przedział 2. Jaka panuje atmosfera w oddziale (Gdynia) - faktycznie występuje zakaz rozmów pomiędzy pracownikami jak wskazują poprzednie opinie? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Sprecyzuj którym działem jesteś zainteresowany.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

odpowiedź
@Pytanie

Droga awansu uzależniona jest od poszczególnych działów w firmie. Obecnie trwające rekrutacja w firmie SONNIGER związane są z awansem zaangażowanych, zaufanych pracowników. "Pytanie" - w jakim dziale planowana jest współpraca oraz aspiracje awansu ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sonniger Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

Pyra
@Administrator

Ciągła kontrola i naciski. Zle się pracuje pod ciągła chorą presją. Odradzam

Jasiek
@Pyra

A w jakim dziale pracowałeś pod ciągłą presją? W handlowym? Bo jak tak to ryzyko zawodowe ????

Nick

Jestem pracownikiem w firmie SONNIGER nie zgadzam się z częścią opini. Mam wrażenie, że negatywnie wypowiada się osoba ktura pracowała 3 miesiące i nie poznała firmy. Okres próbny jest dla obu stron. Nikt nie opisuje tu opini o niesprawdzonych pracownikach i przyczyn. W firmie jest sporo osób które związane są z nią przez wiele lat, to świadczy pozytywnie o firmie.

Italiano

Gdyby nie naczelnik biura, praca by była zupełnie inaczej przez nas postrzegana. Praca ciekawa ale bardzo wymagająca, osoby trzymające dyscyplinę, troszkę pomylili role. To nie wojsko a biuro.

Kaczor

Praca w biurze bardzo wymagająca, pod dużą presją osób zarządzających. krótki okres wprowadzenia, brak możliwosci rozmów miedzy pracownikami podczas wykonywania swoich zajęć.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

Xsiński
@Pytanie

Okres próbny 3 miesięczny.

Kamila
@Xsiński

@Xsiński I na jaką kwotę wynagrodzenia może liczyć osoba, która przechodzi na umowę o pracę w Sonniger Polska?

Xsińsk
@Kamila

Warunki wynagrodzenia, również te po okresie próbnym można poznać/ustalić podczas rozmów o prace.

Xsiński

Znam firmę od wielu lat, kształtuje bardzo dobrych handlowców oraz pracowników administracyjnych. Każdy z pracujących ludzi w tej firmie zdobywa bogate doświadczenie oraz bardzo dobre zaplecze zawodowe. Polecam ambitnym !

Zygmunt

Nie polecam. Chory klimat i podejście do ludzi. Generalnie to trzeba w 100% poświecić się pracy bez możliwości posiadania czasu wolnego. Kłamią obiecując cuda na rozmowie kwalifikacyjnej- nie polecam. Z daleka od firmy!!!!!!

Witek

Generalnie firma jest bardzo dobrym pracodawcą i co za idzie wymagającym ale warto!!

KG

Praca jest bardzo wymagająca - kilka obowiązkowych spotkań dziennie, zdecydowanie mniej niż 26 dni urlopu w roku. Bardzo krótkie szkolenie , więc bez doświadczenia w branży instalacyjnej jest ciężko, choć nie mówię, że się nie da. Właściciel jest bardzo wymagający ale też bardzo przyzwoity. Pieniądze - jak zawsze - zależne od negocjacji. Zgadzam się, że zaskakujące jest to, że o formie współpracy (tylko b2b) mowa jest dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej. Typowa mała, polska, bardzo prężna firma - tzn. na początek dostaniesz mało (i nie mam na myśli pieniędzy) a oczekiwania będą duże. Dasz radę to fajnie i też fajnie zarobisz - może nawet będą Cię nosić na rękach. Podsumowując: jak jesteś mega kumatym młodym wilkiem lub masz doświadczenie z instalatorami czy projektantami i jesteś w stanie zaakceptować życie pracą to jest to robota dla Ciebie! :) Jeżeli jednak stawiasz swoja życie jako ważniejsze od pracy (np. normalne wakacje), liczenie wizyt codziennie to nie Twój klimat a branża instalacyjna jest ci obca - nie dotykaj tematu.

Adam

Myślę, że czasami najlepszym coś się może nie udać. Firma jest dobra i polecam.

Zniesmaczony

Byłem ostatnio na rozmowie w Gdyni. Poświęciłem łącznie prawie 6h na dojazd na spotkanie, które spokojnie można było odbyć przez telefon lub Skype. Spotkanie dotyczyło stanowiska RKS, polegało na 20 minutowym wykładzie o firmie, który był zbędny, ponieważ podchodząc poważnie do spotkania, zapoznałem się z informacjami o firmie i produktach min. z ich strony firmowej (dostałem nawet taką sugestię z działu HR firmy). Kolejna godzina to analizowanie mojego cv 15 lat wstecz, co było dziwne. Pan prowadzący spotkanie sprawiał wrażenie jakby zobaczył moje cv pierwszy raz na oczy i chciał je wspólnie ze mną przeanalizować. Dość szybko zaznaczył, że w grę wchodzi jeszcze jedno spotkanie ( czyli kolejne potencjalne 6h dojazdu i koszty z tym związane), ponieważ decyzję podejmie prezes firmy. Niestety dopiero na samym końcu usłyszałem, że w grę wchodzi TYLKO współpraca B2B, co każda szanująca siebie i drugiego człowieka firma powinna zaznaczać na etapie ogłoszenia rekrutacyjnego. Po spotkaniu został wielki niesmak. Braku profesjonalizmu Pana Dyrektora i kiepska polityka rekrutacyjna firmy. Dla mnie w tamtym momencie decyzja już została podjęta.

Kandydat z Ł.

Część. Byłem dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej w Wawie w Firmie Sonniger. Facet prowadzący wydawał się konkretny, rzeczowy a zarazem bardzo przystępny. Mam prośbę, czy może ktoś napisać jak się rzeczywiście pracuje w tej firmie, bo wiadomo, że różnie bywa. Jak chcą pozyskać kogoś zaangażowanego, to jest różowo, szczególnie na obecnym rynku pracownika, potem rzeczywistość często brutalnie weryfikuje. Bardzo proszę o rzeczowe opinie, ale nie typu: jest fajnie, bo jest fajnie albo jakieś skrajne (usunięte przez administratora) niefajne epitety i wieszanie psów na swoim pradodawcy. Interesują mnie konkrety. Co i jak i dlaczego? Z góry dzięki serdeczne.

inny kandydat
@Kandydat z Ł.

Faktycznie ciekawa rozmowa, produkty Firmy również OK, dobrze kojarzone na rynku, jednak specyfika pracy Regionalnego Kierownika Sprzedaży (ładnie brzmi) ma podobną charakterystykę do pracy Przedstawiciela Handlowego w FMCG lub listonosza. Wielka Szkoda !

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Sonniger Polska Sp. z o.o.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Sonniger Polska Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sonniger Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
Sonniger Polska Sp. z o.o.