Opinie o Jantar 2 Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jantar 2 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jantar 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantar 2 Sp. z o.o. w Słupsk

Osoba ze Słupska

Panie ZADROŻNY!!!! Przestan pan bredzić i szukać ludzi na siłę,dając wiecznie ogłoszenia do URZĘDU PRACY W SŁUPSKU(Przeważnie!!!)bądź na OLX niedość że jesteście najgorszą firmą ochroniarską OD LAT w SŁUPSKU,i już ile ludzi wykorzystaliście itp. nie może żadna normalna firma ochroniarska wygrać wasze (cudowne obiekty),bo macie wszystko od LAT WYGRANE ZA GROSZE!!!!.DZIADOSKA FIRMA OCHRONIARSKA W SŁUPSKU, która ciągle robi WAŁKI Od LAT!!!wielce spólka JANTAR same dawne ZOMO MILICJANTY.ŻENADA jednym słowem.

Gosia78
@Osoba ze Słupska

Zgadzam się z tą opinią. Ten PAN TO (usunięte przez administratora) FAWORYZUJE LUDZI KTÓRZY MU DONOSZĄ. MAM BARDZO ZŁE WSPOMNIENIA Z POSTERUNKU POŁOWA EKIPY MU DONOSIŁA I PODLIZYWAŁA SIĘ. Razem Z KOLEŻANKĄ ODESZŁYŚMY OD TEGO OKROPNEGO CZŁOWIEKA. KOBIETY TRAKTUJE JAK DEBILKI

obiecują a nie płacą tyle ile trzeba, nawet najniższa nie wychodzi

Tatiana
@?????

Pracuje się tutaj tylko na nocki, czy jest to praca zmianowa? CO masz na myśli, pisząc, że karty pracy są fałszowane? Pomóż, daj znać

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jantar 2 Sp. z o.o.?

Ulka
@Damian

Ale jak to nie wypłacali pensji? Podawali jakiś powód niewypłacenia, mieli problemy z płynnością finansową? Ktoś to w ogóle zgłaszał do jakiejś inspekcji?

Pani Nowy wpis

Mąż myśli nad pracą w tym miejscu, weszłam poczytać coś o warunkach. Ale piszecie, że swego czasu przez koordynatorów odchodziło bardzo dużo ludzi. Czy była zmiana od tego czasu, inne osoby są już na tych stanowiskach, albo była jakaś interwencja? Mężowi konkretnie chodzi o stanowisko pracownika ochrony, ponoć bez doświadczenia biorą.

W Jantar 2 Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Kierowca. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Kris

Polecam ta firmę omijać szerokim łukiem. I polecam inspekcji pracy przyjrzeć się tej działalności (usunięte przez administratora) wykorzystującej niepełnosprawnych i pefron

@Kris

Zgadzam się ta firma jantar to dramat najgorsza jest koordynatorka i brygadzistka nie winnych ludzi pozwalniały nie wierzę żeby wyżej nie wiedzieli jaka jest koordynatorka i brygadzistka bo tam ludzie cicho siedzą po prostu dno

Joanna
@Gość

A co one takiego robią, że nie polecacie? Miałam tam składać podanie, ale z tego co piszecie to nie wygląda to zachęcająco choć brak mi szczegółów i może to coś co nie ma dla mnie znaczenia?

@Joanna

Pani Joanno pani wola popracuję pani w tej firmie jantar sama pani się przekona bardzo dużo nie winnych ludzi pozwalniali przez brygadzistkę i koordynatorkę w październiku 2022 przyjęła się młoda kobieta wytrzymała cztery dni przez brygadzistkę pracownik powinien być chroniony nie gnębiony po prostu dno

Przykro mi to czytać, bo planują wysłać tu swoje cv na sprzątaczkę biurową. Z doświadczenia wiem, że przy sprzątaniu nie zawsze dają umowę o pracę, a tu ponoć to robią, dlatego bardzo nastawiłam się na stanowisko. Możesz napisać coś więcej o traktowaniu tutaj kobiet, byłabym wdzięczna.

Osoba ze Słupska

@Osoba ze Słupska

O czym właściwie mówisz? Jakieś konkrety jesteś w stanie podać?

Stach
@Osoba ze Słupska

Ja pracowałem w firmie Jantar i sobie chwalę jak by była możliwość to ponownie bym się przyjął dobra firma

Sławek Słupsk
@Osoba ze Słupska

Bo tam pracuje element czy to tzw.chłop czy baba w ochronie!Podam przykład - nadjeżdżają na tzw.wezwanie i zamiast porozmawiać i koniec to człowieka który jest chory na PADACZKĘ kolejny już raz pobili,pokaleczyli ciało,wyzywali (usunięte przez administratora) od pedałów itp.A proste społeczeństwo np.z pod (usunięte przez administratora)biedra czy Kaufland brudny wierzą im nie klientowi - (usunięte przez administratora)typowe,(usunięte przez administratora)społeczne nikt poważny.Zero empatii,kultury, zrozumienia.Tylko (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)!!!I ta śmieszna ochrona i klienci.Dostał chłopak ataku padaczki w biedrze nikt z personelu ani ochrony głupiej i (usunięte przez administratora) firmy seris konsalnet nie zareagował!Przecież mógł zabić się w tym czasie,gdy przewrócił się na podłodze.Ambulans nie był wezwany!!! Zburzyć tą firmę brakiem zainteresowania by upadli jak markety i koniec.Boją się spotykać na spotkanie z petentem tak reaguje ta dziwna prezes firmy!!! Ha,ha,ha...

Sławek
@Osoba ze Słupska

Ten Pan ma rację!Nie idźcie tam do roboty!!!Omijać z daleka to gów.no!Szkoda zdrowia!

@Sławek Słupsk

Ty chyba żartujesz sobie z tym wszystkim. I poważnie takie coś bez reakcji pozostało? Takich rzeczy się nie zgłasza?

@Sławek

Dokładnie szkoda zdrowia firma jantar nie jest pracą chronioną tylko gnębienie i wykorzystywanie pracowników z orzeczeniem najgorsza jest koordynatorka i brygadzistka

@Stach

Nic innego nie wpiszesz dziadek bo nie masz z czego żyć,piszczysz z głodu i błagasz tych przywaleńców o możliwośc roboty w (usunięte przez administratora)

Kris
@Osoba ze Słupska

To nie tylko w Słupsku takie (usunięte przez administratora) W Szczecinku to samo z tą różnicą że wypisują urlopy kiedy im pasuje a (usunięte przez administratora) nie otworzą bo im do emerytury chwilą brakuje

@Kris

Tylko jeśli masz wykorzystany to raczej na siłę nie wypiszą już? A z tym, że kiedy im pasuje to o jakąś sezonowość chodzi co do wykorzystania stanowisk czy jak oni to sobie planują? Nie ma wyjaśnień?

Osoba ze Słupska 2
@Osoba ze Słupska

Podzielam opinię Wałki robią i traktują ludzi jak mięso armatnie

@Osoba ze Słupska 2

Jakie wałki? Kierownik nie pilnuje porządku żeby nie było takich sytuacji? Pracujesz tu że tak jesteś obeznany z tematem i atmosferą w firmie?

@Osoba ze Słupska

nie płacą tyle co trzeba, nawet najniższa nie wychodzi

Bo to (usunięte przez administratora) lepiej omijać z tej dziadoskiej firmy jantar dużo ludzi uciekło z tej firmy tam się pracuję jak w obozie gorsze są koordynatorka i brygadzistka z tego względu poniżają gnębią pracowników z orzeczeniem niepełnosprawności pracowałem kiedyś w tej firmie dziadoskiej wytrzymałem parę miesięcy bo to (usunięte przez administratora) szkoda zdrowia

A ile powinni zapłacić? Może inaczej - ile było umówione a ile finalnie wypłacają? Czy pracownicy ubiegają się o swoje? Bo mi jakby się coś nie zgadzało to bym na pewno się ubiegał. Jak coś się nie zgadza to jest szansa, że to wyrównają?

Hero
@Osoba ze Słupska

Podjeżdżają pod market i do osoby która z inną osobą weszła w konkretną rozmowę stosują obezwładnienie, siłę fizyczną i psychiczną, biją człowieka, znęcają się nad nim a ja jestem takim przykładem i choruję na padaczkę!!!Czy miały prawo bo to 2 babki mnie biły w markecie Kaufland w Słupsku w dn.27.03.2021r.wewnątrz na korytarzu sklepu przed klientami! Widział to ochroniarz Marcin i kierowniczka Anna.Blondynka,teraz gdy byłem tam pewien czas temu i zapytałem o to to stwierdziła iż w sądzie stwierdzi czy na policji iż nic nie pamięta!Firma Jantar i grupa interwencyjna upadek.Tam lezą dawni z glin i pracują dalej.

Gosia78 Nowy wpis

obiecują a nie płacą tyle ile trzeba, nawet najniższa nie wychodzi

Leo

Witam Można coś więcej o tej firmie się dowiedzieć, bo tyle co wiem 16 z l z groszem chcą płacić na godz , To tak mało w tych czasach

@Leo

Skąd to wiesz? Z jakiegoś ogłoszenia czy ktoś Ci powiedział? Ciekawe, na ile to info jest aktualne. A umowa jaka tu jest, wiesz moze?

Leo

Najniższa krajowa netto wynosi (2 709,49 podzielić to przez 168 h miesięcznie =16,36 h niby umowa o pracę, za dojazdy nie płacą do pracy. (chodzi mi o firmę Jantar sprzątającą

?????
@Leo

Czy to dział sprzątający,czy ochrony przycinają na wypłatach i oczywiście nie płacą dodatku nocnego. Karty pracy fałszowane.

@?????

Zgadza się karty godzin pracy tylko chcą mieć podpisane resztę uzupełniają sami co do godzin i dni pracy

@Leo

A skąd te 168 godzin miesięcznie, jak przeciętnie ma być na jednym etacie 140 godzin? Te 28 godzin to nadgodziny? Jak to firma w rozmowach i w pismach nazywa? :0

Aga
@Leo

A ile trzeba przepracować żeby jechać na finansowaną wycieczkę do Turcji??? Czy to jest wyjazd grupowy?

Tatiana Nowy wpis
@?????

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jantar 2 Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Łucja

ponizej wyczytalam ze firma z checia zatrudnia osoby z 1 grupa, czy taka osoba ma 7h tryb pracy czy musi pracowac jak inni 8h ? Dużo tutaj takich osób pracuje?

Nik
@Łucja

Nawet odradzam w tej firmie jantar pracować pracownik z orzeczeniem niepełnosprawności powinna być chroniona, nie gnębiona praca w tej firmie po prostu tragedia brygadzistka i koordynatorka tylko gnębią pracowników z orzeczeniem z tej firmy dużo ludzi uciekło przez taką firmę na zdrowiu się odbija brygadzistka koordynatorka i jantar po prostu dno

Jack
@Nik

Zgadzam się ta firma po prostu (usunięte przez administratora)szkoda zdrowia przez koordynatorkę i brygadzistkę. W dodatku pracownica która jest zatrudniona przez firmę jantar jako sprzątaczka urządza romans nie wierzę żeby firma jantar o tym nie wiedziała brygadzistka doskonale wie o tym po prostu hańba

@Jack

Tylko z brygadzistką i koordynatorka takie konflikty? Nie można tego zgłosić wyżej żeby coś z tym zrobiono jak tyle pracowników narzeka? Ktoś skomentował że nadgodziny dostają tylko zaprzyjaźnieni pracownicy. To prawda? Żeby więcej zarobić trzeba mieć znajomości?

Jola
@Nik

A czy to prawda że jest taki socjal że wczasy pod grusza wypłacają nawet na wyjazdy do Egiptu z rodzinami?

Jack
@Marek

Wyżej wiedzą bardzo dobrze kilka razy było zgłaszane nic z tego nie zrobili co odwalają brygadzistka i koordynatorka nie tylko dostają po znajomości brygadzistka i koordynatorka płacą pracownikom żeby nie mówili prawdy

Nik
@Jola

Owszem taki socjal jest i się należy, firma jantar taki socjal nie daję pracując w tej jantarowskiej dziadowskiej wysyłają pracownika do psychiatry po zaświadczenie trzeba płacić nawet za to nie zwracają tylko wykorzystują i biorą kasę z fronu po prostu dno

Jola
@Nik

Ile trzeba przepracować by móc jechać na taką wycieczkę? Liczy się staż pracy??

Od przedwczoraj przez PUP szuka firma pracownika ochrony-palacza, pisze, że jest możliwość zdobycia uprawnień (usunięte przez administratora) na koszt pracodawcy, a godz. pracy 15.00-7.00. No i git, ale płacą minimalną 4242 brutto miesięcznie. Coś o premiach jakichś wiecie? Gdzie by to mogło być, w sensie jaki obiekt?

Oluś

Hej, a czy przyjmują tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Trochę martwi mnie kwestia braku umowy o pracę, ale może zarobki są całkiem fajne? Nie widzę tu info ile u nich się zarabia w sektorze ochroniarskim, napiszecie? Z tego co piszecie to tak średnio z korelacją z przełożonymi, tego trochę się obawiam, czy robią pracownikowi ze wszystkim pod górkę? A jak współpraca z innymi pracownikami? Da radę z kimś pogadać, czy każdy tylko sobie ?

@Oluś

Tylko i wyłącznie z orzeczeniem . To jest pierwsze pytanie jakie zadają przez telefon. Jeśli nie masz to od razu kończą rozmowę..

@Oluś

Pracowałem w tej dziadoskiej firmie wytrzymałem parę miesięcy tam się pracuję jak w (usunięte przez administratora)pracownik z orzeczeniem niepełnosprawności powinnien być dobrze traktowany i doceniany w pracy gorsze są (usunięte przez administratora)czyli koordynatorka i brygadzistka tylko gnębią pracownika z orzeczeniem szkoda zdrowia dużo ludzi uciekło w dodatku (usunięte przez administratora) z wypłatą

Ale jak, co konkretnie robią? Nie ma nikogo komu można zgłosić jakies niefajne zachowania ze strony innych? A kasa jaka tu teraz jeśli mogę wiedzieć ?

Po prostu brygadzistka i koordynatorka na początku udawają że są miłe żebyś udał/a się drugiej osobie pomóc jeśli odmówisz żeby pomóc w trybie natychmiastowym zwalniają wyżej wiedzą co odwalają z osobami z orzeczeniem brygadzistka i koordynatorka przez brygadzistkę i koordynatorkę większość ludzi sami się pozwalniali z tego względu mieli dosyć (usunięte przez administratora) za trzech w tej firmie (usunięte przez administratora) pracuję się jak w (usunięte przez administratora) że na zdrowiu się odbiło a nie którzy zostali pozwalniali przez brygadzistkę i koordynatorkę robiąc 1 lub 2 godziny dużej nawet nie płacą nawet nie wypłacają całej wypłaty wykorzystują w ten sposób osoby z orzeczeniem nie dziwię się że firma jantar przegrywa przetarg dawno tej firmy nie powinno być po prostu (usunięte przez administratora)

Jak to nie wypłacają pracownikom z orzeczeniem całej wypłaty? Na jakiej podstawie? Przecież taki pracownik jest cenny dla firmy bo daje dofinansowanie do stanowiska z PFRON-u. Ile mogą obciąć z wypłaty?

Co to znaczy, że jak się zachoruje to od razu kop? Zwalniają tak od razu? Możesz rozjaśnić, co masz na myśli? Bo jestem trochę w szoku...

Czy firma Jantar 2 Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Raf

Pracuje 2 tygodnie jak na razie na koordynatora p. Zadroznego nie mogę narzekać np. Sam upomina się aby złożyć wniosek o dofinansowanie do paliwa co bardziej jest w moim interesie wydaje się sympatyczny a że wymaga solidnego wykonywania obowiązków to nic w tym złego za bubel w sklepie też nie chcemy płacić

@Raf

Ile można dostać dofinansowania do paliwa? Zużyte realnie kilometry czy jest jakiś limit miesięczny? Tylko pracownicy na twoim stanowisku mają takie benefity?

Czy w Jantar 2 Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jantar 2 Sp. z o.o.?

Arabela

Nigdy

Halina
@Arabela

A ile tam pracowałaś, że nawet nie dostałaś umowy na stałe? Może za krótko żeby taką mieć?

Kruszynka

Nie ma opcji na stałe z umową

Robert
@Kruszynka

A jak wygląda socjal. Paczki na święta? Wczasy pod grusza? Jakieś dodatki?

@Halina

Pracowałem firmie jantar ponad pięć nigdy nie otrzymałem umowę na stałe dodam jeszcze że odradzam w tej firmie jantar pracować po prostu wykorzystują osoby z orzeczeniem niepełnosprawności pracownik powinien być chroniony, nie gnębiony przez brygadzistkę

@Damian

Ale w sumie dlaczego nie ma, jakoś to tłumaczą? O ile przedłużają je zazwyczaj? I co masz na myśli z tym traktowaniem osób z orzeczeniem, brzmi nieciekawie, co tam się takiego dzieje..?

Damian

Z tego względu pracownik z orzeczeniem niepełnosprawności powinnien mieć przerwę a w tej firmie dziadowskiej nie ma trzeba zapieprzać w dodatku drugiej osobie trzeba pomóc tam się pracuję jak w obozie bardzo dużo ludzi uciekło przez brygadzistkę i koordynatorkę dużo ludzi zgłaszało do kadry że źle traktowani są nikt nie chciał słuchać dlatego ludzie uciekli w dodatku ta firma oszukiwała z wypłatą całej pensji nie wypłacali w tej firmie są układziki że na nich nie ma bata jeśli ludzie sami uciekli z tej firmy brygadzistka (usunięte przez administratora) obrabiała i tak jest do tej chwili dlatego odradzam pracować w tej firmie

Ulka

@Madz

Witam jakie są warunki pracy w Jantarze na ochronie Słupsk.

@Madz
@@Madz

Ja pracuję w ochronie od niedawna .pan koordynator jest super. Pracuje się po 12 h (7-19 19-7) dostaje się pełne umundurowanie tzn czapka polar koszulka kurtka koszula Trzeba mieć orzeczenie

Jula
@@Madz

A socjal taki duży jak mówią? Firma co roku dopłaca do wycieczek zagranicznych??

Jolanta
@@Madz

Ile jest Pań koordynujących? :) Bo niżej trochę negatywnych komentarzy się posypało właśnie na ten temat i atmosfery. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale zastanawiam się, czy zadowolenie z pracy nie będzie zależało właśnie na kogo się trafi. Sa aktualnie tak w ogole wolne etaty aktualnie? Lub szykują się przyjęcia do firmy?

Panie Michalski dlaczego Pan traktują tak swoich pracowników że się zwalniają nie ma Pan wogóle szacunku

Krzysztof 2

Pracowałem w tej firmie jak była stara kadra dyrekcji a teraz słyszałem same złe i negatywne opinie ludzi traktują jak roboli jak chcesz jakieś nadgodziny to musisz się prosić a tacy co donoszą uprzejmie do kontrolera zawsze mają dodatkowe godziny najgorzej jest na AP u jednego z kontrolerów u niego nie można liczyć na dodatkowe godziny ma swoich ludzi rencistów i emerytów. Odradza pracy w tej firmie

Łukasz 2000

Wcale nie jest tak dobrze u kontrolera A Michalskiego są faworyzowani ludzie którzy pracują na umowa zlecenie a (usunięte przez administratora) z 1 grupa nic w pracy nie robią tylko się (usunięte przez administratora).

Karol

Super jest w firmie Jatar ja pracuje szefowa bardzo pomocna

Halina
@Karol

A co Ci tam najbardziej pasuje? Widze że opinie tutaj takie średnie są, więc może opiszesz jakieś najważniejsze plusy?

@Karol

Szefowa bardzo pomocna nie rośmieszaj nie rób z kogoś wariata przez taką szefową-brygadzistke nie winni ludzie zostali zwolnieni tak to jest brygadzista ścierwo (usunięte przez administratora) i koordynatorka pierdolna są szwagierkami

@Gość

a co się miało stać, że do tego doszło? bo jakoś chyba nie padło to wprost w tej opinii.. rozbieżność wynika z różnego traktowania poszczególnych działów? na którym on mógł być?

Szczecinek

Firma ta nie powinna być nazwana praca,, chronią,, Bo tak nie jest. Od pracownika wymagania są duże od firmy oczekiwać nic nie można. Zastraszanie zwolnieniem albo nie otrzymaniem zapomogi z zfśs. Gola pesja podpis do aneksu umowy o wykonywaniu pracy dodatkowej w zastępstwie oczywiście nieodpłatnie. Sprawa z systemem 7 gdz przy drogiej grupie jest wręcz karalne przez nich..a ustawa ktora chroni niepełnosprawnych jest dla niech niczym. Umowa na stałe to też żart sotaje się przezucanym po wszystkich jantatach i nawet długoletni pracownicy nie mają co liczyć na umowę na stałe. Rodo w tej firmie nie istnieje... Rozmowy z koordynatorem odrazu będą przekazywane dalej do innych pracowników. Poprostu żenada potrzebuja ludzi nie czytających takich którzy nigdy nie odezwą się o swoje a jedyne co będą robić to potulnie potakiwać. Niewygodnych się szybko zwalnia mówiąc reszcie że nie nadają się.

@Szczecinek

odnośnie tych danych to podpisujesz chyba jakąś klauzulę? bo w przeciwnym razie ktoś już dawno by to zgłosił raczej czy jednak nie każdy się tym tak interesował jak Ty?

Jantar 2 Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Stegna. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

b1

na początek spodziewaj się pracy o dzieło przez miesiąc, jak uznają, że się nadajesz masz umowę o pracę, praca na 2 zmiany po 12 godzin łącznie z sobotą i niedzielą, dojazdy do roboty we własnym zakresie, no chyba, że coś się obecnie poprawiło

Brak słów na tą firmę ???? konuchy jedne ????

olo

Gdzie pracuje ten ochroniarz z PGE główna rola na yootube żenada skąd go wzieli nagrywał ciepłownie i pozamiatał ochroniarzem z bożej łaski i policją.

Jan Kowalski
@olo

Szanowny panie czy pan wie gdzie on pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Jantar 2 Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Jantar 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jantar 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jantar 2 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jantar 2 Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.

Jantar 2 Sp. z o.o.