JANTAR 2 Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Słupsk

Opinie o JANTAR 2 Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej

zadowolona 2013-12-25 08:29
Polecam wszystkim. Pracowałam w kilku firmach ochroniarskich ale żadna nie jest tak "przyjazna" pracownikowi i żadna nie oferuje takiego zaplecza socjalnego jak jantar 2. Premie, na święta, dla dzieci paczki, dzień kobiet, turnusy i wiele więcej. Wypłata na czas bez żadnego oszustwa na godzinach. Ja akurat pracuję w oddziale w Gdańsku. Na kierownictwo nie narzekam. Dbają o pracownika.
ryjek 2014-10-05 18:56
Klamstwo ja nie dostalam ani razu premi
dupolis 2014-12-13 01:43
pracowałem na papierni w szczecinie ochrona jantaru to sitwa oszustów oraz drobnych złodziei dyrektorke zwolnili ale trzon sitwy wraz głównym szefem pracuje do dziś.Warunki socjalne dno musieliśmy za wszystko płacić i tak za kradzieże za naprawy monitora za kwiaty na imieniny dyrektorki na dzien kobiet jeżeli ktoś nie zapłacił do zwolnienia.To wszystko dzieje się w xxi w.w zakładzie pracy chronionej.Omijajcie tą firme w szczecinie z daleka
domek 2016-05-02 09:46
Wszyscy piszenie o nich ze to oszucie ale jezeli by tak bylo to nie istniala by firma ...
Pablo 2017-01-22 17:16
Banda zlodzeji 4 zł na godz płaca Ludziom 2017 rok Zeby takie pieniądze płacić To sie do telewizji nadaje Złodzieje pieprzone
MICK 2017-08-18 13:29
JANTAR TO OSZUŚCI , 100 % RACJI !!!! NIE PRZEPRACOWAŁEM U NICH ANI 10 MINUT,A JUŻ TO WIEM.

OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY ,PO CZYM NAWET NIE MAJĄ ZAMIARU ODEZWAĆ W ZADEKLAROWANYM TERMINIE CZY DANĄ OSOBĘ SĄ W STANIE ZATRUDNIĆ.
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ZATRUDNIAJĄCY W 1 KOLEJNOŚCI LUDZI BEZ GRUPY NIEPEŁNOSPR.

ŚMIECH NA SALI :)
Zostaw swoją opinię o JANTAR 2 Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANTAR 2 Spółka z o.o. Zakład Pracy Chronionej