Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Konstruktor automatyk

Szczerze odradzam pracę w Wydziale Wdrożeń, a w szczególności w Sekcji Automatyki. Pracy jest jak na lekarstwo więc kierownicy ww. działu przeznaczają swój czas i siły na tresowanie pracowników. Chamstwo, pogarda i wydzieranie się na pracowników są na porządku dziennym. O premii UZNANIOWEJ (która na rozmowie kwalifikacyjnej jest określana jako stała i nigdy nie odbierana część wypłaty) można zapomnieć, gdyż nie da się zdobyć uznania kierownika inaczej niż płaszcząc się przed nim. Pracę w Pronarze odradzam również krwiodawcom, bo jest to traktowane jako przewinienie. Jeśli jednak ktoś się zdecyduje spróbować swoich sił w tej firemce rodem z filmów Barei polecam wszelkie ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej zapisywać w umowie. Inaczej trzeba odciąć grubą kreską to co zostało powiedziane w trakcie rekrutacji od tego co zastanie się po zatrudnieniu.

spawacz

Niestety nie zostałem doceniony jako fachowiec , no i dobrze jestem za granica , nikt mnie nie gania i nie pokrzykuje (ani pies ani KOT ZE STRABLI ) .Rabie swoim tempie ,mam 12 tys zł na rękę i to 160h /m . Pozdrawiam wszystkich

Nowa

Cześć. Chciałam zapytać jak się pracuje w pronarze w Narwi? Praca jest 2 czy 3-zmianowa? A jak z weekendami? Wolne czy pracujące?

Nowa kocia mordka
@Nowa

Ty NOWA nawet nie wiesz jak zaszkodziłaś w dziale kadr i swojemu kierownikowi. O takich rzeczach to mówią podczas rekrutacji. Więc albo nie uważałaś, albo...?

Nowa
@Nowa kocia mordka

Albo co @Nowa kocia mordka? Jeszcze nie miałam rekrutacji. Zastanawiam się czy składać tam papiery i dlatego pytam. Wiem że kiedyś była 2-zmianowka, ale w komentarzach przeczytałam że miało się to zmienić, więc wolę zapytać

Krhjgh
@Nowa kocia mordka

To dział kadr? Śmiechu warte. Krzysztof nie ma pojęcia o polityce kadrowej

Gienio
@Krhjgh

Krzysztof jest w nie tym układzie bo gra przeciwko ludziom Szefa.

Maria
@Krhjgh

Pan Krzysztof jest nie od polityki kadrowej tylko od strzelania z ucha i kopania dołków pod innymi. Jeszcze trochę to i jego odetną za ostatnie występki ....

Muskjk
@Maria

A czym się zasłużył? Może odznaka go uhonorować?

AndrzejWwysoki
@Maria

Pan Krzysztof potrafi zwalniać cennych ludzi mających swoje zdanie. (usunięte przez administratora) nic poza tym. Trep jakich malo. Jak sie stary zabierze to miedzy A.S. KL i RB rozpęta sie piekło o stołki. Andrzej nikogo nie dopuści a ci nie odpuszcza i tak rozpiernicza to siedlisko wyrobu bubli.

Niedziel skóry na niedźwiedziu
@AndrzejWwysoki

Andrzej może i już jest na tyle odpowiednią osobą do tego by pokierować tą myślą, ale stary to wredny typ i działa jak ci ze wschodu wysłać na Kamczatkę czytaj Hajnówka daleko od nauki bycie dyrektorem wydziału produkcyjnego to nie firmy . Stary miał kiedyś epizod Wiesława M. Ale jak wrócił z wakacji to powiedział krótko jeszcze dwa tygodnie i rozłożył by mi firmę może dalej tkwi w przekonaniu że Andrzej nie podoła miał wiele okazji sprawdzić Andrzeja i co wybrał wysłał do starego biura na kołowni za dyrektora kontroli jakości który odszedł sam, przymiarkę miał na kołownię ale Wojciech T. okazał się zbyt błyskotliwy technicznie i cwany aby wypuścić z ręki to co przejmie UPS przejął po Leopoldzie G. Królik jako dyrektor nie mógł by drżeć chamsko ust gdyż kotłownia jest pod jurysdykcja starego . A królik zakopał się na pichach i przyczepach , ale łysy jeszcze sobie z nim radził gorzej z Andrzej T. kretem ten po zsyłce z kotłowni wrócił na stare (usunięte przez administratora) a tam stado Gromotowi... nie do ruszenia i inne typy na dokładkę królik zagłuszyły dosyć bystrego człowieka i tak wracając do sedna Stary jeżeli to co mówił wcześniej i się sprawdzi Andrzej nie będzie dowodził. Jego namiestnik był naznaczony już wcześniej jednak jak ktoś układa kostkę Rubika może tylko rozdawać karty i zachować pokerową minę . Ciąg dalszy nastąpi chyba że szybko usuną.

Kola
@Niedziel skóry na niedźwiedziu

Przecież w tej firmie nic nie funkcjonuje normalnie. Szczucie jeden na drugiego, strzelanie z ucha, szpiegostwo na każdym poziomie. Kto więcej, ten zasługuje na wyższe stanowisko. Taki wschodni klimat.

1900

skad sie bierze ze przychodzi do pracy nowy mistrz i ma od mistrza z 13 letnim starzem 3 tys wiecej. Stoi i siedzi glupi udajac madrego. Kasa sie zgadza, wiadomosci nie

@1900

może stąd, że słowo "stażem" umie napisać prawidłowo

Stary nie kręć gitary
@1900

Może to znajomy królika? Ty już swoje wypiłeś, daj innym. Tobie już dziękujemy. (usunięte przez administratora) młodym pożyć.

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kierownik na Mistrza!

Witam cały postępowy lud pracujący najlepsiejszej firmy w całej GALAKTYCE! Chciałem by walczyć z inflacją zatrudniając sie na stanowisku Kierownika w Waszej firmie. Niestety nie ma takiego wakatu. Cały czas są wakaty na Mistrzów Produkcji. Nie wiedząc dlaczego Mistrzowie w tej firmie zmieniają sie cały czas a Kierownicy POZOSTAJĄ na swoich stołkach! Czy Derektor przyspawał Kierowników do tych stołków? Jeżeli Kierownik nie potrafi utrzymać Mistrza na swoim wydziale, to powinien sam zając jego miejsce, chyba, że nie potrafi się nim zająć przez brak kompetencji? Ale z pewnością nie jest TO możliwe bo Derektor na pewno nie pozwolił by na TO! Dziękuję. Taką inflację zwalczać można na darmowej KII i kierowniczej PENSYI!

Pytacz
@Kierownik na Mistrza!

Jakie stawki dla mistrzow spawalni?

Black
@Kierownik na Mistrza!

Majstrów i kierowników powinni zwolnić za to że pozwalają na picie alkoholu w pracy (usunięte przez administratora) w tej firmie był jest i będzie zawsze

Alek

Stołp pracuje jeszcze na prototypach?

romek
@Alek

Który to stołp ?

Ilona
@romek

To ten co ledwo chodzi chyba

@Ilona

Nieprawda.STOŁP to jest Sławek tester.tak na niego mówi cały zakład od 20 lat.

Mateusz

Stołp to inaczej bałwan, człowiek bez żadnej wiedzy,tuman ????

@Andrzej

"STOŁP" to znaczy bałwan?czyli stołpe ty nic nie potrafisz?

Jurek
@Andrzej

Młode pracowniki przychodzą na magazyn to też Stołp mówią

Czy w Pronarze jest Pracowniczy Fundusz Świadczeń Socjalnych?Jak tak to jaki?

Dawid

Jest tu ktoś z prototypowni?warto iść na ten dział?

Jaki
@Dawid

Pełna zgoda!

Gabriela
@Jaki

A co na tym dziale takiego jest, że taki entuzjazm wyrażasz? jeden z lepszych w firmie? jakie jeszcze są podobne w razie czego i czy łatwo się dostać?

Romuś

Agrest z malarni to jest (usunięte przez administratora) i konfident.Radzę uważać na tego oszołoma.

Bolek
@Romuś

@Romuś kto zna dobrze Agresta to nie wypisuje głupot na forum. Ciekawe czy was (usunięte przez administratora) nie obrabiają w pracy?

Olga
@Bolek

A ty go lubisz niby? Czy o co ci chodzi, bo się pogubić można czasem. I właściwie co to wszystko ma do pracy tutaj?

Bolek
@Olga

Nieznam kolegę ale każdy na kogoś nowego ciśnie. Człowiek człowiekowi wilkiem

Janek
@Bolek

Ja znam agresta i mam o nim bardzo złe zdanie.(usunięte przez administratora)i sobaka

Porzeczka
@Bolek

Czy to ten Agrest kilka razy spalił malarnie na przyczepach?

Gasić
@Porzeczka

Agrest był zbyt inteligenty aby palić ten człowiek pozwolił spalić wszystko co jest ludzkie przyjaźń zaufanie i współpracę na lepsze jutro ale swoje życie znajdzie po swoim błędzie

Nie ponimaju
@Gasić

Izvinitie, tak mądry przekaz wypuściłeś że zwykły zjadacz chleba, jak ja, niestety nie ogarnia. Możesz przetłumaczyć z polskiego na nasze please? O co przeważnie się rozchodzi z tym agrestey?

Kil
@Romuś

W tych czasach to po powinien być przeorany

Adriano
@Kil

Ten pustak w każdej firmie z tego co ludzie mówią nie miał dobrego zdania.Z tobą dobrze a za plecami mówią wszystko wygarnie kretyn jeden

Uprzejmie donoszę

Powiem tyle, coś niedobrego dzieje się w tej firmie. Jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Ludzie zrobili się jak wilki w tej pseudo korporacji. Każdy chce być szefem i nadaje jeden na trzeciego. Nie można o nic się zapytać bo od razu jesteś postrzegany jako konkurencja, której trzeba się pozbyć. Jest to tonący statek z którego trzeba się ewakuować. A podpie...lanie jest na porządku dziennym. Taka megalomańska, kałmucka mentalność.

@Uprzejmie donoszę

Popieram w 100%!

Igor

Na malarni uważajcie na agresta.Lubi donosić (usunięte przez administratora) tępy

J23 znowu nadaje
@Igor

Jest zapotrzebowanie na (usunięte przez administratora) to donosi. Za darmo nie kapuje. Jeśli jego kierownik płaci mu za donoszenie zamiast za pracę, to ta malarnia upadnie. Nie czy, tylko kiedy.

Radek
@J23 znowu nadaje

Ten (usunięte przez administratora) w każdej firmie z tego co ludzie opowiadają taki był.(usunięte przez administratora)nie człowiek.

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. jako Export Manager. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Anka

Ogólnie firma 'dla swoich' o innym wyznaniu i prowadzona jest wedle wschodnich standardów (ale nie tych z Japonii). Jeśli jesteś kobietą, to musisz spełniać nachalne zachcianki przełożonych na delegacjach, łącznie z propozycjami łóżkowymi za preferencyjne traktowanie. Ponoć problem znany ale przemilczany i tolerowany. Problematyczny dojazd jeśli mieszkasz w Białymstoku.

Spawacz

Nie polecam, rozstrzał między tym co obiecują a tym jak jest ma większą rozpiętość niż skrzydła boeinga. I nie chodzi o rzeczy uzgodnione na papierze, jeśli ktokolwiek z kadr czy kierownictwa mówi że się dogadaliście ale nie chcę puścić to @ czy sms to można śmiało założyć że nie będzie to spełnione. Wiarygodność ludzi którzy zarządzają tu ludźmi jest mniejsza niż obietnice polityków, jako pracownik powiem że dobre miejsce na l4 i chodzenie na osocze co dwa tygodnie, by przezimować czy coś. Ja niestety starałem się nie robić takich numerów ale mając taką wiedzę jak teraz leciał bym na całego.

Urszula
@Spawacz

A czy pracownicy nie są jakoś kontrolowani jeśli biorą wiele razy l4 itp? Może chociaż finansowo jest ok? Czy może właśnie to Ci nie pasuje?

Spawacz
@Urszula

Nie wiem ja byłem grzeczny, finansowo wychodzi od 3.5 do 6.2 na rękę przy czym ważne jest gdzie się pracuje. Najgorszej wypada Narewka, gdzie głównie starają się zatrudniać a skąd ludzie najszybciej chcą się ulotnić

Urszula
@Spawacz

O matko aż takie różnice w pensjach są? I to tylko od lokalizacji zalezy? Czy od czegoś jeszcze? Bo aż wierzyć mi się w to nie chce

Kkkkkot

(usunięte przez administratora) I tyle. Brak słow. Zarzadzanie na poziomie 0! Kłamstwa i oszczerstwa na każdym kroku. Kasa to nie wszystko. Zastanówcie się 10x. Nie polecam.

Zajtsev
@Kkkkkot

Przodkowie z NKWD, SMIERSZ, UB, KGB, MO, PZPR, ZSL. Wyłuszczają z motłochu posłusznych, którzy idą równo przy nodze. Kapują wszystkich przeciwko wszystkim. Typowy RUSSKIJ MIR. Szczerze polecam ale wyłącznie mniejszościom.

Koko
@Zajtsev

Prawda w 100%

PIH-owicz

Chwalił mi sie jeden w Orzeszkowie ze najlepsza kasa jest na PiHu na przewodach 6-7tys Tadzik z Treścianki daje. Uwaga Praca tylko dla SWOJAKÓW?

Dfaqus

Cześć wszystkim :) patrzę tutaj mało opini z tego roku a chciałbym sie zapytac o Akademie Pronaru na spawacza MIG/MAG. Czy ktoś mógłby mi powiedziec jak to wyglada? Jak wygladaja takie kursy ? Jakie sa zarobki jako spawacz ? Gdzie lepiej iść do pracy? Narew czy Siemiatycze? ( zastanawiałem sie zeby pójść do Narwi, ale wacham sie czy papierów do Siemiatycz nie zawiesc, mam 20km blizej od Narwii) jaka jest atmosfera ? Dziekuje i Pozdrawiam

Pan Kracy
@Dfaqus

Cześć Dfaqus. Powiem CI jak jest w Siemiatyczach. Akadamia to raczej taki trik marketingowy, bo jako tako nie istnieje coś takiego. Po prostu dają CI na początek łatwe rzeczy do spawania żebyś sobie rękę wyrabiał w trzymaniu palnika. No powiem CI, że po paru miechach spawy zaczynają fajnie wyglądać. Bo spawanie magiem to w 90% to ręka. Kasa na początek słaba 20.5 zł w "Aademi" ale jak jest progres i widzą zaangażowanie w pracę to już po miesiącu masz 25 zł, po kolejnych trzech niesiącach pracy jest już 30 zł brutto. Ogólnie atmosfery jako takiej nie ma. Plusem jest to, że jest dużo nowych pracowników i każdy raczej szanuje drugiego i ma wywalone. Jedynie brygadziści mogą Ci narobić problemów oczywiście jak podpadniesz. Kierownik specyficzny i to bardzo nie powiem. Reszta opinie jakie tu znajdziesz raczej porywa się, ale obiektywnie mówiąc jest nie najgorzej. Może pierwsze wrażenie robi niesak ale z czasem jakoś się człówiek przyzwyczaja. Póki co są dwie zmiany ale w planach jest żeby były 3 . Przy obecnym trędzie pewnie za miesiąc, dwa może trzy pewnie tak będzie. Obecnie dużo pracowników przychodzi no normalne częśc zaraz odchodzi ale widać, że większośc zostaje. Pozdrawiam.

Aaa

Do Narewki.

otek
@Dfaqus

Pracowałem jako spawacz w Strabli , nie tylko ja ale i inni przede mną uciekali przez pajaca w białym kasku . Jakbym go nagrał to by już tam nie pracował .Takiego pomiatania i poniżania nigdzie nie doznałem .Szkoda czasu

Pegus
@otek

Ja tam robię , jeszcze trochę albo ja albo on .

Kiero

Przestrzegam przed praca w pronarze w siemiatyczach. Tam jak chcesz zarobić to dla kierownika Igora musisz wchodzić w (usunięte przez administratora). I możesz przychodzić codziennie pijany a i tak dostaniesz premie. Nie doceniają tych co pracują i się starają tylko (usunięte przez administratora). Także polecam tym którzy nie maja honoru

Gabriela
@Kiero

A nad kierownikiem to kto jest, żeby można było wprowadzić właściwszy nadzór nad tym? Raczej jest gdzie to zgłosić, więc czemu nikt z tym niczego nie robi?

Irek

Robiłem kiedyś w pronarze na montażu.Ekipa była w porządku oprócz szyszkiewicza z białek.strzelał z ucha pajac jeden i jeszcze udawał że to nie on.Pozdrawiam starą brygadę z montażu

piotr
@Irek

zajdź teraz na montaż i wspomnij nazwisko tego człowieka to każdy bluzga na niego wulgarnie.to był paskudny człowiek.Złodziej pierwszej kategorii

Mirek
@piotr

bardzo dobrze,że mają o tym człowieku takie zdanie.CHWAŁA IM ZA TO

Heniek

Jak jest z prowadzeniem stacji paliw? Są ogłoszenia ze szukają,opłaca się? Bo dużo tych stacji do prowadzenia.

Interes życia
@Heniek

Sam wiesz, że to nie prawda. Czy ktoś oddałaby akurat tobie dochodowy biznes? Nie sądzę. Nieopłaca się i to już od 20 lat.

Jak oceniacie pracę na stanowisku Elektryk w firmie Pronar Sp. z o.o.?

Ktos

Srednio, na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, ze jak bede dobrze pracowal,to za 10 lat bede zarabial 1 tys zl.brutto wiecej....Dobrze,ze ich nie posluchalem. Kierownicy sa ok,tyle,ze musza opowiadac czasem jakies bajki pod dyktando wlascicieli.Brygadzista (Mario Bros) z szafka na ubrania z nr.1 jest dupowlazem glownego wlasciciela.Wiesniak,ktory sie przechwala swoja pozycja.Czlowiek,ktory moze skonczyl zawodowke.Nie jest prawdziwym elektrykiem.On stwarza bardzo zla atmosfere.Dlatego sie zwolnilem. Mozesz miec setki dyplomow, nie zarobisz tam pieniedzy. Pamietaj,ze w tej firmie kucharka ma wiecej do powiedzenia niz ty.

Halina
@Ktos

No ale dawno temu się zwolniłeś czy to jakaś świeża sprawa? Bo wiesz, jeśli minęło kilka lat to jednak realia mogą być już różne. No i jak stawkę oceniasz względem innych firm, można gdzieś w okolicy zarobić więcej robiąc w miarę to samo?

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 16 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.