Opinie o KK ELECTRONIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KK ELECTRONIC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KK ELECTRONIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK ELECTRONIC w Szczecin

KK Wind Solutions

z perspektywy kilku lat jakie tu jestem czuje się upoważniony do wydania opinii na temat pracy w tym zakładzie, PRACA: niezbyt ciężka, niezbyt skomplikowana pod warunkiem że dokumentacja jest ok, trzeba myśleć zresztą jak w każdej pracy, generalnie ciekawa ZAROBKI; nie adekwatne w stosunku do wymaganych umiejętności, kwalifikacji, na początku pracy bardzo zniechęcają, bez nadgodzin i sobót ( a o to w ostatnim czasie trudno) najniższa krajowa ATMOSFERA: a z tym jest różnie są działy na których nowe osoby są traktowane jak intruzi, o czym przekonują się na każdym kroku, plotkowanie, obrabianie innym ty.... są tam normą,o permanentnym donosicielstwie już nie wspomnę są też takie w których można liczyć na siebie nawzajem, ale taki jest przekrój społeczeństwa i w firmie nie jest inaczej PRZEŁOŻENI ( brygadziści ) tego do końca nie mogę rozkminić moim zdaniem zajmują się nie tym czym powinni są obarczeni zbyt dużą ilością obowiązków i nie mają czasu żeby zająć się linią biegają ze spotkania na spotkanie, brygadzista powinien zajmować się organizowaniem pracy, zapewnieniem dostaw materiałów załatwianiem bieżących spraw linii i w razie potrzeby stanąć przy projekcie i pracować z ludźmi, czasami odnoszę wrażenie że nie szanuje się w firmie pracownika, nie jest ważne twoje doświadczenie, wiedza, kwalifikacje nie ty będzie inny,

ex

ja nie dalem, bo już nie pracuje (znalazlem cos lepszego). Ale bym dal bo to był wporzo gość.

mike

A miałem inne wyjscie. Wszyscy musieli dac. Ktto nie znami to przeciw nam.Trzeba dac zeby Daruś się cieszył ze ma tyle przyjaciół co pamiętają...hehe

ekim

Uuuu powiało zazdrością....... A pewnie pierwszy/a złożyłeś/aś się na prezent.

elektromonter

Rozmowa trwała ok. 20 min Najpierw bardzo miła rozmowa z jedną z Pań następnie test manualny, który był bardzo łatwy (instrukcja przed oczami) i znowu rozmowa

Dyspozycyjność Poprzednią prace Dlaczego praca w tej firmie Jak z pracą w soboty i z nadgodzinami

mike

Niech nam żyje Daruś - zegareczek 100 lat!!!!!!!

Jony

Fajny ten nowy prezes..nie.?

james
@Jony

Świetny...cudo normalnie...

sflustrowany pracownik

Na stronie KK WIND SOLUTIONS ukazała się oferta pracy na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI niestety opis stanowiska jaki jest na tej stronie nie ukazuje prawdy: otóż, praca przez półtora roku jeśli wytrzymasz jest przez AGENCJE PRACY TYMCZASOWEJ stawka 8,5 zł/na godzinę + premia 5 zł do godziny tak ci powiedzą na rozmowie otóż premia jest 2,5 jakościowa i 2,5 ilościowa taką premię jest naprawdę bardzo trudno wypracować tym bardziej, że nie jest to premia indywidualna tylko zespołowa, średnia premia miesięczna to ok 3,0 zł, także średnia wypłata to ok 1300 zł na miesiąc bez nadgodzin o które w ostatnim czasie naprawdę trudno w tej firmie. ale podsumowując praca jest fajna na początku kariery zawodowej pod warunkiem że trafisz na fajny zespół ludzi a o to w tej firmie dość trudno.

magazyn

Którą linię obsługuje ten nie pachnący magazynier?

kk

Panowie pracujący w kk błagamy Was używajcie dezodorantów,blokerów obojętnie czego bo to jest jakaś masakra wytrzymać w takim smrodzie!!!!!!! Zwłaszcza Pan z magazynu aż w oczy piecze !!!!!

arni

Quality Engineer / KK-Electronic ile zarabia sie na tym stanowisku? jakie sa zmiany w tej firmie? bo mario zst robi i mowi ze ma 4 lekko...

crazy boy too...

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...tzw. kadra i białe kołnierzyki, też mają co robić i są pod wieczną presją. Choć mają wyższe uposażenia, to stres i niepewność jutra, większe niż monterzy i magazynierzy, bo...upadek z wyższego konia, boli mocniej. Stare przysłowie japońskie mówi, że: "jeśli nie potrafisz czegokolwiek zwalczyć, to się przystosuj"! Marudzenie i narzekanie, nie zmieni nic...absolutnie nic!

xxx

w kk pracownicy mają czas na wszystko, rozmowy przez telefon, pisanie sms-ów, obserwowanie co robią inni i obrabianie im ty... plotkowanie, wiadomo że jak się coś konkretnego robi to każda inna czynność rozprasza spada efektywność i jakość ale oczywiście winni tego są brygadziści, kierownicy bo przecież pracownik nie ma sobie nic do zarzucenia.

fachowiec

Nie polecam pracy w tej firmie same (usunięte przez administratora) i donosiciele. Mobbing to chleb powszedni w tej firmie. W firmie pracują sami nieudacznicy którzy nic w życiu nie osiągnęli i jedynie co potrafią to okradać pracowników z ciężko zarobionej pensji. Wyzysk to standard liczy się tylko produkcja. Tym co się dzieje wewnątrz firmy powinien się zając prokurator. Jest bardzo ciężko o pracę porządni ludzie starają się zaistnieć w firmie żeby nie stracić pracy tyrają jak niewolnicy. Kto pozwala na to żeby ludzie w Polsce byli tak traktowani to jest zwykły skandal żeby tylko zaistnieć w firmie mogli donosiciele i świnie z okolicznych wiosek.

@fachowiec

Każdy potrafi tylko gadać i pomawiać tak właśnie jak ty to robisz jeśli znasz jakieś nieprawidłowości jakie mają miejsce w tej firmie bo skoro o takich piszesz o dowody nie pytam bo na pewno je masz powiadom prokuraturę albo milcz bo jak na razie tym co napisałeś dołączasz do grona plotkarzy jakich niestety wielu w tej firmie ale czego oczekiwać skoro społeczeństwo jest takie.

były kk

bo w kk to sobie elegancko wymyślili. W każdej firmie jest tak: im więcej nadgodzin tym większa kasa za wypracowane godziny. W kk jest tak: dużo nadgodzin=dużo szaf= więcej błędów=mniejsza premia. Więc czym więcej się pracuje tym mniej sie zarabia

ble

każdy pisze esy w pracy bo gadać nie można ;)

sms

michał kaleta... widzieliście jak wysoko nosi głowe?hehehehe masakra ... wielki brygadzista.... pisanie esów w pracy to jego robota...

Witam

Witam. Obserwuje ten wątek od jakiegoś czasu. Postanowiłem, że napisze co ja myślę o KK. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy. Praca, która wykonywałem była bardzo fajna. Jeżeli chodzi o płace to nie było rewelacji ale nie ma co narzekać jak na start. Miałem bardzo przyjemnych współpracowników. Ogólnie bardzo pozytywnie wspominam SAMĄ pracę. Teraz kilka uwag. Jeżeli chcecie tam pracować to: 1. Bardzo często są nadgodziny. Nie wiem czy wiecie ale planowanie nadgodzin jest nielegalne w Polsce a w KK jest to na porządku dziennym. Brygadzista, kierownik nie ma prawa planować pracy np. dziś do 16 a jutro do 18. 2. Bardzo często brakowało części do budowy szaf, płyt itd.. Rozumiem, że może się zdarzyć raz na jakiś czas ale nie kilka razy w miesiącu. 3. Brak szacunku między pracownikami. Wystarczy, że się odwrócisz a już Cię obgadują. 4. Zachowanie brygadzistów. Firma energetyczna - brygadziści nie mający doświadczenia/praktyki w zawodzie tzn. w elektrotechnice. Spoko. Żal mi ludzi, którzy tyle godzin tam pracują, robią wszystko co im karzą brygadziści tylko dlatego, żeby pracy nie stracić (możliwe, że to ich jedyne źródło przychodów w rodzinie). Nie dajcie sobie dmuchać jak ktoś wam każe robić coś jak wy wiecie, że tego nie musicie robić - murzynami nie jesteście. Były sytuacje gdzie kierownik robił spotkanie na temat zabezpieczenia uszczelki przed uszkodzeniem. Kazał wypisać na kartce pomysły jak zabezpieczać uszczelkę. Tydzień później przychodzi i mówi: jestem niezadowolony bo nikt się nie przyznał do uszkodzenia uszczelki. Jestem zawiedziony. No halo ?! Macie jakieś pytania - pytać :). Pozdrawiam.

Fazi
@Witam

gratuluję bardzo trafnych spostrzeżeń ja wciąż pracuje w tej firmie i postaram się odpowiedzieć ci na twoje wątpliwości 1) nadgodziny - masz racje planowanie nadgodzin zgodnie z polskim kodeksem pracy jest łamaniem prawa, ale cóż stawki są takie jakie są i chociażby nadgodzinami można sobie podreperować płace ( paradoks polega na tym że jak były nadgodziny wszyscy narzekali że są a teraz od kilku miesięcy wszyscy narzekają że ich nie ma) 2) Braki to faktycznie wielka bolączka a ilość wyprodukowanych szaf wpływa na naszą premie potem przychodzą komponenty i w pośpiechu robi się szafy a wiadomo pośpiech sprzyja nieuwadze i znowu pojawiają się błędy i znowu premia w dół 3) tu niestety masz racje ludzie są zazdrośni, zawistni i najbardziej cieszą się nie z sukcesów innych ale z ich porażek ale tego nie zmienimy. 4) Brygadzista - to nie jest osoba która powinna znać się na wszystkim brygadzista powinien zorganizować i nadzorować ludziom prace, zapewnić płynność dostaw z magazynu i pośredniczyć w kontaktach z inżynierami bo to oni odpowiadają za projekt, w KK brygadziści zawaleni są taką ilością obowiązków że często nie mają czasu na zajęcie się tym co dzieje się na linii

Witam
@Fazi

Witam. Ogólnie przez pryzmat wszystkiego co widziałem tam to praca była jak najbardziej okej :). Podobało mi się ale niestety są pewne elementy, których nie znoszę a z racji mojego młodego wieku mogę być postrzegany przez starszych jako smarkacz oraz osoba, która (usunięte przez administratora) wie o życiu. Jeżeli brygadzista ma za dużo spraw to nie mogą dać mu kogoś do pomocy ? Coś tam kombinowali kiedyś a jak jest teraz nie mam pojęcia. Dokumentacja techniczna - nigdy takiego BURDELU nie widziałem :D. Wspomniałeś coś o nadgodzinach. Niektóre osoby miały bardzo dużo nadgodzin a miały tylko 100-200 zł więcej. Pytam: gdzie ta premia ?

czarny olek

Piękna historia 35% wzrost obrotu firmy. Tommy przyjeżdża dziękuje śmiejąc się w twarz że białe czarnuchy (usunięte przez administratora) a jemu wpadają kolejne zera na koncie. Czy nie wstyd w tej firmie robić zebrania i upokarzać ludzi którzy podwyżki dostają ale obowiązków.

dom

mam pytanko a ile zarbiaja magazynierzy chodzi mi na poczatku jaka jest stawka bazowa?

magazyn
@dom

Magazynier na "dzień dobry" dostaje 9,5 zł brutto/godz. + premia, która może wynosić 3-5 zł brutto/godz.

Lati

Szefowie KK w Polsce muszą kłaniać się a pas i robić z siebie durniów wobec właścicieli KK. Oni też muszą zginać karki. A właściciele KK chodzą na pasku największych gangsterów czyli polityków. Świat zwariował.

Zostaw merytoryczną opinię o KK ELECTRONIC - Szczecin

• Jak się pracuje w KK ELECTRONIC?

Zobacz opinie na temat firmy KK ELECTRONIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KK ELECTRONIC?

Kandydaci do pracy w KK ELECTRONIC napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KK ELECTRONIC