Opinie o prudential.pl - Prudential International Assurance plc S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Prudential Financial. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prudential Financial o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prudential Financial w Warszawa

Leo

I jak się skończyło z tym oddniem kasy ?

dg85

czy moglabym poprosic kogos o wiecej informacji na temat pracy jako manager? czy jest podstawa, jakiej kasy mozna sie spodziewać, czy sam manager tez sprzedaje, za co konkretnie odpowiada, czego spodziewać się na rozmowie? mail: dg85@wp.pl

wilk
@dg85

Mi zaoferowali 15000 zł stałki za 20000 zł składki w msc, rok na zbudowanie zespołu 10 agentów

Paulina

@dg85, wysyłasz swoją aplikację?

mo21

Nie mam porównania jak jest w innych firmach ubezpieczeniowych, natomiast współpracuje z Prudential już od dwóch lat i jestem zadowolona. Oczywiście wszystko zależy od ludzi i środowiska, ale samej firmie nie mogę nic zarzucić. Wypłaty są zawsze na czas. Stabilne i jasne warunki współpracy z ciekawym systemem motywacyjnym. Kwestia tylko, czy poradzimy sobie z presją i emocjami, ponieważ nie jest to praca łatwa i dla każdego. Jestem przykładem, że człowiek z ulicy nie mający pojęcia o ubezpieczeniach może rozpocząć współpracę i utrzymać się nie tylko przez trzy miesiące, jak niektórzy pisali, pod warunkiem, że włoży naukę, pracę i zaangażowanie. Może brzmi jak slogan, ale ja właśnie takie mam doświadczenia.

Wyścig szczurów

Praca jest dobra, tylko trzeba dać czas, żeby się jej dobrze nauczyć. A większość ludzi , którzy tutaj negatywnie piszą to osoby, które nie mają złotówki przy duszy za to mają full zobowiązań i po miesiącu z racji ciśnienia w d... muszą szukać kolejnej pracy z ciepłą podstawą 1350zł netto. Śmiech na sali. Ludzie ogarnijcie się , a jak nie macie jaj to śmigać na taśmę. Taśma nie jest wymagająca i nie można z niej dzwonić. Narra

Były pracownik pru

Firma jak każda inna ubezpieczeniowa. Pracowałem 2 lata. Zmieniłem branże ze względu na zdrowie, ale to były świetne 2 lata. Nie ma umowy o prace a u którego ubezpieczyciela jest? Czytam komentarze o tym jak to zle w firmie? Jak się trafi na słabych menadżerów to czyja to wina? Nikt cię nie naciska. Są umowy bez planów sprzedażowych. Ale kto chce zarabiać dobre pieniądze i ma siły do pracy w takiej branży to jest to dobry wybór. Rekruterzy oszukują nagminnie to fakt. Nie ma się co oszukiwać. Ale dopóki nie pójdziemy na rozmowę nie dowiemy się czy to co było w ofercie pracy jest zgodne z tym co nam menadżerów przedstawi na spotkaniu.

majka

@kowalik ale przecież ta oferta to była dostepna jakos bardzo dawno tem wiec nie wiec skad to pytanie :D noo chyba ze ja cos przegapiłem i po prostu oni jakas nowa rekrtuacje robili o czym ja nie wiedziałem jeżeli tak fatycznie było to dajcie znac dzieki

hylin

Aplikowałem na menadżera grupy jestem po spotkaniu i teście czy ktoś może mi powiedzieć jakie są realia w tej firmie ?

Badseed
@hylin

Możesz napisać coś więcej o spotkaniu rekrutacyjnym na managera grupy? czy pracujesz już?

james pl

Ciekawa firma, dla ludzi którzy chcą się rozwijać i do czegoś dojść. Możliwość szybkiego awansu dla najlepszych. Ciekawe wynagrodzenie i konkursy. Ale nie ma nic za darmo. Trzeba ciężko pracować. Sam klient nie przyjdzie.

MilKa

Ta praca to zbiór osób wywalonych z innych firm lub osób którzy nie dostali się do innej firmy. tak było ze mną. na początku biegałem po rodzinie, starcy klientach opowiadając że wcześniej wciskane produkty były złe a te które teraz wciskam są lepsze :) dla mnie na pewno bo dostaje kasę prawie tyle co klient wpłaca. na szczęście po 4 miesiącach już nikt nie chciał się ze mną spotykać ze starych znajomych a nowych ni miałem dostałem inną pracę, w końcu nie jako biegacz naciągacz agent ubezpieczeniowy. do wszystkich z pru szukajcie a znajdziecie ;P

Mackej

Czy dobra nie powiedziałbym masz systemy prowizyjne na początku dają marna podstawę , po pół roku nie masz juz podstawy. Tylko sam system prowizyjny.

wiera

Najgorsza firma .Nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora)

ZZ

3 lata pracowałem w Allianz, z czego ponad rok jako menager. Praca w dziale sprzedaży w branży ubezpieczeniowej nie jest dla każdego i to trzeba otwarcie powiedzieć. Cokolwiek nie powiedzą na rekrutacji (sam rekrutowałem) - jest to praca w korpo, ze wszystkimi tego zaletami i wadami. Jeśli nie masz twardej d... i nie potrafisz sam zorganizować sobie czasu, to nie jest praca dla Ciebie. Niezależnie, czy aplikujesz do TU X, czy TU Y. Trawa wszędzie ma ten sam kolor

AN76

kolejny kierownik pisze żeby ktokolwiek przyszedł pracować dla niego! brak już chętnych? nikt z agentów nie che już przyjść? rodzina też już się przejechała? Pracowałam w avivie, naobiecywali mi w prudencialu... może moja wina bo po tylu latach powinnam wiedzieć że na rekrutacji naobiecują wszystko, wspaniała praca , zarobki, atmosfera. ludzie... praca? może fajna jak lubi się rodzinie wciskać ubezpieczenia z których za 30 lat zobaczą jakieś pieniądze, po 3 miesiacach można szukac innej pracy. zarobki? po 3 miesiącach brak :) atmosfera? ludzie? spady agentów ubezpieczeniowych którym nie wyszło! ja wróciłam na stare śmieci :) 100x lepiej :)

jawaka

Od miesiąca szukam nowej pracy, byłem na rozmowie w prudential, przez telefon dostałem informacje że to stanowisko kierownicze i jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy. Na spotkaniu pan dyrektor opowiadał ile to się nie zarabia, jaka cudowna praca, po czym okazało się że musze założyć działalność, kierownikiem będę po roku jak sobie zespół pomiędzy spotkaniami z klientami zbuduje  ile złapię klientów notabene wśród znajomych , rodziny byłych kolegów z pracy itd tyle dostanę, na papierosie miła może dlatego że pulchna pani powiedziała mi że jak się skończą znajomi kończy się pracę. nie zdecydowałem się. szukam dalej, na 5 wysłanych aplikacji, oddzwoniło 5 osób z jakiej firmy? z Prudential. Ludzie zacznijcie pisać w ogłoszeniach że szukacie agentów i podawajcie firmę, marnujecie nam czas.

Sandra

Widzę że nie tylko ja się nabrałam na ukryte ogłoszenie, notabene poszłam na spotkanie i co? tak sama poprowadzone dwa spotkania jak kiedyś byłam w innej firmie, prawie identyczne hahaha plus osoba z którą się spotkałam, ta sama. Jaka nowość, mielą ludziom w głowach od co!

Były konsultant

Przerost formy nad treścią, obiecują bardzo dużo, wycisną z Ciebie twoje kontakty, a potem gdy klienci przestaną płacić będą ściągać wypłaconą prowizję. Jeśli straszą cię sądem - nie bój się. W KNF POWIEDZĄ CI JAK DOŁĄCZYĆ SIĘ DO POZWU ZBIOROWEGO. Może to trwać kilka lat, ale wygrasz.Chyba ,że odpuszczą albo politycy przygotują kolejną nowelizację o zakazie współpracy na warunkach dla desperatów.

Kolejny wkręcony
@Były konsultant

Napisz coś więcej o możliwości pozwu zbiorowego proszę i o zaskarżeniu do KNF tej "firmy"

poper

tragiczna polityka rekrutacji - stosuja ukryte ogloszenia, niedopowiedzenia, a na koncu zapraszaja na godzinny wyklad, podczas ktorego dyrektor z managerami klepia sie po plecach i chociaz sa bardzo przekonywujacy, to jednak chodzi o naciaganie nie tylko klientow, ale tez pracownikow - to oczywiscie tylko moje zdanie.

Konrad Przybylowicz

W Prudential nie pracowałem, ale w podobnej firmie. Tak, trzeba biegać, sprzedawać, pozyskiwać i utrzymywać klientów. Ale jak chce się zarobić i faktycznie pracować, a nie parzyć kawę to dobra opcja. Sam zastanawiam się nad tą firmą. Jeśli ktoś uważa, że wykonanie kilku telefonów, sprzedanie produktu to ciężka praca to zapraszam do nas do miasteczka (blisko Poznania) do wypalarni ceramiki. A umowa o pracę? - relikt PRL na który nadal liczy zbyt duża ilość ludzi. Siedzieć przy biureczku i parzyć kawunię dla szefa grając w pasjansa - to jest "PRACA" marzeń. SIC!

konrado

jestem kolejnym frajerem który stracił czas na rekrutację w prudentialu, cała rekrutacja zaczynając od ogłoszeń to nawijanie makaronu na uszy! nie ma tam umowy o prace! praca to praca typowego agenta biegającego za rodziną , za kolegami i koleżankami i namawianie na ubezpieczenie, i tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Prudential Financial - Warszawa

• Jak się pracuje w Prudential Financial?

Zobacz opinie na temat firmy Prudential Financial tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prudential Financial?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prudential Financial?

Kandydaci do pracy w Prudential Financial napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prudential Financial
2.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa