LIDER S-K-G Sp z.o.o

Wołomin

Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o

skg 2011-04-14 10:59:14
ale bo takie [usuniete przez moderatora] bez pojęcia jak woda sodowa uderzy w główke makówke to uważają się za nie wiadomo kogo i że są niezastąpieni i rządzić chcą /bo w domu nic dopowiedzenia nie mają/i rozładować się chcą.Ale i na nich przyjdzie pora bo nikt niezechce [usuniete przez moderatora] trzymać
aloes 2011-04-15 12:11:11
Proponuję jeszcze tym " STANOWISKOWYM" spojrzeć w lustro , bo nie trzeba być JACYKOWEM żeby stwierdzić , że to nie ta epoka !!!!! Zaraz powiecie : " nie szata zdobi człowieka" , to od razu napiszę, że się z tym zgadzam ALE... Takie stanowiska idą w parze z PREZENCJĄ !!!!!
Co do np .jednej pani : lepiej niech opier....li te obcasy i niech udaje , że gra w reklamie MENTOSA !
OLD MAN 2011-04-17 09:47:54
Za czasów starego Dyrektora i Prezesa nic nie wskóraliście to i nowi też nie zmienią. Na forum wszyscy odważni a w pracy zasuwają bo trzeba żyć za minimum.
aloes 2011-04-17 13:10:53
Z tym dyrektorem przynajmniej da się normalnie porozmawiać , a z prezesem jeszcze nie było okazji .Co do ugrania czegoś, to pytanie brzmi : Z KIM ? Z TOBĄ ? Ty niby taki odważny ? Dobre sobie !!!!! Do mnie pierdoło brakuje ci 1 000 000 lat świetlnych !!!!!!!!!!!!!!! Jak GERARD przyjeżdżał to ty wtedy zakładałeś PAMPERSA żeby ci nie przemiękło .
Pozdrowienia dla GERARDA .
skg 2011-04-17 16:35:07
ale z dyrktorem nie ma co rozmawiac o podwyzszkach bo on nie bedzie sie narazał dla nas z tego co wiem.a jak prezes byta sie czy wszystko jest w porządku to tylko przytakuje a więc trzeba rozmawiać z prezesem i przy okazji wspomnieć o nie ktorych pracownikach z gory jak nas traktuja i z dolu o liniuszku i jego brzuszku i jego tepym kumplu kierowniczku ktoremu wąsek pomalować i jak z SS bedzie wygladał bo tak sie zachowuje.Ja osobiscie moge isc na rozmowe z prezesem jestem singlem i nie mam rodziny do utrzymania ale tylko zebym wiedzial ze wszyscy wrazie czego popszecie mnie jak zechce z nami rozmawiac bo niedlugo w GFN beda lepiej zarabiac od nas
ewa 2011-04-17 17:47:46
Czytam tak sobie i wam powiem , że ja na rozmowę z Prezesem też mogę pójść mimo,że mam rodzinę na utrzymaniu , czego mam się bać konkretnej rozmowy być może owocnej . Ludzie przecież to jest NORMALNY pracodawca , wielka firma , a wy dalej żyjecie poprzednikiem.Wypisujecie bzdury i szkalujecie innych ( rozumie , że nie wszyscy są w porządku wobec nas - traktujmy ich jak pierwiastek potrzebny do oddychania ) .Głowa do góry , każdy ma swoją wartość .
z zewnątrz 2011-04-20 16:04:50
Czytam czasami to wasze forum i zastanawiam sie czego tak naprawdę chcecie. Pracujecie po ileś lat razem w jednym zakładzie i cały czas nawzajem sobie obrabiacie [usuniete przez moderatora]. Jak chcecie cokolwiek osiągnąć skoro cały czas pokazujecie się od tej najgorszej strony. Nie potraficie sie normalnie porozumieć tylko wylewać brudy na forum, które jak wiadomo jest ogólnodostępne. To nie sztuka anonimowo kogos obrazić, ale powiedzieć mu to prosto w oczy. Najlepiej by było jakby każdy pilnowal swojej [usuniete przez moderatora] i robił to co potrafi najlepiej.
Bożydar 2011-04-28 18:20:59
Czy w Radzyniu są kadry ?
Gdzie zainteresowani pracą w Lider SKG mogą wysyłać swoje CV ?
Ciężko jakoś znaleźć stronę firmy.
sdf 2011-04-30 01:56:13
jak jesteś z okolic radzynia to daj swoje cv do radzynia
no 2011-05-04 16:42:09
To i kasa będzie GRUBA!
żona Mariana 2011-05-19 14:49:21
Czy wiecie może coś na temat warunków pracy w Ożarowie? Wiem, że firma została kupiona przez Francuzów, ale poza zarządem, chyba nie było większych zmian? Zależy mi na inofrmacjach na temat warunków pracy i wynagrodzeń. Nie chodzi mi o produkcję a np. o handlowców. Normalna atmosfera?
anonim 2011-05-21 21:53:36
Tam poza działem handlowym do biura nikogo nie szukają !
anonim 2011-05-24 16:04:41
Nawet gdyby potrzebowali kogos to nie idz tam , wogole wystrzegaj sie tego zakladu za wszelka cene jest zepsuty do szpiku kosci
? 2011-06-24 22:27:05
czy to prawda że Laminaty od lipca będą na trzy zmiany?
anonim 2011-06-25 23:57:41
Nie tylko laminaty ale wszyscy. Jakies 20-30 osób wyautuja. Robi sie lipa.
anonim 2011-07-04 13:47:41
witam wiadomo coś na temat łączenia hal czy to w tym miesiącu i czy będziemy stawać?
ewa 2011-08-07 22:21:59
Drogi [usuniete przez moderatora] : Czy idąc tam,gdzie Król chodził piechotą mam pewność,że nikt tego nie ogląda? !!!!!!!!! Może koleżka? Prosimy o wyjaśnienia. Może to załatwić prawnie, w prokuraturze. Już w Międzyrzecu był taki jeden siwiutki i myślał,że jest bogiem. ECHO też zamontowane? Żeby ktoś nie napytał sobie biedy . Reżim za wschodnią granicą. Pracownicy sobie nie życzą takich podchodów . Daje Pan wiele powodów do poważnej rozmowy. Tylko jak ona będzie wyglądała z całą załogą ???????????
Pocahontas 2011-08-08 20:40:45
My nie jesteśmy awanturnikami i rozmawiać też umiemy . W 100% my porozmawiamy we wrześniu , a usłyszą nas we Francji i nie tylko. Może ktoś zrobi karierę w mediach? Kto wie? Podobno REKLAMA dżwignią handlu.
DO pokahontasa KU....SA 2011-08-11 23:45:17
Barany z Was i tyle! Myślicie że coś wskóracie? [usuniete przez moderatora] prawda! Bierzta się za robotę i koniec marudzenia. To już nie są czasy Gerarda. Zrozumcie to w końcu. Cwaniaki czekamy do września. No ciekawe co zdziałacie? Chyba się [usuniete przez moderatora] haha
swojak 2011-08-13 12:29:11
DO pokahontasa KU....SA - 2011-08-11 23:45:17

[usuniete przez moderatora] naucz się dobrze "przepisywać " słowa obcojęzyczne . Wykształciuchu nawet z tym masz problemy , w klasie pewnie prym wiodący , ale cóż nie każdy jak ty kończył specjalną. W jednym masz rację ,tacy jak ty zawalą się po PACHY !!!! Że ty masz wiele do stracenia to wiemy... OWSIKU
widze 2011-08-17 11:13:06
nawet obecny psełdo dyrektor nic nie wiedzial o montarzu cam. ani jego popychadlo vice to utwierdza mnie w fakcie ze jednak sa tylko figurantami i jestem pewny na bank ze tylko do czasu. pozdrawiam trzymajacych stolki pod saba.
oczywiście anonim 2011-08-19 01:29:03
będziemy na kamerkach to znaczy medialni a co się z tym wiąże może więcej kaski zarobimy, za tak zwane twarzowe tak że nie zdziw się szary pracowniku gerarda że będąc we FRANCZJI będa cię prosić o autografy wszak tu bierzesz udział w wielkim i kolosalnym przedsięwzięciu jak tooooook szooooooł pod tytułEM - [usuniete przez moderatora]
Hmm. 2011-08-21 18:52:41
Może być na 1 miejscu najbogatszych i gwarantuje,że na takich też jest sposób , ale o tym nie na piśmie. Ile z tego chcesz mieć?
anonim 2011-09-09 10:35:00
witam moze wiecie czy jest juz kasa chhyba nie pszepili naszej kasy na weekendzie ostatnim ta banda [usuniete przez moderatora]?
zasmucony 2011-09-09 12:55:52
pewnie że przepili,jak by było inaczej to już by była kasa albo po prostu mają nas głęboko w d...e,te marne 1130pln to oni pewnie tygodniowo na waciki wydają.
anonim 2012-07-13 22:46:21
Panie [usuniete przez moderatora] , czy wy ten zakład prowadzicie do ruiny ? Podobno kasa się liczy ? Wygląda na to,że tylko wasza. Czy naprawdę nie ma na co wydawać już pieniążków , tylko na SB-ckie instalacje? Jest Pan inteligentnym Gościem i chyba Pan wie ,że tak dłużej być nie może.Handel kuleje , kasę bierze Pan i świta . Pytanie za co? W zakładzie robi się niezdrowa atmosfera , ludzie nie będą patrzeć na waszą niemoc . Czy w Ożarowie nasi \" handlowcy\" nie widzą ,że straciliśmy wielu poważnych odbiorców. Może zatrudnijcie do tych spraw jednego człowieka [usuniete przez moderatora] ,a on już Wam pokaże jak się sprzedaje towar. Prosimy aby do końca sierpnia zrobił Pan jakieś spotkanie z załogą i poważnie porozmawiał . Niech mi Pan wierzy - warto .
Pozdrawiam
biedronka 2012-07-21 09:27:48
To już nie te czasy nawet Gerard nie pomoże, wiedział co się święci więc sprzedał firmę.
j. 23 2013-04-27 17:28:40
Jedyną dziewczyna co daje jest chyba sam on [usuniete przez moderatora] człowiek który jest samowystarczalny sam jest sobie bogiem tylko szkoda że otacza się oszustami. A przysłowie jest kto z kim przystaje sam się taki staje. Ludzie oczy szeroko- ten człowiek przyszedł chyba zamknąc w tej firmie drzwi jako ostatni. [usuniete przez moderatora] traci na rynku pozycje - pytanie dla czego. Wiecznie cwaniakarstwo: to zamienimy na tańsze itp. a konkurencja nie śpi.
Pozdrawiam.
domek 2014-05-04 06:34:59
bajanie
???????????????????? 2014-08-20 16:50:18
moze ktos napisac cos o pracy PH w tej firmie?? rekrutacja ruszyla na cala Polske????!!!!
zaciekawiona 2014-08-24 21:58:00
podpisuje się pod postami .... jak jest w DG obecnie warunki zarobki atmosfera ???
adrian 2014-10-22 11:43:07
Zainteresowani faceci mogą już dać sobie spokój. Byłem na szkoleniu, wyrobiłem książeczkę sanepidu, dzwonię i dostałem info, że zatrudniają tylko kobiety. Super... Przynajmniej by zwrócili te 87zł a nie w kulki lecą.
adrian 2014-10-31 18:20:52
No tak... Być może się przyda. Ta dziewczyna od rekrutacji coś jeszcze kombinowała, żeby przyjąć chociaż na chwilę tych, którzy specjalnie wyrabiali książeczki no ale jakoś właśnie ta dyskryminacja mnie zraziła i podziękowałem za chęci. Aha... "Góra" poinformowała ją o tym, żeby przyjmować tylko kobiety prawie dwa tygodnie później jak tam byłem.
Małopłatna 2015-02-01 14:41:56
Sanepid na pewno powinien przestać brać w łapę i wziąć się za kontrolę. Lipne książeczki brudne ciuchy, noszone po kilka dni, nawet brak mydła. Smacznego ....
loverboy 2015-02-05 09:53:27
widzem ze forum znowu rusza. chłopacy ale ta pani od rekrutacji jest fajno co nie. aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ono 2015-05-31 22:10:55
Agencja pracy to jakaś porażka, nie polecam. Trzeba zastanawiać się, czy starczy do "pierwszego" i martwić się, czy za tydzień przyjdę do pracy. Zagraniczne firmy mają już większość udziałów polskiego rynku i robią co chcą. Jesteśmy już prawie niewolnikami we własnym kraju, oczywiście w nowoczesnej formie. Nie dajcie się wykorzystywać.
@jacek 2015-06-20 23:13:26
kim jesteś i skąd take dane? proponuję lepiej się doinformować i oddać 1000 zł za każdy miesiąc pracy za pracę przy ciastkach, jeżeli tyle jest przeznaczone na pracownice, bo nie wiem kto tyle dostaje. Reszta też pewnie jest ciekawa. Czyżby tak ogromne różnice w płacy.
jo 2015-07-15 18:36:30
Podana kwota to chyba za pół roku !!!!!!!! DURNOTO !!
ali 2015-08-17 15:19:13
I tak cie nie przyjmą to po ci to
BEZ MAJTEK 2015-08-27 00:15:29
UCIEKAĆ JAK NAJSZYBCIEJ
W MAJTKACH 2015-08-27 01:37:05
OGÓLNE , ODGÓRNE DOJENIE FIRMY ILE WLEZIE !!!!!!!!!!!!!!
PO CZTERECH LITERACH DOSTAJĄ NIEWINNI !!!!!!!!
mlody 2015-10-19 15:11:55
witam zarabia sie od 1400 do ok 1700zl na produkcji czyli bardzo malo nie ma placonych tak zwanych setek i to jest nie zgodne z kodeksem pracy kazdy sad obciazy pracodawce na zecz pracownika majac dane na temat wynagrodzen za zmiany nocne ale jak wszyscy wiemy zyjemy w kraju gdzie wlasciciele w jawny sposob okradaja biednych ludzi ktorzy nie maja wyboru i chodza do pracy zeby mniec na rachunki i na slabe wyzywienie bo na nic innego nie stac zreszta ktos jak ma firme to nie ma sumienia jest metalem do maksymalizacji wlasnego majatku ale generalnie to wina ludzi nikt sie nie odzywa i tu mamy duzy problem.....
mlody 2015-10-19 15:29:08
jeszcze jedna sprawa szanownemu panu Derektorowi P.K potrzeby nest dobry menager do firmy a nie agencja pracy ktora oferuje darmowy transport np z bialej do miedzyrzeca i do bialej czysta glupota bus kosztuje koszty kierowcy i amortyzajni wynikajacej z utrzymania aut!!!!! moze lepiej dac zarobic ludziom to beda chetniej pracowac mysle ze wynagrodzenie powinno byc adekwatne do dochodow firmy konczylem "finanse" wiec mam troszeczke pojecia jak dziala firma i system placowo-kadrowy
ona 2015-10-25 17:05:25
jestem starym pracownikiem ,który nie jedno przeżył w tym zakładzie ,ale to co dzieje się teraz to istny cyrk.Od starych pracowników a chodzi mi tu o kobiety wymaga się ,aby pracowały za 2 lub 3 osoby,Panie które przychodzą z agencji mają gdzieś pracę ,robią swoim tempem,a do tego nie możesz zwrócić im uwagi bo mogą się poskarżyć swojej kierowniczce a ta zadzwoni do wielkiego pana K. i będą kłopoty.Panie brygadzistki robią wszystko żeby się wykazać,bo przecież w Gerardzie nie ma tyle brygadzistek co u nas to znaczy ,że wcześniej czy pózniej będzie ich mniej .właśnie dlatego niektóre nie dbają o zmianę tylko o swój tyłek.Na hali nr.3 jest taka wydziera się i przeklina że czasami uszy więdną. Nowemu kierownikowi podlizuje się ,że aż robi się niedobrze.Nie zależy jej na ludziach zabierze z produkcji osoby chociaż itak jest ciężko ,bo na przykład trzeba coś okleić .Nie powie kierownikowi że nie ma ludzi .Denerwujący jest tez kierownik pan A, stoi i przygląda się na co na to która jakie ma majtki a może biustonosz a może liczy na to że któraś jest bez bielizny nikt tego nie wie .Zachowanie to jest nie normalne wręcz zboczone ,dlatego jego żona powinna wybrać się z nim do lekarza .Jednym słowem jest teraz bardzo ciężko najgorzej jest na 3 bo tu jest najciężko i najwięcej pracy a zarobki takie że przeżyć nie idzie od dziesiątego do dzesiątego
lider 2015-11-05 19:25:30
Kierownik A. nie jest kierownikiem tylko liderem zarabiającym 3 000 zł , to chyba go stać na kupno damskiej bielizny . Niech sobie patrzy w domu do bólu .
artur 2015-11-16 10:43:24
jesli juz piszecie o brygadzistce z 3 pani A to przecierz nie nowosc ona od dawna taka jest, wiadomo ze tam wszystkie panie z 3 wlaza w tylek liderom i skarza na dziewczyny szczegolnie pani E ze zmiany pani kierowniczki na niczym sie nie zna chyba ze na sprzataniu i donoszeniu na kolezanki z reszta caly zaklad to porazka atmosfera az sie nie chce do pracy przychodzic
Wół roboczy 2016-03-11 23:53:19
Co taka cisza po aneksach i nagrodach , czyzby wszyscy byli zadowoleni ?
Kasa 2016-05-08 22:00:47
Kasa jest nie ma co narzekać co tam inni, inni są do roboty a tu kasa!! i to na Radzyń bardzo dobra kierownicza szaruchy do roboty. W końcu można odżyć i odłożyć na mieszkanie.
Pracownik 2016-10-21 04:35:40
Powiedziano wiele i to raczej źle niż dobrze. Chciałbym powiedzieć że się z tym nie zgadzam ale tak nie zrobię. Zachęcam jednak aby samemu się przekonać. Mogę poemat napisać o zakładzie ale i tak jedni to wyśmieją a inni nie uwierzą. Powiem zatem tylko tyle że jeśli ktoś chce pracować i posiada odpowiednie predyspozycje to będzie pracował i raczej chętnie będzie przychodził do pracy. Opisywane sytuacje że jeden na drugiego donosi można spotkać w każdym zakładzie bo ktoś chce się lepiej poczuć - proszę bardzo z tym że bardzo szybko zostanie taka osoba zaszczuta i prędzej czy później sama odejdzie. Pensje oczywiście oscylują w granicach minimum krajowego. Niestety naliczone to jest nie do końca uczciwie bo jednak pracujemy również w godzinach nocnych i przynajmniej o te kilka procent pensja powinna przekraczać owe minimum. No cóż. Pracuje się jednak nie zważając na takie szczegóły. A to że brygadzistka krzyknie to chyba normalne jeśli na poprzedniej zmianie zbiera mniej osób ciastka i te nie spadają z taśmy do koszy. Nazwijmy to odpowiednio dobranym sposobem motywacji pracowników do wydajniejszej pracy. Bo niby co taka brygadzistka ma zrobić? Podejść do każdej pani i poprosić aby szybciej zbierała ciastka? Wszyscy by wyśmiali tego typu zachowanie. Można wmawiać ludziom że Dr Gerard to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W rzeczywistości jest to praca dla ludzi z odpowiednimi zdolnościami. Jeżeli ktoś nie potrafi szyć to nie zostanie krawcową. Jeżeli ktoś ma dwie lewe nogi to nie zacznie nagle tańczyć w balecie. To tak jak w każdym innym zakładzie. Jeżeli czegoś nie potrafisz to się za to nie zabierasz. Tym bardziej jeśli nie chcesz się czegoś nauczyć. Praca w Dr Gerard nie nie zła. Gdyby jeszcze była lepiej opłacana to byłoby idealnie. Nie wiem jak jest na stanowiskach kierowniczych ale zwykły pracownik też z tej pracy przeżyje miesiąc.
ALEKSANDER 2016-11-27 21:10:27
Jedząc ziemniaki i buraki takie jak TY !!!!
Zostaw swoją opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Wołomin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o