Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LIDER S-K-G Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

swojak

DO pokahontasa KU....SA - 2011-08-11 23:45:17 Barany z Was i tyle! Myślicie że coś wskóracie? [usuniete przez moderatora] prawda! Bierzta się za robotę i koniec marudzenia. To już nie są czasy Gerarda. Zrozumcie to w końcu. Cwaniaki czekamy do września. No ciekawe co zdziałacie? Chyba się [usuniete przez moderatora] haha [usuniete przez moderatora] naucz się dobrze "przepisywać " słowa obcojęzyczne . Wykształciuchu nawet z tym masz problemy , w klasie pewnie prym wiodący , ale cóż nie każdy jak ty kończył specjalną. W jednym masz rację ,tacy jak ty zawalą się po PACHY !!!! Że ty masz wiele do stracenia to wiemy... OWSIKU

DO pokahontasa KU....SA

Pocahontas

My nie jesteśmy awanturnikami i rozmawiać też umiemy . W 100% my porozmawiamy we wrześniu , a usłyszą nas we Francji i nie tylko. Może ktoś zrobi karierę w mediach? Kto wie? Podobno REKLAMA dżwignią handlu.

ewa

Drogi [usuniete przez moderatora] : Czy idąc tam,gdzie Król chodził piechotą mam pewność,że nikt tego nie ogląda? !!!!!!!!! Może koleżka? Prosimy o wyjaśnienia. Może to załatwić prawnie, w prokuraturze. Już w Międzyrzecu był taki jeden siwiutki i myślał,że jest bogiem. ECHO też zamontowane? Żeby ktoś nie napytał sobie biedy . Reżim za wschodnią granicą. Pracownicy sobie nie życzą takich podchodów . Daje Pan wiele powodów do poważnej rozmowy. Tylko jak ona będzie wyglądała z całą załogą ???????????

witam wiadomo coś na temat łączenia hal czy to w tym miesiącu i czy będziemy stawać?

Nie tylko laminaty ale wszyscy. Jakies 20-30 osób wyautuja. Robi sie lipa.

?

czy to prawda że Laminaty od lipca będą na trzy zmiany?

Nawet gdyby potrzebowali kogos to nie idz tam , wogole wystrzegaj sie tego zakladu za wszelka cene jest zepsuty do szpiku kosci

Tam poza działem handlowym do biura nikogo nie szukają !

żona Mariana

Czy wiecie może coś na temat warunków pracy w Ożarowie? Wiem, że firma została kupiona przez Francuzów, ale poza zarządem, chyba nie było większych zmian? Zależy mi na inofrmacjach na temat warunków pracy i wynagrodzeń. Nie chodzi mi o produkcję a np. o handlowców. Normalna atmosfera?

no

To i kasa będzie GRUBA!

sdf

jak jesteś z okolic radzynia to daj swoje cv do radzynia

Bożydar

Czy w Radzyniu są kadry ? Gdzie zainteresowani pracą w Lider SKG mogą wysyłać swoje CV ? Ciężko jakoś znaleźć stronę firmy.

z zewnątrz

Czytam czasami to wasze forum i zastanawiam sie czego tak naprawdę chcecie. Pracujecie po ileś lat razem w jednym zakładzie i cały czas nawzajem sobie obrabiacie [usuniete przez moderatora]. Jak chcecie cokolwiek osiągnąć skoro cały czas pokazujecie się od tej najgorszej strony. Nie potraficie sie normalnie porozumieć tylko wylewać brudy na forum, które jak wiadomo jest ogólnodostępne. To nie sztuka anonimowo kogos obrazić, ale powiedzieć mu to prosto w oczy. Najlepiej by było jakby każdy pilnowal swojej [usuniete przez moderatora] i robił to co potrafi najlepiej.

ewa

Czytam tak sobie i wam powiem , że ja na rozmowę z Prezesem też mogę pójść mimo,że mam rodzinę na utrzymaniu , czego mam się bać konkretnej rozmowy być może owocnej . Ludzie przecież to jest NORMALNY pracodawca , wielka firma , a wy dalej żyjecie poprzednikiem.Wypisujecie bzdury i szkalujecie innych ( rozumie , że nie wszyscy są w porządku wobec nas - traktujmy ich jak pierwiastek potrzebny do oddychania ) .Głowa do góry , każdy ma swoją wartość .

skg

ale z dyrktorem nie ma co rozmawiac o podwyzszkach bo on nie bedzie sie narazał dla nas z tego co wiem.a jak prezes byta sie czy wszystko jest w porządku to tylko przytakuje a więc trzeba rozmawiać z prezesem i przy okazji wspomnieć o nie ktorych pracownikach z gory jak nas traktuja i z dolu o liniuszku i jego brzuszku i jego tepym kumplu kierowniczku ktoremu wąsek pomalować i jak z SS bedzie wygladał bo tak sie zachowuje.Ja osobiscie moge isc na rozmowe z prezesem jestem singlem i nie mam rodziny do utrzymania ale tylko zebym wiedzial ze wszyscy wrazie czego popszecie mnie jak zechce z nami rozmawiac bo niedlugo w GFN beda lepiej zarabiac od nas

aloes

Z tym dyrektorem przynajmniej da się normalnie porozmawiać , a z prezesem jeszcze nie było okazji .Co do ugrania czegoś, to pytanie brzmi : Z KIM ? Z TOBĄ ? Ty niby taki odważny ? Dobre sobie !!!!! Do mnie pierdoło brakuje ci 1 000 000 lat świetlnych !!!!!!!!!!!!!!! Jak GERARD przyjeżdżał to ty wtedy zakładałeś PAMPERSA żeby ci nie przemiękło . Pozdrowienia dla GERARDA .

OLD MAN

Za czasów starego Dyrektora i Prezesa nic nie wskóraliście to i nowi też nie zmienią. Na forum wszyscy odważni a w pracy zasuwają bo trzeba żyć za minimum.

aloes

Proponuję jeszcze tym " STANOWISKOWYM" spojrzeć w lustro , bo nie trzeba być JACYKOWEM żeby stwierdzić , że to nie ta epoka !!!!! Zaraz powiecie : " nie szata zdobi człowieka" , to od razu napiszę, że się z tym zgadzam ALE... Takie stanowiska idą w parze z PREZENCJĄ !!!!! Co do np .jednej pani : lepiej niech opier....li te obcasy i niech udaje , że gra w reklamie MENTOSA !

skg

ale bo takie [usuniete przez moderatora] bez pojęcia jak woda sodowa uderzy w główke makówke to uważają się za nie wiadomo kogo i że są niezastąpieni i rządzić chcą /bo w domu nic dopowiedzenia nie mają/i rozładować się chcą.Ale i na nich przyjdzie pora bo nikt niezechce [usuniete przez moderatora] trzymać

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Międzyrzec Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDER S-K-G Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDER S-K-G Sp z.o.o