Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LIDER S-K-G Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

normalny pracownik

kadrowa - 2011-03-08 20:39:38 Nie wiedziałam, że obniżyłam pensję ciastowym o 150zł,od następnego miesiąca im wyrównam,to oni są solą tej firmy i jej opoką należy im się . znowu jakas zonka liniowego pisze głupoty. po pierwsz kadrowa nic nienalicza opócz godzin bo kase oblicza i wysyła ożarów, a po drugie byśmy brali 1350 jak by nam podnieśli bo po odjęciu ubezpieczenia mamy 1272.więc droga misiu lub inna(usunięte przez administratora) głeboko się mylisz. a jak mężowi jest ciężko to niech idzie na inne stanowisko bo wszyscy mają różowo a oni cięzko bardzo cięzko

ciastowy nie byle jaki

moja droga niby kadrowo nie zapominaj ze sa jajcarze i nakładaja cy co naprawde nawet nie biora 1200 a gdy nie ma ludzi to też robią ciasta.a gdyby nie ciastowi to chyba logiczne że ciastka by nieszły,

mk

kadrowa - 2011-03-08 20:39:38 Nie wiedziałam, że obniżyłam pensję ciastowym o 150zł,od następnego miesiąca im wyrównam,to oni są solą tej firmy i jej opoką należy im się . ale wyrownaj do pensji liniowego i nie tylko ciastowym jak tak rzadzisz

tylko ktorej plebani?

Tak nie wypada...

Ludzie troche szacunku i nie podawac sie za kogos, juz lepiej zrobic JANOSIKOWE i wyrownac liniowym z ciastowymi a zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na remont plebani.

kadrowa

liniowy

O jakich 2tys wy mówicie??żartujecie sobie czy co?w jakim świecie żyjecie? za 2tys to bym nawet z łóżka nie wstawał nie mówiąc o przychodzeniu do pracy!!!

Krotko i na temat

POPIERAM

mk

liderowa misiu napewno nie orietujesz sie nad wykonywana praca ciastowego a liniowego bo bys sie nie wtracala piszac te bzdury,i nie porownuj zarobkow liniowego 2tys.do ciastowego 1200zl bo takie teksty sa wkurwiajace od takich pustych osob jak ty

ciastowy nie byle jaki

ta misia to pewnie jakis transik.z okazji dnia kobiet całe ciasto do ciebie wali.a reszcie dziewczyn wszyskiego najlepszego.

skg

ty liderowa misiu albo jestes zona liniowego albo liniuszkiem bo takie glupoty piszesz

liderowa misia

ciastowy nie byle jaki - 2011-03-06 20:14:17 ludzie liniowi mają dodatek szkodliwy za odciski na(usunięte przez administratora),bo każdy może ustawić piec czy docisk przykładem jest(usunięte przez administratora)uczył się 2 tygodni na linie i daje rade no poza normalnymi jak (usunięte przez administratora) bo oni akurat zrobią swoje i jak moga to pomagają. a MK jest od nas z dołu i nie sprzedawał nikogo nawet sam pilnował czy czarna (usunięte przez administratora) pojechała z firmy żeby ktoś zapalił.a te najgorsze teksty pewnie wypisuje kucyk albo czarna (usunięte przez administratora) bo im się niewiedzie w świecie bo nie pokręcą jak tu. Skoro liniowi za odciski na (usunięte przez administratora) to ciastowi chyba za odleżyny na plecach po spaniu w pracy.

Malik

no wreszcie ktos poczciwy sie znalazl, faktycznie jest.

anonim 7

Jest kasa ale taka jak zawsze-niestety.

praca

Kaya - 2011-03-07 14:04:37 Pragne dodac ze oprocz tych wymienionych liderowych przystojniakow z czym sie nie do konca zgodze(ze akurat wszyscy, wiadomo gust) sa tez jeszcze inni chlopcy bardzo mili,przystojni i sympatyczni. Pisze to kilkuletnia mezatka wiec chyba moge cos o tym powiedziec. I podkreslam ja nie lece na nich tak jak slodziutka tylko milo jest ze jeszcze tacy pracuja w liderze co staje sie juz pomalu wyjatkiem biorac pod uwage ostatnie wydarzenia. Pozdrawiam A o jakich wydarzeniach mówisz bo nie wiem?

tomek

garmin - 2011-03-07 14:27:32 Przystojniak:) masz jeszcze ta omnie elite? Mam jeszcze,jak coś to zapraszam do kupna.

troche prawdy

(usunięte przez administratora) UWAGA!!!!!! Nazwa tworcy filmu calkowicie przypadkowa wiec nie mylic!!!

garmin

Przystojniak:) masz jeszcze ta omnie elite?

przystojniak

dajcie juz spokoj kto jest przystojny a kto nie a jesli chodzi o najladniejsza kobiete to powiem tak;Wszystkie Sa Piekne i Swiat Bez Nich Bylby Ponury a wiec uklony dla pluci pieknej

skg

Dzien Kobiet dopiero jutro anonimie jak nie wiesz a jesli chodzi o (usunięte przez administratora) to prawda niech sie nie tlumaczy bo pokazala swoja twarz ktora kazdy zreszta zna. a jesli chodzi o mniejszosc to nie ma takiego podzialu a tym bardziej twoja osoba nie powinna sie na ten temat sie wypowiadac

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Międzyrzec Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDER S-K-G Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDER S-K-G Sp z.o.o