Opinie o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LIDER S-K-G Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDER S-K-G Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDER S-K-G Sp z.o.o w Międzyrzec Podlaski

Kaya

Pragne dodac ze oprocz tych wymienionych liderowych przystojniakow z czym sie nie do konca zgodze(ze akurat wszyscy, wiadomo gust) sa tez jeszcze inni chlopcy bardzo mili,przystojni i sympatyczni. Pisze to kilkuletnia mezatka wiec chyba moge cos o tym powiedziec. I podkreslam ja nie lece na nich tak jak slodziutka tylko milo jest ze jeszcze tacy pracuja w liderze co staje sie juz pomalu wyjatkiem biorac pod uwage ostatnie wydarzenia. Pozdrawiam

Hmmm

No to moze by tak z okazji DNIA KOBIET odwrocic role i zrobic ranking na najladniejsza liderowianke:) W ocenach bierzemy nie tylko wyglad zewnetrzny ale i to co ma pod kopulka. Sluchamy propozycji samce ALFA!:)

anonim987

Cześć.Z okazji DNIA KOBIET, dużo,dużo ciepłych słów kieruję do płci piękniejszej pracującej w naszym zakładzie pracy.Życzę Wam aby wszyscy Ci, od który zależy Wasza praca patrzyli na Was bardziej ludzkim wzrokiem.Wszyscy przecież wiedza, że to Wy pracujecie w najgorszych warunkach w naszym zakładzie pracy, a zarabiacie najmniej pieniędzy. PS. (usunięte przez administratora) nie tłumacz się nie warto,niektórzy ludzie zachowują się jak hieny, dobrze, że są w mniejszości.

Nie wiedzialam, to nie mozliwe, ze oni maja dwa. To byloby niesprawiedliwe.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pomocnik

oni tez powinni chodzic na jajcarnie jak nie ma co robic i wogole jeden robi mniej a drugi wiecej a przy wyplacie odwrotnie

ktos

nie ustapia bo gdzie im beda tyle placic za milczenie

ostro

Mubarak ustapil bo sie nie dawal. w zwiazku z tym moze MK albo AB ustąpią bo najwyrazniej sytuacja wymyka im sie z pod kontroli

Kaktus

Taaaak wreszcie klucicie sie miedzy soba zamist pisac na kogos, co wy z tymi drzewkami, natrzyjcie sie kaktusem na plecach i bedzie dobrze:)

AGENT TOMEK

A co do drzewa to sama wiesz że na początku byli: Adam i Ewa

MILA

Ewo nie uwazasz ze pisanie o czyjejs rodzinie jest nie grzeczne i nie dojrzale najpierw spojrz na Siebie i swoja rodzine i oceniaj ich.Powiem ci szczerze ze po twoim ostatnim wpisie stracilam do Ciebie szacunek

ssafki

a skad wiesz z jakiej zmiany

skg

to daj slodziutka na luz i nie osmieszaj sie my wiem cos za jedna i z jakiej zmiany.zostawiamy ci tylko marzenia nic wiecej no popatszec tez mozesz

krzysiek zmiana c laminaty

droga koleżanko nie chce takich wpisów bo są niesmaczne i mogą zaszkodzić nie tylko mi ale i tobie.nigdy nie pisałem na tym forum bo nikt niema odwagi podpisać się pod swoimi słowami nawet i ty słodziutka.jak masz coś do mnie to podejdż i powiedz mi prosto w oczy a nie odpierdalasz zwody przed wszystkimi.w tak dużym zakładzie znajdziesz dla siebie wolnego samca alfa

opinia

Droga Ewo,nie wiem skąd Ty masz takie informacje że tu niby zrobi się jak to powiedziałaś 'na plus',jak narazie to raczej idzie w odwrotnym kierunku,zapomnijcie o jakichkolwiek podwyżkach,po co niby ci na samej górze wprowadzili system rozliczania czteromiesięczny,po to żeby teraz już nikt się nie doliczył swojego.

liderowiec

czesc wszystki podobno kasa ma byc we wtorek i podobno i z jakas podwyzka.Przydaloby sie

To proste

Sobotaniedziela wolne

KAPUcyn

po niedzieli totalna wyprz paletopojemników,gratis wiaderko i baniak20l. przyjmóje rezerwacje bez WZ

Wiem

Taka flirtujaca ze wszystkimi dziewczyna na wszystkich zmianach to wiadomo kto, mogla sie juz podpisac imieniem.

skg

to same lesery procz [usunięte przez moderatora] no i moze dwoch to max. wiec mamy liderowa [usunięte przez moderatora]

lider

To się bierz za nich! co Ci stoi na przeszkodzie?

Zostaw merytoryczną opinię o LIDER S-K-G Sp z.o.o - Międzyrzec Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDER S-K-G Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w LIDER S-K-G Sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDER S-K-G Sp z.o.o