Opinie o Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy w Goleniów

Zakład przyjmuje w miarę regularnie nowych pracowników na produkcje?? Znalazłem info, że 3 miesiące temu było kilka wakatów do obsadzenia i się zastanawiam, czy niedługo tez może coś się pojawić wolnego? Widełki jak dla mnie nie są złe (4 000–5 000 zł). W jakim przypadku można dostać kwotę 5 tyś? Doświadczenia nie wymagają, ale jeśli ktoś już robił na produkcji, to może liczyć na takie zarobki? Wspominał ktoś o upale i szkodliwych warunkach, za to płacone jest jeszcze jakoś? Zakład podkreślił, że szuka pracowników, którzy zostaną z nimi na dłużej. Czyli jest tu stabilne zatrudnienie? A potrafią wynagrodzić wieloletniego pracownika? Są jakieś podwyżki za staż pracy? Jak oceniacie atmosferę, kontakt z brygadzistami czy kierownikami zmiany? Na plus czy minus?

mira Nowy wpis

Czy jest mozliwość pracy wyłącznie na poranną zmianę, czy ściśle wg jakiegoś grafiku? Problem z powrotem po godz. 23, jestem spoza Goleniowa.

Wcześniej widziałem rekrutacje dla pracowników produkcji. Właściwie nie mieli żadnych wymagań prócz zaangażowania. Podobno pracuje się do 23-ciej. To są dwie zmiany? Praca po 8 godzin czy dłużej?

Nadal oczekujemy na nowe wieści. Napiszcie co wiecie o firmie Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy w miejscowości Goleniów. Wasz komentarz się liczy!

Przyjmują tam co jakiś czas bo jest dużo pracowników co już na emeryturę odchodzą . Ogólnie szukają pracownika na walcarkę. Na początek dają umowę zlecenie i jak będziesz się sprawdzał i chodził do pracy to dają nawet po tygodniu zwykłą umowę o pracę. Ubranie robocze musiałem swoje przynieść bo nawet butów nie zapewniają . Ekipa spoko tak samo jak dyrekcja . Sama praca też w sumie nie jest zła trzeba się trochę nadzwigać ale jest też czas że możesz sobie usiąść . Mi osobiście nie podpasowała ta praca bo jest się do czynienia z różnego typu chemią np. siarka itp. a w lato jest tam ponoć na hali po 50 stopni . Ja osobiście dałem sobie spokój z Tą pracą ale ogólnie jak ktoś lubi taka pracę to polecam

Kamila

Powiedz, a przez tyn tydzień póki sprawdzałeś się przed umową o pracę, to jaką miałeś umowę? Zleceniówkę czy dzieło?

Były pracownik Nowy wpis
@Kamila

@Kamila Umowa zlecenie . Tak w większości zakładów robi ale zdarzają się firmy co od razu umowę o pracę na 3 miesiące dają ale to zazwyczaj większe firmy tak robią a taki chemik jest niewielką firmą pracuje tam garstka ludzi

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
and

W latach 80-tych byłem dwa razy w zakładach gumowych w Goleniowie . zakład mały ale doskonale radził sobie z produkcja wykładzin typu METRO. wykładziny typu METRO produkował i produkuje również fabryka gumowa w Bydgoszczy ale radzi sobie z tym o wiele gorzej , a w obecnej chwili pod tym nieudolnym kierownictwem wogóle sobie z problemem wykładzin METRO nie radzi. umrą smiercia ludzi bezrozumnych.

Jak zobaczycie produkcje to sie pżerazicie, tego nie da sie opisac. Nie wiem jak to funkcjonuje. Ludzie ok, ale zakład i zarobki marne.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy - Goleniów

• Jak się pracuje w Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakłady Chemiczne Spółdzielnia Pracy
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • I Brygady Legionów 1-3
    72-100 Goleniów