Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Krzysztof

@balrog, czy możesz napisać coś więcej o warunkach pracy w tej firmie? Użytkownik @Marcin wspominał o hałasie na stanowisku pracy. Czy rzeczywiście takie zjawisko występuje? Czy pracodawca stara się w jakiś sposób przeciwdziałać tym czynnikom? Pracodawca ma obowiązek przestrzegać zasad BHP. Czy jesteś pracownikiem firmy Yagi? Jak Ci się pracuje w tej firmie?

Byłem tam na rozmowie potrzebują operatora na kuźnię po oprowadzeniu mnie po hali stwierdziłem że stawka którą proponują powinna być w euro a nie w złotych

balrog
@Marcin

haha opowiedz jak z halasem? pewnie nie slyszales wlasnych mysli :D

To prawda że stawki są zbliżone ponieważ jest zmowa żeby nie odbierać sobie pracowników i dla tego nikt się nie wychyli z większą stawką a ci co zostali na rynku to karierowicze albo alkoholicy dla tego będzie Yagi ciężko znaleźć operatorów

Na calym swiecie mtywatorem do pracy sa pieniadze, bez tego moga sobie szukac.I tu chodzi o wszystkie zaklady na strefach.Musza przelamac zarobkowa zmowe milczenia zaczac normalnie placic jak na zachodzie!!!

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Oczywiscie takim halasie jak na kuzni to za chiny ludowe bym nie pracowal ;) ja jestem sobie malym trybikiem i ciagle slysze od ludzi ze jest mala placa ze szukaja innej pracy ale jak ma byc lepiej skoro w tak duzym zakladzie nie ma zwiazkow zawodowych? z drugiej strony widze zbyt duze zaangazowanie w prace za takie pieniadze niektorych osob ale to juz jest sprawa indywidualna........jezeli slysze ze ludzie zatrudniani przez podfirmy maja 2100 to smiac mi sie chce praca dla studentow albo na "przenocowanie" paru miesiecy zaznacze jeszcze raz jak moze nie byc zwiazkow zawodowych? przeciez to jest krecenie bicza na wlasna (usunięte przez administratora)

Czesio

Witam praca w Yagi jest jak we wszystkich zakładach no może oprucz kuźni bo tam to jest niezły kocioł i z tego co wiem nie mogą znaleźć operatorów od dłuższego czasu.Powodem jest płaca ni jak mająca się do warunków tam panujacych: brak motywacji do pracy przez brak premii brak jakichkolwiek udogodnień w postaci kart multi sport czy pakietu opieki medycznej.Firma Yagi robi niewiele aby poprawić sytuację w czasie gdzie firmy zaczynają walczyć o pracownika. Firmo Yagi obudź się bo za chwilę może być już za późno.

Krzysztof

@anonymous Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Zaglądają tutaj głównie aktualni i byli pracownicy firm, a także kandydaci do pracy. Może jesteś jednym z nich i chciałbyś dowiedzieć się czegoś o firmie Yagi Poland Factory? Jeżeli szukasz informacji o tej firmie, sprecyzuj swoje pytanie, wtedy inny użytkownik na pewno Ci pomoże.

byly_pracownik

hej slyszalem ze duze zmiany w firmie, podobno nie ma juz dawnej ekipy z matryc? to prawda ze brak juz mistrza i ze cala ekipa nawet z biura juz sie zawinela?

Zygi
@byly_pracownik

Po części prawda

@Zygi

zygi pracujesz tutaj?

Krzysztof

@Prometeusz Czy pracownicy firmy próbowali porozmawiać na ten temat z przełożonymi? Czasami warto porozmawiać, by znacznie poprawić komfort pracy w firmie. Czy firma Yagi Poland Factory Żarów potrzebuje aktualnie pracowników? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Krzysztof

@Prometeusz Czy nowy rok przyniósł oczekiwane zmiany w firmie Yagi Poland Factory? Jak kształtuje się obecnie wysokość wynagrodzenia i czy możesz je porównać do konkurencji? Współcześnie pracodawcy starają się przyciągnąć pracowników oferując im świadczenia pozapłacowe. Spotkałeś się z czymś takim w swojej firmie? Może pracodawca oferuje prywatną opiekę medyczną?

@Krzysztof

O benefitach pozaplacowych możemy pomarzyć.Mimo sytuacji jaka jest na rynku pracy nie robią nic w kierunku zachęcenia obecnych i przyszłych pracowników.Czynniki bardziej demotywujace niz motywujace.Dodatkowe skladniki wynagrodzenia np premie juz dawno zostaly nam zabrane.

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie? Szkoda

@Wiktor

Tak dziadowstwo ale jak to sie mówi tanie mięso psy jedzą

Prometeusz

Cisza bo czekamy na podwyzki mamy nadzieję że będą ładne.Biorac pod uwagę to ze zabrali nam premie.

tymon

Zarząd już polski czyli zarządzanie leży i to pod każdym aspektem.Nam pracownikom została gola pensja bo premia już zabrana.Teraz już nie musimy się starać.

Operator

Powiem tak ... W Ypf pracuję 3 lata praca jak praca raz jest ciężko raz ok jak wszędzie robić trzeba.Jak wykonujesz to co do Ciebie należy nikt niema pretensji.Co do wynagrodzenia to myślę że w zależności od zaangażowania ale podobnie jak w innych zakładach.Kierownictwo oraz współpracownicy bardzo w porządku.Wszędzie dobrze gdzie nas niema.

Arkadiusz

Yagi to jest firma z potęeniałem. Tutaj rozwój to codzienność. Nigdzie nie ma tak wspaniałej atmosfery i wielu miłych ludzi. Chcesz zarabiać dobre pieniądze? Chcesz się rozwijać i szkolić? Chcesz szybko awansować z produkcyjnego na stanowisko biurowe - wybierz Yagi. Teraz są tutaj możliwości firma się rozrasta i szuka nowych ludzi. Warto najlepsza firma na całej strefie a może nawet i w powiecie. Inwestuje w człowieka na każdym etapie jego kariery zawodowej. Dodatkowo bogaty pakiet socialny.

Kudlaty

w eluxie to samo sie robi co w yagi.... pracowalem tu i tu.... w yagi mozna powiedziec ze nawet lzejsza praca bo w eluxie po podniesieniu norm na 800 szt to jakas porazka zapie..... totalny gdyny w yagi byly zarobki o 500zl wiecej nie zmienilbym tej pracy (weekendy ladnie platne :-) ) bo w eluxie soboty tylko do odbioru nawet pod przymusem wysylaja na to wolne

Anonim Pracownik

Specyficzni ludzie rządzą tą firmą. Mi osobiście badzo nie podoba się atmosfera. To nie jest typowa Japońską firma jak np Toyota. Tutaj chcą błyszczeć Polacy co często prowadzi niestety w złym kierunku. Pracowałem w kilku innych miejscach i niestety Yagi wypada najgorzej w całym zestawieniu. Czas na zmiany.

Andrejewicz

Jeśli jestem desperatem możesz iść do Yagi. Płaca słaba, rządzą Polacy którzy zwalniają dobrych pracowników. Szkoda czasu i nerwów. Na strefie dużo lepszych firm.

kubala2006
@Andrejewicz

czyli jakie są lepsze?

Ancymon

zarobki słabe nawet przy podwyżkach kamer pozakładali odmawiają urlopów nawet na żądanie zarząd zmienił się na polski a na stanowiskach kierowniczych same buraki co nie mają pojęcia jak się pracuje.jeżeli chodzi o zarobki osoba z rocznym stażem nie zarobi nawet 1600zł po ich wielkich podwyżkach,

Ancymon

Zostaw merytoryczną opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów

• Jak się pracuje w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Zobacz opinie na temat firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Kandydaci do pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów
1.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Fabryczna 3
    58-130 Żarów

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów