Opinie o ESI Elwat w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ESI Elwat. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ESI Elwat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESI Elwat w Wrocław

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ESI Elwat?

Była Nowy wpis

Zrozum nie ma Elwat nie ma już budynku. Zaklad poszedł w kosmos .... przez ..... . Teraz tam będą apartamenty / biura a niepełnosprawni na bruk ....

@Była

I nigdzie indziej się nie przenoszą? A wszyscy Ci ludzie, którzy byli tu zatrudnieni to dostali wypowiedzenia? Chcę wiedzieć czy wiedzieli o tym dosyć wcześniej żeby sobie ogarnąć nową robotę. Ludzie dostali coś ekstra na odchodne?

Coś wiecie, czy faktycznie jest tu likwidacja firmy? Bo na ich stronie jest oferta pracy np. dla ślusarza narzędziowego. Czy firma się zwija, czy jednak wciąż działa i nawet zatrudnia pracowników? Co prawda to nie dla mnie praca, ale wujek jest zainteresowany.

Była Nowy wpis

Firmy już nie ma. Elwat to juz historia Budynki są wyburzane.... a to że jest oferta pracy nic nowego - cyrk na kółkach

Zbynek

Coś dawno nikt nic nie pisze żadnej opinii, A wiele osób jest zainteresowanych jak się teraz pracuje w spółdzielni Elwat. Czy członkowie spółdzielni mają realny wpływ na zarządzanie firmą ? Jakie dodatkowe pasywne przychody można uzyskać z tytułu bycia członkiem i posiadania udziałów ? Czy ci co pracują są zadowoleni i szczęśliwi?

Adammo

Elwat to juz przeszlosc zaraz beda oglaszac upadlosc.Przy takim kirownictwie to bylo do przewidzenia.Ludzie z kierownictwa i rada nadzorcza to klika ktora dba tylko o siebie.Szkoda wykwalifikowanych ludzi i sporej czesci inwalidow.

Rumi
@Adammo

Pilnują tylko swojej (usunięte przez administratora).. a prezes to niech oddaje to co (usunięte przez administratora)....

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Rumi

Moim zdaniem prezes elwatu powinien przeprosić pracownikow I oddać te pieniądze które ukradł na swoje potrzeby aby pokryć długi. Nie potrafi prowadzić firmy to nie powinien być prezesem a tylko został aby siebie zabezpieczyć a ludzi oracownikow miał.hleboko w d....e.....wstyd,do sądu z tą sprawą pójść i niech oddaje pracownikom należne pieniądze,złodziej (usunięte przez administratora) i

R.

LUDZIE, nie dajcie się oszukać!!! Świadectwo pracy MACIE dostać ostatniego dnia pracy (Art. 97. KP, § 1), a nie nie wiadomo kiedy i nie słuchajcie żadnych wymówek. Jeśli nie dostaniecie, to skarga do Państwowej Inspekcji Pracy i Sądu Pracy, bo bez tego nie można podjąć nowej pracy, ani się zarejestrować w urzędzie.

Loki

Najlepiej się wtrącać w nieswoje sprawy, głupio gadać wymyślać....po co komu to potrzebne....ludzie sami sobie robią zamieszanie , mądry prezes pilnuje dobro Zakładu i ludzi,oracownikow. Widocznie ten prezes nie nadaje się na stanowisko prezesa tylko na pracownika fizycznego. Aby kierować zakładem luudzmi trzeba mieć duza wiedzę. Szukajmy nowego prezesa takiego który dobrze poprowadzi elwat i ludzi nie słuchając nikogo spoza lecz sam podejmie decyzję. Trzymajmy kciuki.

@Loki

Nikt niczego nie rozumie pisząc a dobrze o wszystkim wie. Zrozumieć trzeba to co się czyta a zrozumiesz Izabelo.,bo pytanie to jest bardzo głupie. Są osoby w firmie które nie powinni się wtrącać gdyż prezes jeśli jest mądry sam podejmie decyzję stosowną a jeśli patrzy tylko na siebie to już niech do siebie ma.pretensje. mógłby ktoś mądry przejąć firmę elwat a wtedy to już będzie dobrze. Żadnych czlonkow,co dużo gadają a mało robią i narzekają....

Krystyna
@Loki

A Ty jakie masz zdanie o pracy w tej firmie bo jakoś ciężko mi wywnioskować. Trochę tu narzekań na kierownictwo kolesiostwo i atmosferę a Ty jak to widzisz? Co dokładnie jest problemem bo jakoś mi brakuje konkretów. Jakby się mój mąż chciał zatrudnić to co byś mu powiedział?

Loki

Jakby prezesowi elwatu zależało na zakładzie i osobach,ludziach,nie słuchałby tych na około słupków tylko sam dbał o dobro Zakładu i byłoby wszystko dobrze. Każdy chciałby rządzić ale nie tedy droga,jest jeden prezes i on podejmuje decyzje dbając i zakład u ludzi . Co nie którzy sami są sobie winni.

Izabela
@Loki

Nie bardzo rozumiem bo jestem poza realiami firmy póki co. To kogo prezes słucha? No i po czym stwierdzasz że tak jest że on jakiś innych osób słucha?

Pracowałem w tej firmie same kosielostwo i klika barzo zle spominam to miejsce i zycze jej zeby jak najszybciej wrescie upadla , Tam poprostu pracuje banda ialkoholicy nałogowi tam ktory nowy się przyjmię to długo nie popracuje bo będą go pomiatać iponiewirać nawet mialem myśli samobojcze bo sam dotego doprowadzilem zeby mnie zwolnili nie zyczę nikou nowemu bo atmoswera jest okropna . Adam

Aleksander

Dawno nikt tu nie zamieścił żadnej opinii. Napiszcie jak się pracuje, jak firma Elwat reaguje na rynek pracownika, jakie są bonusy pozapłacowe i na co może liczyć nowo zatrudniony pracownik. Jakie perspektywy i ścieżkę kariery ma zapewnioną nowo zatrudniona osoba? Czy osoby niepełnosprawne, na które firma dostaje ogromne dotacje pieniężne są godnie traktowane ? Będę wdzięczny za opinię zarówno członków jaki osób, które członkami spółdzielni nie są.

Łucja
@Aleksander

A o jakie stanowisko pytasz? Masz w planach aplikować?

Oli
@Łucja

Widzę, ze jesteś zorientowania . Chodzi o prace na produkcji dla osoby na grupie .

Bambi
@Aleksander

Generalnie bonusy poza płacowe nie istnieją. A firma w tym momencie stoi na krawędzi i myśleniu o wprowadzeniu w stan likwidacji Pensje wypłacone za wrzesien tylko w polowie (termin wypłat do konca miesiaca ) ludzie nadal czekaja na drugą część pensji takze no coż czas się żegnać

Tomasz Sokołowski

Witajcie. Słyszałem, że źle się dzieje w Elwacie. Jednak dobra zmiana wyszła wam bokiem. A ja mam się dobrze. Pensja (usunięte przez administratora) A nie to co mi dali. Po trzech miesiącach jak złożyłem podanie o podwyżke. I prawdą jest to co powiedziała Ewa B. Elwatu nie będzie za dwa lata

Perszing
@Tomasz Sokołowski

Mine jest dobrze, wreszcie zlikwidowany jezd balagan kompetencyjny. Kombucha size nine podoba won.

ABC
@Perszing

I po co ten nienawistny bełkot ? Odpowiedz czy sobie na pytanie kto zyskał na tych zmianach ? Kto dostał kasę i stanowiska ? Wszystko tomek, pełen szacun! wszystko jasne ? Szkoda takiego fachowca jak Tomka. Tomek, pełen szacun!

Karo
@Perszing

Co za melepeta to pisze? Śmieszny gość

Janusz
@ABC

O jakich zmianach w firmie piszesz? Chodzi o wynagrodzenie, czy zwiększone zatrudnienie? Myślisz, że mogą być nowe przyjęcia? Ja znalazłem ogłoszenie na stanowiska: ustawiacz maszyn wtryskarki, ślusarz narzędziowy i samodzielny referent do spraw przygotowania produkcji i zaopatrzenia materiałowego. Czy w tej spółdzielni inwalidów są także przyjmowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych jest bardzo ważna.

Jacek
@Janusz

Napiszcie czy są przyjęcia i gdzie składać cv

Nik(t)
@Tomasz Sokołowski

Z tego co pamiętam , to pracownik z ciebie był kiepski. :D

Toja

Tomek, odpuść "D

@Tomasz Sokołowski

Są lu­dzie i "lu­dzie". Róż­ni­ca nie­ma­ła. Gdy mówi się: czło­wiek, to w tym jest po­chwa­ła. Co zdo­bi czło­wie­ka? Nie suk­nia, lecz pra­ca, I gło­wa. Lecz w gło­wie się czę­sto prze­wra­ca. Co gło­wa, to ro­zum, co ro­zum, to gło­wa, I woda so­do­wa, i woda so­do­wa.

Inwalida
@Tomasz Sokołowski

Czy to co Tomek napisał trzy lata temu , to miał racje ? Czy coś się polepszyło ? Jakie są Wasze opinie ? Jak wam się pracuje ?

@Tomasz Sokołowski

No i jak Wam się pracuje w spółdzielni marzeń ?

Jacek

Na stronie internetowej jest ogłoszenie że potrzebują ślusarza narzędziowego . Chciałem zapytać pracowników z dłuższym stażem, czy warto wiązać się z Elwat na dłużej ? Jaka jest atmosfera w pracy, czy są szkolenia, jak dba się o rozwój pracowników, no i oczywiście jak pracownicy są wynagradzani, W porównaniu do stawek wynagrodzenia jakie oferuje rynek pracy? Czy 10 000 zł na rękę to jest z nadgodzinami czy bez ?

Nie wiesz jak jest to się nie wymądrzaj. Jak inaczej nazwać tych co mają skończoną tylko podstawówkę i zarabiają więcej niż ktoś kto ma skończone studia.

Benek
@Marta

Tu nie chodzi o wykształcenie, ale o człowieka.

Justa
@Marta

zarabiać więcej tylko za papier ze szkoły? Czasem od wykształcenia większe znaczenie ma staż pracy, podejście do wykonywanych zadań, frekwencja... a co z doświadczeniem? Lepszy pracownik po podstawówce, który uczciwie pracuje, nie chodzi co chwilę na l4 i sumiennie wykonuję pracę niż cwaniak magister. Nie można różnicować ludzi po wykształceniu. Oczywiście nie wykluczam, że osoby wykształcone też mogą dobrze pracować, dlatego nie powinno się sugerować poziomem wykształcenia tylko weryfikować czy pracownik dobrze wykonuje swoją pracę i za to nagradzać.

Zosia
@Justa

Wykształcenie (szkoła) są wyznacznikiem zdolności przyjmowania informacji i ich wykorzystania. Ten "papier" mówi pracodawcy, czy dana osoba jest osobą inteligentną. (Inteligencja (od łac. intelligentia - zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach. Cecha umysłu warunkująca sprawność czynności poznawczych, takich jak myślenie, reagowanie, rozwiązywanie problemów. ) Ot to wszystko

Jaca
@Zosia

Skopiowanie formułki czym jest inteligencja, na pewno takiej cię nie czyni. Inteligentnym rodzisz się bardziej lub mniej!!! A żeby się o tym dowiedzieć musisz sobie zrobić test IQ. Prawda jest taka, że każdy może zrobić studia, tylko trzeba mieć czas na naukę i chęci. Studia dają wiedzę a inteligencja pozwala ją wykorzystać wniejszym lub większym stopniu i to właśnie już zależy od IQ,które się posiada. Więc ma się to nijak do tego o czym piszesz.

Zosia
@Jaca

To również umiejętność korzystania z tego co już zostało odkryte, napisane. Jak napisałam, ten "papier" jest wyznacznikiem pewnych zdolności, nawet takich, jak umiejętność zastosowania skopiowanej formułki :) Ot to wszystko

Ewelina
@Marta

Są wyjątki, ale wykształcenie nie zawsze idzie z rozumem każdy może mieć papierek liczy się praktyka. Osoby fizyczne wykonując codziennie te same czynności sami kombinują co tu zrobić aby było im wygodnie, łatwiej i szybciej pracować

Alert
@Marta

To że ktoś ma studia nie znaczy że automatycznie musi więcej zarabiać.

Czy w ESI Elwat są szkolenia zewnętrzne?

Odpowiedź

Nie.

Mikołaj
@Odpowiedź

Szkoda. Firma planuje coś wprowadzić w przyszłym roku? Przecież lepiej mieć wykwalifikowaną kadrę.

Odp
@Mikołaj

Dobrze by było

Ks

Dlaczego przyjmijcie po znajomości? Niby w pop było ogłoszenie na sprzatanie A to chyba dla żartu.Sorki młodzi i zdrowi pracować ie muszą?To dyskryminacja i robienie ludzi w balona.

Czy pracodawca ESI Elwat organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

rychu

Tak zrobią ci szkolenie Masz zasuwać i siedzieć cicho Najwyżej pranie mózgu. Dobrze ze nie jestem członkiem to nie stracę wkładów haj cu z chemipolu.

Od pewnego czasu panuje tu cisza, czy w firmie jest aż tak dobrze że od dawna milczycie? Ciekawi mnie kwestia zarobków oraz atmosfery w Sp-nia Inwalidow Elwat dajcie znać jeśli posiadacie informacje na ten temat, będę wdzięczny.

Niesłyszący

Dołączam się do poprzednich pytań. Ile w Elwat może zarobić osoba głuchoniema ? Jak jest z awansowaniem pracowników głuchoniemych na stanowiska kierownicze ? Jaka jest atmosfera w Elwat, czy sa szkolenia i imprezy integracyjne. Jak traktowani sa pracownicy ogólnie ? Czy ktoś kto aktualnie w Elwat pracuje może w końcu coś napisać. Będę wdzięczny za odpowiedz u myśle ze ten temat wielu zainteresuje.

głuchy

Witam mam pytanie ile zarobki ??

Mikołaj
@głuchy

Też mnie to ciekawi. Od Twojego wpisu minął prawie miesiąc, dowiedziałeś się czegoś na ten temat z innego źródła? Daj znać jeśli wiesz coś o stawkach w ESI Elwat. Zachęcam też wszystkich obecnych pracowników do pozostawiania opinii na temat firmy, każdy wpis jest bardzo ważny.

Patrycja

@Bolo a więc mogę to miejsce polecić mojej gluchoniemej koleżance jako miejsce przyjazne do pracy takim osobom?

Bolo
@Patrycja

Jak nie ma nic lepszego to nich próbuje. Ale jak nie przeszkadzają jej dojazdy to niech idzie do Wago Elwag - to lepsza firma lepsze zarobki, a pracownicy są godnie traktowani a głuchoniemych się szanuje i Zarząd si z nimi liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o ESI Elwat - Wrocław

• Jak się pracuje w ESI Elwat?

Zobacz opinie na temat firmy ESI Elwat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ESI Elwat?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESI Elwat?

Kandydaci do pracy w ESI Elwat napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESI Elwat