Opinie o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony "Pewność". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony "Pewność" o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

kosek

powiem tak łamanie praw pracowników tej firmie to norma przykład zamiast urlopu 8 godzin jest wpisywanie 12 godzin czyli tracisz na urlopie 1,5 dnia jest łamanie art 154 ,2 gdzie jest napisane ze jeden dzień należy się 8 godzin nie 12 godzin manager Leszna wysyła ludzi jak mu się nie spodobają sprzeciwiając się łamaniu prawa odsyła do obiektów które są oddalone 260 km więc nie polecam tej firmy chyba ze lubicie być oszukiwani ciągle żyć nerwach czy managerowi coś nie odbije

Ktosiek
@Gosiek

O kim mowa o glura?

Czy to jest prawda, że do ochrony obiektów przyjmują tylko ludzi z grupą? Może się ktoś wypowiedzieć w tym temacie, kto tam pracuje? Dziękuję za odpowiedź.

Marcin D
@Kasia

Firma bardzo fajna polecam zgryźliwe komentarze to dają ludzie którzy nie umieli pracować bardzo polecam firmę miły menager w Poznaniu

@Kasia

Według informacji podanych na stanie firmy Agencja Ochrony "Pewność", aby podjąć pracę w firmie należy posiadać ważne zaświadczenie o niekaralności. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie legitymacji kwalifikowanego pracownika ochrony. Dlaczego zainteresowała Cię akurat praca w tej firmie? Słyszałaś dobre opinie?

lord
@Kasia

tylko z grupą chyba ze wolisz robić na zlecenie lub jeśli masz papiery kwalifowanego to do grupy to maja umowy

Wtajemniczony
@lord

Nie polecam tej firmy,pracowałem tam kiedyś i jest tak źle ze wolałem wybrac prace na taśmie

Cezarion
@Kasia

To mało że z grupą .trzeba mieć znaczny stopień niepełnosprawności.Dostsłem odpowiedź że z małym stopniem nie opłaca im się zatrudniać bo mają za mały zwrot dofinansowania.Pazerność firm w Wielkopolsce jest straszna,na wszystkim chcą zarabiać i to dużo.Pyrusy z tego słyną.Nie zostałem zatrudniony a mam rentę chorobową przyznaną bezterminowo .Dziwię się bardzo tej firmie.

Cezario
@Kasia

W tej firmie chyba trzeba być kaleką jak powiedział mi Pan z Leszna ale,, śmigającym"

@Kasia

Najlepiej gdy byś miała pierwszą grupę i to na dekiel bo normalny człowiek tego nie wytrzyma,traktowania przez menadżera.

Marcin D Nowy wpis
@Kasia

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Agencja Ochrony "Pewność"?

1948 Nowy wpis

Nie polacem daj firmy źle traktują ludzi na byłem na l 4 i z pracy mnie zwolnili nie polecam i całą wypłatę komornikowi wysłali 1700

Były pracownik Nowy wpis

Firma o dośc zenującym podejsciu do pracownika. panowie Pachocki, Szukała i reszta to banda wyzyskiwaczy pragnących dorobić sie na wyzysku innych. Praca po 12 albo 24 godziny, ponad 300 godzin w miesiącu, dwie umowy, umowa o pracę za najnizszą krajową, druga to umowa zlecenie, wiadomo zus tylko od jednej umowy. Nie polecam ani tej, ani żadnej innej firmy ochroniarskiej. to (usunięte przez administratora) W takich zakładach sa sami jacyś uposledzeni ludzie z marnym wykształceniem. Ciężko się doprosic o systematyczna wymianę stroju służbowego.Jak odchodziłem to potrącili mi za dwuletnie obuwie- wstyd mi było przynosić zdeptane przepocone buty. Szkoda słów i sił na tę firmę

Pracownik Ochrony

obiecana stawka to 6,20/h ostatecznie na umowie miałem 4,5 zł... Obiecują cudy a potem trzeba sie o 15 minut przerwy upominać raz na 14 godzin pracy na stojąca...

kosek

Gosiek
@kosek

Mnie wydaje się że facet zaczął traktować tę firmę jak własną,troszkę mu się pomyliły lejce.Wysługuje się każdą pracą którą należy tylko do niego innymi pracownikami,bez słowa dziękuję,zapomniał znaczenie tego słowa i kiedy należy go używać.To samo jeśli chodzi o Proszę bądź przepraszam.Już dawno powinna być zmiana menadżera bo jak powiedziałem za bardzo obrósł w piurka.

Ktosiek
@Gosiek

O kim mowa o glura?

Maja

Na forum od jakiegoś czasu panuje cisza. Myślę, że Wasza aktywność ułatwiłaby wielu osobom decyzję o podjęciu pracy w firmie. Dlatego zachęcam Was do dzielenia się doświadczeniem związanym z pracą w Agencja Ochrony "Pewność". Czym ten pracodawca wyróżnia się od pozostałych? Jakie widzicie plusy pracy w tym miejscu? Jak prezentują się Wasze warunki zatrudnienia?

@Maja

kasa jest na czas co tu więcej pisać zarobki najniższa krajowa plus dodatek nocny dla do jezdnych ryczał dojazdowy więc można prace brać śmiało bo nie oszukują

Bolek
@holi

Kurrrrr noz w kieszeni się otwiera jak to czytam!!!! To chyba opinia kogos kto jest w tej firmie długo lub wysoko ,bo zwykły pracownik tam jest nikim

@Maja

No właśnie .Nie wiem czym jest to spowodowane?Jedynie mogę się domyślać.Pan menadrzer usuwa, bądź zleca usuwanie komentarzy nowych, gdyż nie są one pozytywne,ma bardzo dużo na sumieniu,ludzie to widzą i piszą ,a ten w elegancki sposób usuwa,moja odpowiedź też będzie usunięta.Panie menadrzeże tej firmy robi Pan wiele błędów ,Pan sam wie jakich,dla czego z kontrachętami potrafi Pan rozmawiać w kulturalny sposób a z pracownikiem już nie,używając słów niecenzuralnych i wysługuje się Pan swoją pracą zlecając ją komu innemu za darmo.Odpowiedzialne bardzo zajęcia nie są przez Pana doceniane finansowo,co do finansów istnieje wiele błędów i nieprawidłowości w naliczaniu godzin za pracę,teraz minimum jest 14 zł netto a U Pana wychodzi niecałe 13 .Proszę to zmienić i znajdzie Pan osoby to pracy ,swoje podejście również do pracownika.Mam nadzieję że przeczytają to odpowiednie osoby z głównej siedziby firmy i wyciągnięte będą wnioski.W innym przypadku stwierdzam że nie nadaje się Pan na menadrzera tej firmy i zajmowanego tak zaszczytnego stanowiska.

@Bolek

Mnie też otwiera się scyzoryk jak to czytam.Menadżer tej firmy łagodnie mówiąc to (usunięte przez administratora) i traktuje pracownika jak psa,a najlepiej gdy by za niego wszystko robić i (usunięte przez administratora) mu lizać razem z małym kawał (usunięte przez administratora) menadzerem powinien być człowiek który chce pracować,lubi tą pracę a rozmawia jak człowiek jest nim Paweł jeżeli nie może rozmawiać przeprasza i oddzwania gdy może ,ma narmalne ludzkie podejście do kolegów i samego siebie ,szanuje tą pracę ,bardzo odpowiedzialną .To On właśnie robi całą robotę za panującego nam menadżera.Dziwie się że ten człowiek pracuje za tak nędzne pieniądze ,pełniąc obowiązki menadżera,sprzątaczki,rozmowami że zleceniodawcą,grafikami i.t.d.

Zibi

Dla czego brak jest nowych opinii o tej firmie?czy są one usuwane przez moderatora ?Śmiem twierdzić że takowe istniały i nie wierzę że od ponad trzech lat nikt nie dodał żadnej opinii.Są na pewno złe i firma usuwa takowe ,,dbając o swą wątpliwą reputację.Serdecznie pozdrawiam.

Szybki

Witam pracownikow agencji ochrony pewnosc mam pytanie czy wypłaty dziś wpłynęły bo jest 14 luty godzina 17:25 A wypłaty jak niema tak niema

Ryszard

Praca jak praca wystarczy żeby były chęci a zadowolenie bedzie.

hol
@Ryszard

hm chęci to każdy ma ale godnych warunkach nie (usunięte przez administratora) i chaosie dobrze ze wypowiedziałem umowę przeszedłem do innej roboty więcej zarabiam ,do tego premie i nowe ciuchy nie używki jak pewności śmierdzące podarte itp.

kiss114

to są pierdoły jakieś dobrze pracuje się w firmie pewność o ile komuś się chce pracować a nie walić ścieme i udawać pracowanie . jestem osobą niepełnosprawną która szanuje swoją prace robie tu już w lesznie 6 lat i nie moge powiedzieć nic złego wypłaty przed czasem z każdym idzie się dogadać panie w biurze miłe co do służb przez cały miesiąc też się można dogadać żeby tylko koledzy dbali o higiene to niczego więcej nie potrzeba

@kiss114

to ty piszesz pierdoły ja też jeszcze pracuje ale niedługo przechodzę do innej firmy niestety do pań z biura nic nie mogę powiedzieć są okej ale manager to totalne dno brak kultury ciągle grozi pracownikom nie tylko ja mogę potwierdzić ale połowa ludzi w Lesznie którzy z branżą ochrony nie mają nic wspólnego też mówią ze ludzi traktuje jak bydło owszem kasa jest na czas nie mogę skłamać ale atmosfera pomiędzy szefem a pracownikiem to poziom zero każdy wie o tym więc nie pakujcie się w piekło łatwo wejść ale trudniej wyjść pan manager ciągle robi pod górkę czemu pewności brakuje ludzi nawet ludzie urlopów nie mogą wybrać więc odp jest krótka jeśli nie jesteś lizusem managera ,masz firmie przesrane jeśli zdarzy ci się grypa jesteś najgorszy u managera jesli zapier po 300 godzin jest dobrym pracownikiem jak nie to ci będzie robił pod górkę the end

holi

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie polecam pracy w Lesznie szef to porażka ludzi szanuje jak bydło tylko żeby kasę trzepali

olo

Witam ta Firma to złodzieje nie wypłacają wynagrodzenia oszuści i tyle nie polecam tej Firmy.

@olo

ja zawsze wypłatę dostaje na czas nie wiem skąd ta opinia

@olo

Każdy użytkownik na forum może mieć różne doświadczenia związane z pracą w Agencja Ochrony "Pewność". Jednak na wątku obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu, który musisz zaakceptować przed dodaniem komentarza: https://www.gowork.pl/regulamin Jest w nim wspomniane, że nie można obrażać innych. Twój wpis został zamieszczony kilka tygodniu temu, jednak warto na niego odpowiedzieć, abyś unikał podobnych pomyłek.

Don Kichot

Nie polecam zanim zacznie się w ogolę pracować każą odbyć 16 godzinne bezpłatne szkolenie na stanowisku pracy a i tak nie ma pewności czy po takim szkoleniu nie powiedzą ci do widzenia

Pandora
@Don Kichot

Hm jeśli idziesz na szkolenie cię zatrudnia chyba że widzą że jesteś nie ogarnięty to cię wywala nie każdy do tej pracy pasuje

@Don Kichot

nie wiem zależy od szefa idzie się dogadać ze dostaniesz za szkolenie

lolababola

hej ludzie to dają umowę o pracę czy nie.

Janusz

Dostaje wynagrodzenie jak w umowie o pracę na czas więc spoko

jurek

............. opinie różne, a jak jest teraz?

Holi

Witam czytając tę opinię widać że to konkurencja płaci trola firma jest (usunięte przez administratora) płaci na czas nie mało nie oszukuje jak Hunters wypłata nawet jest wcześniej bo 9 polecam firme

Maja

@olo, od jakiego czas taka sytuacja ma miejsce? Ważne żeby dać znać innym, czy to jednorazowa akacja, czy powtarza się notorycznie. Tak jak pisałam wcześniej, są aktualne oferty pracy, dlatego podajmy konkretne informacje, bo dla osób, które chcą się zatrudnić to podstawa.

Maja

Na stronie internetowej agencji widnieją oferty pracy na stanowiska takie jak: Członek grupy interwencyjnej, Pracownik ochrony, przedstawiciel handlowy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego, co mogą oczekiwać kandydaci zainteresowani którąś z ofert pracy?

rey

Ja to bym się chętnie załapał, a skoro są zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków, to dobrze o nich świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony "Pewność" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony "Pewność"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony "Pewność" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony "Pewność"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony "Pewność"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony "Pewność" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony "Pewność"