Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

kierowca

przecież ten bałagan, idzie z góry. kierowca nie wie ile towaru ma na dany sklep, i nawet logistyka nie jest w stanie tego stwierdzić. nie ma ludzi na magazynie do pracy a ci co pracują to w ogule się niczym nie przejmują. nikt za nic nie odpowiada. czytając tutaj opinie trafiłem na temat mięsa. jak ma być swieze, ze często zdarza się, ze wyjeżdżam z dostawą w południe z mięsem, które ma termin ważności do końca dnia. bo leżało tyle na magazynie. kierowniczka nie może go, zwrócić bo nie ma kto podjąć odpowiedzialność za zwrot. A kierowca też nie może bo ma zakaz. I tak to mięso trafia do lady.

BOT
@kierowca

wiecej ukraincow to na pewno na czas bedzie zlozone i wyslane..........dramat stara ekipa z magazynu sie praktycznie wykruszyla wiec kto ma to na czas zlozyc?

Klijentka

Co z tymi eko w wolsztynie sie dzieje. Braki towaru nawet gazetkowego nie ma co sie nie spytasz to slyszysz brak. Kto tam rządzi

BOT
@Klijentka

Jak to co sie dzieje nie ma komu pracowac w centrum logistycznym a tych co mają (usunięte przez administratora)ot co sie dzieje nie szanuja ludzi to i ludzie robic nie chcą

babyborn

HEJ jak u Was z dodatkową godziną za niedzielę?

@babyborn

Raz sobie dopisalem to pierdo**** kierowniczki uszy mi zwiedły :D

Nieznajoma
@babyborn

Ja nie wiem jaki robicie problem z godzinami za niedzielę, np pracownik ma jedną niedzielę pracującą od 8.30-17.30, godzinę oddaję w ciągu miesiąca ,czas pracy planuję od godz 6-13, jest oddana godzina ,i to jest taki problem !!!

@Nieznajoma

tak tak możesz sobie mówić ja za 2 lata nie mam godziny wybranej a nawet dłużej już nawet nie pytam bo kierownik górą ... oni mogą zwalniać się , na imprezy firmowe jeżdżą itd itp a jak dostaniesz 20 lub 30 zł premii to pół roku okazuj wdzięczność ... taka prawda

Nieznajoma
@anonymous

Kierownik nie jest górą nad sobą ma kodeks pracy, jeżeli podpisujecie listę obecności z nie oddanymi godzinami a na dodatek ewidencję czasu pracy i harmonogram , to godzicie się na to i kierownik robi sobie z wami co chce

@Nieznajoma

U nas np niema zgody na oddawanie godziny za niedziele. Kiedys tak bylo , ale szybko sie skonczylo.

KLIJEN

WIELKIE OTWARCIE W ŚWIDNICY DELIKATESY CENTRUM P.KIEROWNIK ZBIERA ROZWALONE ZIEMNIAKI NA MIĘSNYM KTÓRE WPADŁY W MIĘSO ALE FAJNIE CO I JEJ SŁOWA PRZY KLIENTACH ....... CO TO BĘDZIE DALEJ CIEKAWE

*****
@KLIJEN

Ciekawe jakim cudem ziemniaki wpadly w mieso ?

xxxxxxxx
@*****

jestem klientem klientkom tego sklepu wiele się tam działo pracownicy zmieniali się tam jak rękawiczki nie jest to chyba dobra opinia bo gdyby wszystko było ładnie to by zostali a ziemniaki wpadły w mięso jak je podawał klient pani kierownik która obsługiwała na dziale mięsnym w nawiasie dodam ze nie posiadała czapki na głowie aaaa powinna warzyła ziemniaki na kasie mięsnej można nie wydaje mi się a woreczek się rozerwał i się rozsypały byłam byłem świadkiem tego zajścia pozdrawiam ŚWIDNICĘ

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klijent

W ŚWIDNICY WIELKIE OTWARCIE. NO TO BĘDZIE CAŁA ELITA. SKLEP JEST ZROBIONY ROBUĄ A CO Z ZAPLECZEM ???

kola

A unas jeszcze lepiej. Regionalna bez doświadczenia. Szybki awans,a zero pojęcia. Nie zna ludzi,nie potrafi zarządać a kierowniczka robi co chce.No ale cóż ? Firma stawia na >. Talony,bony,czy imprezy integracyjne np. dzień dziecka we Wrocławiu czy Poznaniu to wielka tajemnica ( tylko dla wybranych).No a z tą familją na to chyba wszędzie. Słyszałam że nawet niektórzy zatrudniają kogoś z rodziny a ten ktoś wogle nie pracuje tylko bierze pieniądze. Do sklepu przychodz na zakupy i listę podpisać i siku na zapleczu zrobić.

kasierka

Za manko płacą karierki . A co się dzieje z kasą nadwyżkową, bo u nas się zdarza?Jestem nowa i już kilka razy miałam manko a raz nadwyżkę. A czy u was też się podpisuje listę co kilka dni? I nigdy niema nadgodzin i zawsze macie wolne w tygodniu za niedzielę? A ta patologia z zatrudnianiem rodziny to chyba wszędzie ? A czy wasza kierowniczka też ma > 30 dni w miesiącu?

buła
@kasierka

A te premie po 10-30 zł. ( jeszcze jaka tajemnica kto i ile dostał) Bo sklep nie ma normy wyrobionej. A kto nie zamówił towaru , albo nie dostarczył ? No i ta łaska kierowniczki jak ci pozwala iść na urlop. Wielka łaska. Brakuje ludzi do pracy? Gdzie ? Jak za nadgodziny nie płacą ( nikt nie wykazuje) to znaczy że w niepełnym stanie pracowników też można się wyrobić. A ta patologia z rodziną to chyba wszędzie. ( a ciekawe jakie premie w rodzinie?)

paulina

co za jakaś lipa regionalni mają związane ręce a wy o talonach papierosach paczkach dla dzieci firma przechodzi remodeling nikt nie wie czy będzie pracował a zwłaszcza kierownicy zastępcy i regionalni a wy o talonach ja sama mam umowę do końca stycznia i szukam pracy bo nie ma przyszłości z tą kasą na wypłatę a wy o talonach a jak u was inwentury bo u nas wstrzymane tak jakby były

@paulina

Narazie wszedzie sa wstymane inwentury :P Daja nam odsapnac :)

@paulina

Gdyby mieli kogos zwolnic to zrobili by to przed przebudową a nie po. Czemu niby dla nowego kierownictwa mielibysmy przygotowywac sklep ?

monika
@Zk

a po to nie zwalniają bo nowi kierownicy na gotowe to takie trudne do zrozumienia a jak u was z regjonalnymi o u nas nowy regionalny

weronika
@Piotrek

odsapnąć a u was tak samo lipne dostawy są na fakturach a niema palet rolek

@monika

Ciekawe gdzie oni znajdą tych nowych kierownikòw. Wszyscy uciekają szybciej niz przychodza. Oficjalnie nic nam niewiadomo zeby regionalny miał sie zmienic

Zosia
@paulina

A co Ty taka przejęta posadą kierownika i regionalnego?Jak ich zwolnią to chyba ich zmartwienie

kodshdi

hmmmm myslicie ze wszytskie sklepy bedą remontowane?? mogli by cos zrobic z ta najnizsza krajowa (usunięte przez administratora) jak woły dźwigamy skrzynki z mięsem , warzywami i ciężkie napoje . cały czas spiny w pracy z każdym . dokumentów nie ma na towar przychodzą z opóźnieniem. poprostu masakra i nic nikt nie wie

zaiteresowaa

czy ktoś z was dostał bony za sprzedaż papierosów?

Basia
@zaiteresowaa

Jakie bony? Możesz dokładnie napisać o co chodzi?

Basia
@zaiteresowaa

Jakie bony? Możesz dokładnie napisać o co chodzi?

Zosia

Dostaliście jakąś informacje o mikołajkach dla dzieci ? Bo u nas cisza :(

Stara klijentka

No Paulino z jakiego miasta Pani pochodzi, pewnie i tak się nie dowiemy

Zk

Paulina, dokładnie tak jest. Miesiac na zleceniu(lub troszkę dluzej ,zalezy od ktorego dn miesiaca zaczyna sie pracę) a potem umowa. Jesli ktos sie niesprawdzi czy sam zrezygnuje po paru dniach to prosciej jest sie z nim rozstac jak jest na zleceniu.

Paulina

@stara klijentka, jak nigdy nie było to zgłaszane to skąd wiadomo, że tak na pewno jest? Może warto czasem spróbować, a później wydawać wyrok. @UMOWA ZLECENIE, odniosę się też to Twojej wypowiedzi, może dopiero po jakimś czasie, jak się sprawdzisz EKO Holding S. A. daje umowę o pracę?

Olek
@Paulina

Niestety jest coraz gorzej.Zarobki wciąż te same a pracy coraz więcej. Kto mądrzejszy zwalnia się. Kierownictwo ma wywalone na pracownika zatrudniają ludzi, bez doświadczenia takich co kasy czy krajalnicy nie potrafią obsłużyć i za takich trzeba pracować dwa razy więcej. Szkoda że na to forum nie wchodzi cała ta góra nad nami.Wiedzieli by wówczas gdzie leży przyczyną całego bajzlu

@Olek

Zatrudniane są takie osoby jakie przychodzą. To nie jest wina kierownictwa,ze niechca pracowac ludzie z doswiadczeniem. A zreszta ja np tez niemialam doswiadczenia w handlu a teraz jestem zastępcą. Wiec dajmy szansę tez tym ktorzy przychodza bez doswiadczenia i chca pracowac.

klijent
@Paulina

a to trzeba być wybranym żeby pracować w eko

UMOWA ZLECENIE

ostatnio byłam pracownikiem EKO W ŚWIDNICY na umowę zlecenie bardzo krótko nie całe 10 dni i uciekłam kierowniczka bardo młoda jak spytałam dlaczego mam umowę zlecenie a nie umowę normalną na okres próbny czy jaki tam.Kierowniczka odpowiedziała chyba p . zgłupiała Z UŚMIECHEM NA TRZY A OBIECYWALI UMOWĘ O PRACE I CODA NA KIJU NIE POLECAM

Piotrek

Co z tymi inwentaryzacjami co tydzien to kpina jakas ?? Tez macie co tydzien ??

@Piotrek

a jak co chwile na coś innego to chore się robi

Paulina

@stara klijentka, pochodzenie nie ma tutaj znaczenia. We wcześniejszym poście pisała Pani o jakości mięsa, dlatego też zapytałam czy swoje odczucia przekazywała Pani wyżej. Jeśli coś zdarza się coś takiego, że jakiś produkt nam nie odpowiada, czasem warto zgłosić to, żeby EKO Holding mogło z tego wyciągnąć wnioski.

załamaa

hej co u was z tymi nowymi strojami czy to w kazdym sklepie ma być ? ja nie znosze tych jasnych koszulek zaraz całe rekawy sa brude a nie ma tyle zeby kazda miała na codzie nowa czysta . trzeba prac w domu praktycznie codziennie szkoda ze nie pomysleli nad tym zeby były jakieś czerwone a nie takie jasne . wstyd przed ludzmi . stare fartuchy . mogli by chodziaz te koszulki wymienic na cos lepszego

@załamaa

oj tam oj tam czepiacie się jakieś jasne rękawy

Paulina

@Stara klijentka, rozmowa toczyła się tutaj o warunkach pracy sprzedawców dlatego został poruszony wątek premii. Opinie klientów też są oczywiście tutaj ważne, czy podczas zakupów zgłaszała Pani komuś z kierownictwa EKO Holding swoje odczucia?

stara klijetka
@Paulina

ja jestem ciekawa z jakiego miasta p. pochodzi i do kogo chce p. zgłaszać dobre

Stara klijentka
@Paulina

A komu jak wszyscy mają wszystko w d. ..

Majka

A jak u Was z urlopami za 2016 rok?Dużo Wam pozostało do wybrania?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.