Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Padaka

Następne pytanie polecasz zarabiasz, czy to nadal jest jeśli tak to od kiedy,bo u nas kierownictwo twierdzi że tego już nie ma od dawna...

Xyz
@Padaka

U nas kierownictwo twierdzi to samo. Osobiście zadzwoniłam do kierowniczki regionalnej i powiedziałam o całej sytuacji.. Była zdziwiona bo dziewczyny z innych sklepów wzięły juz pieniądze. Nie podaruje tego i odda z własnej kieszeni !

@Xyz

Rozwiń temat . O co chodzi?

Xyz
@kierownik

Polecasz , zarabiasz. Polecilam dziewczynę do pracy , dostała normalna umowę juz.. Gdzie są pieniądze za to ? Dlaczego inne sklepy dostały a my nie ? Bo niby tego już nie ma.

@Xyz

Jest!!!! Wypełniłaś 2 dokumenty? Pierwszy kiedy polecisz pracownika, a drugi, kiedy danej osobie zostanie przedłużona umowa... Może kierowniczka wypełniła na siebie dokumenty i przygarnęła pieniążki ...

@MRX

A ile płacą ?

@kierownik

Witam. Nie pamiętam dokładnie ale chyba za pierwszą umowę 200zł brutto a jak przedłuży to 300zł. Wiem , że razem wychodzi 500zł brutto , ale nie jestem pewien czy akurat dzieli się to w takich proporcjach, Pozdrawiam.

bluelagoon

podwyżki dostali tylko kierownicy sklepów, od 600 do 900 zł, więc innym trzeba było zabrać, ot i cała filozofia

@bluelagoon

Dostali podwyżki bo się należy. Nawet się zastanawiam czy to nie za mało? Za to co muszą robić a tak nieogarniętej firmie. Wymagają od kierowników rzeczy prawie nie możliwych. Tylko szkoda że góra nie pomyślała o szeregowych pracownikach. Słabo opłacane kasjerki czy magazynierzy pracują z przymusu bo brak motywacji finansowej. Sprzyja to opryskliwości i nie miłej atmosferze w pracy . Z niewolnika nie ma pracownika. I nie ma co się dziwić że jak się zdarzy okazja to uciekają . W biedrze płacą kasjerce bez premii tyle co u nas kierownikowi . Pomimo ogłoszeń o pracy jakoś z naszej firmy nie za bardzo przyjmują . Morze zmowa pracodawców ,,Ja nie biorę twoich a ty nie bierz moich''.

@bluelagoon

Tylko kierownicy czy zastepcy tez ?

@..

Zastępcy dostali tak jak cała reszta . 100 zł.

@stara

Czy gdzieś w ogóle z tą wypłatą były premie? Napiszcie czy ktoś dostał . Ale szczerze. Nie podawajcie miejscowości .Chodzi mi oto czy firma robi nas w h ja.Czy naprawdę jest jakiś podział?

sylwia

nie było

Nie bylo

P.O.
@stara

Ciekawe dlaczego taka roznica miedzy kierownikiem a zastepca skoro robia praktycznie to samo I maja te same obowiazk

Premii brak.

Xxxx
@P.O.

Jestem kierownikiem i tyle podwyżki nie mam ciekawe.Podstawa się nie zmieniła także kierownik na tyle podstawy co pracownik biedronki tylko dodatek zmienili ale nie podnieśli o 600 zł ciekawe gdzie tyle ma kierownik.

@bluelagoon

Podniesli dodatek czy pensje ?

bluelagoon

podnieśli dodatki

zamyslona

Jakiej firmy mamy ubezpieczenie grupowe. Prosze o pomoc potrzebuje informacji. A zgubilam kartke

aga
@zamyslona

PZU

Miały być podwyżki a z takimi wypłatami niech sami zapieprzają! Porażka obiecywali kokosy a jest gorzej niż było!!! Z dala od tej firmy !

buumm
@pracownik

(usunięte przez administratora) jak wół , a oni robią co chca, dziewczyny na trzymiesiecznej umowie maja takie same motywacyjne co pracownice ze starzem . ja juz wiem ze jestem do końca umowy i spadam ...

@buumm

Dokłanie umowy porządnej nie chcą dawać z roku na rok a dodatek motywacyjny śmiech na sali

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Janusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

oszukana
@Janusz

nie warto.oszukują jak moga. jak to jest możliwe że kierownik zabiera przyznane premie bez zgody a nawet wiedzy pracownika na jakieś tak zwane wykupy. co to ma być .jestem tylko ciekawa czy ma do tego prawo..może ktoś wie.

@oszukana

Jeżeli lubisz być poniżany. Pracować za najniższą krajową, nie mieć żadnych praw tylko obowiązki. Lubisz jak ktoś cię w h ja robi.Nie maż żadnych perspektyw na inną pracę . Nie potrzebujesz urlopu z rodziną ( planowanego) a lubisz nadgodziny to warto.

@Janusz

premia jak jest to kierownictwo daje po 50 brutto dla pracowników a resztę zabiera sobie nie polecam jestem ciekawa dlaczego nic nie robi góra nie na ludzi do pracy a regionalni nie są za pracownikiem tylko z kierownictwem MAMA NADZIEJĘ ŻE JAK JEST NOWY DYREKTOR ŻE CZYTA CO SIĘ DZIEJE I COŚ ZROBI nie polecam pracy

@ja

Kogo masz na mysli mowiac ,,kierownictwo,, ? Premie przydziela tylko kierownik .

@oszukana

Pierwsze słyszę takie coś.U Was tak się dzieje czy u innych też.

@*****

no mam na myśli regionalnych i kierownika kierowniczkę

Padaka

Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi jak to jest z tymi premiami?Kto je przydziela i od czego zależy wysokość?

@Padaka

U nas przydziela kierownik, pewnie zalezy od tego kto mu bardziej w (usunięte przez administratora) wlazi.nierobi tego sprawiedliwie.

Padaka

Czy w sklepach eko posiadacie regulamin wewnętrzny? Jeśli tak to czy jest on dostępny dla pracowników?

Padaka

Kierownik i zastępca nie umieją odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania, premię które zabiera kierownictwo.Wstyd.Pensja że sprzątaczka więcej zarabia. Człowiek ciężko pracuje cały miesiąc a tu ani premii ani godnej wypłaty.Żenada nie polecam

kate

praca jak praca ale chamstwo regionalnej nawet nie nazwę jej Panią bo na to sobie trzeba zasłużyć słoma wystaje jej z butów nie dziwię się że rotacja w świdnickim przekracza wszelkie granice możliwości nikt normalny nie pozwoli sobie na takie traktowanie !!!!!! czarna wdowa pewnie stary ją mało bzzzzzzzzzzzzyyyyyyyyyyy i wyżywa się na pracownikach !!!!!!!!!!!!

kierowca
@kate

nie wiem jak w środku sklepu, ale z punktu widzenia dostawcy, to w Świdnicy na ulicy saperów i ofiar oświęcimskich dużo się poprawiło. I porządek na magazyie i nawet miła ekipa. Pomimo problemow z wjazdem dostawa trwa kilka minut. Na Dąbrowskiego straszny bałagan, ale kierowniczka stara się jakoś nad tym zapanować i też szybko idzie. A ulica slobudzkiego to istna patologia. wiecznie syf na magazynie, nie ma kto przyjąć dostawy. A jak już ktoś łaskawie drzwi otworzy to i tak znika. zwroty wiecznie nieprzygotowane , dostawa trwa nawet pol godziny ( przy pieciu rolkach towaru) nie wspominając już o niemilych dziewczynach. jeżeli są tak samo sympatyczne względem klijentow jak kierowców, to życzę im powodzenia w dalszej karierze w handlu.

@kierowca

A wy kierowcy tak mili jestescie,ze az głowa boli.

@kierowca

masz racje kierownik nigdy nie wychodzi zwala robotę na pracowników nie zastępców pracowników a oni nie wiedzą o co chodzi a bałagan tam był jest i będzie .pozdrawiam kierowców

@ja

No to gratuluje pracownikow ktorzy niepotrafią przyjąc towaru.

białystok

a to pracownicy mają odbierać dostawy dobre a od kiedy kogoś tam poniosło u nas odbiera kierownik zastępca a nie pracownicy za co bierzecie kasę pozdrawiam ten sklep a gdzie on jest to jakaś kpina

@białystok

Juz nieprzesadzaj,ze pracownik towaru odebrac niemoze.jak kierownik robi zamowienie to ma wszystko zostawic bo dwie roli warzyw przyjechaly I pracownik odebrac nieumie. Od kad pamietam a pracuje dlugo to pracownik przyjmowal w wiekszosci towar I jakos korona nam z glowy niespadla.

białystok

nie da rade odebrać towaru czy zamówienia robi się cały dzień a co robi zastępca zamówienia tak samo a na pewno papierkowa robota

@białystok

Kierownik nie ma wplywu na to o ktorej przyjezdza towar. Po drugie zamowienia trzeba zrobic na mw, ow, Nabial, suche... troche czasu na to schodzi, a niestety trzeba je zrobic do konkretnej godziny. A kierowca niebedzie czekal az kierownik czy zastepca skonczy zamowienie.A jesli pracownik raz od wielkiego świeta przyjmie dostawe to nic mu sie niestanie. Kierownik tez jak trzeba to staje za kasą czy na dziale miesnym, chociaz nie za to mu placa. My mielismy kiedys takiego kierownika,ze chyba nigdy dostawy nieodebral.nawet drzwi od magazynu nie otworzyl. Dzieki temu przyjecie dostawy I wypisanie zwrotow w komputerze nie jest dla nas problemem.i nielicytujemy sie kto powinien to zrobic I komu za to płacą

panek

Mam pytanie czy wie ktoś ile w eko zarabia kierownik sklepu we Wrocławiu? Ponieważ zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem jaką stwake mam podać

@panek

Ty nie masz podawać, tylko oni Ci podadzą :) Stawka zbliżona do stawki kasjera po roku pracy w Biedronce...

Tego niewie nikt

aga
@panek

masz rację na rozmowie na pewno zapytają zapytają Ciebie ile chciałbyś zarabiać ale to nie ma znaczenia co powiesz

pola

W sylwestra czynne do 19.00. Normalnie do 17.00 Premia za 2 godz.nadwyzki 300 zl. dodatkowo oddajå godziny w tygodniu. Tak trylko w EKO LEDI . Zapraszamy wszystkich chétnych do pracy. Przychodcie do pracy a bédá was kocha© na kazdym kroku. Kochac - tlumacz wulgarnie uprawiac seks...

@pola

Co Ty wymyślasz??

Super za bony ale co to ma być pracownik ma robić raport kasowy !!!??? Bez przesady !!

absurd
@pracownik

tego ju za duzo musisz byc przed praca zeby odebrac chleb a teraz zostawac i jeszcze sie rozliczać. a jak cos pierdolniesz to bedzie na cb

@absurd

Do roboty a nie nażerać! Jak nie potrafisz to się zwolnij. Jak się coś przyjmuje to normalne że się z tego należy rozliczać. Do biedry albo innej siecówki to docenię.

@absurd

A gdzie to taka polityka jest. Piekarz jak przyjedzie wczesniej to niech czeka do 6:00 z chlebem. Raporty mysle ze beda robic na drugiej zmianie tak jak teraz zastepcy lub osoba zmianowa jak z-cy niema.

absurd
@kierownik

no sory ale do moich obowiazków nalezy rozliczyc sie z kasy i zrobic raport kasowy a wprowadzanie tego do komputera to nie jest juz mój obowiazek

@kierownik

kierownik- sfrustrowany haha powodzenia ... masakra

Nieznajoma

Ale o czym mówicie , bo czegoś nie rozumię , od kiedy pracownik sam ma się rozliczać , gdzie tak jest

kate
@pracownik

ten się śmieje kto się śmieje ostatni chodząca frustracja a zwłaszcza frustruje pracowników

kasierka

Firma może i dobra , ale niekompetencja regionalnej , brak doświadczenia przeraża. Kierownicy sklepów z łapanki . Byle do przodu.Brak organizacji pracy. Brak chęci współpracy z ludźmi. Planowanie nie istnieje . Chaos na każdym kroku. Dostawy jak kto chce. Asortyment dostaw mało co wspólnego z zamówieniami. Układanie towaru na pólkach w zależności kto się przyczepi , ( regionalna dzisiaj tak, za tydzień źle , kierownik dzisiaj tak jutro inaczej) , brak standardów . Nie wiadomo kto rządzi. Oferta zatrudnienia - ogłoszenie z OLX Zapewniamy: * Elastyczny czas pracy -- ( nie wiesz kiedy masz urlop a kiedy cię ściągną ) * Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę to u nas standard-- ( ale czy przedłużą dowiesz się w dniu wygaśnięcia umowy) * Terminowość w wypłacie świadczeń – zawsze o to dbamy-- (tu bez uwag) * Szansę rozwoju zawodowego – już kilkudziesięciu naszych Pracowników zostało Kierownikami Sklepu, a następnie kilka osób Kierownikami Regionu--- ( tak zgadza się tylko kto wybrał ich na te stanowiska ? Jakie predyspozycje ? Jakie doświadczenie ? Dodatkowo: * jeżeli chcesz skorzystać z opieki medycznej dla siebie i swoich bliskich, umożliwiamy to,--( fikcja , w jaki sposób ? BZDURA) * w ramach świątecznych okoliczności dostaniesz od nas prezent,-- ( w tym roku super , bez zarzutów ) * jeżeli chcesz robić u nas zakupy, gwarantujemy Ci rabat,--( TAK ZGADZA SIĘ SĄ RABATY DLA PRACOWNIKÓW ) * jeżeli chcesz się ubezpieczyć na bardzo atrakcyjnych warunkach, możesz skorzystać z oferty w naszej firmie,-- ( oferta szału nie ma . Ubezpieczenie w firmie zewnętrznej i wcale nie najlepszej na rynku , po za tym jest to ubezpieczenie indywidualne , a można było wynegocjować dla licznej grupy pracowników lepsze warunki?) * a jeżeli jesteś w trudnej sytuacji, jesteśmy otwarci na rozmowę. --- ( pewnie przyznaj się że masz problem to dopiero się zacznie . Wiedzą że nie odmówisz bo ci zależy i zaczyna się wyzysk) Pozdrawiam była pracownica

ludwik
@kasierka

Oj Trepaku Trzepaku ale ty bzdury wygadujesz...Karta multisport dostepna dla kazdego w cenie 49zł jak dobrze pamietam, mozesz dodatkowo wykupic dla osób postronnych.

Bonifacy

Witajcie... A czy o bonach juz cos slychac? Lepiej bedze w tych delikatesach niz w eko ... ?Doceniaja pracownika chociaż przy świętach ?

@Bonifacy

Docenia ale batem co może być lepiej chyba wielkie g.. wszyscy tacy sami . Minimum płacy maksimum zysku i wyzysku.

gaga
@Bonifacy

no oczywiście że docenią- 50 zł i do przodu ;)

@Bonifacy

Słychać ale tylko w wybranych sklepach. W pobliskiej miejscowości jest drugi sklep i tam dla dzieci pracowników zorganizowano mikołajki, kierowniczka zapowiedziała wigilię dla pracowników , oraz poinformowała o bonach.O wszystkim informuje pracowników. Mają nawet grafik urlopów na przyszły rok , aby zaplanować sobie wakacje. Premie również są jawne i każdy wie na czym stoi. W naszym sklepie to WIELKA tajemnica . Nie można o takich rzeczach rozmawiać. Jeśli będą bony to dowiemy się w ostatniej chwili jak już będą zrobione zakupy na święta , żeby za te bony kupić cokolwiek by się tylko rozliczyć ( najlepiej coś z krótką datą a co w sklepie nie schodzi ).

Przepraszam. Poniosło mnie.

Monia
@buła

A Wigilia gdzie jest organizowana?

@Bonifacy

Bonifacy tak Cię docenią że z podziwu nie wyjdziesz. Monia , każdy sklep dostał na ten temat informację i kasę na każdego pracownika. Tylko jeżeli jest nieuczciwy kierownik to kasa dla niego.To proste - ilość pracowników x przewidziana pula na osobę = premia świąteczna(kierownicza).Dla regionalnego tylko przedstawić paragon i gotowe. A regionalny chociaż raz zapytał kogoś o to dlaczego nie brał udziału w imprezach organizowanych przez firmę, czy wszystko w porządku ? W sklepach każdy szepce po kontach bo się boi. Przyjeżdżają audyty czy chociaż raz ktoś z nich się spytał w czym pomóc albo jak coś poprawić. Nie oni przyjeżdżają po to aby premie zabrać. Nie mam na celu obrażać wszystkich kierowników ( BO SĄ TEŻ UCZCIWI) ,ale jeżeli czytacie te forum to pokarzcie je przełożonym. W sklepach ludzie ( pracownik też człowiek) się boją. Jak tylko nadarza się okazja to uciekają bo panuje ogólny bałagan w organizacji pracy .Nie przestrzega się praw pracowniczych tylko wymaga się wypełniania obowiązków .

@buła

Audyt jest przeprowadzany przez niezależnych ekspertów (wewnętrznych lub zewnętrznych)[6]. Są oni nazywani audytorami[3]. Pojęcie „audytu” stosowane jest zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym[6][7]. Współcześnie audyt przeprowadzany jest w sposób ukierunkowany raczej na usprawnienie organizacji, niż na wskazanie nieprawidłowości[8]. Nie ma charakteru represyjnego, w raporcie z audyt nie powinno wymieniać się nazwisk i wskazywać winnych[9]. Badanie rozpoczyna się od analizy ryzyka, a podstawą badania są systemy kontroli[8]. Pojęcie audytu bywa mylone z kontrolą. W odróżnieniu od kontroli audyt działa na podstawie planu (kontrola często przeprowadzana jest na zlecenie), jego celem jest usprawnienie organizacji (celem kontroli jest znalezienie nieprawidłowości i winnych), skupia się na ocenie ex-ante (kontrola na ex-post), i jest niezależny[10] Regułka z Wikipedii.

konfident
@kierownik

A może dowcip; Właściciel supermarketów spożywczych Grupa EUROCASH poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Obsługi Sklepu Miejsce pracy: Polska Dołącz do naszego Zespołu! Nie wymagamy doświadczenia. Jesteśmy otwarci na rozmowę w każdej sytuacji - bez ograniczeń wiekowych lub zawodowych. Zapewniamy: * godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb, * stabilność zatrudnienia na umowę o pracę, * terminowe wypłaty świadczeń, * możliwość awansów i rozwoju zawodowego w sieci sklepów Grupy EUROCASH. Dodatkowo oferujemy: * możliwość skorzystania z opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich, * rabaty na zakupy oraz podarunki świąteczne, * możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia. Twoje zadania to: dbałość o Klientów, o ekspozycję towaru i aktualne ceny, praca na sali sprzedaży i w magazynie, obsługa kasy fiskalnej, przestrzeganie zasad higieny. Oczekujemy wyłącznie chęci do pracy, pozytywnego nastawienia oraz otwartości wobec Klientów i pozostałych Pracowników. Brzmi jak cyrograf Twardowskiego z diabłem.

@buła

Buła, wcale cie nieponioslo.to co piszesz to sama prawda.

@Bonifacy

Eeee nooo ludki najpierw paczki dla dzieci teraz bony...no wierzyc się nie chce . Bardzo miło że po tylu latach pracownik został zauważony...Wesołych Świąt

@Ania

A to jeszcze nie koniec niespodzianek. Juz kierownicy powinni was poinformowac .

@*****

Jakie to ciekawostki?Nasz kierownik nigdy nas o niczym nie informuje.

@Aneta

Do konca tygodnia powinien was poinformowac

zainteresowana
@*****

ale o czym ma nas poiformowac ? nam nic nie mówi dostaliśmy karty przedpłacone jako bony swiateczne

zainteresowana
@*****

@***** moze nam powiesz , i tak jestesmy anonimowi ?

hmm

Hmm mają być podwyżki od nowego roku.??bardzo ciekawe...

@hmm

Podwyżki muszą być . Przecież najniższa krajowa wzrosła. To jest tylko wyrównanie wymuszone ustawą.A raczej nic ponadto.

@hmm

Yhy

kasierka

Witajcie . Czy w waszych sklepach istnieją plany urlopów? Czy jest bałagan w tym zakresie? Jak planujecie wakacje? Bo mnie to denerwuje że nie można sobie nic zaplanować . Mój mąż pracuje w prywatnej firmie , jest spawaczem . Pracuje ich tam ok.20 i już ma zaplanowany urlop na przyszły rok. Chcieliśmy coś zaplanować razem na wakacje ale się nie da. Spytałam kierowniczkę o urlop (TERMIN) na przyszły rok to się tylko zaśmiała i obróciła na pięcie. W ofertach wakacyjnych są już zarezerwowane terminy . W kodeksie pracy wyczytałam że jeżeli w zakładzie działają związki zawodowe to Pracodawca jest zobowiązany do stworzenia planu urlopów i powinien to zrobić najpóźniej do 31 grudnia danego roku na następny rok kalendarzowy.Czy w naszej firmie działają związki zawodowe?

@kasierka

Jeżeli kierownictwo sklepu czy regionalny potrafią planować to plan urlopu to nie problem .W moim sklepie coś takiego nie istnieje , ale u koleżanki też z EKO jest kierowniczka która ma wszystko poukładane. Zrobiła grafik na którym zaznaczyła kiedy potrzebuje wszystkich w pracy( okresy przedświąteczne- duży ruch), określiła ile osób może być w jednym czasie na wolnym i kto z kim nie może być w tym samym terminie. Każdy się wpisywał jak mu pasowało i po problemie. Ale to trzeba mieć do tego dryg. Trzeba być zorganizowanym.

konfident
@kasierka

Są . Andrzej Nowakowski – Przewodniczący Komisji organizacji związkowej NSZZ „Solidarność” w Eurocash . Ale czy działają?

@kasierka

U nas w styczniu planujemy.

Zosia

My planujemy w grudniu

@Zosia

A ny planujemy w dniu urlopu. Rano przychodzi się do pracy i kierowniczka oznajmia że jesteś na urlopie od dzisiaj . Można sobie wtedy zaplanować . W między czasie z 10 telefonów że musisz wracać do pracy bo się nie wyrabiają, a jak już wrócisz po ,,urlopie" to wielce obrażona ,że cie nie było w pracy , a ona musiała za ciebie wszystko robić bo ,, mogłaś przyjść półki uzupełnić i terminy dopilnować".

@stara

No to wspolczuje kierowniczki.tylko wiesz,ze to co ona robi jest niezgodne z prawem. A teledonu prywatnego niemusicie odbierac.

stara

Gdyby to było niezgodne z prawem to by to Inspekcja Pracy wyłapała . Przecież sprawują jakiś nadzór nad firmami ( chyba że siedzą w kieszeni). Może wiecie jak jest w Tesco , Biedronce ...? Może w naszej firmie też są kontrole i wszystko jest ok. tylko my o tym nie wiemy i się czepiamy i wymagamy czegoś ponad to. Kiedyś ktoś powiedział że obowiązkiem podwładnego jest dobrze pracować , a jego prawem być dobrze zarządzanym. Dobra organizacja pracy to podstawa. Grafik pracy, grafik urlopów , podział obowiązków. No ale skoro przełożeni są ograniczeni brakiem doświadczenia . Sami są źle zarządzani a w czasie swojej pracy nie spotkali kogoś kto by ich czegoś nauczył to niestety tak będzie ( nawyki z PRL).Jakoś to będzie byle do przodu.I tak się toczy.Ciekawe czy regionalni mają grafiki urlopów , grafiki odwiedzin sklepów , czy na żywioł. Jak wstanie rano i pada deszcz to jedzie do tej miejscowości , a jak jest zimno to do innej? No ale jeżeli regionalni są nieogarnięci przez swoich przełożonych to czego wymagać od kierowników ? Pracowałam kiedyś w prywatywnym sklepie i tam było wszystko jak w zegarku . No ale powstały Biedronki Tesca i inne patologie . Szef zmienił branże . A teraz kołchoz.

@stara

A widzial ktos kiedys inspekcje pracy? Jesli nic niezglaszasz to sie nieinteresuja.

Brawa dla zarządu za bony na święta ! Jesteśmy w pozytywnym szoku ;) Dziękujemy bardzo i życzymy Wesołych Świąt!

@pracownik

Tak wielkie brawa !!! Dziękujemy !!! Wesołych Świąt !!! Jeszcze tylko wigilia zakładowa , łamanie się opłatkiem i zapomnieć o starym roku . Co było a nie jest ... A z Nowym Rokiem nowym krokiem. Życzę Wszystkim spokoju,zdrowia , satysfakcji z pracy oraz sukcesów w życiu osobistym .

Alina

Czy to prawda,że bony będą na 160 zł??

ciekawe
@Alina

Od 150 do 350 zalezy od zarobkow

delikatesy

a wiecie ze jest nowy dyrektor w eko delikatesy czy jak tam chcecie wyleciał sam odszedł czy go zmusili nie ma znaczenia fakt jest taki ze go nie ma i jest nowy .Teraz czas na regionalnych a potem kierownicy mowa o dolnośląskim

Z/kr
@delikatesy

Oprócz dyrektora zwolniło się jeszcze kilka innych prezesów i.t.p. Pan K.również

@delikatesy

No i co z tego, ze sie zwolnił. ? Masz chyba jakis problem z regionalnym i kierownikiem.

Aga12Rf

Zapraszam do Nowego Tomyśla. Siedzi sobie pani Alina na kasie i mimo skarg na nią że oszukuje na reszcie i nie uprzejmości jej do klienta nadal jest pracownikiem.

Z/kr
@Aga12Rf

A gdzie była zgłaszana skarga?

@Aga12Rf

Uprzejme i miłe to są panie w ag. tow . Kasjerka jak nazwa stanowiska wskazuje ma kasować a nie mizdrzyć się do klienta. Łatwo się wtedy pomylić. Po za tym klienci też są różni i nie każdy jest miły. Kasjerce płacą za kasowanie towaru. Miła to ma być osoba do której się skarży klient. Taka osoba ma przyjęć skargę , obiecać że to się więcej nie powtórzy i pozbyć się klienta skarżącego .Klient po złożeniu skargi ma być zadowolony że złożył skargę i dumny z siebie. A tak naprawdę to firma ma to w poważaniu bo co mogą zrobić ? Zabrać kasjerce premię 30 zł. ?Za pieniądze jakie dostaje kasjerka i tak nie znajdą nikogo innego do pracy. Tak więc koło się zamyka.

Pola
@Aga12Rf

Za to osoby rzucajace miesem na sklepie juz nie pracuja

@Pola

I bardzo dobrze. Bo chamstwo należy tępić. A braku kultury osobistej nie można zganiać tylko na pracę. Kulturę osobistą i sposób bycia wynosi się z domu , ze sposobu wychowania , ze środowiska w jakim się przebywa.

Pola

Racja. Kultura osobista najwazniejsza

JA

JEST MASAKRA DOSTAWY NA GODZ.18 PO SKLEPIE CHODZI P. KIEROWNIK I TRZYMA BICZ W RĘCE A REGIONALNE BO SĄ 2 DRUGA DO POMOCY BO JEST PRZEBUDOWA RZEKOMA KTÓREJ NIE WIDAĆ CZYŻBY 1 REGIONALNA SIĘ NIE WYRABIAŁA OOOOO TO CHYBA ZA WOLNO PORUSZA SIĘ I POMAŁU CHODZI PO SKLEPIE A PREMIE NA PEWNO MA I TO NIE 20 CZY 50 ZŁ TYLKO LEPIEJ ......... A WIECIE CO JEST NAJGORSZE BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA I ZŁE TRAKTOWANIE PONIŻANIE POZDRAWIAM ŚWIDNICĘ

Mania
@JA

Nasza regionalna to zawsze pomogła i z nami pracowała i wiedziała co pomoc i premie byly- to ja trzeba zwolnić było bo komuś na odcisk nadeptala. Teraz to ani premi ani pomocy i tylko batem strasza i wymagania. Pozdrawiam dolny Śląsk.

BOT
@JA

dostawy pozno gdyz magazyn centralny pod Wroclawiem przezywa istny kryzys.... zmiana sytemu itp stara ekipa polskich pracownikow sie wykruszyla gdyz w ulu nikt nie chce pracowac a to oznacza mase marnych pracownikow z Ukrainy

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.