Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Region 1

@nowa

nowa wszystko zalezy od tego jaka masz ta grupe inwalidzka!istnieja trzy stopnie niepelnosprawnoasci...znaczny ,umiarkowany i lekki.Jesli masz orzeczenie o stopiniu znacznym lub umiarkowanym nalezy ci sie 10 dni urlopu i obowiazuje cie 7h dzien pracy (35h tygodniowo)a jesli posiadasz lekki nie nalezy ci sie nic.

nowa

Kierowniczka robi mnie w konia?

@nowa

nowa....który jestes region?jaka masz kadrową?

nowa

Żadnej umowy nie dostałam nowej Pracuje na umowie o pracę Dostałam do wypłaty 350zl jakiegoś dodatku

nowa

Ja mam grupe pracuję 8godzin urlopu też nie mam więcej dostałam tylko na początku 350 zł na rękę

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

nowa

A dostała koleżanka pieniądze ?Za coś musiała je dostać v

Mariolcia

Słuchajcie ,jak to jest,ja na przepisach kadrowych znać sie nie muszę ale zastanawiamy sie z Anka moja koleżanka nad taką sprawą,a mianowicie nasza koleżanka z pracy dostała grupę niepełnosprawności,zakład ma oczywiście z tego jakaś korzyść,ona ma ponoc pracować po 7 godzin,natomiast nasza szefowa robi jej jakieś wymówki,że niby kadrowa tak powiedziała że sobie nazatrudniali takich kaleków i teraz kłopot bo po 7 godz,ma pracować i jeszcze niby 10 dni wiecej urlopu jej sie należy.Przecież zakład sam ja namawiał by zrobiła sobie grupę jak może że to będzie z obu stronną korzyścią a teraz jakieś takie teksty,macie może u siebie w Ledi kogos z grupą?JAk to jest?

młoda
@Mariolcia

musi pracować 7 godzin i ma 10 dni urlopu więcej a jak kierowniczka nie będzie przestrzegać tego to zapłaci kare jak pracownik jest bystry to wystarczy że to zgłosi nawet do samych kadr, chyba że pracownik podpisze oświadczenie że chce pracować więcej niż 8 h wtedy kierownik nie będzie miał problemów.

@młoda

Mając grupe nie mozesz sie zgadzać na 8 godzin pracy,tak to idzie...coś za coś....ja dostałam 500 zł minus podatek jednarozowo,pracuje 7 godzin mam 10 dni wiecej urlopu,regionalni tez maja z tego kase ,nie wiem czy jednorazowo czy nie ale maja,piszcie jak jest u was to bardzo ciekawy temat,warto robic grupe czy nie warto...

To co będzie Eko czy Polo

@nowa

EKPOL>>>>jest bekpol więc EKPOL też ładnie b brzmiał.....

agnieszka

podobno polo-market kupuje ,kolejny raz

mela

no właśnie u nas w regionie już 4 sklepy''wygasły'' a na innych sklepach dziewczyny na chama szukają pracy,jak ich eko nie zamknie to same padną,bo nie będzie miał kto sprzedawać,jakoś do Eko - Ledi nikt się do pracy nie garnie.Czemu kiedyś-np. 5/6/7 lat temu było super,a teraz jest kicha?

HEJKA

komu sprzedają?bo jak na razie rozwalają

...

Ale dajesz jaja od 10 lat to słyszę co Nowy Rok to stają na nogi....Uha ha ale mnie rozbawileś

Mała

A ja myslalam , ze tylko u mnie taki " syf" . Jak was czytam to tak jakbym o swoim sklepie czytala

a....

A my nie mamy magazyniera, ani żadnego chłopa do dźwigania,od 1,5 roku.... palety po 700 kg. na klate i heja zwykłym paleciakiem. Dlaczego PIP się tym nie zainteresuje!! To jest wysiłek dla kobiet?!?!?!?!?!

@a....

My nie mamy magazyniera od paru lat i co jakos dajemy radę potem nam to bokiem wszystko wyjdzie bo tonę mąki czy cukru wciągnij z rampy ,,,,obłęd po prostu to wszystko,grafiki nawet czasami na tydzien nie zrobione,jakaś porażka,nie wiesz jak pracujesz nic sobie nie można zaplanować,ale co tam szefostwo ma czas na wszystko...sniadanko fajeczka kawusie ze 4 a potem siedzi do wieczora bo się wyrobić nie może i pretensje do całego świata....zastępce tak sobie wyszkolili,że od roku mało umie,,zresztą nie chce jej się i tyle....po co ma się wychylać grunt,że wypłatę weżmie po sklepie sie poprzechadza....ma czas na wszystko a ty człowieku tyraj jak wół .......

majka

firme znowu sprzedają

el

Tak ktos usunął mój wpis ja to nie mam premii od kilku miesięcy bo kierowniczka mnie nie lubi bo mówię co myślę ale tym razem nikt u nas nie miał nawet ta ś....a!

mała
@el

nie powinna tak robić, jeżeli jesteś dobrym pracownikiem to czy Cie lubi czy też i nie nie powinno to mieć jakikolwiek wpływu..

liza

nie ma pojedynczych sa w większości jednostki,wredni.....

agnieszka

moze kolega,który tak chwali to jeden z leniwych kierowników,:)

sklepowa
@el

,,te premie to marne grosze starasz się cały miesiąc a tu na wypłatę ZONK..lepiej się nie starać nie wychylać nie pokazywać że potrafisz robić minimum a najniższą i tak tobie wypłacą...czy pracujesz rok czy dwa czy miesiąc..jeden szlak kasa ta sama..i to jest właśnie to czego w tej firmie nie rozumie ..dlatego każdy odwala byle jak robotę i spada do domu..nic nie motywuje ludzi do pracy.. dlatego jest bałagan syf i całokształt wykonania na sklepach byle jaki:)

była...
@sklepowa

Właściwie tak jest wszędzie ,ja pracowałam 10 lat.Różne zmiany,nowi właściciele,prezesi,regionalni,zawsze mówili,że jak nowy to będzie lepiej,nieprawda....było tylko coraz gorzej...kierownik zakłamany wysługujący się swoim zastępcom i zawsze uważał,że ma racje tłumok jeden nawet nie potrafi meila wysłać do tej pory....klepie na ślepo w klawiature bo go nauczyli a jak przyjdzie co do czego robi wielkie oczy...eh pisać sie nie chce o tym wszystkim....bo,aż wstyd się przyznać co sie w sklepach wyprawia....od 3 miesięcy mam spokój całkowity.......POZDRAWIAM WSZYSTKICH pracowników,którzy chcą pracować i się wykazywać ale nie maja gdzie.....

mała mi

ciężko się pracuje w firmie gdzie jest aż tak dużo ludzi niedoświadczonych które się zajmują ważnymi sprawami jetem KS od roku czasami jest tak że po rozmowie z księgową czy też kadrową mam wrażenie że osoby te nie maja pojęcia na czym polega ich praca bardzo często słyszę "nie wiem" to jest straszne regionalni też robią co chcą jak ta firma jeszcze prosperuję to jest jakiś cud ze to wszystko nie jeb**ło :o

@mała mi

nic nowego...

nowa

Czy mi się wydaje czy ktos usunął wpis że w styczniu znowu bez premi

Zosia

hahaha ja mam grubo ponad 50 dni

pos

wymagania mają,ale od siebie nic.Eko-robol ma robić i się nie odzywać.A jak się odezwie to juz ma przewalone na zawsze. Niech nie bierze L4, z urlopu też by mógł zrezygnować,po co robolowi urlop skoro i tak nic nie robi ( oczywiście w oczach pierdzi-stołków )

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.