Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Swistak

Jeśli chodzi o bony to chyba masz racje nici z karpiowego wstyd i hańba @czas na zmiany trzeba szukać lepszej firmy która docenia prace swoich pracowników ...tego jeszcze nie było. Ale co można spodziewać się po takiej firmie ...

@Swistak

spokojnie dziewczynki bony beda:)

ewa21
@:)

gdyby były to już by dali a nie na ostatnią chwilę, rok temu już o tej porze każdy wiedział że przysługuję mu jakaś kwota na zakupy a tu nic nawet kierownik nic nie wiedzą, wstyd ile można czekać

klub

Ciekawa jestem co z tymi bonami...u mnie pogłoski w sklepie chodzą że oficjalnie bonów nie będzie wstyd Dyrekcjo WSTYD....

ewangarda

Tak a teraz cofamy się do czasów szkoły,regułki na pamięć wyklepane i dajesz Mariolka dajesz,bez zająknięcia.....Każdemu po kolei to samo,az trafisz na furjata i do końca dnia zapomnisz jak sie nazywasz

ewa21

bony dadzą ale chyba dzień przed świętami wtedy resztki sobie kupimy, ważne że dyrekcja była odwiedziła i pożyczyła zdrowych i spokojnych świąt oraz podziękowała za tak wielkie zaangażowanie w prace heheh

hihi
@ewa21

no wlasnie o to chodzi wykupimy resztki i strat nie bedzie.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

nie panikujcie napewno cos na swieta dadza.

Aga

A aktywna to juz.....i formułki dziś majonez 3 zł taniej miód tańszy o 26% polecany do ciasta i herbatki....

Swistak

Czy u was w pracy jest organizwana kolacja wigilijna?

ala
@Swistak

powinna być bo szefowa dostaje na to limit

@ala

oni na wszystko kase dostaja tylko my tych pieniedzy nie widzimy nawet marnych 100 zl bonu na swieta niema ale wymagania to maja

maja
@ala

hmm...limit piszesz? no to u nas musi być chyba w groszach, bo składkę po 15 zeta od osoby zbierają-porażka jakaś, przecież na bonach sobie zaoszczędzili a jeszcze im mało i pracownicy ze swojej kieszeni dodają

Swistak

T dokładnie tak jak u nas 2 osoby po 12 godzin w niedziele handlowa.... Porażka...

ala

U nas też 12 godzin dwie osoby a szefowa siedzi w domku

Mam pytanko ile osób robi u was w niedziele handlową?bo u nas 2 robia 12 godzin

wkur.....

Podpisuje się pod mikroseko...Dakładam od siebie. Drodze pracodawcy żądacie od nas sprzedaży aktywnej planogramow zdjec maila sms robienia z siebie pajacow na kasie czy na stoisku wedliniarskim. A was nie stać na premię za naszą ciężką pracę.Kończy się rok zbliżają się święta święta rodzinne a my nie mamy ani czasu ani pieniędzy by móc się nimi cieszyć .Wstyd nam że firma niby taką wspaniała otwarta dla klienta a o swoich pracownikow nie dba.Bony dla was to wyzwanie jak dać premię. Jesteście okropnie .Nie chcielibyscie obsługiwać ludzi i wzdychac jak im fajnie że ktoś o nich pamięta i ich szanuje.Wstyd chytrusy.

mikroseko

Szanowana Dyrekcjo , pracownicy Eko bardzo Państwu dziękują za paczki dla dzieci na mikołaja i za bony dla pracowników na Święta Bożego Narodzenia za 2015r. Obyście się tym zadławili . Ilu z was pojedzie na wczasy za nasze cięzko zarobione pieniądze. Z waszych sklepów robicie obozy pracy. Dziękujemy.

... załamana świętami

Jejku jaki bałagan,przecież tak nie może byc że szefowa nie robi grafiku na cały miesiąc,ludzie ja z dnia na dzień nie wiem jak mam do pracy,paranoja jakaś idę do domu potem muszę dzwonić i pytac jak na nastepny dzień pracuję .Już nie wspomne że nic sobie nie mozna zaplanować ,co to ma być ?Jest jeszcze tak gdzieś>Co z tym robić?

@... załamana świętami

zadzwon do kadr i poinformuj o takiej sytuacji(jesli sie obawiasz zrob to anonimowo)grafi na 100%jest zaplanowany przed rozpoczeciem miesiaca.

IGA
@hmm

Tak masz rację jest zaplanowany ale robiąc realizacje nanosimy zmiany a dlaczego zmieniamy w 90% na wasze życzenia bo dentysta,ginekolog lub imieniny męża idt...a czy myślałaś o tym jak kierowniczka ma zaplanowany urlop i musi przyjść do pracy lub pojechać na szkolenie i zamknąć miesiąc.Może wtedy zadzwonisz do kadr?

@IGA

IGA CO TY MOWISZ ..A OD CZEGO SA ZASTEPCY!U MNIE NIE MA ZE KIEROWNIK PRZYCHODZI W URLOPIE!A CZYM SIE ZAJMUJA U CIEBIE ZASTEPCY?PRZECZYTAJ ICH UMOWE MAJA TAKIE SAME OBOWIAZKI JAK KIEROWNIK.KIEROWNICY NIE ZRZUCAJCIE WSZYSTKICH OBOWIAZKOW NA SIEBIE!

Dora

Czy u nas w firmie dostaje sie bony na macierzynskim?

@Dora

tak dostaje się bony na macierzyńskim i wychowawczym tez.

Ewka

Taki sklep dochodowy jak to prezes wychwala w propagandowej gazetce a bonów brak. Wstyd ludzie robią zakupy za bony a my tylko możemy patrzeć i żałować że tak nas traktują. Cały rok nic i nawet na święta nie dadzą. Pan prezes się rozpisuje jak to dba o załogę!!! Tylko którą chyba tą przy korycie. Kolejna porażka to niedziela handlowa każą pracować do późna bo myślą że nie wiadomo jakie kolosy zbiją. Chyba na bony zbierają. Wesołych Świąt

aga
@Ewka

w której gazetce tak się chwali??

ewa

Eko docenia tylko nierobów tam tylko zdrowie stracisz tam maja dobrze tylko z rodziny np w Eko Bytom Odrzański pracuje tylko rodzinny klan

Swistak

A kiedy dostaliscie nowe umowy z podstawą bądź aneksy do poprzednich umow

@Swistak

o to chodzi ze my nic nie dostałysmy ani nowych umów ani aneksów a pisza ze niby jakies podwyzki maja byc

nowa

A są jakieś podwyżki

@nowa

a co dostaliscie jakies nowe umowy bo u nas nic nie wiadomo

Zastepca

Skoro mam na umowie 2tys brutto, a pracownik po podwyzce 1900 to ile to wychodzi? I nie mowie tutaj o zadnych premiach tylko o podstawie.

Mimii

A jak tam kwestia bonów na święta? Wiadomo już coś? To też nam zabiorą? Czy będzie chociaż te marne 100zł w bonie jak w zeszłym roku? Ktoś już dostał?

pos
@Mimii

w zeszłym roku u nas dostaliśmy 21 grudnia bon do zrealizowania

Swistak

Bony niestety u nas cisza i nie wiadomo czy i kiedy będa

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.