Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

loko

Oby całemu zarządowi w wigilię karpie odżyły i całą prawdę wyżegały jakie to z was żule i cymbały.Ludzią bonów żałujecie i kłamstwa wypisujecie w gazecie.

loko

wściekła

zgadzam się z tobą ja przepracowałam 18 lat jestem na l4 ciężarna i dostałam bon w wysokości 50 zł śmiech na sali żadne słowa nie opiszą tego jak czuję się upokorzona za taką kwotę wyżywić rodzinę na święta ta kwota nie starcza na powszednie śniadanie trzeba głośno o tym mówić niech inni zobaczą co to za firma

byłam tam

W tej firmie nie docenia się pracowników wszystkich wrzuca się do jednego wora nawet jeśli się starasz to nic z tego nie masz a do tego brak szkoleń gdzie ryzyko zawodowe to podstawa w pracy, brak socjalu,brak ubioru pracowniczego...(trzeba się upominać)do tego nie masz jasno określonego stanowiska pracy tyo gorsze niż praca na produkcji taki ktoś nikt mrówka..chory system wynagradzania w zasadzie żaden! wszyscy zarabiają jednakowo czasami premia jakaś marna w sumie bez niej też by się obyło ..a bony jakie bony były w zeszłym roku dli nam trzy dni do ich realizacji i nawet szampana nie można było kupić bo to wg nich alkohol wysokoprocentowy -marna ta firma wyzysk -dobra na chwilę ale nie na dłuższą mete...taka mała patologia(nie mam tu na myśli pracowników) odradzam tam prace.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
pracownica

pracuje w Eko już 10 lat i z roku na rok jest coraz gorzej więc chyba w końcu pora się będzie pożegnać z tą firmą w nowym roku życzę wam szczęścia i powodzenia w nowym roku

lola

Drogi zarządzie nie będę przedstawiał was każdego z nazwiska, bo szkoda mojego czasu, ale chciałem wam powiedzieć że i tak nie spierdo..cie nam tych świąt, tym mailem. Ludzie na tace więcej dają niż ta wasza pierdo..lona jałmużna. I niby tacy mądrzy ludzie siedzą w zarządzie, a nie potrafią ludzi docenić za cały rok zapieprzania za stawkę głodową. Po co zachęcacie i w dodatku kłamiecie na stronce eko praca z perspektywą,możliwość podnoszenie swoich kwalifikacji, socjal (te 100 złoty !!!!!!!).A gdzie motywacja na dalszą praca na przyszły rok, ciekawe ile sobie daliście bonów.Mam nadzieje że tegoroczny zysk świąteczny będzie najniższy w historii firmy, bo i tak my z tego nic nie mamy. Także Życzę Wszystkim Wesołych Świąt oczywiście tylko pracownikom.

ona

Ciekawe czy prezes robi na święta zakupy za 100 zł KPINY

pracownica

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim pracownikom LEDI/EKO zdrowia i przede wszystkim wytrwałości i cierpliwości bo pracując w tej firmie to jest najważniejsze.

Swistak

Czyli co jednak są te bony!śmieszne taka kwota....

Bony po 110 zł ..wstydu zarząd nie ma nawet to rozsyła (usunięte przez administratora) i

Swistak

Dokładnie wstyd dawać 70 albo 100 od których i tak w styczniu odlicza nam jeszcze z tego podatek...to się nazywa DOCENIENIE PRACOWNIKÓW!!!!!!

Swistak

Dalej nic nikt nie wie na temat bonów!!!!!

ff

są te bony ???????????

hmm

a jaka robia łaske dajac bony!gdzie nasze socjalne?

hehe

Jestem pracownikiem i zostawiam tam całą pensje robiąc zakupy, ale koniec z tym jeśli tak traktują pracowników. A premią i bonami niech się udławią !!!!!!!!!!!

hehe

wielkie państwo a słoma z butów wystaje

wkur.....

Może i będą ale zastanawiają się po ile dać czy po 70 czy po 100 zł brutto.A karta rabatowa od zakupów odliczy 40 gr Wstyd

agnieszka

będą prezenty świąteczne :) a w Wigilie siedzimy do 15.30 w 8 osob

Swistak

A co z wigilia u was w pracy?

Swistak

A skąd u Ciebie taka pewność?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.