Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

pos

wymagania mają,ale od siebie nic.Eko-robol ma robić i się nie odzywać.A jak się odezwie to juz ma przewalone na zawsze. Niech nie bierze L4, z urlopu też by mógł zrezygnować,po co robolowi urlop skoro i tak nic nie robi ( oczywiście w oczach pierdzi-stołków )

Ela

Eko nie odda ci zdrowia .I to jest prawda zdrowie najważniejsze .Kierownictwo zawsze krzywo się patrzy jak ktoś choruje.Królowe z Eko na nie tez przyjdzie czas .Lepiej jak pracownik wyzdrowieje i jest dyspozycyjny a nie zacharkany z gorączką czy jelitówką chodzi po sklepie a klienci patrzą i komentują jacy pracownicy chorzy są .

...

U nas tez tak bylo. Teraz mam to w nosie , jestem chora ide na l4 i gdzies mam jej kary i fochy. Zdrowie najważniejsze zwlaszcza jak ma sie dzieci. Ona się martwić wami nie będzie to wy niemartwcie się o nią.

,.,

W eko nawet jak masz 40 stopni i jesteś poważnie przeziębiona to nie myśl o chorobowym,jak masz jelitówke plus gorączkę i chcesz wziąć dzien lub dwa wolnego to kierowniczka patrzy na ciebie jak na odmieńca,sama siedzi często połamana bo plecki ją bolą i do lekarza nie pójdzie bo chyba myśli,że jakiś medal od pana prezesa dostanie.porażka......jakie urlopy ja mam 20 dni zaległego i co,że mam rodzine były wakacje,niedługo ferie.....chyba wypada się tylko zwolnić.....

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mala

Ela, ale urlopu letniego ona nie może wam odmówić!!!! To macie zagwarantowane. Zrobcie listę urlopów letnich dajcie kierowniczce i juz.

Ela

W Eko wszystko jest chore i tylko tam takie rzeczy są możliwe;Latem nie ma jak wziac urlopu i w zimę tez nie da rady.Śmiechu warte.Tam niema nawet z kim rozmawiac. Regionalny zawsze stoi za kierownikiem i gdzieś ma roboli.Taka jest prawda i albo tam pracujesz albo nie.

Mala

To iść jeszcze raz do regionalnej która zresztą powinna tego dopilnować albo po prostu poinformować kierowniczke ze od tego i tego dnia bierzecie urlop i tyle. Dac jej wniosek do podpisania. Chore to jest. Albo zgloscie to gdzieś indziej anonimowo

Mala

POS ale nie ma czegoś takiego. Urlop się każdemu należy czy się kierowniczce to podoba czy nie. Jak tak dalej pójdzie to urlopy wam przepadna. A raczej eko wam za urlop niezaplaci .

@Mala

ale co mamy zrobić,jak się poskarzylysmy regionalnej to rozpętalo się pieklo.Regionalna kazala wydac urlopy a kierowniczka i tak nie dała

pos

u nas nie ma co dyskutowć z kierowniczką, nie dostaniesz bo nie i koniec

Mała

Nie wiem dlaczego czekacie az was kierowniczka na urlip puści ?! Potrzebujecie to wypisujecie wniosek i tyle. U nas jak ktoś ma zalegly to pod koniec roku dostaje " "przymusowy" a z nowym rokiem dostajemy tez po 5 dni urlopu.

KR

Z tą paczką dla prezesa to na poważnie się odbyło?

ela

My tu w żaganiu też mamy mnóstwo urlopów niewykorzystanych...a tu Nowy Rok nowe urlopy idą.....

vvv

Tak my też mamy jeszcze mnóstwo niewykorzystanych urlopów w iłowej Nie wiem dlaczego kierowniczka nas tak mało puszcza ....ja sama ponad 2 tygodnie a już nie wspomnę ile ma kierowniczka

ulala

Za ten jeszcze po 15 17 dni ale za 2014 ??? To przecięcie jak to mn możliwe

@ulala

możliwe ,możliewe,pytam tylko czy tylko u nas takie jaja są

pos

a ma ktoś niewykorzystane urlopy z 2014???

Renia

No to tylko lincz zostaje heh. Bony? W twarz napluli wszystkim... Serdecznie gratulacje dla Pań które wysłały paczke dla prezesa :) pewnie nie pogardził chytrus. Chamstwo mało i delikatnie powiedziane pomijając fakt że kadeks pracy to dla nich jakaś abstrakcja... No ale pip jest po naszej stronie. W takim prezencie noworocznym kilka tysięcy w plecy i samych spraw w sądzie Prezesiku :D

nowa

Myślę ze nie pracujesz już w żadnym markecie bo wszędzie jest tak samo.Powiedzenie jest takie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

pracownica 1

piszecie że szkoda Wam odejść z tej firmy, zastanówcie się dobrze czy za te nerwy za to wykorzystywanie jest to wszystko warte nawet te lata pracy, powiem krótko nie . ja pracowałam w tej firmie przez długie lata i wcale nie żałuję że się zwolniłam.Spokój bez nerwów , strachu i bezsennych nocy.pozdrawiam Wszystkich i życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy .

Swistak

Zmiana właściciela! A skąd taka wiadomość?

MagazynierPrzygłup

Witam wszystkich ,czy słyszeliście coś o zmianach właściciela od nowego roku? Są jakieś informacje na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.