Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

colocolo

dokladnie eko to jedna z wiekszych firm kolesiowskich magazyn we wroclawiu to pelna patologia ludzie na wlasnej dzialalnosci zarabiaja po 2 tys zł na reke za ceizka prace bez przerw na jedzenie czy potrzeby fizjologiczne oczywscie sa nieroby ktore zarobia ponad 2 razy tyle i mozna powiedziec ze przez caly miesiac nic a nic sie nie narobia ale czy to kogos obchodzi ???????? no i dla przyszlych pracownikow ostrzegam dajcie sobie spokoj ze stanowskiem mixer w eko kregoslup zuzywa sie szybciej niz amortyzatory w samochodzie a wyplata marna i to w oddatku na dzialalnsoci gdzie trzeba sobie samemu zus oplacic ten kto wymyslil taki spoosb zatrudnienia przy tak niskich zarobkach wiekszosci mikserow to jakis istny einstein

zuzi

nie polecam nikomu pracy w eko bo to dziady i klany rodzinne jednym słowem dziadostwo

majka

po 10 latach pracy 100 zł brutto podwyżki,przy najniższej krajowej,żenada

@majka

majka skoro ty tak długo pracujesz to chyba nagroda jubileuszowa ci się należy.

Wiecie dlaczego podwyżki dostają kierownicy?bo cała nasza prace dobrze wykonana przypisują sobie my pracownicy przed szefostwem jesteśmy opisywani jako lenie smierdzace nic nie robiące dlatego wlasnie dla nas podwyżek nie ma.aga nie pytaj regionalnego zapytaj dora.regionalni i kierownicy to jedna klika.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
aga

U nas w B.O tez byly tylko dla kierowniczek a dla zalogi wiecej ale roboty

ona

Wiadomo już czy będą bony na święta?

oli
@ona

Cisza w temacie bonów nawet o podwyżkach nie wiadomo za wiele jedni dostają inni nie?..trzeba zapytać regionalnych.

Zastępca

Bonow u nas zadnych nie bylo, a co do podwyzek... Kierownik ma 2tys na reke - jesli nie oplaca sobie zbyt duzo dodatkowych udziwnien. Dostalo kilka pos faktycznie po 150 brutto. Jak zwykle nam, jak i mi czyli zastepca zatkano pyski, bo dostalysmy jako pierwsze do 2tys brutto, a bez premi wychodzimy o 80 zl wiecej niz pos. Zyc nie umierac. Odwalamy najwieksza robote ktora przypisuja sobie kierownicy a i tak nic z tego nie ma.

klient

Jako klient ledi w Żaganiu ( rynek) jestem zadowolony z obsługi pań które tam ciężko pracują lecz jest ich stanowczo za mało max trzy osoby a często 2 na zmianie

Ala
@klient

A ja jako klient ledi w iłowej jestem zadowolony tylko z nielicznej obsługi, Niektóre Panie sa tak wyszczekane że jak zapytasz coś to jakby mogły to by Cie pogryzły.

ona :)

Ogólnie to jest syf i tyle mało pracowników szkoda sie wypowiadać trzeba pracować za dwóch

polecam prace w Przytocznej tam kierownik dba o pracowników:)

emu

Eko robot to takie stanowisko w eko...Zapierniczasz jak murzyn za marna pensje,dziwne dlaczego im dalej w Polsce tym kasjer ma wiekszą pensje?

hmm
@emu

Podwyzki dla pracowników zaleza od kierownika jeśli kierownik jest ok w stosunku do pracowników wie jak ciężko pracuja to stara się ale to bardzo się stara o podwyżki dla nich bystry kierownik załatwi wszystko.

emu
@hmm

Właśnie bystry kierownik a nie taki,który wysługuje się swoim zastępcom i patrzy by jemu dobrze było,a reszta to bydło....

adam

zwłaszcza te karty rabatowe sa najlepsze :)))) śmiech na sali,bony towarowe raz w roku do zrealizowania w Eko za 100-130 zł

hoho

Kasjer sprzedawca a to dobre bo u nas to się nazywa POS(pracownik obsługi sklepu) czyli jesteś wszystkim i kasjerem i sprzątaczką obsługa na ladach ogólnie nie masz stanowiska pracy robisz wszystko taki mały (usunięte przez administratora) na kółkach haha ale idzie sie przyzwyczaić..aha marne grosze płacą za to że robisz wszystko ok 1300zł bez premii no z premią to dopiero szał .. co chwilę zmiana załogi rotacja jak na rondzie -szkoda słów taki dobrobyt w tym naszym EKO -podzielcie się opiniami jak jest u was?

klient

O pracy w EKO w BYTOMIU ODRZAŃSKIM to nawet ludzie którzy tam pracowali to nie chcą rozmawiać.My klienci nie mamy wielkiego wyboru ale każdy idzie gdzie miła obsługa ,czysto ,świeżo a tam to trzeba uważać żeby nie kupić padliny chyba że Pani która obsługuje powie że mięso stare bo i takie tam pracują.

wiaDOMO KTO ??????

mam tylko nadzieję że najgorsze pustaczki opuszczą eko holding chodzi mi o kierowniczki debilki które myślą że jak kogoś zwolnią to są górą ,g...no prawda te osoby znajdą sobie (usunięte przez administratora) stą pracę a wy w tym kakaowcu dalej będziecie tkwiły same bez pracowników bo nikt nie chcą do roboty do was przyjść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Witam często chodziłam na to forum poczytać z ciekawości co działo się na innych sklepach,dzisiaj jestem chyba ostatni raz ,ponieważ naszego sklepu już nie ma.Życzę wszystkim pracownikom Eko Ledi załogi takiej jak u Nas w sklepie,bo było naprawdę rodzinnie.Kierownik i dziewczyny super,z regionalnym dało się dogadać .Wiadomo, że miał czasami jakieś ale.... no ale taka Jego rola.Dlatego, mimo tego,że zarobki naprawdę niskie szkoda odchodzić.Dzięki wszystkim z R3 za miła współpracę.

hm
@:(

u nas byly podwyzki kierownik 300zl zastepca 100.R1

@hm

no i dobrze !a kto musi kombinowac zeby inwentury byly ok.

dzodor-ek
@ja

kombinator(ka) ...uważaj żebyś nie przeholował(a) ja bym tu o takich rzeczach nie pisał...bo kombinujecie i myślicie że nikt o tym nie wie? i czym się tutaj chwalić...pozdrawiam ...Pan Ktoś:)

nowa

Kiedys byly bony za aktywna z Winiar

agnieszka

a gdzie to tak 200 zł podwyżki???????? 100 wyzej od najnizszej krajowej brutto oczywiście i bez premii

wkurzona

a u nas jest tak że kierowniczka bierze wszystkie premie i bony dla siebie i my nic nie dostajemy chociaż i tak o nich wiemy tylko ona z nas debili ciągle robi i kity wciska myśląc że my w te bzdury i kłamstwa wierzymy chore to jest bo tak naprawdę my na te premie pracujemy a oni zgarniają wszystko za nas i jeszcze bezczelnie kłamią....!!!! i szkoda że u góry tego nikt nie widzi!!!

eko
@wkurzona

JA PRACUJE U AJENTA I ZADNEJ PODWYZKI ANI PREMI NIE BYLO

xxx

ktory sklep dostal taka podwyzke eko czy ajencyjny bo u nas nawet premii nie ma

Klaudia

Jakie u Was były podwyżki ostatnio? U nas w listopadzie cała załoga dostała. Oficjalnie każdy po 200 brutto, ale podobno starzy pracownicy dostali więcej. Pochwalciensie jak to jest w Waszych sklepach

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.