Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Asia

Jakie bony znów?Były bony dla całych ekip w konkursu tortex Winiary i żywiec.

agnieszka

bony ?????? hmmm?? jakie?? u nas cicho sza w tym temacie,a z jakiej okazji te bony??

r1

mam pytanko czy wie ktoś coś na temat bonów które rzekomo dostali kierownicy ok 2-3 tyg temu czy to były bony żywnościowe dla całej załogi czy tylko dla kierowników

klient

Ludzi zawsze jest dużo w soboty w EKO w Bytomiu Odrzańskim dlatego ponieważ są tam promocje a jeśli chodzi o świeże mięso to często zdarza się kupić śmierdzące a załoga ma brudne fartuchy to prawda wypadało by tylko zrobić zdjęcie i wysłać do sanepidu ,włosy nie uczesane bez czepków .Przeterminowany towar to nie są zarzuty tylko fakty .Każdy klient ma prawo do swojego zdania na temat tego sklepu . Ludzie niestety chcą kupić świeżo i tanio . W Biedronce jest to nie do pomyślenia żeby towar po terminie zalegał pułki .Ceny nie aktualne ale to są właśnie uroki małego miasta gdzie się wszyscy znają i nikt nie potrafi prawdy powiedzieć bo i tak nic tam się nie zmieni.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
zadowolony_klient

bardzo dziwne są te zarzuty pod adresem sklepu EKO w Bytomiu Odrzańskim, robię tam regularne zakupy od kilku lat, zawsze jestem dobrze obsłużony, towar jest świeży , dobrej jakości, nigdy nie miałem problemów jak w niektórych innych sklepach w Bytomiu, jeśli to co powypisywano w niektórych opiniach było by prawdą, jak wytłumaczyć tłumy ludzi i częste kolejki (w sobotę zawsze) klientów, GORĄCO POLECAM TEN SKLEP!!!!!

klient

Bytom Odrzański to mała dziura wszyscy się znają i każdy wie, że do EKO tylko rodzina kierowniczki może się dostać ,ktoś z ulicy to musi dobrze znać te PANIE bo każda ma swojego człowieka do pracy,

amanda

ledi to bałagan na kołkach

,''''

W sensie,że na zastepce czy na kierownika pytasz>

xxx

dziewczyny jak po szkoleniu

yy

Nie polecam

Wrocław
@yy

czemu nie?

Wrocław

o eko na Januszowickiej ktos slyszal? jak tam sie pracuje?

KLIENT
@Wrocław

Tak to prawda regionalna tylko słucha kierowniczek które podpowiadają kogo zwolinć a kogo przyjać w Bytomiu Odrzańskim to kadra kierownicza powinna być wymieniona to wtedy z rodziny zatrudniać nie będą .CO W TYM SKLEPIE SIĘ DZIEJE ZAŁOGA CO RAZ TO INNA ALE KIEROWNICZKI TE SAME CHYBA JUZ CZAS TO PRZEMYŚLEC GDZIE JEST DYREKCJA.

klient

W EKO w BYTOMIU ODRZAŃSKIM regionalna jest...... szkoda pisać czepia się pracowników a niech się czepia kierowniczek ,tak zarozumiałej baby to nigdzie chyba nie ma.Jestem częstym klientem tego sklepu i widzę ta babę jak przyjezdza skąd eko takie wynalazki bierze

nowa

Jestem spokojna i nie czepiam się nikogo a powiedziec swoje zdanie każdy może a nawet powinien to zrobić

nowa

A co ty się znowu czepiasz ze zawsze mam cos do powiedzenia po to jest forum

takietam
@nowa

jejku z toba to bym pracowac nie chciala bo ty jestes bardzo kłótliwa

nowa

Jestem zwyklym pracownikiem a moze ci co wlaza w d.....e kierownictwu nie maja lepiej

,.,.

Wiadomo,że

nowa

Do ,.,. jak Ci nie pasuje to startuj na dora wtedy sama będziesz sciemniala i do domu szybciej będziesz wychodzić....

nowa

Nie tylko u ciebie tak jest

zadowolona

kierowniczka z jednego sklepu wynosi towar, rodzina jej pomaga a firma co na to ???????

była pracownica

Eko to syf !!!

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.