Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

nowa

Swieta racja

aga
@nowa

albo trzeba znosić,bo nie ma innego wyjścia :) Szkoda tylko ,że to człowiek ,człowiekowi zgotował taki los

Ka

O co wam chodzi? Skoro nie podoba wam się praca to dlaczego jej nie zmienicie??

...
@Ka

JAk sie nie ma co sie lubi. to SIĘ LUBI CO SIE MA

helo

Czy w tym Eko są jakieś szkolenia dla pracowników bo moja znajoma mówi że nawet BHP nie miała...czy to możliwe? Przecież za to są kary i niedopuszczalne żeby pracodawca sobie na takie coś pozwalał,jak to jest u Was?

beli

..a ty co kierownik i pracowników szukasz...chyba się naczytałeś parę postów wyżej jaki tam miód i promujesz firmę heh.,bo mało tu pozytywów to nie portal z ogłoszeniami tylko z opiniami- strony Ci się pomyliły.

zzz

hej a czy dostaliscie juz jakies bony na swięta bo u nas cisza...

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
zzz

A jak wam sie podoba to że w wigilie mamy pracowac do 14.30 a sylwester do 20?

@zzz

U mnie pracujemy wszystkie,jest cała obsada i w Wigilię i w Sylwestra, i nikt nie ma wolnego. Rok temu było inaczej-był podział: jedna zmiana była w Wigilię druga miała wolny dzień a w Sylwestra druga robiła a pierwsza miała wolne. Nooo ale te w sylwka jechały 12 godzin i jeszcze 2-go do pracy na 5:30 rano a tamte miały 1-wszy i 2 dzień świąt wolne i jeszcze sobie na popołudniówkę przyszły 27go. I gdzie tu była sprawiedliwość?? A tak w ogóle to rok temu już od 17-18tej w sylwka nie było klientów a trzeba było siedzieć i marnować prąd.

@Ewa

Nie 27 a 2 stycznia miało być

MRX

Policzcie sobie ile jest premii... Liczy się to w ten sposób 0,006% razy obrót netto danego miesiąca netto. Np. listopad- obrót 250000zł = 1500zł premii na całą załogę, oczywiście przy wyrobieniu wszystkich celi! Pozdrawiam :)

Zastępca

Myślisz, że o tym nie myślałam? Tylko, że przy pytaniu o taką możliwość usłyszałam odpowiedź, że w tej firmie jest droga tylko w jedną stronę. Tutaj nikt nie będzie się cofał. I myślisz, że różnica 80zł w wypłącie pomiędzy POS a ZcKS to kokosy? Gratuluję myślenia.

@Zastępca

Nie sądzę że z myśleniem jest coś nie tak. 80zl różnicy? Ty nie rób z nas głupich. Mamy różnicy co najmniej 300 lub 400 zł brutto. A to nie daje 80 zł. Tak sobie tlumaczycie i tym utwierdzacie innych.premią jak jest to pracownicy maja ją na 10 osób a wy na 3 ..co tu mówić dalej klamiecie i już. Nawet d...y nie chce wam wychilic by zmienić na śniadanie lub do VC.

@wkur.....

A widziałaś fiszkę twojego zastępcy ? 300- 400 zł. premii na osobę, ciekawe na którym sklepie tak jest.Moja kierowniczka nawet w życiu tyle nie dostała, a o osobie to już nie wspomnę.Powiem Ci tylko tyle, jeżeli pracujecie w super obrotowym sklepie i Twoje kierowniczki mają po 300- 400 premii jak myślisz, bo raczej nie wiesz na pewno, to Ty powinnaś mieć ponad 100 zł.Zasada jest jedna przy podziale premii: jeżeli np. sklep wyrobił 1000 zł. to 500 idzie na załogę a drugie 500 na kierownictwo (60% kierownik, 40 % z-ca), To są oczywiście sumy z podatkiem, więc kilkadziesiąt zł należy od tego odjąć. W ogóle wkurza mnie niewiedza pracowników , którzy sieją zamęt na ten temat. Podkreślam jeszcze raz, że o podziale premii dla kierowników decyduje regionalny a nie one same. A jeżeli masz kierowniczkę , która Cię pomija celowo przy podziale premii, to współczuję, bo albo Ty źle pracujesz, albo Twoja kierowniczka jest wredna, albo tej premii nie macie w ogóle lub jest tak mała, ze regionalny decyduje się przyznać ten ochłap tylko kierowniczce. Dziękuję za uwagę ! W szczególności tym dziewczynom, które nawet cen nie potrafią zrobić a wypowiadają się negatywnie na temat pracy kierownika. Uwierzcie mi czasem chciałbym się zamienić.

@z-ca

To ty nie czytasz że zrozumieniem.Nie napisała że premii macie 400 zł brutto tylko chodzi mi o zasadniczą. Tyle się rozpisałas że hoho.Ale dziękuje za potwierdzenie.My mamy jednak na 10 osób te parę groszy a wy na 2 lub 3 osoby.Więc o czym tu pisać. A ceny i inne zadania to należą do was.My to robić umiemy ale jak zabierać wam pracę.Przecież coś robić musicie.pozdr

@wkur.....

A faktycznie mój błąd nie chodziło Ci o premię tylko o brutto. No ale z drugiej strony jak sobie to wyobrażasz, żeby kierownik sklepu zarabiał tyle co Ty ? Ja jako z-ca coś mogę powiedzieć o różnicy w wypłacie. Mam średnio w dobrym miesiącu o 200 zł więcej. No szok. Zarówno ja i moja kierowniczka zapieprzamy na sklepie równo. A Tobie szczerze współczuję jeżeli Twoje kierowniczki z biura nie wychodzą.Pozdrawiam wszystkie pracowite kierowniczki, a leniwym życzę żeby przestały psuć opinie innym.

eliza
@z-ca

No tak najfajniej jest wtedy gdy moja szefowa jest na urlopie...ostatnio była ponad 4 tygodnie-zaległy ...jedna z dziewczyn poszła na chorobowe,wolne całej reszcie też trzeba wydać więc ja zastępca zapierniczałam cały miesiąc za trzy,w domu byłam gościem...mąż chciał mi łóżko juz na zaplecze wstawiać....o i nadszedł ten piękny dzień... wypłata.Myślę..plan wyrobiony,wszystko ok.będzie jakaś ładna premia...no i była...szefowa,która odpoczywała dostała 450 zł a ja zapierdzielałam i docenili mnie .....150 zł,płakać mi się chciało...powiedziałam dość...nie wysilam się,robię to co do mnie należy....szczerze=idę odrobie swoje 8 godzin i do domu,po co sie starać...i tak cię nie docenia,pozdrowienia dla mojej wspaniałomyślnej regionalnej pani M.

za-a
@eliza

No to miałaś przerąbane.Cała rzeczywistość Eko. Nasz regionalny dzieli premię między kierowniczkę a z-ce, 60% i 40%. Ale faktycznie, w miesiącu gdy jedna ma urlop a druga zapiernicza, to ta na urlopie powinna dostać o wiele mniej. Ale kierownik to zawsze kierownik...Chociaż z moją kierowniczką można konie kraść.Ale jak się człowiek nasłucha co na innych sklepach Panie Kierowniczki wyprawiają to naprawdę żal.Pozdrawiam!

Zawiedziona
@wkur.....

We Wrocławiu wróble ćwierkają że Eko sprzedają!!!!

bet
@Zawiedziona

Handlowy już tak kradnie, że musi być coś na rzeczy. Szczury nędzne...

hm

wkur...oczywiscie ze tak nawiedzily i to bardzo szybko i własnie to zrobiłam w wynagrodzeniu roznica mmiedzy zastepca a jak ty to mowisz robolem jest 50zl cala roznica polega na tym ze robol ma wszystko w d....e a kerownik i zastepca za wszysko bekaja.

,.,/
@hm

szczera prawda ja też chciałam zrezygnować z zastepcy po 7 latach,no wypłata koszmar większa od zwykłego robola....Ale moja regionalna mi nie pozwoliła,bo przecież to ja odwalałam kawał dużej roboty,a nie moja szefowa,więc mając już dość sie zwolniłam

Kaśka
@,.,/

aaa to bardzo dziwne?? To wynagrodzenie czyli te 50 złotych więcej ma przecież kierownik działu mięsnego od zwykłego robola i nie chce mi się wierzyć, że identyczną pensję ma zastępca kierownika sklepu. Coś mi tu kręcicie ;)

A
@hm

Co Ty za bzdury wypisujesz? Zastępca zarabia tylko 50 zł więcej od POS. Coś mi tu nie gra- jestem od niedawna kierownikiem działu mięsnego i właśnie tyle mi zaproponowali za objęcie tego stanowiska -właśnie te 50 zł dodatkowo do wypłaty. Czyli wychodzi na to, że zarabiamy jednakowo??? A może nie dopisałaś celowo tego ZERA ?

@A

Między z-ca a moją kierowniczką mięsnego jest jakieś 70 zł. różnicy( na rękę). Czasem trochę lepiej wyjdę na premii, i wtedy różnica robi się trochę większa.

wkur.....

Mam pytanie czy którąś z pań kierowniczej lub z-ce nawiedziły myśli żeby przejść na zwykłego robola ekowskiego? A może kasjerka lub wedliniara? Oczywiście że nie!!! Bo jak będziecie zapier..... za takie wynagrodzenie. Będziecie narzekały i tak wiecie że nic nie rozbicie.

....

Najlepiej jest tam gdzie i kierownik i zastępca maja na te same zmiany albo kierownik siedzi od rana do 19 mimo,że zastepca ma na popołudnie bo zastępca (usunięte przez administratora) wart

@....

To czyja to wina że masz takich zastępców. Przecież wybieranie ich sami a teraz narzekacie.Udajecie wszystkie zarobione zaganiane że aż śmiech bierze.Te wasze wymowki że maile zdjęcia zamówienia ceny przeciwny itd ...No strasznie się narobicie że hoho Nie wiecie co to naprawdę praca tylko narzekacie. Wstyd wstyd wstyd.A i jeszcze potraficie robić zamieszanie i zamęt i buntować pracowników przeciwko sobie .Donosy i platkarstwo to doceniacie najbardziej u pracownika.

hi
@wkur.....

Gdy kierownik wybiera zastepcow to wszystko jest super jest zachwycony do czasu az sam kierownik czegos nie z...e wtedy na gokos trzeba zegnac wine no i ta osoba wlasnie jest zastpca nagle nic taka nie potrafi czego sie zlapie to zle pieprzy zamowienia ktorych nigdy nie robil itd jednym slowem koziol ofiarny/

elemelek
@hi

Pracowałam kiedyś w takim jednym ledi...kierowniczka potrafiła prosto w oczy kłamać i zwalać wine na zastępce.bo przecież co złego to nie ona,przed regionalną udawała czego to ona nie potrafi,dogadać się z załogą nie potrafi,nie umie nic załatwić,żenada boi sie gdziekolwiek odezwać ,robi z ludzi głupków,zastępca się zwolnił,załoga rozleciała,nowa byle jaka,większość poszła za resztą,pracują wspólnie,aż strach sie bać że znależli razem w kilka osób pracę,nowy szef ich chwali,a ta stara kierowniczka została z reką w nocniku,musi sobie radzić .....ale nie radzi.dla niej doba w sklepie to za mało....

noo

no tak maja wolne w tygodniu bo im sie nalezy kasjerzy pracuja w weekendy!!jesli kierownik bedzie pracowal w soboty i niedziele tez bedzie mial wolne w tygodniu :)tak jest ok jesli wychodza po 8h pracy!za tyle maja placone.a ty kiepska musisz byc skoro sie nie wyrabiasz albo masz kiepskich zastepcow:)

Jola

A my mamy kierowniczkę która chodzi w każdą sobotę pracuje na pierwszej lub drugiej zmianie zależy jak jej zmiana wypada i w niedziele także jest

adam

u nas jest kierownik i 2 zastępczynie.I w weekend kierownik nigdy nie pracuje,tylko zastępcy po 14 godzin

Mała

Z tego co wiem to jest jedna pula i z tej puli 50% jest dla kierownictwa a drugie 50% dla pracowników..u nas kiedyś bylo tak ze kierownik bral prawie calosc a my nic

Tomasz

A jak mam pytanie. Czy tylko w sklepie gdzie pracuje moja zona kierowniczka nie pracuje w zadna sobote i niedziele a dziewczyny po 12h musza robic czy w innych sklepach tez tak jest? Tak z ciekawosci.

@Tomasz

Kierownik pracuje na zmiane w co drugi weekend ze swoim zastępcom,tak jest u nas...i jakie 12 godzin...poszaleli....

noo
@Tomasz

Tomku te krowy robia tak prawie na każdym sklepie pracuja od poniedziałku do piątku tylko pierwsze zmiany i weekendy wolne.Oj gdyby gora o tym wiedziała to kiepsko je widze.

Misia
@noo

tak ale jak krowy kasjerki maja w tygodniu wolne albo wychodzą bo minęło 8 h to jest OK!Musiałam się zniżyć do twojego poziomu a jest on niższy od parteru

klient

W iłowej jak zawsze bija rekordy,szkoda,że sanepid tak rzadko tam zagląda...Wczoraj znowu sprzedawały na ladzie z lotkiem przeterminowane desery Monte z data 20 listopad,nie dość,że po terminie to jeszcze bez chłodni,co tam robi kierownik nie widzi co przecenia,a kasjerka co ślepa?nie widzi co wpycha ludziom?Sam zadzwonie na sanepid bo tam mam blisko,ale dat to ja sobie nie mam zamiaru sprawdzać bez końca drogie Panie

grażynka
@klient

Ja nie rozumiem ...dlaczego w tej iłowej bez przerwy sprzedają coś po terminie,czy kierownik tam nie zna sie na zasadach przeceniania...kierowniku przeceniaj wcześniej dzień czy dwa a nie 3 dni po....Jak masz takie rzeczy to nie wystawiaj na ladę ludziom nie wpychaj bo kasjerki to maja polecać aktywna a nie przeterminowane...zrób dokument RWKZ i po sprawie ,albo pilnujcie sobie terminów bo klient nie jest od tego by to ciągle sprawdzać.kiedyś wpadniecie z tym ,że święty BOŻE nie pomoże...

Moni
@grażynka

To kiedy się przecenia zależy od osoby sprawdzającej daty i tak jest u mnie jak coś znajdą po dacie to albo wyrzucają albo przeceniają jak mnie nie ma i próbują sprzedać na kasie ale ktoś kto nie ma pojęcia myśli inaczej.

@Moni

po terminie to po terminie i nie wazne kto co myśli......

lola

EKO to syf u nas dziewczyny się zwalniają bo mają już dość wszystkiego.Robią za 10-ciu bez wolnego i nie które bez premii bo kierowniczka i jej(niby) za-ca,która nic nie umie zabierają wszystko.I gdzie tu sprawiedliwość.

hmm
@lola

dziewczyny mylicie sie premie dla pracownikow to osobna pula fakt te premie rozdziela kierownik ale premie dla kierownikow przyznaje regionalny i uwiezcie zaden kierownik nie moze zabrac ani grosza z puli dla pracownikow.

,..

Niby czemu miało by sie teraz poprawić?

agnieszka

a jakieś korzystne zmiany sie szykują ??

endomondo

Tak Eko to wielki syf.Pracowalam 10 lat jako zastepca kierownika,moja szefowa niewykształcona kobieta,to czego sie nauczyla to klepanie w komputer i gadanie głupot przed regionalna,co ona nie umie,jaka to ona jest fajna,tylko czekała żeby prysnac na wolne,nadgodziny robiła sama sobie.Wielce niezastąpiona/medal chyba dostanie za siedzenie w pracy po 11 godzin,a potem jak sie tylko da to za nadgodziny chodziła na wolne i żeby jeszcze nikt o tym nie wiedział,bo po co ?Tak się dawałam przez tyle lat,tyle upokorzen,płaczu,męki,powiedziałam dość...Od miesiąca nie pracuje ,mam spokój wewnętrzny,a moja szefowa,była szefowa niech sama się męczy ciekawe kto jej teraz wszystko bedzie robił?Wiecie można być niewykształconym starej daty kierownikiem ale Ludzi się szanuje,bo nigdy nie wiadomo co kogo spotka.Pozdrowienia dla Pani Moniki,eh nie dosłownie...

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.