Opinie o Promax Pharma w Lublin

Promax Pharma Sp z o.o. - Agencja Sprzedaży Bezpośredniej Banku Millennium SA

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promax Pharma w Lublin

Aneta Nowy wpis

Ile zajmuje wdrożenie się do firmy?

Janusz Nowy wpis

A kiedy można liczyć na oferty pracy dla przedstawicieli handlowych?

kaśka Nowy wpis

ja również nie wiem dlaczego nie mogę otworzyc ich strony internetowej i to mnie martwi boi bojję się że firma może mieć jakieś kłopoty albo nawert może nie działać a nie chciałabym stracić jednak tam fajnego potencjalnego pracodawcy, a już dzisiaj chciałam wysłać do nich cv i list motywacyjny, chciałam spróbować

Marinek Nowy wpis

Ciężko nawet odpowiedzieć na to pytanie, bo przestała ich witryna działać. Jeżeli będą gdzieś umieszczać oferty pracy to na portalach zewnętrznych. Działanie w branży wymaga odpowiednich umiejętności, których wszyscy kandydaci mogą nie posiadać.. Sporo się mówi o tym, że branża jest dochodowa, ale czy to przenosi się również na pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Promax Pharma się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
henio

i jakby tak jeszcze odrobinę kultury więcej tu było..

seb

Promax to jedna wielka banda jeb... oszustów. Łącznie głupawym fanem Man Utd., któremu dziekuję za brak wypłaty wynagrodzenia. Zasrany oszust.

hehehe

ale nie należy zapominać że "pieniądze leża na ulicy wystarczy je zebrać" pozdrowienia dla promaxowego glupka ;]

Ha, Ha, Ha.

PROMAX W LBN OD 6 CZERWCA NIE ISTNIEJE!!!

jeden z...

NIE

ciekawski

a mnie ciekawi co sie teraz dzieje? ci dwaj co zostali dalej werbuja nowych doradcow?:P

Dokładnie Promax Pharma to bankrut, który nikomu nie wypłaci ani grosza bez wyroku sądowego. Najwyższy czas doprowadzić do jego upadłości aby w dalszym ciągu nie oszukiwał ludzi naiwnych a chcących uczciwie pracować i dostawać kasę za włożoną pracę.

frajerek

Co tez nowego słychac u tych lubelskich ciotków ? Kogo znowu kroicie i gdzie ? Czy to prawda, że najlepsi z najlepszych robią dla deutsche i S czwórki ? [usunięte przez moderatora]

aaa

omijajcie z daleka promax w lublinie. brak słów. Szkoda czasu.

seb

Nowy II - 2010-04-23 11:25:50 a ja byłam dzisiaj na tej rozmowie przez grzeczność :) telefony dają, samochody ze dwa na warszawskich rejstracjach stoją :), moze nie jest tak żle jak tu piszą, mała firma ale nie widać zeby bankrutowali, jak zadzwonia do mnie to ja probuje, wsumie to nic do stracenia nie mam.... Pozdrawiam Hehe, idź! Własnie takich naiwniaków potrzebują, którzy popracują miesiąc za darmo :)

telefony ze smiesznym limitem, samochody sa kierownictwa i oni nimi jezdza, ale najwazniejszy jest cos innego - NIE MASZ PEWNOSCI WYPLATY ale jesli to Cie zadowala to prosze, rozsadnym ludziom odradzam

Nowy II

nowy

Czyli darować sobie

Promax Pharma jak juz .... pracowalem w tej firmie? pol roku teraz musze chodzic po sadach zeby mi wyplacili pieniadze, oczywiscie o prowizjach juz zapomnialem bo nie da sie odzyskac :/ ten twor jest bankrutem i radze omijac szerokim lukiem dla wlasnego dobra

To chyba jakas pomylka. Podobno na Gen. Struga jest jakis promax.

nowy

Witam Poczytałem wypowiedzi na forum i się trochę przeraziłem. W piątek umówiłem się na rozmowę i mam się stawić na Ul. Dragonów 3a. Czy to jest może nowy adres firmy, czy porostu zbieżność nazw. Chodzi o Mobilnego Doradcę Ds. Produktów Bankowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Promax Pharma - Lublin

Promax Pharma