POLCAR

Lublin

Opinie o POLCAR

DARIA Z LUBLINA

no przyznam sie ,ze jechalam kiedys z ta firma do Monachium i poeiem ,ze ta podroz nie bardzo mi sie podobala .Wbusie panowala grobowa atmosfera, a jesli chcialo sie o cos tapytac kierowcy to baknal cos pod nosem itylr ,praktycznie zadnej odpowiedzi .Po przeczytaniu Pani historii solidaryzuje sie z Pania i napewno nie skorzystam z uslug tej firmy .J jezdze do Niemic 5 raz w roku ,no tylko na mojej osobie troche straci,skoro jest taka zlotöwa, ze paliwa mu bylo szkoda ,zeby Pania na miejsce zawiesc.

Zostaw opinię o POLCAR - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLCAR