POLCAR

Opinie o POLCAR

Brak slow

TA FIRMA TO TOTALNA PORAZKA.CZLOWIEK REZERWUJE BUSA A OKAZUJE SIE ZE JEDZIE Z INNA FIRMA.A CZY SA PUNKTUALNI?PARODNIA.A PANI SPEDYTOR OPOWIADA GLUPOTY...OMIJAC Z DALEKA

Jelcz

Jedna wielka porażka najpierw pani spedytorka mowi godzinę odjazdu między 15:00 a17:00 natomiast kierowca dzwoni i ustala inna godzinę 13:00 w busie siadają alkoholicy z którymi są po drodze problemy, kierowca nie reaguje jedna wielka melina i to kombinowanie z przesiadkami traci sie blisko 1,5 godziny, dziś natomiast zepsol sie bus i oczywiście wszystkie busy po drodze mu pomagają jedna wielka parodia, nie polecam

DARIA Z LUBLINA

no przyznam sie ,ze jechalam kiedys z ta firma do Monachium i poeiem ,ze ta podroz nie bardzo mi sie podobala .Wbusie panowala grobowa atmosfera, a jesli chcialo sie o cos tapytac kierowcy to baknal cos pod nosem itylr ,praktycznie zadnej odpowiedzi .Po przeczytaniu Pani historii solidaryzuje sie z Pania i napewno nie skorzystam z uslug tej firmy .J jezdze do Niemic 5 raz w roku ,no tylko na mojej osobie troche straci,skoro jest taka zlotöwa, ze paliwa mu bylo szkoda ,zeby Pania na miejsce zawiesc.

Zostaw opinię o POLCAR - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLCAR