Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

marsałek stan

stasiu dzalasz dalej gratulacje sjemi grupa sie sjemuje dlaczego jako pelnomocnik szukaja kasy ??? komornicy sa niedobrzy

znałem madzie

ela madzia i pełnomocnik na więcej was nie stać troszkę tu sępicie - a dlaczego pełnomocnik czy coś nie tak w życiorysie ???

Leszek

Dobrze,ze pojawiają się opinie o tej dziwnej firmie od ludzi tam pracujących i to może trafi do rozumu nowym chętnym klientom chętnym pieniądzy za służebność przesyłu. To jest wielka ściema i dużo szumu a potem po wpłaceniu kasy totalne olanie i zasłanianie się niby toczącym się postępowaniem.STOP nikt nie dostanie żadnych potwierdzeń,żadnych konkretów.

Blumchen

Witam,pracowałam dla tej Firmy jako konsultant.Podpisałam kilka umów o roszczenia odszkodowawcze, za każda podpisaną umowę otrzymałam 250 zł z tego pobrali na ubezpieczenie i nie wiele zostało, sami policzcie. Ludziom obiecywali gruszki na wierzbie, a teraz nie ma z nimi kontaktu, ŻADNEGO !!!!!Powiem szczerze że bardzo żałuję tych ludzi z którymi podpisałam umowy, ponieważ wpłacili kasę aby uruchomić całe postępowanie i to są nie małe pieniądze od 1500 zł do 2500 zł. Po dwóch latach mimo iż ja tam nie pracuję ludzie dzwonią do mnie z pretensjami i to ja dostaję po głowie.Dodam że te osoby próbują się z nimi skontaktować bez efektu, od czasu do czasu przychodzi tylko pismo, że trzeba coś dopłacić za ich pseudousługi. Dokumentacji o jakim jakimkolwiek postępowaniu brak. Ludzi nie podpisujcie z nimi umów, jest wiele bardziej kompetentnych firm. Temat wypłat odszkodowania za słupy energetyczne nie jest prostym tematem,rzadko kończy się powodzeniem. Niech wam nie mydlą oczu,że w prosty sposób uzyskacie duże pieniądze. Strata będzie większa niż zysk.

@Blumchen

Proszę o kontakt. Być może będziemy mogli pomóc tym poszkodowanych bezczynnością Firmy. Kontakt semigroup@poczta.fm

@Blumchen

Czy postanowienie o wypłacie 20 tys. jest prawomocne? Może damy radę uratować sprawę lub pomożemy zorientować się dlaczego takie wynagrodzenie. Proszę o kontakt. semigroup@poczta.fm

Doradca Klienta

ok milo - odpowiadaja na kazde pytanie nawet niewygodne dla nich

podstawowe pytanie o niekaralnosci

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
jan

Sprawa moja trwa już 2 lata i żadnej informacji nie mam i nie mogę się doprosić.Czy to jest w porządku???

@jan

Proszę o kontakt semigroup@poczta.fm . Czekanie ze może się coś wydarzy może spowodować przedawnienie roszczeń o ile się tak już nie stało. Jeśli dostaniemy numer działki i adres działki,gdzie są urządzenia, to odpowiemy czy wogóle jest szansa na wygranie sprawy.

moderator wyrzuca nr tel - a zostawia paszkwile i to jest ciekawe

Ludzie podajcie jakieś telefony na które można się do nich dodzwonić skoro jest tyle zadowolonych osób na tym forum. Ja dzwonię do niech od czerwca ubiegłego roku i nic!

- billi
@Michał

TO SIĘ mili nie doczekacie - ja czekałam 5 lat w-tym czasie wydałam na ich ciągle potrzebne jakieś dokumenty ponad tysiąc zł- plus 2000 tys za to że w ;;moim niby imieniu to załatwią ,, - i niestety nie dostałam ani 1 zł- sprawę przegrali bo minęło niby ,, przedawnienie ,,i musiałam jeszcze płacić kolejny tysiąc za przegraną sprawę - więc uważajcie - gdyby było więcej chętnych sama podpisałabym się pod petycją i oddała sprawę do telewizji - tam zawsze znajdą rozwiązanie i odpowiednią karę dla takich oszustów .

Mizia
@- billi

To Sąd chcesz do telewizji podać za przegraną? Bo w mojej umowie niczego (a umowy chyba mają dla wszystkich jednakowe) nie obiecywali a kasę płaciłam tylko za to, co w umowie.....Może jednak podesłać ci adres firmy z Wrocławia, z której usług(czytaj uświadomienia mnie) korzystałam?

as

Uprzejmie informujemy moderatora jak i osobę dokonującą wpisu że w tą sprawę kierujemy na niepostępowania sądowego jęli ktoś z Państwa uważa ze ma problem z kontaktem tel z Korporacją proszę dzwonić na nr (usunięte przez administratora)

mario

Ich cala niby firma to wielki wal, cała zgraja skórwysynów i tyle wielka jedna mina

zenada

ale zdrajca chyba moderator powinien to usunąć

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Stanisław

Rozwiązanie umów zlecenia spowodowane jest zmianami oskładkowania w ZUS ,w takiej sytuacji jest podobno ok 1,5 mln osób w kraju, nie widzę tu winy Feniksa a raczej wyborców.Też dostałem rozwiązanie umowy z zapewnieniem należnych mi rozliczeń po zakończeniu postępowań sądowych,wiem że pracują nad umowami dostosowanymi do dzisiejszych przepisów.Zakładając że w Feniksie jest ponad 4 tys przedstawicieli z czego wielu niekoniecznie jest aktywnych opłacenie takich kwot miesięcznie do ZUS wykończyłoby chyba każdej wielkości firmę.Ze traktują to poważnie widać po ogłoszeniach w gazecie wyborczej kilka jest tam non stop od kilku lat musi to kosztować jakieś olbrzymie pieniądze

Lobo

Aktualnie wszyscy współpracownicy nagle dostali wymówienia dotychczasowych umów. Przy czym firma zrywając je nie przestrzegała okresu wypowiedzenia.Zerwano z tymi co maja dużo spraw i z tymi co maja mało. Wcześniej (w 2015) w pewnym momencie przestano płacić - zgodnie z umową- zaliczki. Nikt nie konkretnego nie wie, co dalej co i jak, a o informacje ciężko. Podobno mają być nowe umowy ale kiedy co i jak, wielki znak ?? Tyle od strony potencjalnego pracownika na dzień dzisiejszy. Zaufania to nie wzbudza. Fakt taki, że dotychczasowe umowy zostały nagle zerwane. Rzeczywiście każdy dostawał pakiet startowy, ulotki, wizytówki i tutaj jest lepiej niż w przypadku innych pracodawców.Czy tal dalej będzie??? Jednak trzeba się nastawić na poniesienie własnych wydatków (nie są niskie): druk umów, dojazdy do klienta, telefon, trzeba mieć własny aparat z aby fotki robić i dobry Internet w domu...

ETA 26122015 g.22,35

Ta korporacja to jedno wielkie oszustwo,zero profesjonalizmu, klient im jest potrzebny tylko dla wyludzenia kasy .Cekalam 4 lata i jak zaczelam naciskac i pisac pisma to otrzymalam wypowiedzenie umowy.A umowy sa tak cwanie napisane, by po wplaceniu kasy za prowadzenie sprawy nigdy jej nie moc otrzymac z powrotem. Jest to sprawa dla prokuratury i powinnismy wszyscy sie skrzyknac i zlozyc zbiorowe zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa,tylko tym jest moc.Eta

@ETA 26122015 g.22,35

Myślę, ze powinniśmy przedyskutować Pani sprawę czy podobne. Brak podejmowania czynności prowadzi do przedawnienia się roszczeń klientów a za zaniedbania należałoby naprawić im szkody. Kontakt semigroup@poczta.fm

Leszek

Zaraz zostaniesz postraszony ku przestrodze innych gdyby chcieli napisać prawdę. Popatrzcie drodzy pracownicy w jaki sposób traktujecie klienta.No ale co możecie odpisać?

biber
@Leszek

Prawda, ja pracowałem w tej firmie ale od przeszło roku nie zapłacili mi za wykonaną usługę. Potrafią tylko naciągać!!!!

@biber

Panie Leszku, a czasem nie zapomniało się Panu, że komornik "siadł " na Pana wynagrodzenie?!

rufą do wiatru
@biber

Ja za moją pracę nie zobaczyłam ani złotówki...........najeździłam się do klientów za swoje. Sprawy które okazały się dochodowe dla firmy przejmowali sami i nie informowali mnie o dalszych działaniach.

leszek

Potwierdzam to wszystko a jeżeli się uda dodzwonić to i tak nic się nie dowiesz,same mydlenie oczu.Napiszesz ,nie odpiszą.

@6

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/462683,oczerniony_w_internecie_przedsiebiorca_moze_zadac_naprawienia_szkody.html Pomawiając w internecie możemy trafić za kratki Wpis na forum oczerniający firmę może nas kosztować karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch. Ukarani zostaniemy oczywiście jedynie wtedy, gdy rozpowszechniane przez nas informacje są nieprawdziwe, wprowadzają w błąd i szkodzą przedsiębiorcy – przypomina Gazeta Prawna. Oczerniona firma może złożyć powództwo do sądu powszechnego oraz zawiadomić o tym Policję. Przedsiębiorca może zażądać np. zaniechania niedozwolonych działań i usunięcia ich skutków oraz naprawienia wyrządzonej szkody. Zgodnie z art. 212 par. 2 kodeksu karnego pomawianie na forach internetowych może zostać zakwalifikowane także jako przestępstwo. Wówczas sprawca może trafić za kratki nawet na dwa lata – informuje gazeta Prawna.

Zyga

Kurde prowadzili mi sprawe o służebność w prawdzie 4 lata ale uzyskali mi odszkodowanie o którym mógłbym normalnie zapomnieć. Fakt że ciężko dodzwonić było się czasami ale trzeba było byc wytrwałym i się można było w końcu dodzwonić i wszystkiego dowiedzieć. Generalnie jestem zadowolony choć szkoda że tak długo to trwało.

leszek

Ten kto napisał,że pracownik Feniks-a nie jest dla klienta nie powinien tam pracować.Jest dobry dla swoich przełożonych i samego siebie.Wpłaćcie pieniądze i cicho siedzieć.Wpis pochodzi na pewno nie od klienta ,to widać gołym okiem,to zachwalanie i przechwałki o 100 tyś odszkodowania!Profesjonalna firma i jej pracownicy odpisują na maile i wtedy można powiedzieć,że są mili.

leszek

Dlaczego straszysz sadami i kosztami,mnie wystarczy zwykła rzetelna i uczciwa informacja.Pomimo próśb i rozmowy z panem Piotrem Ć ,totalne olanie klienta,całkowite zlekceważenie a odebrał informację.Czekając np. na pociąg chcesz podstawowych informacji: kiedy przyjedzie,czy jest opóżniony,czy ma zmienioną trasę.....Czy to takie trudne.dla korporacji chyba tak a przecież informacja to podstawa a za to przecież zapłaciłem,nieprawda?

Bibianna
@leszek

Kolejna osoba, która myśli, że Pracownik jest dla niego. Osobiście dzwoniąc do firmy FENIKS miałam przyjemność rozmawiać z pracownikami i są to bardzo sympatyczni ludzie, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę a nadto warto podkreślić, że prowadzili moją sprawę 3 lata a ja spokojnie czekałam i się doczekałam 100 tys. na koncie już po odliczeniu prowizji. Polecam firmę FENIKS wszystkim, którzy chcą uzyskać odszkodowania od przedsiębiorców przesyłowych. Powołując się na powyższe warto też podkreślić, że uzyskanie odszkodowania to nie jest łatwa sprawa i tylko profesjonalna firma taka jak FENIKS potrafi doprowadzić sprawę do końca.

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Lublin

• Jak się pracuje w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Kandydaci do pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS