Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Leszek

Nawet gdy ktoś łaskawie zadzwoni do Was to co z tego!!!!!!! Kilka ogólników i uspokojony klient nie dzwoni na dłuższy czas. Trzeba się pogodzić z tym że to nieuczciwi ludzie i nikt nie powinien tak traktować drugiej strony. Żyją teraz w luksusach za nasze środki.. Przyjmując pieniądze powinni się do czegoś poczuwać, mieć kontakt z ludżmi, informować o sprawach.Widać nie takie mieli intencje ,dlatego uprzedzam nowych naiwnych o odszkodowania. Uważajcie!!!!

@Leszek

Wystarczy że oszukają 100 osób na średnio 2500-4000 zł (opłata na start) i już mają na kolejnego Jeep-a Wranglera (bo takimi autami się wożą).

Joanna

@monip i uważasz, że nie ma żadnego innego sposobu, by się dowiedzieć gdzie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS się teraz znajduje? Przecież firma nie mogła zapaść się pod ziemię. Może powinieneś się skontaktować z innymi użytkownikami na forum i wspólnie w tej sprawie zadziałać?

@Joanna

Wystarczy wynająć detektywa jak się skrzykniemy to wyniesie nas po 10 zł i szybko zlokalizuje albo Andrzeja albo Małgośkę (członkowie zarządu - prokurenci). Po tygodniu będziemy mieli namiary.

monip

Wyjscie jest takie ze podam ich na policje o wyludzenie ,na forum sa rozmowy o pozwie zbiorowym i tyle pozdrawiam

@monip

biuro@korporacja-feniks.com działaa i oddzwaniają lub odpisują najpuzniej następnego dnia

Marian
@monip

Też chciałbym się przyłączyć do pozwu

zuza
@monip

Wnoszenie pozwu na tych złodziei nie ma sensu, bo są niewypłacalni.Mam wyrok sądu ,skierowałam sprawę do komornika i się dowiedziałam ,że wszystkie konta mają zajęte, spod adresu na Mełgiewskiej zniknęli i komornik nie może ich namierzyć.Dobrze,że dałam się naciągnąć na niecałe 3000 zł. Wobec pracowników też mają długi. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

@888

Nie kłam nie odpisują i nie oddzwaniają. Używasz słów "następnego dnia". A ja dodam nie oddzwaniają i nie odpisują ani następnego dnia ani też przez następne 3 lata

Hanna

Polecam serdecznie, fakt sprawa trwała kilka lat ale końcowo wygrałem kilkadziesiąt tysięcy w sprawie przesyłu linii energetycznej

qwas45
@Hanna

@Hanna i piszesz "wygrałem"??? Gender albo raczej podstawiony(a) wydmuszka... Żenua!

@Hanna

Hanno "wygrałEś" ? No ładnie pani Małgorzato za szybko nacisnęła pani .... wyślij. Samemu sobie pisać opinie - nie ładnie

Doradca Klienta

ok milo - odpowiadaja na kazde pytanie nawet niewygodne dla nich

podstawowe pytanie o niekaralnosci

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jerzy

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Jerzy

Trzymaj się od nich z daleka bo będziesz żałował

pryncypal

wszystkich ostrzegamprzed kontaktem z ta firma nie zawierac zadnej umowy bo im chodzi by tylko wplacic pieniadze a potem szukaj w polu

Joanna

@anna, rozumiem, że korzystasz z usług firmy? Na forum powinny pojawiać się przede wszystkim opinie zatrudnionych tam osób. Może znajdzie się ktoś taki na forum? Jak się przedstawia aktualna sytuacja? Zachęcam Was do merytorycznej dyskusji na ten temat.

Joanna

@monip a kontaktowałeś się przez ten e-mail i nie dostałeś odpowiedzi, że wiesz, że jest nieprawidłowy? Ale dobrze, że już na forum jest ustalony jest ten prawidłowy. Czy macie jakiś plan na odzyskanie wszystkich należności?

@Joanna

Wielokrotnie pisalam na rozne maile te o ktorych tu pisza ,maile nie przechodza jest informacja ze blad ,tylko wspolnymi silami mozemy cos wskurac ,ja nawet do uwagi pisalam o nich ale nie podjeli jak narazie tematu !sam jeden prawnik nie bedzie zawracal sobie glowy sprawdzaniem poprawnosci adresu ,a tu jest taka wlasnie sytuacja ,nie wiem czy wiecie ale sa ludzie ktorzy oferuja sie odnalezc obecne miejsce dzialalnosci Fenksa oczywiscie za gruba kase ,bo taka tez mialam propozycje ,ja osobiscie czuje bezsilnosc nie stac mnie na walke w sadzie jako jednostka poszkodowana zreszta jaki adres podam ?jak firma dzialala niby a w rzeczywistosci byl to fryzjer pozdrawiam

anna
@monip

ja czekam z moją sprawą od 2011 roku i nic. Telefon , który odbiera ode mnie niejaki Pan Piotr Ćwiek to 519540800 a adres meilowy z poniedziałku feniks-rekrutacja@o2.pl

Joanna

Wiecie może, czy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej firmy nie widzę żadnych danych na ten temat. Są na forum osoby, które obecnie tam pracują? Co powiecie o oferowanych warunkach? Czy niezbędne jest wcześniejsze doświadczenie? Jak byście ocenili atmosferę? Czekam na merytoryczne komentarze!

Bartek

Chciałbym zaznaczyć, iż jest to forum pracowników firmy a nie klientów. Szkoda, że nikt nic nie pisze!!

Małopolski

Joanna - byłem ale nie znam aktualnego adresu firmy. Co raz się przeprowadzają, znasz może ich aktualny adres lub numer telefonu. Tylko prosił bym do osoby kompetentnej parę razy rozmawiałem z osobą, która była pjana dzwoniłem na nr 519 540 800.

@Małopolski

Nie ma adresu bo ciagle zmieniaja ,moja sprawa ciagnie sie od 2011roku ,a wlasciwie wtedy mnie zwerbowano

@monip

Ten numer jest mi znany ale juz bardzo dlugo nikt nie odbiera albo pojawia sie informacja ,jestem na spotkaniu,uwazam ze zostalismy oszukani i jest nas wielu !!!!

Mietek
@Małopolski

Szukaj w Łasku.

Joanna

@888 dzięki za podanie kontaktu. Skoro Korporacja Prawno Finansowa FENIKS jest aktywna pod tym kontaktem to może wszystkie osoby, które mają do niej jakąś sprawę skontaktujcie się?

monip

A ja tez na ten i inne ale Nie odpowiadaja !!!!!!wiec moze jestes wybrancem z posrod wielu oszukanych pozdrawiam ps .moja sprawa jest niezalatwiona od 2011

@monip

jaja robisz zawsze po mailu mam tel -dla mnie normalnie

@anonymous

Jesli uwazasz ze sobie zarty robie to zadzwon prosze w mojej sprawie i innych oszukanych zycze powodzenie i wyplaty kasy!!!

Ten mail jest niewlasciwy ,niedostepny

@monip

biuro@korporacja-feniks.com ja piszę na ten i mi odpowiadają

Joanna

@Małopolski informacja z Googla pokazuje numer: 81 745 55 59 Próbowałeś na ten dzwonić? Znalazłam również na ich facebooku adres mailowy: ewa.gabrus@korporacja-feniks.com. Może napisz pod ten adres lub wiadomość na facebooku?

KIKA

Feniks nie rozlicza się za podpisane umowy. Podpisałam z nimi na prąd (słup) i gaz (rurociąg). Przy podpisaniu pierwszego aktu notarialnego kasa z energetyki poszła na Feniksa konto w całości. Powinni odebrać sobie prowizję i mi przesłać resztę. Przez 4 lata nie przyszło nic. Drugą umowę z gazociągami podpisałam u notariusza ale tym razem poprosiłam notariusza by wpisał moje konto do przelewu odszkodowania. Kasa przyszła na moje konto, potrąciłam sobie tamte pieniądze i innee opłaty które poniosłam (pobrane nieprawnie opłaty rzeczoznawcy, którego nie było oraz koszty sądowe, gdzie sprawy nie było) i wyszło że jesteśmy na "0". Po czym straszyli pismem i sądem. Ale od 2 lat dali sobie spokój. OSZUŚCI

Małopolski

Feniks - wykorzystuje ludzi, pobierają pieniądze a nie prowadzą sprawy do końca. Ja otrzymałem dokumenty z których wynika,że wysłali jedno pismo i tyle a musiałem zapłacić 2000. Ludzie piszcie do nich niech oddają pieniądze i dokumenty. Jak można przez kilka lat prowadzić sprawę i wysłać jedno pismo. Śmiech.

Joanna

@lucyna w takim razie może warto pójść osobiście do placówki Korporacji Prawno Finansowej FENIKS i się dowiedzieć czegoś w tej sprawie? Daj znać jak się czegoś dowiesz i informuj nas na bieżąco. Takie informacje są ważne dla potencjalnych pracowników.

agam4444

Musimy napisac zbiorczy pozew nie ma innego wyjscia, z tego co widac poszkodowanych jest mnowstwo. Nasz odwokat wyslal 2 pisma na 2 rozne adresy i nie przyjmuja wogole korespondencji. trzeba sie im dobrac do tylkow oszusci!!!!!

ptysio
@agam4444

mister agam zbiorczy pozew w tym kraju ? musi być ta sama kwota i data chyba się nie da :) firma działa - wygrywa wypłaca sygnatury sądowe da się sprawdzić są ok -sam czekam na finisz i wcale nie czuje niepokoju zerknąłem na mienie zabużańskie mieli ok 1400 procesów na 2300 w Polsce wg mnie nieźli, wiem ze u mnie mają pół wsi ok 30 % ma kasę chyba niezłą bo sięę niechwala ale z 3 ostro pije a nie mieli za co.

Mizia
@agam4444

A w ogóle to wiesz co to jest pozew zbiorowy i kiedy się go pisze? Może tak twoj adwokat ci powie a jak nie to polecę ci firmę prawniczą z Wrocławia to ci wytłumaczą żebyś pierdoletów nie pisał

lucyna
@agam4444

JESTEM ZA !!!!Nie mogę się do nich dodzwonić ,nie odbierają listow a pieniądze odzyskali ,ale nie dla mnie tylko dla siebie ;-( już nie wiem co mam zrobić i gdzie się udać ?Proszę o kotakt na pocztę - lucyna20093@wp.pl z góry dziękuję

taczała

wystarczy ze napiszesz maila z prosba o kontakt do mnie zawsze oddzwaniają

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Lublin

• Jak się pracuje w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Kandydaci do pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS