Opinie o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PMT Marketing System (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMT Marketing System (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Aga

Współpracował ktoś z tą firmą w ostrowie wielkopolskim?

PewnaOsoba

Nie, bo jak dzwoniłam do nich w sprawie "zaświadczenia" to oni mieli takie dane, że wciąż u nich pracuję, a ja już od 3 tygodni u nich nie pracowałam. Reakcja centrali była taka, że "koordynatorzy maja nam takie rzeczy zgłaszać, ale jest jak jest".

czarna mamba

koordynator Poznan ,,,,,,chyba kazdy wie o kogo chodzi (M.K ),,ta kobieta klamie ,,oszukuje ,,,zniza stawki godzinowe bez powodu ,,,a brygadzista hali makro to ,,,poprostu ,,nie doopisania ,,,,kobieta oklęta ,,,idiotka ..nie polecam tej firmy ....

kuba

Witam chciałbym podzielić się swoja opinią na temat głównej koordynatorki PMT zabrze .Pierwszy raz widzę że aby się zatrudnic a widziałem już wiele trzeba sobie samemeu wydrukować umowe a na dodatek trzeba łaskawie czekać aż pani koordynator łaskawie podpisze tą umowę . niedośc tego że jest tego przynajmniej 12 kartek to jeszcze muszę się sam przeszkolić w wielu zakresów mi.BHP,PIERWSZA POMOC ITD.Musze ją podpisać oczywiście w ciemno nie znajac nawet stawki za jaką pracuje a na dodatek jest mi potrącane za te szkolenie,gdzie jakis frajer za swój podpis bierze pieniądze po zatym nawet nie raczy spotkać się ze swymi podwładnymi by omówic sprawy zwiazane z praca na hali .Uważam że pani koordynatorka P Zabrze nie ma do tego kwalifikacjii jest młoda a zarzadzaniem ludzmi nie interesuje się i nie nadaje sie na to ma wszystkich w wielkim powazaniu kazdy musi martwić się o swoje bo inaczej nic by nie zarobił ,dziwię się firmie że zatrudnia tak niekompetentną osobę co uwłacza własnie firmie PMT jeśli w innych miastach jest tak samo to wspólczuje a jeśli maja kompetentnych koordynatorów regionalnych to im zazdroszczę a na dodatek wkręciła młoda dziewczynę do koordynowania i teraz ona musi się ze wszystkiego tłumaczyć bo tamta pani umywa rece ze wszystkiegoi tylko wczasuje sie i nie interesuja ja sprawy pracowników pracownicy maja dostosowac sie do jej godzin pracy nie ona a zeby spotkać się ze swoimi pracownikami to można zapomniec audiencje może dostanie sie jeśli wogóle uda sie do niej zadzwonić i jesli łaskawie zechce przyjac te audiencje nie wiem czy skończyła jakąś odpowiednią szkołę ale moim zdaniem nie szkoła się liczy tylko umiejętnośc

PewnaOsoba
@kuba

Nie wierzę!!! :D Ta koordynatorka P ma pod sobą kilka hal i ja dla niej niedawno pracowałam w Katowicach. Wszystko dokładnie to samo co mówisz do tego jeszcze zmniejsza wypłaty i niestety nie mogę iść z tym do PIPU, bo ta laska wprowadziła mnie w błąd, a też nie spodziewałam się, że będzie problem z wypłatami :( Najlepsze, że jak dzwonisz do centrali z problemem to każą wyjaśniać z koordynatorką. Z tego co ja się dowiedziałam już później to nie było takich problemów dopóki ona się nie pojawiła. Dziewczyna, która była przede mną pracowała dosyć długo, ale potem przyszła P i ta się zwolniła i ja przyszłam. Nawet jeśli dzwonisz do niej w jej godzinach pracy to ona też nie odbiera, ale potem już dzwoniłam do upadłego. Miałam gdzieś jeśli będzie miała 600 nieodebranych połączeń. Najgorsze, że ja się kompletnie tego nie spodziewałam, bo moja znajoma pracowała w PMT 2 lata temu i wszystko było ok. Jeśli znaleźliście pracę w PMT na Śląsku i waszą koordynatorką ma być kobieta z imieniem na P i nazwiskiem na S to wyśmiejcie ją i szukajcie gdziekolwiek indziej, bo przy niej nic was dobrego nie czeka.

Śląsk
@kuba

Pracuje w tej firmie 5lat na funkcji merchandisera, i o koordynatorce P.S twoim zdaniem nie dobrej, nie powiem złego zdania wszystko zawsze na czas. Ja problemów podczas wspołpracy na moim terenie z P.S nie miałem dla mnie jest to kobieta poukładana zdania nie zmienie. -Życzliwy

Promotor

Na rozmowę przyszła osoba nie ta, z którą byłam umówiona. Kobieta, z którą się umawiałam stwierdziła, że nie ma czasu i przyśle zastępstwo (skoro nie miała czasu to czemu się ze mną umawiała!?). Druga kobieta, która była na zastępstwie, nie miała o niczym pojęcia i nie była w stanie odpowiedzieć na część pytań i w czasie rozmowy wydzwaniała do tej pierwszej (która oczywiście nie odbierała). Skoro przyszła na zastępstwo to powinna posiadać podstawowe wiadomości. Niezbyt przyjemna sytuacja, pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kobietka zadała pytania, które miała wypisane na kartce, nic szczególnego (pytania jak na każdej rozmowie: doświadczenie, wykształcenie itp.).

kalina

ja (usunięte przez administratora) ludzie wchodzi i (usunięte przez administratora) na pmt -a czytacie umowy?ja pracuej 5 lat u tej okropnej E>S jak ja tu ktoś nazwał-ludzie nie ma głupich pytań wystarczy pytać-a nasz koordynatorka jest OK!!! Szefowa szacunek za odwagę -widzę że sama napisałaś .A ta MIMI jak ma problem niech sama o własna (usunięte przez administratora) zawalczy a nie Cie szkaluje.

malwa

ja pierdziele jak mi kolezanka powiedziała ze jakis baran obsmarował nasza koordynatorke to weszła mu z ciekawosci.Ja pierdziele pracuje w PMT od 6 lat na terenie kujawsko-pomorskiego i nie powiem złego słowaszefowa jest wymagajaca - (usunięte przez administratora)potrafi ale zawsze słusznie a pochwałe tez daje jak trzeba.Nie zna asortymentu?!!!-ja (usunięte przez administratora) Laska ma duzą wiedze a z ph potrafi kłócic sie o mercha. jak jest na hali z Szefem i on cos pochwali -zawsze powie dobre wieści i pochwali jak trzeba -opierdziel tez dostaje jak cos spierdziele. Wiecie ze ES nawet z noga w stabilizatobrze pracowała -normalnie na nocce dymała w tesco zeby nam pomoc!sumienia nie ma to /ta/ten/MIMI WOOWOWOW ALE WIDZE , ŻE SZEFOWA SAMA NAPISAŁA CO MYSLI I TO BEZ UKRYWANIEM SIE POD JAKIMS NIKIEM. SZEFOWA -MASZ JAJA:):):) - NO TO POLECIAŁAM Z LIZUSTWEM

żal

Agencja poniżej poziomu, nie współpracujcie z nimi..

magda

Najgorsza firma w jakiej pracowalam koordynator glowny Patrycja Styrnik wiecznie albo na chorobowym albo na urlipie a koordynator hali Karolina Szczuchniak zupelnie bez przeszkolenia i wiedzy oprocz tego zostalam po prostu okradziona z wyplaty. zostaly mi potracone pieniadze za towar ktorego nie znam poniewaz nie ja zajmowalam sie tym asortymentem a zeby bylo smieszniej to nie pracowalam w tym czasie jak sie ktos tym zajmowal sprawe tom slieruje do sadu jezeli jest ktos kto rowniez zostal tak wykozystany to odezwijcie sie prosze moze razem zdzialamy wiecej

ewelina skiba

szkoda ze MIMI wygłaszająca takie opinie nie opisze dlaczego nie jest już pracownikiem PMT .Jeżeli masz zastrzeżenia do mojej osoby proszę o kontakt

SAM

Źle dzieje się od jakiegoś czasu w tej firmie-dotyczy to zarówno osób na najniższym szczeblu jak i wyżej.Ludzie są wykańczani psychicznie i fizycznie gdyż wymaga się od nich niemożliwego."Góro" opamiętajcie się bo niszczycie swoich pracowników jak i ich rodziny.Wasi pracownicy to LUDZIE nie ROBOTY.Wiem że to biznes ale kosztem ludzkiego zdrowia ????

tester

Nie wiem jak u Was ale u mnie brak zainteresowania na temat większej ilości godzin a gdy pytałem o kontrolę odpowiedź była odrazu

szara

Brałam udział w kilku akcjach 2011-2013 i mam raczej same pozytywne odczucia. Dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad ponowną współpracą. Jednak powyższe komentarze dają mi do myślenia. Czy naprawdę tak dużo się zmieniło?

Mimi

Witam.. Jestem byłym pracownikiem firmy PMT. Nie polecam jesli chodzi o rejon Kujawsko-Pomorski, koordynatorem jest E. S. osoba bardzo zaklamana, fałszywa, oszukuje swoich pracownikow na kasę.. Osoba na stanowisku koordynatora i reprezentująca firmę powinna miec klasę i godnie reprezentować swoja firmę... A tu jest odwrotnie, sama złe mówi o swojej firmie i o swoim szafie D., i pracownikach firmy PMT, rownież złe wypowiada się na temat przedstawicieli z którymi musi współpracować... A nie będę się jeszcze rozwijać na temat jej ubioru, tłustych włosach itp. Wykorzystuje swoich brygadzistow, aby wykonywali prace, które należą do jej obowiązków. Kontrolując hale, nie znajac wszystkich firm jakie ma dana hala itp. Moje zdanie jakby zmienili koordynatora regionalnego na tym terenie, firma by moze odzyskała dobre imię, bo osoba która teraz reprezentuje PMT od paru lat ,sprawiła ze o firmie są najgorsze opinie, każdy merch, pracownik hal,kierownicy hal żle sie o tej firmie wypowiadają.

hostessa

Weszłam z ciekawości na opinie o PMT, gdyż pracuję dla nich od paru miesięcy (Warszawa) i szczerze mówiąc po przeczytaniu komentarzy az zaczęłam się zastanawiać czy dotyczą tej firmy w której pracuję. Nigdy nie miałam problemu z wypłatą, dobry kontakt z koordynatorami, z mojej strony póki co nie mam zastrzeżeń.

livka
@hostessa

żaden staż pracy się dla nich nie liczy,współpracowałam z tą firmą ponad 2 lata i stawkę miałam taką samą.Co ciekawe twierdzili że stawkę godz mam jednakową ilość godz na serwisy co miesiąc taka sama a kasy coraz mniej.Nigdy mi się nie zdarzyło żebym dostała tyle pieniędzy ile wychodziło z godzin,zawsze mnie oskubali,ale na koniec już zaczął koordynator przeginać.Zaczynało mi do wypłaty brakować po ok.150 zł.Jego tłumaczenia śmieszne.Nie polecam tej agencji,mimo iż koordynatorzy młodzi to ściemniają i oszukują. jestem w trakcie walki z nimi.

hostessa pmt

Ja współpracuję z Pmt na terenie Warszawy. Nie mam zastrzeżeń co do agencji, współpracy, wynagrodzeń. Zero spinania się, bo koordynatorzy są młodzi. Stawki godzinowe atrakcyjne. Jestem przekonana, że liczy się również staż pracy w Pmt, by otrzymać wyższą stawkę, ja pracuję już od roku i nie narzekam na wynagrodzenie.

adi

Pracuję już pół roku w Pmt jako promotor. Trochę dziwią mnie te wszystkie komentarze ponieważ za pracę w same weekendy mam naprawdę dużą stawkę. Mój koordynator jest może troszkę starszy odemnie ale dzięki temu bardzo dobrze się dogadujemy. W moim przypadku firma stoii za pracownikiem. Pieniądze zawsze dostaję w okresie rozliczeniowym między 15-20, po zaakceptowaniu rachunku i umowy w systemie. Zawsze dostawałem tyle pieniędzy ile sobie wyliczylem a czasami nawet więcej. Dla mnie firma na duży plus.

Nierozpoznany

Chodzi o PMT ogólnie czy jakieś poszczególne miasta gdzie lecą w uja ?

Majki

Jedna z najgorszych agencji. Płacą z miesięcznym opóźnieniem (jak większość agencji) tylko to na co się umawiasz ma małe pokrycie w umowie którą dostajesz pod koniec drugiego miesiąca pracy. Specjalnie zwlekają z podpisaniem umowy. Dla własnego dobra proszę wymagać od nich umowy od razu, firma ma praktyki żeby dawać umowę tuż przed wypłatą (pod koniec następnego miesiąca). Opinia Pani o nicku "Hostessa" jest jak najbardziej możliwa i ja w to wierzę. Aktualne stawki w pmt Wrocław to 6zł netto. Przejmują bardzo wiele serwisów innym agencjom oferując żenujące wynagrodzenie (tylko taki jeden przykład: inna agencja płaciła za wykonanie serwisu 600zl netto a pmt po przejęciu serwisu 120zl!!!) Szukają jeleni do pracy za żałosne pieniądze zaniżając coraz bardziej stawki. Nie dam się wykorzystywać i nigdy nie podejmę współpracy z agencjami pokroju pmt, mt, dema (mt tez należy do pmt) Proszę nie dawać się wykorzystywać bo kiedyś będziecie pracować za 4zl/godzina

Hostessa

WITAM. Dziewczyny posłuchajci uważnie !!! pracowałam 20 godzin dla tej firmy (jedna akcja), w ogłoszeniu zarówno jak podczas rozmowy telefonicznej powiedziano mi ze stawka bedzie wynosic 10zl brutto. Po dwóch miesiacach, telefonach a w koncu i wizycie w domu ówczesnej koordynatorki, moje dokumenty zostały wysłane do firmy. Okazało sie ze stwka godzinowa to u nich 7 73 BRUTTO, sytuacja jaka z tego wynikła świadczy o tym że firma PMT, by znaleźć pracowników OSZUKUJE ICH !!!. Nie polecam, postawcie sie na moim miejscu i kiedy słyszycie że chce was zatrudnić PMT marketing system, wiedzcie że banda oszustów, czeka na młode dziewczyny, aby tylko je wykorzystać !

Sylwia

Mam bardzo podobną sytuacje. Pracowalam w czerwcu przez caly weekend i miałam wyrobionych 16 godzin. Stawke mialam 7,50 na reke. Do tej pory musze dzwonić i sie pytac kiedy dostane wyplate i sie upomoinac o swoje gdzie teraz juz jest prawie pażdzierniik. Tyle ze ja umowe na platformie mam podpisana. Jak dla mnie to jest kpina ze trzeba upominac sie o swoje zarobione pieniądze. Ja tego tak nie zostawie i zrobie wszystko byle by dostać MOJE pieniądze. NIKOMU NIE POLECAM FIRMY PMT BO SĄ OSZUSTAMI.!!

czarna mamba

oddpuść sobie ,,,ta firma to oszuści

• Jak się pracuje w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Kandydaci do pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PMT Marketing System (działalność zamknięta)