Opinie o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Beata

@duro, i jak, zdecydowałeś się na podjęcie pracy w sutco polska? A może mógłbyś napisać coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego? @Marcin, a Ty pracujesz w sutco polska? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy! Każda z nich z pewnością jest bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w sutco polska.

Beata

@Krzysiek, a czy warunki oferowane przez sutco polska podlegają negocjacjom? Może warto podjąć ten temat w firmie? @Mocarz, długo pracowałeś w sutco polska w Katowicach? Czy możesz napisać coś o pracy w tym miejscu? @Rude Boy, czy w umowie są ujęte wszystkie warunki zatrudnienia? Czy możesz napisać jaka atmosfera panuje w firmie?

Wir arbeiten fur 500 Euro

Rude Boy

Jeżeli nie będzie przeszkadzać Ci to, że po przepracowaniu 22 dni (176 godzin) dostaniesz pensję netto (usunięte przez administratora)złotych to jest to praca dla Ciebie! Wypłata jest na czas. Wczasy pod gruszą jakieś (usunięte przez administratora) złotych, bywa więcej i zależy to od tego ile ma się osób na utrzymaniu. Pod choinkę również coś jest. Generalnie trzeba robić swoje, bo nie przychodzi się tam na pogaduchy i strojenie głupich min ale też nie pracuję się nie wiadomo jak ciężko. Chociaż swoją drogą to nie wiem po co tam są brygadziści? Mistrzowie dobrze sobie radzą. Przeniosłem się z Sutco do firmy o podobnym profilu działalności produkcyjnej ( są tam operatorzy, ślusarze etc.) Moja pensja na stanowisku przy przepracowaniu 168 godzinach to nie mniej niż (usunięte przez administratora)złotych netto. W Sutco brakowało mi kultury pracy jak i sprawniej logistyki. Kto chce to niech wystawi na próbę swoje siły oraz cierpliwość.

adam be
@Rude Boy

podalbys nazwe tej firmy gdzie tak placa-chetnie sie przyjme.pisze powaznie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Mocarz

Witam. Pracowałem w tej firmie i przyznam że nie żałuję że z niej odeszlem. Teraz pracując bez nadgodzin zarabiam spokojnie prawie 4000zł. Nie myślę o narodzinach czy delegacjach i praca na miejscu. Co roku impreza wigilijna, piknik rodzinny w lato, wczasy pod grubszą ( jest ustalona stawka ile za dany miesiąc , więc ile przepracujesz w danym roku to wiesz ile dostaniesz podobnie jest z tzw. na rybe w grudniu). Co roku są paczki na Wielkanoc i na Boże Narodzenie. Wypłaty w terminie. Co roku podwyżki. Wszystko Ci pracownik potrzebuje do wykonywania pracy brygadzista załatwia od ręki. Jedynym minusem może być to że praca jest w ruchu ciągłym, trzeba mieć chęć do pracy bo (usunięte przez administratora) ciężka i w niektórych działach jest to czterobrygadowka. Ale nie żałuję zmiany , bo teraz wiem że są jeszcze firmy gdzie można normalnie zarobić i mieć czas dla rodziny. Zawsze można pogadać z przelozonymi i dana sprawa jest załatwiona od ręki, nawet jeśli się potrzebuje wolne to idą na rękę. I co najważniejsze jest czysto na stanowiskach pracy, każdy dba o porządek aby następnej zmianie zostawić przygotowane stanowisko do pracy. Jest darmowy napój energetyczny i codziennie bułka z czymś innym. Jest tak że stawkę mają na hali wszyscy pracownicy taką samą i różnica jest tylko od przyznanych premii, takich jak OZP, stazowe, grado.... Chylę głowę dla osób które pracują w Sutco, i żałuję że nie mają determinacji aby coś w swoim życiu zawodowym zmienić. Liczę że w końcu każdy otworzy oczy i coś w swoim życiu zmieni, a może tak pracodawca zacznie bardziej doceniać ludzi dzięki którym gotowe produkty opuszczają ten zakład trafiając do klienta który płaci za nie niemałe pieniądze. Pozdrawiam wszystkich.

er
@Mocarz

a co to za cudowny zakład pracy? można wiedzieć?

Mocarz

NGK Ceramics ????

bajkopisarz
@Mocarz

a ja taz pracowałem w tej firmie zarabiam teraz 9000 tys miesięcznie i chce tam wrócić

mocarz.
@bajkopisarz

W zależności na jakim dziale jesteś, zarobisz 2700-4500zł netto

mocarz
@bajkopisarz

Może czas się tęsknię rozejrzeć po rynku pracy, a nie tylko narzekać. Na Śląsku jest wiele zakładów gdzie zarobki są większe a człowieka się docenia robiąc mu możliwości rozwoju na stanowisku jakie wykonuje. Trzeba mieć odwagę i ambicje aby coś w swoim życiu zmienić i nie być skazanym tylko na pracę kosztem życia rodzinnego.

Beata

@Misiek, czy w firmie jest możliwość dorobienia do wypłaty, jak na przykład dodatkowo płatne nadgodziny? @Krzysiek, czy jeszcze jakieś dodatkowe czynniki sprawiają, że nie jesteś zadowolony z pracy w sutco polska? Może masz jakieś pomysły, co mogłoby się zmienić w firmie?

Misiek
@Beata

Ogólnie jak ktoś bardzo chce to możliwość nadgodziny jest ale tylko jeden dzień w tygodniu, gdyż jeden dzień musi być wolny w ciągłym cyklu pracy tygodniowej. Ale ogólnie to są dwa dni wolnego. Chętny zawsze się znajdzie, ale zarobki są na tyle dobre że te dwa dni spokojnie można spędzić z rodziną. Bądźmy szczerzy, gdyby było normalnie w Sutco to b nie zmieniał pracodawcy. Szczególnie teraz gdzie pracownik może wybierać, bo większość zakładów ma braki. Ten kto się ceni to wie że teraz jest rynek pracownika i każdy chce pracy z której utrzyma rodzinę i odłożyć sobie na coś innego jak remont, wakacje czy samochód.

Krzysiek

Ta firma to dno, zarobki inżynierów na poziomie etatowca na parkingu. Dużo pracy za małe pieniądze.

Misiek

Za te (usunięte przez administratora)da się przeżyć od 10 do 10. Ale jak się chce czegoś w życiu dorobić to nie jest warte tego by czas marnować w tej firmie. Spokojnie w innych firmach za przepracowanie normalnych godzin dostaje się ok. (usunięte przez administratora) zł netto. Tylko ktoś komu na niczym nie zależy w życiu, trzyma się kurczowo tej firmy.

Rude Boy
@Misiek

Chyba jedynie wyjazd "eksportowy ratuje" ale co z tego jak po 10-12 godzin trzeba pracować od poniedziałku do soboty. Poza tym gdyby bardzo pragneli aby pracownik był zadowolony to dali by tą "trójkę" na rękę, ale nie bo przecież lepiej aby miał poczucie winy i dziękował iż na tą cienką pensyjkę zasłużył. Żenada. Niemiecka firma.

Masa

Jaki kryzys. Ponad 60% firm ma problem aby pozyskać tylu pracowników ile potrzeba, że muszą rezygnować ze zleceń. Czas już skończyć z sztucznym wmawianiem że jest kryzys bo już od przynajmniej dwóch lat jest inaczej na Polskim rynku, dane gospodarki jak i firm wyraźnie na to wskazują. A może w Sutco nie ma ludzi co umieją zarządzać. Zresztą jest brud i (usunięte przez administratora) niby firma tyle wyróżnień a warunki pracy jak z lat PRL. Ludzie miejcie odwagę i godność i zmienię robotę, zobaczycie że nie ma kryzysu w firmach gdzie się dobrze zarządza i ceni pracownika za to jaki daje wkład w rozwój firmy. Wy robicie robotę zarząd się cieszy że ma pożytecznych idiotów, a Ludden zadowolony z cyferek na koncie, i myśli że ma zadowolonych pracowników. Bo nie dociera do niego że ludzie by normalnie żyć muszą wyjeżdżać na delegacje lub robić nadgodziny kosztem bycia z rodziną.

To prawda bardziej przemądrzałego człowieka niż Malczewski nie widziałem nigdy

Pacuś

Prawda o zakładzie jest taka : ludzie z czerwonego budynku ( wyższa ranga ) nawet cześć nie powiedzą Serwis w tej firmie po odejściu Wójcika - porażka ( nie jako ludzie, bo są akurat w porządku ) tylko zarząd ma gdzieś ten dział Mistrzowie - Tylko Dukowicz, jedyny z kim można normalnie pogadać i nie kładzie kłód pod nogi. Samochody i utrzymanie ruchu - jest ok,Skrzypiec w porządku gość. Kadry - porażka PANI MANAGER to jakaś pomyłka, nigdy nic nie wie i musi sprawdzić , Skrzekowska szuka tylko jak skarcić. Wyższe piętra to PAN MALCZEWSKI - wszechwiedzący człowiek ( najmądrzejszy na świecie ). Kooperacja - bardzo "dziwny" dział. Jeżeli szukasz pracy z najniższą krajową i masz ochotę pracować w nerwach to POLECAM !!

Ktosik
@Pacuś

Kooperacja "dziwny" dział? Co masz na mysli?

spawacz77

hejo, ludzie młodzi i stażyki i przodownicy pracy itd ta firma to wielka sciema, argumenty? pracowałem w niej do niedawna, delegacjie to jedna wielka sciema kazdy robi co chce.. a po (usunięte przez administratora) dostaje najmłodszy stazem , a prawnicy mieszaja prawo polskie z niemieckim by bronic tylko iteresy tej niby firmy, na magazynie blach mlody czlowiek pisze historyjki, kazdego wyzywa od konfitury a sam biega i sprzedaje jak mu pasuje wiecznei (usunięte przez administratora) i z kartoteka wieksza niz "fryzjer", pan ober to takze jeden wielki falszesz tu Ciebie urabia, "prosze pana bedzie ok" a dalej leci i nadaje na Ciebie zeby ci zycie u przykszyli bo sie upomnioales op swoje.. ukraincy maja wieksza stawke niz polacy a od nas domagaja sie uprawnien na wszytsko! spawalnik to wielki profesor ale jak go zapytas zeby ustawil maszyne to nie wie co sie k.. dzieje ?! napinki na bodex - ludzi z podfirmy a robia wiecej niz Ci zakladowi , to kpina i dramat .. ten zakjlad rodem przypomina amber gold, dramat...

Inżynierom płacą (usunięte przez administratora)masakra

Laser

Witam, pracowałem w tym zakładzie półtora roku. Jedynym pozytywem jaki zauważam to wyrobienie uprawnień na suwnice, nic więcej. Firma dno, płaca dno, atmosfera marna. Nikomu nie można ufać. Brygadziści mają takie pojęcie o rysunku jak PIS o uczciwości ;) Jedynie kogo ciepło wspominam to Mistrza z przygotówki, Pana Wojciecha. Reszta totalna porażka i absurd. Ogólnie nie polecam tej firmy... no ale wybór należy do Was ;)

Krzysiek

Pozdro dla J. Malczewskiego kierowniczka, który pozjadał wszystkie rozumy.

Kuba

Jak komuś nie odpowiada praca w firmie to może zrezygnować a na jego miejsce z pewnością przyjdą nowi chętni.

jakiś tam
@Kuba

Kubuś nowi ukraincy ? Bo patrząc na halę to tych nowych ludzi nie widać a i starych coraz mniej. Do tego jak ktoś się chce zwolnić to robią pod górę. To że firma na już potrzebuje 30 pracowników to problem dyrektora nie pracownika co chce się zwolnić

Zygmunt

Witam wszystkich. Miałem w firmie Sutco rozmowę o pracę jako magazynier. Zaproponowali mi zarobki w wysokości (usunięte przez administratora)zł brutto + premia po okresie próbnym. Czy takie zarobki nie są zbytnio zaniżone? Bo rozmawiałem z kilkoma osobami na hali i zarabiają o wiele więcej niż moja podstawa, i czy jest możliwość robienia nadgodzin ?

Joop
@Zygmunt

za 3000 brutto + premia to musisz dodatkowo laseczkę komuś u góry dziennie zrobić

@Joop

No i udało się. Umowa podpisana, zaczynam od listopada. A co do kolegi Joop - będziesz mi ciągnął razem z jajami.

Eugeniusz
@Zygmunt

Za taką stawkę to z połykiem musisz brać :v

@Eugeniusz

Jaka praca - taka stawka. Coś mi się zdaje, że Eugeniusz nie raz ciągnął fujarę razem z pomidorami myśląc, że dostanie podwyżkę do wypłaty a jedynie co dostał do podwyższę chapania dzidy.

Pola

Witam, pojawiła się oferta pracy na asystenta projektanta. Czy ktoś pracował na tym stanowisku i jest w stanie coś więcej powiedzieć?

@Pola

Ja pracowałem, nie wiem jak teraz, ale zarobki tragiczne, chamstwo totalne w stosunku do pracownika, współpracownicy robią głupie kawały, złoślwi są i chamscy, nie warto tam pracować, są lepsze firmy inżynieryjne.

Pola
@Marcin

dzięki! chyba więcej nie muszę nic wiedzieć ;)

Out
@Marcin

A czy jest w tej firmie chociaż jeden dział gdzie warto pracować?

qwerty
@Out

W ochronie.

asystent projektanta
@Pola

Jacek i Franek kobiet nie przyjmują, więc nie ma co nawet składać CV. Pozdrawiam.

Daniel

Witam mam rozmowę kwalifikacyjną w tym tygodniu operator cnc jakie warunki w pracy stawka i socjal ?

Penetrator
@Daniel

Cześć, Pisałem już wcześniej : Każdemu oferują inną stawkę. Sam negocjujesz stawkę za, którą będziesz pracować. Jak masz doświadczenie w zawodzie to minimum 20 zł na rękę dają. Warto iść, tylko nie zgadzaj się na pierwszą ofertę bo zawsze na początku rozmowy zaniżają stawkę. Pozdrawiam

wiesiek z eski

witam , pracowałem jeżeli można to tak nazwać, w Katowicach to dramat jeden (usunięte przez administratora) drugiego, brygadzista nie zna się na rysunku z żadnego wydziału, bylem na delegacji i wózkowy kocek i taki młody magazynier wilk, walili wódę, a sami później (usunięte przez administratora) a ten magazynier to pozorant i bandyta od razu z rączkami jak mu coś powiesz a już za to kiblował, synka zlali w robocie i jeszcze pracują, nie jaki ober to tez przychlast straszy cie a później prosi o soboty, szkoda czasu chyba ze dla tych co sie uczą dziadostwa, pozdro

Stary dobry WILKU
@wiesiek z eski

Witam Cię wiesiu po nicku widać że tempak. Jeśli nie masz co powiedzieć tonie otwieraj gęby kłapiesz głupim rumem jak byś sam był święty. Jeśli mam być szczery cieszę sie że ktoś poruszył kwestię wyjazdów. Mowisz ze byłeś z moją skromną osobą wiec z tego co pamiętam każdy piję. Co do podpierdalania zastanów się nad sobą. Pozorant twoje drugie imię. Jeśli chcesz mogę Ci opowiedzieć całą historię nacpanego dopalaczami kolegi którego pobilem w samoobronie. Dwóch świadków widziało jak zostałem zaatakowany więc sorry Stary ale nie pyłki Ci. Ze pracuję a i zgodzę się jeśli znam sie na tym co robię to firma mnie docenią Ty nie pracujesz UPS chyba jesteś życiowym nieudacznikiem .

ktoś lepszy niż ty
@wiesiek z eski

Komuś tu chyba żal du*e ściska że wolą bardziej 'ogarniętych' do pracy, tak tak 'wiesiunio' bardziej od Ciebie. Gdybyś miał tak czystą kartę na jaką próbujesz tu wszystkich nabrać to do tej pory byłbyś pracownikiem Sutco. A tak to ARRIVEDERCI ! takich jak Ty co sieją ferment tutaj nie trzeba. A pobicie? tacy jak ty zawsze mają coś do powiedzenia.: nie obronisz się jesteś pi*da, staniesz we własnej obronie - jesteś bandyta. i po co ci było szczekać..

Qq
@ktoś lepszy niż ty

Dred to ty?

Borys
@ktoś lepszy niż ty

co ty piszesz dzieciaku? sam jesteś zazdrosny co? ty sie pchasz do gadki o robocie jak rysunku na oczy nie widziales, ze wsi jakiej przyjechałeś ? włazo dupy wielkie noconia? wiem ze to ty piszesz , chodzisz po hali i sie każdemu odgrażasz? a zawiaski masz? ile im dałeś? kogo sprzedałeś? chodzi i na kazdego woła ze doplacze wali a pijanych krasnali po dojczach leje , o twoich wybrykach to całe trzy hale wiedzą wielki mi pan magazynier szczyl ma 15 zł netto na reke i jeszcze sztuczki z sikorka walił , ty nie masz honoru , chodzi w ciuchach wielcy patrioci a kebaby wpierdala na wózku.. taka firma jak pracownicy

Stary dobry WILKU
@Borys

No kolejna (usunięte przez administratora) co wszystko wie... Jeśli dobrze kojarzę Łukaszu to nie potrzebnie piszesz w nicku Borys Sam wiesz jak było więc po co (usunięte przez administratora) smuty. Nie sprzedałem nikogo chcesz możemy się spotkać to Ci wszytko wytłumaczę haha ???? Kebaby? Chyba Ty wdupiosz (usunięte przez administratora) ja na wózku nie spożywam posiłków trochę chigieny haha zaś wyszło żeś brudny. Będą po dopalaczach do tego (usunięte przez administratora) krasnal fajna samoocena nie ma co. Ale co kto lubi... Nara zaklamany pedale

PENETRATOR
@Stary dobry WILKU

Czy to pisał jakiś analfabeta czy osoba, która nie skończyła szkoły podstawowej. "Chigiena" - jakie pisownia taki pracownik. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sutco-Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutco-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sutco-Polska Sp. z o.o.