Opinie o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Aktualność
W związku z chęcią rozbudowy Działu montaży zachęcamy do składania aplikacji na stanowisko:

Monter instalacji technologicznych na budowie

więcej na:

lub w Dziale personalnym

touchmysoul

Atmosfera w firmie jest beznadziejna (kokretnie biuro). Każdy niby miły, a jak tylko jest możliwość obgadują za plecami, zamiast normalnie cokolwiek wytłumaczyć to maja pretensje ze się czegoś nie wie, a jak popełnisz błąd to już w ogóle. Jesteśmy tylko ludźmi i nikt nie jest alfą i omega. Dla mnie atmosfera w pracy jest bardzo ważna i w pewnym momencie straciłem jakiekolwiek chęci do pracy w Sutco.

Operator cnc

Witam zastanawiam się nad aplikowaniem u państwa na stanowisko operatora prasy krawędziowej. Posiadam 9 lat doświadczenia mogę bez problemu do państwa podjechać na np dzień próbny by zademonstrować swoją wiedzę. Chciał bym wiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Ile zmian? Czy pracuje się również w weekendy i jak jest to później rozliczane ? Oraz na jakie wynagrodzenie mogę liczyć mniej więcej jakiś przedział np czy coś. Dziękuję pozdrawiam.

@Operator cnc

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem personalnym mailowo: kadry@sutco.pl , bądź telefonicznie: +48 32 73 03 836, +48 32 73 03 835 celem umówienia spotkania z Dyrektorem produkcji. W trakcie spotkania zostaną przedstawione wszelkie szczegóły dotyczące pracy na interesującym Pana stanowisku.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Joker

Witam panowie są może jacyś spawacze na działaności w tej firmie? Jakie zarobki? Czy tylko umowa?

Joker

Witam panowie czy na spawalni pracują ludzie którzy są na działaności? Czy wszyscy umowa o pracę? Jak wyglądają pieniądze w tej firmie? Dzięki za info

na pracuj.pl duzo ogłoszeń o prace na stanowiskach fizycznych. zamiast zwalniać zatrudniają? dziwne

@.

Z uwagi na fakt, iż nasza branża na razie nie odczuwa istotnych negatywnych skutków pandemii, postanowiliśmy kontynuować rekrutację, szczególnie na stanowiska niezbędne w kluczowych gniazdach produkcyjnych. Zapraszamy do składania aplikacji. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia. Sutco-Polska

Dlaczego w Sutco-Polska w karygodny sposób bagatelizowane są wszechobecne zalecenia rządu dotyczące pracy zdalnej i pozostania w domu w tych trudnych czasach? Dlaczego mimo braku przeszkód technicznych (bo takowych absolutnie nie ma!) w obu biurach inżynierskich, dziale AV i być może także innych WSZYSCY pracownicy nie mogą pracować zdalnie, a jest to umożliwione tylko pojedynczym jednostkom na dodatek według absurdalnych zasad?

W aktualnej trudnej i niespodziewanej sytuacji dokładamy wszelkich starań, aby z jednej strony zabezpieczyć pracowników, a z drugiej nie sparaliżować z dnia na dzień funkcjonowania firmy. Decyzje o pracy zdalnej podejmowane są w przemyślany sposób i są konsultowane na bieżąco z kierownikami wszystkich działów. W takim systemie pracują już osoby opiekujące się małymi dziećmi oraz osoby, które ze względów rodzinnych lub zdrowotnych wyrażały chęć pozostania w domu. W kolejnym kroku pobyt w firmie ograniczony został dla pracowników działów mobilnych, pracujących w terenie. Trwają przygotowania techniczne aby praca zdalna możliwa były też dla kolejnych pracowników tam, gdzie jest to możliwe. W wielu przypadkach istnieją jednak ograniczenia techniczne lub inne wynikające ze specyfiki pracy, szczególnie że mamy tu do czynienia z dużym zakładem produkcyjnym, gdzie łańcuch połączeń i wzajemnych relacji poszczególnych działów jest skomplikowany, a często niezbędny. Prosimy o wyrozumiałość i apelujemy o życzliwość względem siebie. Wspierając się nawzajem na pewno będzie nam łatwiej przetrwać tą trudną sytuację a zarazem zminimalizować jej ekonomiczne konsekwencje dla nas wszystkich.

Virus

Jak wygląda kwestia homeoffice?

@Virus

Witaj! umożliwiamy pracownikom pracę zdalną w obszarach gdzie jest to możliwe (praca biurowa) ponieważ posiadamy zabezpieczenia na bardzo wysokim poziomie. Nasze systemy pozwalają na swobodny przepływu danych oraz informacji, także w tym trudnym dla wszystkich zakładów pracy okresie, pracujemy bez większych utrudnień w trosce o zdrowie Naszych pracowników.

Manto

Nie ma możliwości awansu. Jak już zwolni się stanowisko, to wolą zatrudnić kogoś z zewnątrz.

@Manto

Witaj! jesteśmy zwolennikami stabilności zatrudnienia Naszej załogi ponieważ to ona jest motorem napędowym Naszego rozwoju i wspólnego Sukcesu. Zawsze staramy się zaspokoić potrzeby oraz oczekiwania Naszych obecnych oraz przyszłych pracowników. Nie mniej jednak, czasem oczekiwania finansowe pracownika nie korelują z umiejętnościami, lecz zawsze staramy się wypracować wspólny proces celów i rozwoju aby poziom umiejętności oraz doświadczenia był adekwatny do wysokości wynagrodzenia. Czasem jednak się to nie udaje i pracownicy obierają drogę zawodową w innym zakładzie. Z drugiej zaś strony czasem warto pozwolić komuś dać odejść i po prostu zatrudnić kogoś z zewnątrz aby wprowadził pewną świeżość i swoje doświadczenie.

Manto
@Sutco-Polska Sp. z o.o.

Jak tak dalej naczytam się odpowiedzi zamieszczanych tutaj od osoby odpowiedzialnej jako: "Pracodawca" to zostanę Osobistym Trenerem Sukcesu i aplikuję swoje cv do Was! Chodzi o to, że na hali produkcyjnej nikt nikogo nie zapytał: - "Panie! Wolne stanowisko jest w biurze! Podszkolimy Pana i awansujesz Pan z Produkcji do biura"

@Manto

Witaj! Dziękujemy za wiadomość i cieszymy się, że temat został podniesiony. Oczywiście, że otwieramy się również na awans poziomy, czyli zmianę stanowiska na inny pion i szczebel w Naszej organizacji. Nie mniej jednak nie znamy potrzeb oraz aspiracji każdego pracownika z osobna ponieważ niejednokrotnie się nimi z nami nie dzielą lub nie chcą dzielić. Ponadto w ostatnim czasie były ruchy ze stanowisk szeregowych na specjalistyczne, ze specjalistycznych na kierownicze, czy kierownicze na dyrektorskie. To daje świadectwo możliwości rozwoju w Naszej firmie. Gorąco zachęcamy to śledzenia Naszym aktualnych ofert pracy na Naszej stronie internetowej www.sutco.pl. Zamieszczamy również Nasze oferty pracy w Powiatowych Urzędach Pracy, na portalach pracuj.pl, praca.pl. Proszę śmiało aplikować jeśli pojawi się coś ciekawego dla Pana. Aktualnie do biura poszukujemy Asystenta projektanta. Zachęcamy do zerknięcia. Być może Pana umiejętności, doświadczenie będą cenną wartością dodaną właśnie na tym stanowisku. Wychodzimy z założenia że ZAWSZE WARTO spróbować. Serdecznie Pozdrawiamy

Mentor
@Sutco-Polska Sp. z o.o.

Puste słowa. Nic takiego nie ma miejsca. Jakie awanse? Są na hali ludzie z wykształceniem, a kręcą śrubki. Przyjmujecie ludzi z zewnątrz na lepszych warunkach finansowych. A ludzie z hali........zawsze bierzecie ich na przetrzymania.

Romek

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega? Na jaki rodzaj umowy można liczyć?

@Romek

Witaj! Zatrudniamy pracowników na umowę o pracę. Proces rekrutacji rozpoczyna się poprzez przesłanie do Nas CV na adres kadry-rekrutacja@sutco.pl lub na kadry@sutco.pl. Jeśli nie masz możliwości przesłania CV, możesz je złożyć w siedzibie firmy przy ul. Hutniczej 10 w Katowicach. Możesz również do Nas zadzwonić pod numer telefonu (32)7303836 lub (32)7303835 i podczas rozmowy telefonicznej umówimy Cię na spotkanie ze swoim przyszłym, potencjalnym przełożonym. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się bezpośrednio u Nas w firmie i w zależności od aplikacji mogą być przeprowadzane próbki pracy. Już na pierwszym spotkaniu omawiamy warunki współpracy. Jeśli dwie strony dojdą do porozumienia to zatrudniamy pracowników niemalże od zaraz ! :) Więc nie zwlekaj - APLIKUJ ! :)

Witaj! Pamiętajmy, że hejt to nie opinia, piszmy proszę merytorycznie nawet jeśli pozostajemy anonimowi :) Poziom wynagrodzenia jest uzależniony od wielu czynników. Między innymi takimi jak; istotność zajmowanego stanowiska w strukturze Naszej organizacji i jego kluczowej roli jakie pełni. Również od takich czynników w szczególności jak; wiedza, doświadczanie, znajomość języka obcego ect. czy też uprawnienia. Ścieżka kariery oraz poziom i rozwój wynagrodzenia jest ustalany indywidualnie w relacji pracownik/kandydat - przełożony w uwzględnieniem siatki płac w firmie oraz budżetem na dany rok, który to w ostatnich 3 latach Bardzo dynamicznie poszedł w górę! Myślimy, że najlepszym rozwiązaniem jest zweryfikować ową informacje i zaaplikować do Nas, przyjść na rozmowę, porozmawiać :) Zapraszamy do współpracy! Aplikuj! :) kadry-rekrutacja@sutco.pl lub kadry@sutco.pl :) Więcej na temat wolnych stanowisk znajdziesz www.sutco.pl

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Witaj! Wysokość premii uznaniowej ma charakter uznaniowy. Jej wysokość nie jest obarczona systemem ani regułom.

2D

Bardzo mądre jest rysowanie zsypów między przenośnikami w 2D, i robienie dokumentacji wykonawczej.

Artur

Witam. Czy istnieje możliwość kooperacji z Państwa firmą pod względem obróbki skrawaniem? Wykonywaniem zleceń? Pozdrawiam.

@Artur

Witaj! Na Naszej stronie internetowej w zakładce http://www.sutco.pl/o-firmie/kontakt/ znajdzie Pan kontakt do Naszego Działu kooperacji. Zachęcamy do kontaktu z nami :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Witaj! :) W związku z dużą liczbą kontraktów, nadgodziny mogą występować w dziale produkcji. Jeśli nie ma możliwości ich odbioru, to są wypłacane zgodnie z aktualnymi regulacjami obowiązującymi w polskim prawie. Jesteśmy rzetelnym Pracodawcą wypłacającym wynagrodzenia terminowo i wszystkie przepracowane godziny oraz ew. wypracowane nadgodziny są zawsze rozliczane zgodnie ze stanem faktycznym. Wszystkie aktualnie dostępne oferty pracy, znajdziecie Państwo na stronie: www.sutco.pl. Zapraszamy do składania swoich aplikacji. :)

Maniek

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie. Na rozwój nie ma co liczyć, atmosfera pewnie zależna od stanowiska. U mnie akurat było ok. Tyle, że wyplaty w tej firmie to jakis żart. O(usunięte przez administratora) Jeszcze ew jak komuś brakuje roku do emerytury, a nie zwraca uwagę ile zarabia to też przeżyje ten rok. Reszcie która ma jakieś ambicje, radzę poszukać czegoś innego.

były

W zasadzie praca w tej firmie nie jest zła.Choć opiera się na pracy głównie emigrantów ze wschodu.Wynagrodzenie które miałem nie było złe jak na obecne czasy. Wypłata pensji była zawsze w terminie.Nie ma dużej presji na pracownika.Jednak według mnie atmosfera w miejscu pracy i stosunki miedzy współpracownikami mogły by być lepsze.Praca również zbytnio nie pokrywała się z moimi kwalifikacjami i stanowiskiem na które wydawało mi się że aplikowałem. Ogólnie można spróbować bo zawsze jest ten okres próbny aby zorientować się czy praca odpowiada. Ja zrezygnowałem,ale może innym będzie odpowiadać praca w tej firmie.

Ryszard
@były

Praca w firmie Sutco-Polska dawała Ci możliwości rozwoju zawodowego? Ciekawi mnie, czy pracodawca w trakcie Twojego zatrudnienia organizował może szkolenia i kursy, które miały pomóc w rozwoju umiejętności każdego pracownika? Mam nadzieję, że przedstawisz, jak to wyglądało.

były
@Ryszard

Niestety nie ma żadnych szkoleń.Rozwój zawodowy jak zauważyłem też niewielki.Wszystko trzeba samemu poznawać bo starsi współpracownicy są nastawienie raczej biernie zawodowo i niezbyt towarzysko.Jednym słowem trzeba się znać na robocie i liczyć na siebie. Zdarzało mi się wykonywać pracę nie taką jaką oferowano mi w ofercie pracy.Zakład jeszcze musi trochę zrobić zakresie polepszenia organizacji pracy i podejścia do fachowca.

Malfoj

Z czego tu się cieszyć jak ludek ma na rękę (usunięte przez administratora)złotych, a nie (usunięte przez administratora)zł?

Paweł K.

Zarobki na stanowisku Technolog jak w markecie :):):) socjal gorszy, ale przynajmniej prestiż stanowiska jest.

@Paweł K.

Ee prestiż pod kierowniczkiem malarzem super!

EmJot

Jak wygląda praca na stanowisku projektanta? Kasa i atmosfera ok, czy jak u prywaciarza? Zmieniło się coś w ciągu ostatnich kilku lat, czy nadal tak źle jak w opiniach? Chodzi mi o biuro projektowe, bo jak widzę produkcja nadal narzeka. Warto wysyłać CV mając kilka lat doświadczenia w branży ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sutco-Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutco-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sutco-Polska Sp. z o.o.