Opinie o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

przyszly pracownik?

zadzwonili do mnie dzisiaj z tej firmy i mam sie zgłosić na rozmowe w środe czy warto wogóle iśc posłuchać co mają do zaofrowania? bo z tych opinii co czytam szczerze boje sie tam wogole isc

Penetrator
@przyszly pracownik?

Każdemu oferują inną stawkę. Sam negocjujesz stawkę za, którą będziesz pracować. Jak masz doświadczenie w zawodzie to minimum 20zł na rękę dają. Pozdrawiam

max

WITAM , mam pytanko na stanowisko tokarza ile na godzinę proszę o opinie

Don Pedryl
@max

Na początek (usunięte przez administratora) zł/brutto, jak się sprawdzisz to po 7 latach podwyżka do (usunięte przez administratora)zł/brutto. Praca jak każda inna - trzeba robić, nie marudzić ale i czasami coś można wypić na zakładzie tylko nie na I zmianie bo chodzą z alkomatem. Wczasy pod gruszą są ale wypłacane na zeszyt. Bony żywieniowe dawane raz w miesiącu ale tylko do REALA.

:):):):)

Firma jak każda inna,trzeba robić swoje żeby nikt się nie doczepił a doczepia się każdy i praktycznie do wszystkiego.Wszyscy zrzucają winę na pracowników hali a tak na prawdę to problemy i niejasności schodzą do nas z "góry"tzn. z biur.Problemy z rysunkami,poprawki,terminy,firmy itp.Wszystko się zaczęło odkąd odszedł poprzedni dyrektor a na jego miejscu pojawiło się trzech innych.Stale trwa "kryzys,firma ciągle w potrzebie " i na tym się kończy.A na pytanie o poprawę warunków płacowych niema co liczyć-oczywiście kryzys.:)norma:)Zarabiają Ci,którzy dopiero co się przyjęli a stary pracownik ma robić i nic nie gadać!:)

Kris
@:):):):)

Pozdrawiam chamskiego przemądrzałego kierowniczka który pozjadał wszystkie rozumy chyba

palnik

dobrze ze nie twojej ? wolisz ukrainców

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
bf

Nowy dyrektor został zatrudniony po to zeby luden mial kogo zwolnic a prokurenci mieli dupochron. Ot co. Wdrazac to sie bedzie 5 lat a jak zaczyna prace o porzadkow i bhp to raczej nic z tego nie bedzie :( a szkoda bo przydalby sie ktos z wiedza i jajami :/

TBodex
@bf

tak jest

palnik

ober to niech sam się w pierś puknie albo w łeb kawał malwersanta , on i władza wielki putin sutco a ch.. umie i wie o robocie, trzyma sobie wiernych konfitur i bandziorów, kto mu wlazł pod stól, to moze se walic wóda na kilometer

Grzegorz

Witam wszystkich, chciałbym sie przyjąć do firmy lecz slyszałem że w zeszłym roku zdarzył się wypadek i pracownik firmy Sutco zmarł na delegacji. Trochę się wystraszyłem ponieważ nikt nie wiedział co się dokładnie stało. Czy ta sprawa nie została zamieciona pod dywan? Czy to był tylko nieszczęśliwy wypadek? W takim razie zastanawiam się czy praca w tej firmie jest aż na tyle niebezpieczna i czy warto składać CV. Jeżeli ktoś może udzielić informacji to czekam na komentarze.

Nie

NIE NIE NIE.... ...nie zastanawiac sie wogole nad praca w tej zlodziejskiej firmie. Omijac nie tykac nawet kijem. Poczytajcie sobie wszystkie poprzednie negatywne opinie i uwierzcie w nie; to prawda. NIE NIE NIE Jest coraz gorzej

śmieszna firma

firma dno dno dno dno dno ogólnie dno

Rozczarowani
@śmieszna firma

Coś jest na rzeczy, bo ostatnie miesiące jest coraz gorzej. Ludzi jest na tyle mało i teraz jak urlopy to nie ma komu robić. Podobno nawet firmy nie chcą brac od nas roboty - mało płacą. Ja i kolego zastanawiamy się nad zmianą firmy.

Znajomy mi powiedział, że od dwóch lat wasza firma szuka pracowników - na stronie są faktycznie ogłoszenia. Poczytałem opinie powyżej i nie wiem co jest prawdziwe. Może ktoś rzetelnie mi coś napisze jaka praca, ile na rękę się zarabia. Podobno najlepsze pieniądze są za wyjazdy do zakładu w Niemczech albo na budowy ale tam cos nie tak jest z nadgodzinami i z wypłatami. Czy chodzi o obcinanie nadgodzin - bo czasami tak się robi? Dzięki za info

oti

Firma wygląda jak by tam bomba wybuchła , zarobki nedza praca nędzna szkoda czasu nie polecam nikomu. Jak cos to operator wypalarki ma stawkę (usunięte przez administratora) zł i na obróbce tez tyle maja

Zero szkoleń, chamstwo w biurze projektów, kierownik rzuca projekt na stół i mówi "COŚ NIE WYSZŁO", zamiast grzecznie wytłumaczyć o co chodzi. Gość nie wiem jak się znalazł w tej firmie ale jest kupą chama. W ogóle nie ma pojęcia o projektowaniu i podejściu do pracownika. Reszta ekipy z biura projektów to burole ze wsi Ojców. Też nie wiem jak oni ukończyli studia i się znaleźli w tej firmie.

POMYSL ZACZYM SIE ZATRUDNISZ

UWAGA ZAROBKI BEZNADZIEJNE jeszcze troche i ukraincy nie beda chciec pracowac w tym dziadostwie wyzysk niesamowity oszustwo na kazdym kroku o szacunku moze cie zapomniec OMIJAC Z DALEKA

@POMYSL ZACZYM SIE ZATRUDNISZ

Najmniej szacunku mają inżynierowie do siebie w biurze projektów. Wyścig szczurow za marną kasę. Nie polecam tego biura nikomu. Dziwne że niemca jest stać na autocada za 10000 a placi ludziom po 1500, 2000

Najlepszy jest pan T.Sracz ktory robi glupie kawaly pracownikom. Gosc powinien wyleciec od razu z tej firmy. Niebywale chamstwo jest w biurze projektow, nie dziwie sie w sumie zarobki na poziomie 2000 zl w tej dziurze.

nik

Zapraszamy wszystkich alkoholikow i narkomanow. praca od zaraz, ciezko ja stracic bo ludzi malo ;)

Inżynier w 2008 roku zarabial 1500 na reke dramat. Jak mozna projektowac przenosniki za taka kwote szkoda studiow i nauki. W macu sie lepiej zarabia

Biuro projektów to istny dramat. Kierownik J.Malcz. to chyba pozjadal wszystkie rozumy, tak samo reszta ekipy inzynieryjnej, zero szkolen, chamstwo i wykorzystywanie. Pozal sie boze, dlugo jeszcze musi minac zanim wiejski polski narod sie zmieni i zacznie ze soba wspolpracowac.

Inzynier

Zrob mi shure'a za pinscet euro

Mat

Najśmieszniejsze jest biuro projektów i ludzie którzy tam pracują a szczególnie malarz obrazów

kolo

śmieszna firma wykorzystywanie naiwnych ludzi za gówniane pieniądze szkoda czasu i nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o Sutco-Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutco-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sutco-Polska Sp. z o.o.