Opinie o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

gien

1565 dla ścisłości. Jak nie wierzysz to się przekonaj...

on

gien to przy 13 brutto az 1570 netto miesiecznie wychodzi lol :D

gien

Na gientarkach 13 brutto dla starych wyjadaczy nowi 11

rad

Szkodliwe haha ha . to kolega pomylił adresy. W sutco praca uszlachetniania nie szkodzi.

???
@rad

dobra to jakie śa tam stawki jak się robi i czy są jeszcze przyjęcia?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
???

podobna są przyjęcia na śrutowniki do sutco ktos wie ile płacą jakie warunki co z szkodliwym i czy da rade się dostać no i jakie są wymagania

Dziadek

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wyglądają tam mniej wiecej zarobki na gietarkach CNC

S.W

Hanna jest umowa jest praca. Ale jak masz odrobine godnosci to odradzam :) a Jesli nie masz to stan po latarnią ... przynajmniej zarobisz wiecej

Człowiek

Hanna Możesz liczyć na umowe na czas nieokreślony ale zanim ją dostaniesz to będziesz mieć na początek na 3 miesiące później na 2 lata a później dopiero na czas nieokreślony:) Pozdrawiam ;)

Człowiek

To jest Sutco ;) Pozdrawiam :)

ELIMINATOR

Ludzie proszę was wejdźcie do mistrzówki Sutco i powiedzcie Majstrowi żeby takich bzdur nie wypisywał. Ta firma to porażka pod względem finansowy, no i jeszcze robienia z pracownika białego murzyna Pozdr.

spawacz

Wielkie dzięki jutro spróbuję zadzwonić, a nawiasem mówiąc pierwsze forum na którym dostałem konkretną odpowiedź na konkretne pytanie, pozdrawiam.

spawacz

dzięki znalazłem ten nr już wcześniej, ale miły głos w słuchawce informuje mnie że wybrany numer nie istnieje, gdybyście podesłali jakąś aktualną komórkę:-)

spawacz

witam panowie dajcie jakies namiary na firmę podwykonawcza to podobno Bodex szukam zatrudnienia właśnie pod tzw. firmą. pozdr.

uczciwy

Haha ms13 Ty to chyba z dżungli wyszedłeś xD Pisz po polsku bo 3/4 ludzi Cie nie rozumie.haha

Człowiek

(usunięte przez administratora)Moje zdanie jako pracownika to omijać tą firmę tak szerokim łukiem jak się tylko da. Kolesiostwo. Wymagają od Ciebie 100 % efektywności. Starasz się i przyjdzie przełożony i powie "no coś się opuściłeś" i znowu podnosisz sobie poprzeczkę po czym za kilka tygodni znowu słyszysz takie hasło. Żałosne podejście przełożonych do zgłaszanych błędów rysunkowych itp. Pracownicy doskonale o tym wiedzą ale nie odzywają się bo boją się stracić pracy. przecież mogą wkręcić syna, brata, ciocie i stryja. Jeżeli lubisz BDSM zatrudnij się w Sutco Polska. Ale musisz być dobry żeby zaspokoić przełożonych! :)

zdezorientowany

No to Ja juz nie rozumiem dlaczego wy wszyscy tam pracujecie skoro tak wam tam zle ? przeciez z takim doswiadczeniem mozecie szukac innej tym bardziej jak jestescie tacy dobrzy w swoim fachu bo domyslam sie ze tak jest skoro sie tak cenicie? Czy poprostu te opinie pisze kilku tych samych sflustrowanych wiecznie niezadowolonych pracownikow ktorzy potrafia tylko duzo gadac? Przepraszam za taka szczera opinie i przykro mi jak kogos obrazilem nietrafna opinia, ale kazdy cos innego ma dopowiedzenia na temat tej firmy z czego nic sensownego nie wynika oprocz placzu malych dzieci bo nie dostaly cukierka. Jak wam sie nie podoba ta praca zwolnijcie sie i dajcie miejsce pracy tym ktorzy tej pracy naprawde potrzebuja a zatrudnijcie sie w biedronkach, castoramach czy innych ponoc lepszych firmach

S.W.

Fakt faktem przemiał pracowników dosyć spory jak na firmę nie dużego formatu. Ale nic nie dzieje sie bez przyczyny. Raz przyjdzie nieudacznik a raz fachman i ani jeden ani drugi dług nie po pracują. Wiadomo dlaczego. Mnie osobiście boli najbardziej to ze zamiast zmiany iść w dobrym kierunku to ida w strone patologii. Powielane od lat błędy organizacyjne , bezkarni i niemyślący konstruktorzy, ciche przyzwolenie na alkohol, kolejne maszyny z serii dla ubogich a droga dojazdowa nie lepsza niż w Bytomiu. Zamiast zainwestowac trochę kasyby stanowiska pracy jakoś wyglądały wola kolejne ciulstwo do biura kupic. A na produkcji wolna amerykanka czy tam jak kto woli dziki zachód.

Dokładny

Po co ściemniać - trzeba pisać jak jest naprawdę.Sam się zwolniłem bo jestem za młody aby takie gówniane pieniądze zarabiać.Z jednym masz rację nie nadaję się do takiej pracy za takie PIENIĄDZE.Współczuję ludziom którzy nie potrafią się odezwać i tyrają za 1400zł netto bo myślą że jak będą lizać odbyt kierowniczkowi to dostaną podwyżkę.Mnie oszukano na rozmowie wstępnej - miało być 2000zł netto a dostałem 1400zł netto .To tylko pokazuje że jesteście oszustami co tylko potrafią wykorzystywać ludzi do ciężkiej pracy za marne grosze. Ciekawe dlaczego cały czas macie oferty pracy?

Bodzio

Śmiech na sali jedni pisza ze podfirma zarabia 3x tyle inni ze zaledwie zlotowkee więcej. Wiec sie zdecydujcie bo nie wiem która opcje wybrać

ms13

Ale ciulosz . nikt w bodex nie ma tak głodowej stawki yo raz dwa umowę masz jaka chcesz. Trzy ubrań nie dostajesz ale Bohdan odda kasę jak sobie Kulisz sam fatałaszki. Nadgodziny prawda bez premi. I co z tego ? Skoro nasze netto i tak jest wyższe od twojego brutto? Żal czuje... Polecam masc na bol (usunięte przez administratora)

uczciwy

Ok do rzeczy.Reasumując swoją pracę w 'sutco' i żeby każdy miał pojęcie na co się będzie pisał, przyjmując się do owego obozu pracy. Pensje przez pierwsze 3 miesiące będą wynosiły bez sobót i niedziel 1450 zł max (żenada).Czyli godzinowi brutto wychodzi około 10zł -.-' Po trzech miesiącach umowe zazwyczaj dadzą na 2 lata a stawka max 12zł brutto (śmiech na sali).Netto wychodzi 8.5zł na ręke za godzinę(brak słów) czyli dniówka wychodzi 68zł. Czy twoja praca przy poważnych rzeczach jest warta tak gó....nych pieniędzy?? Pójdziesz o podwyżke do dyrektora a ten zrobi z Ciebie kretyna stwierdzając czy nie lepiej Ci będzie na wyjazd pojechać zamiast podnosić stawke. A oboje wiecie że na wyjazd i tak nie pojedziesz jeżeli nie zrobisz dobrze obrowi. Jednym słowem kierownictwo i dyrektor klepią Cie po plecach i chwalą, a za plecami chichrają się, że jesteś frajerem skoro za taką jałmużnę pracujesz. Sprawa pasków??Temat rzeka...nigdy się nie doliczysz skąd się wzięły takie sumy a nie inne.Nadgodziny nie wypisane ile Ci sie należy za jedną. Podsumowując: lepiej omijaj tą firmę jak dżumę bo inaczej czas spędzony tutaj będzie czasem straconym i wyru....ją Cię na pieniądzach jak się da...P.S. ober jest chyba z Białego Stoku z partii Kononowicza xD

zadowolony

Ja chciałem się zwolnić bo nie byłem zadowolony z wyplat. Jednak dali mi większą podwyzkę i sumie jestem zadowolony. Nie na maksa, ale jak na pierwsze miesiące to jest dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sutco-Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutco-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sutco-Polska Sp. z o.o.