sutco polska

Katowice

Opinie o sutco polska

Kuba 2015-04-04 16:46:31
Ostatnio to się porobiło w firmie, częste kontrole alkomatem, jak kogoś chwycą to wywalają z roboty, niedawno było tak na esce i montażu.
Nawet ludzi w z zewnętrznej firmy zaczęli wyrzucać, więc albo firma się rozwija albo powoli zaczyna się wegetacja.
Podwyżek nie ma ostatnio żadnych.
A na malarni to już w dupie mają majstrów i nie przychodzą w weekendy.
Chyba firma powoli się sypie, no cóż niemiecka firma a warunki pracy bardzo słabe.
Vladimir 2015-04-22 14:14:11
atmosfera w pracy powinna być najważniejsza, a napić się można przecież po pracy. Pracując pod wpływem narażasz siebie i innych. W razie wypadku można zapomnieć o odszkodowaniu.
Alko z Olkusza 2015-08-26 08:16:30
To jest Sutco, tu się pije :D
stawka 2015-08-26 19:06:21
Stawki jakie w sutcko sa to 11.50 brutto i oberek jak Cie przyjmuje to mowi zebys z nikim o stawce nie rozmawiał ...
załamany wypowiedziami 2015-09-09 09:19:07
11,50 zl/h to dla ciebie całkiem niezłe wynagrodzenie? Gratuluje ambicji
Ober 2015-10-27 17:38:41
Tak, oczywiście nadal prowadzimy nabór. Stawka 9,50 zł odpowiada panu?
takion 2015-11-25 13:59:26
Zarobki przez pośrednika 13,20 brutto i brak premii po przejściu pod firme oferują Ci 11,50 brutto i premie 20%, a o podwyżkach zapomnieć można moze po 5 latach dadzą Ci 50 groszy. Firma wygląda ładnie na zdjęciach co ma na stronce bo to zakład z Niemiec w Katowicach firma przypomina zakład z przed 40 lat po wybuchu baby atomowej w okolicy wszystko stare wręcz zabytkowe.
Wszędzie brudno pełno syfu i pyłu to tony sa, jeśli rak płuc Ci nie straszny i lubisz przyjść do pracy pogadać z godzinkę dwie o dupie marynie to polecam, pracować wiadomo tez trzeba ale nikt nikogo tam nie będzie pilnował cały czas.
Jak tam idziesz pamiętaj zeby szukać nowej pracy bo łatwo sie rozleniwić:)
pytajnik 2016-02-11 17:21:36
Witam! A jak jest z pracą na stanowisku "magazynier" ? Aktualnie jest zatrudnienie przez Randstad w Katowicach, oferują stawkę 13,20 brutto za godzinę i praca w godzinach 7-15 co jest rzadko spotykane :) Proszę o wypowiedź jakiegoś magazyniera, pozdro...
pytajnik 2016-02-29 15:40:13
Chodzi mi o atmosferę, zarobki i czy praca jest także w weekendy?
koleś 2016-03-01 13:37:03
Indyk odszedł gromadka zwolniony co teraz?
KOL eś 2016-03-18 09:41:13
Gromadka come back. We love you!!!
bodex 2016-03-19 10:09:17
czyli o koniec gromadki to również koniec bodexu?
a stawki w sutco są śmieszne 11.5 brutto i w kwietniu wszystkie soboty robocze niech sobie sami robią
KOL eś 2016-03-22 10:43:03
Mam nadzieję, że to koniec kariery Bodexu w Sutco. Banda nierobów i alkomatów. Pija więcej niż ci z Olkusza. Ober wywal z 5 Bodexów dla przykładu
KOL eś 2016-03-23 13:55:33
Precz z BODEXEM!!!
bodex 2016-03-24 10:20:35
z tego co wiem to bodex ma dalej robić w sutco minimalnie do 2018r czyli trzeba uderzać o podwyżkę bo 19zł na rękę to trochę mało a wy w sutco ile macie? 13zł maks? hahaha
leo 2016-03-24 11:07:25
Niestety to jest smutna prawda, pracowałem w wielu zakładach ale w Sutco to totalny wyzysk i syf: atmosfera paskudna, ogólne donoszenie, zero kolegów. I to nie jest normalny zakład tylko " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; a tak zwani mistrzowie nadawaliby się na nadzorców. Jak się cieszę że udało Mi się z tam odejść!!!
rikelme 2016-03-30 15:38:40
jak wyglada praca w waszej firmie co spawacie jak z kasa jest ktos zatrudniony przez Trenkwalder?
colo 2016-04-01 07:00:05
przez Trenkwalder 11,50 brutto!!!!!!!!!!!!!!!!
doświadczony 2016-04-04 00:25:42
Ogólnie to teraz w SUTCO trwa akcja oszczędności, zaczęto jak zwykle od samego dołu czyli pracowników na delegacjach i na hali.
Ciekawe kiedy się wezmą za biuro, bo przecież tam jest za dużo ludzi, 15 lat temu to firma wyglądała znacznie lepiej pod katem i finansowym i zarządzania.
Szczery 2016-04-14 22:32:28
To,że Indyka już nie ma w Sutco Polska,to żadna strata!To był największy esesman w historii tej firmy.Wieśniak,burak i cham,któremu słoma z butów wystaje.Ile roboty byś nie zrobił,to w życiu dobrego słowa nie powiedział typu:panowie dobra robota,albo dobrze się spisaliście itp.Ludzi traktował jak śmieci.Każdego wycisnąłby jak cytrynę,zwłaszcza pracowników ze śląska.Wiecznie mu mało roboty,tylko dokładać więcej.To taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co się po hali wciąż szwęda!Gdyby miał płacone od kilometra,to byłby milionerem.Za kołnierz też nie przelewał,zwłaszcza na drugiej zmianie.Na rannej zmianie mniej sadził i rzadziej.Krótko mówiąc wredny,fałszywy człowiek!Jak mu ktoś odmówił przyjście w weekend do pracy,to się obrażał i nie podawał ręki przez jakiś czas.Można by jeszcze długo pisać,ale na prawdę szkoda czasu na kogoś takiego.
kolega 2016-04-15 12:53:12
Święte słowa
biurwa 2016-04-20 07:24:48
No i sprawa bodexu i innych podfirm się rozwiązała. Koniec maja i lecą wszyscy. A kto będzie pracować pytacie? Pań Menagerek ma "znajomą" w pewnej agencji -pośrednictwa pracy - i ot co na okres próbny 3mc przez agencję a potem pod Sutco. Biuro pozdrawia
Mrożek WON 2016-04-20 20:29:06
I bardzo dobrze, że ludzie tego wsioka polecą
fat 2016-04-21 05:12:22
Hahaha polatane. Bez bodexu to za rok tam kukurydza wyrośnie ewentualnie konopie bo kto w dzisiejszych czasach będzie robił za stawkę sprzed 10 lat ? Coraz więcej sutcow się zwalnia a nowych nie widać. Nie Bodex to inna podfirmaa będzie . żadna różnica dla Was. A na ból odbytu to polecam maść a nie anonimowe hejty. Ja od kilku lat się łudzę że w końcu zmieni się tam polityka zatrudnienia i fachowców się doceni bo szkoda mi tych ludzi .
Rolnik szuka żony 2016-04-21 16:57:58
Nie kukurydza tylko pieczarki. Taką mam wizję dalszego istnienia tej firmy. Pieczary tam będą rosły jak tralala
Radd 2016-04-21 21:20:58
to teraz już wiadomo po co trzymają tych wieśniaków z Olkusza. A i sprawa stawek się wyjaśniła ostatnio " bo wam wszystkim chodzi tylko o pieniądze" - cytat szanownego Mistrza T.N.
Tak Panie Tomku na tym polega praca - wykonuje się jakąś czynność za co otrzymuje się wynagrodzenie. Ale rozumie że pan swoje pobory przelewa na biedne dzieci w Somalii a sam pracuje dla i za idee.
proffesor 2016-04-22 05:56:16
Aby w pełni zrozumieć idee Obra należy spojrzeć na historię zakładu. A nie sięga ona wcale do Olkusza lecz innego miasta na O leżącego bardziej na zachód. Tam w 1940 też pewien Niemiec otworzył swój "zakład" i też za pomocą sprzedanych polaczków szerzył swoją idee. Sami wiecie co pisało nad bramą wjazdową.
ST CLAUS 2016-05-11 01:48:00
Ja wiem jedno nie pracuję już tam bo fakt mała płaca.Według mnie trzeba rozmawiac ale kulturalnie dialog jest potrzebny. Podwyżka napewno! Nie nalezy się według mnie byle pierwszej łajzie która przez osiem godzin sciemę wali a potem najwięcej się stawia. Jak widzę te wpisy to jesteście wszyscy fachowcy (nawet byście się nie ogarneli gdyby nie garnuszek u rodziców) każdy z was myśli że jest zdolny ale dla mnie to nie udolni jesteście więc młodzieży mniej narzekania więcej myślenia o robocie a nie o browarze czy wódzie po niej.który zakład pozwoli na alkohol przy robocie?? chyba prywatny jak sobie otworzycie!! Pogarda dla nierobów! ja bym wam jeszcze ZSW przywrócił pedały i nieroby z wymaganiami wsadzcie nos w tableta albo telefon. Ludzie obudzcie się i zacznijcie funkcjonowac bo przyjdą ukraince lub inni turyści i będziecie w DUPIE ale czarnej!!BEZ ROBOTY!!
Adam 2016-05-18 20:30:19
Jak wygląda praca w Kontroli? Finanse?
joojoo 2016-06-03 23:24:08
nowy dyrektor techniczny!!!
budowlaniec nadzorujący latarnie uliczne!!!!!
zero doświadczenia w konstrukcjach stalowych,produkcji maszyn i urządzeń.
PIONEK w rękach P.Bańdo i P.Kopca. jedno z pierwszych rzeczy to jaki jest w SUTCO system kar finansowych!!!!!!
PRZEJE.....
G R O M A D K A W R A C A J !!!!!!!!!!
COBRA 2016-06-10 20:43:36
DO JOO JOO NA RAZIE KOLEGO TO NIE WIESZ NIC O NOWYM DYREKTORZE PONIEWAŻ SIĘ WDRAŻA...ZACZEKAJMY Z TYM JAK ROZWINIE SKSZYDŁA ALE PO TYM CO ZAOPSERWOWAŁEM TO PAN DYREKTOR NIE UWŁACZAJĄC LUDZIOM PO STUDIACH MAJĄC TAKIE POMYSŁY KTÓRE WYWODZĄ SIĘ Z SYSTEMU 555555----SSSSSSS I NAJLEPSZEJ SZKOŁY W CAŁEJ POLSCE CZYLI WSB-DĄBROWA GÓRNICZA ....NIE MA SZANS PONIEWAŻ ZAŁOGA ZJE GO RAZEM Z KORZENIAMI I NI ON PIERWSZY I NIE OSTATNI KTÓRY SPRAWUJE TĄ FUNKJE....SZKODA TYLKO ŻE PENSJA DLA PANA DYREKTORA NIE JEST PRZEWIDZIANA NA PODWYŻKI DLA LUDZI KTÓRZY NAJBARDZIEJ TEGO POTRZEBUJĄ.........A PR MAMY NOWEGO MISTRZA WYDAJE SIĘ NORMALNY CHOCIAŻ TEŻ MNIE OSTATNIO WKURW....IA ...TAK ŻE UWAŻAJMY CO MÓWIMY BO NIBY JEST Z HALI ALE TO FIZYCZNY..........////
bf 2016-06-15 21:58:13
Nowy dyrektor został zatrudniony po to zeby luden mial kogo zwolnic a prokurenci mieli dupochron. Ot co. Wdrazac to sie bedzie 5 lat a jak zaczyna prace o porzadkow i bhp to raczej nic z tego nie bedzie :( a szkoda bo przydalby sie ktos z wiedza i jajami :/
????? 2016-06-16 20:02:52
witam kiedyś znajomy robił w sutco i mówił że są tu dwie firmy sutco i bodex i podobno lepiej płacą w bodexie prawda to? i czy są jakieś przyjecia na ślusarza suwnicowego? i jakie są stawki? dzięki za info
odp: ??? 2016-06-21 07:55:37
z bodexu juz tylko niedobitki pracuja. w sutco zarobki marne. to co dostaniesz na start plus po okresie probnym to jest max co bedziesz zarabial w tej firmie do KONCA ZYCIA czyli 13/h brutto. o podwyzkach moze kazdy zapomniec.

Ogolnie: OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM
Kamil 2016-06-22 12:24:55
Biuro inzynieryjne to totalna porazka, chamstwo, niedouczenie, slabe zarobki, mobbing. Niektorzy np slawny malarz nosza sie bardzo wysoko, bo sa niby kierownikiem. Pracowalem tam przez pare lat, i dramat. Najgorsza firma inzynieryjna w mojej karierze. Zero jakiejkolwiek wspolpracy,a w biurze pracuja amatorzy po studiach, i stare zgredy.
joojoo 2016-07-07 16:12:11
Kolego Cobra ! uważać to trzeba na "kolegów" z którymi się pracuje bo tu zdarza się najwięcej kap... Co do wdrażania się nowego P.dyrektora pracuje on już ponad miesiąc i co nowego wdrożył? wolne soboty!!!! nawet majstry mają w d.... prace w sobote bo za dużo papierkowej roboty żeby mogło w sobotę przyjść paru ludzi do pracy!!!! za niedługo zamiast robić swoją robotę będziesz wypisywać tony makulatury. tylko gdzie oni będą ją przechowywać??????? może wiesz coś Panie Cobra
kwa 2016-09-08 21:00:34
Niema wpisów nikt nie pisze a w firmie kabaret, wszyscy strach gdzie fotoreporter dyrektor zrobi zdjęcie.
Dobra zmiana dyrektor kadrowa jeden głos w pracowników celny cios
KAMERA 2016-10-21 15:41:15
UWAGA dla przyszlych chetnych na prace w sutco.
Bede kamery na halach wiec jak lubicie pracowac pod taka presja to zapraszamy :)
abc 2016-10-25 17:31:16
ile zarabia operator lasera bo widze ze jest nabór
Kolo 2016-10-27 13:45:50
12,50 zł brutto/h
Szczery 2016-11-24 17:34:01
Za niedługo,nazwa firmy "Sutco Polska" przekształci się w "Sutco Ukraina" !Coraz więcej Ukraińców napływa.W firmie pracuje już ok.25 !To wszystko za sprawą nowego dyrektora!Bardzo swobodnie się u nas czują i jeszcze warunki stawiają,że chcą pracować po 12h,bo po 8h to im się nie opłaca.Cwaniaki!Wiem ile kosztuje życie na Ukrainie i jakie są ceny,dlatego niech kitu nie wciskają!A skoro twierdzą,że im się tu nie opłaca pracować po 8h,to niech wyp. do siebie!Gdyby się im nie opłacało,to by tu nie przyjeżdżali,proste!Na dodatek chodzą sobie po hali jak na majówce!Powyżej 8 h to już ściemniają jak tylko się da!Na szatni to praktycznie już tylko ukraiński język słychać!Dość,że podczas wojny nas gnębili,mordowali i gwałcili polskie kobiety,pozabierali nam ziemie,między innymi Lwów... to teraz zabierają miejsca pracy Polakom i chodzą dumni!Gdyby Dyrektor Przemysław M. oraz prokurenci byli prawdziwymi patriotami,to nie doprowadzili by do takiej sytuacji!Już wystarczy,że Niemiec nami dyryguje i rządzi!
Witek 2016-12-06 10:20:52
Szczery, Ty to nie jesteś czasem ten Francuz z S-ki? Ten Piere d'Olige-Gupoty? Ukraińcy Ci nie pasują, Dyrektor Ci nie pasuje, prokurenci Ci nie pasują, Herr Praesident Ci nie pasuje... Ty weź rozluźnij poślady, bo hemoroidów dostaniesz. Jak na tej Ukrainie tak tanio, to pomyśl o zmianie miejsca zamieszkania? Jak się dobrze ogarniesz to może Cię nie zgwałcą i jeszcze Lwów Ci oddadzą? Chociaż w zasadzie to nie Ukraińcy Ci go zabrali. Ale powiesz Ruskim, to oni to załatwią. Za parę flaszek siwuchy, to gratis tych zdrajców ojczyzny i odszczepieńców do gułagu wyślą. Ciekawe czym Ci ten dyrektor za skórę zaszedł? Chce coś zmienić i trzeba będzie za tym nadążyć? A tu już lata nie te? Daj mu szansę. Może i Tobie te zmiany wyjdą na dobre. A tak poważnie, to szczujesz na siebie ludzi i wprowadzasz zamęt. I tu cytat: "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę". Pozdrawiam.
Szczery 2016-12-07 19:59:42
Francuz z S-ki? Francuza to Ty możesz,ale zrobić Pedalini! Wracając do tematu,mylisz pojęcia!Chodziło mi dokładnie o jedną kwestię,mianowicie dotyczącą napływu Ukraińców.Bo to już lekka przesada!Rozumiem 5-ciu,7-miu,ale nie prawie 30 Ukraińców!Bodex mają zwolnić całkowicie,a Ukraińcy mają furtkę otwartą.Jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo,że chodzi o pieniądze!Przez takich jak Ty,nigdy nie będzie dobrze w tym zakładzie!Wolicie przyjmować obcokrajowców niż Swoich ,czyli Polaków!W pewnym momencie obróci się to przeciwko nam wszystkim!Dbacie o swój własny interes,naszym kosztem!To jest właśnie Polska mentalność.Polak Polakowi wrogiem! Po za tym nie mam nic do nowego Dyrektora,bo widzę,że się stara.Zrobił dużo więcej w ciągu pół roku,niż jego poprzednik (Gromadka) przez 5 lat! Pozdrawiam!
Chłopek nie z Olkusza 2016-12-10 21:20:19
Wituś jak Ci tak dobrze z Ukraińcami to weź ich do siebie do domu, będą mieli taniej. Albo mam lepszy pomysł - otwórz swoją firmę i ich zatrudnij, kolo wyżej ma rację w 100 % . Sutco - Ukraine in Poland. Po co tacy ludzi, nawet nigdy na budowę nie pojadą, machać fajką przed halą to każdy może. Co do Dyrektora to fajnie że chce robić porządek ale uważam, że za szybko to robi, góra nie nadąża. Fajnie jest pokazywać palcem Ty to Ty to.
spawacz 2016-12-11 18:48:16
słucham was i nie rozumie firma do której przyjmuje sie ukrainców to porażka nigdy bym w takiej firmie nie pracował szkoda nerwów przecież tam żadnych podwyżek nie będzie a ludzi traktuje sie jak tanią siłe roboczą ludzie zrozumcie im szybciej będzie cie szukac nowej pracy tym szybciej zrozumiecie że takie firmy jak sutco min caterpillar siosnowiec to wyzkiwacze gdzie was nie szanują pracy dla spawaczy jest mnóstwo byłem w sutco na rozmowie o prace jak pogadałem z panem Noconiem śmiac mi sie chciało ze takie stawki jeszcze proponują obudzcie sie im szsybciej olejecie ta robote tym lepiej dla was spawacz musi sie szanowac pracowałem w catepillerze w sosnowcu zwolniłem sie pracuje teraz jako spawacz w firmie która bardzo docenia pracowników i gdzie człowiek jest szanowany odpowiednim wynagrodzeniem do zajmowanego stanowiska i wam tego zycze
Ciekawy 2016-12-13 20:48:54
Witam. Dostałem ofertę pracy od firmy SUTCO. Głównie chodzi o kwestie produkcji montaż, składanie i wiadomo prace rysunkiem technicznym, co do kwestii stawki i opisane tutaj to jestem zdziwiony bo propozycja była większa od Pana Dyrektora i wygląd jak i podejście do kwestii pracy jak i płacy ni jak się miały do podanych opisów. Co do "Ukraińców " to chyba będzie wymiana bo wspominał o 30 osobach których chce zatrudnić od nowego roku. Chciałem się dopytać osoby pracujące czy naprawdę jest tam jak w obozie ? Czy jak co niektóre osoby opisały lajt, pogaduchy itd Komu wierzyć ? Jak w każdej pracy są osoby zadowolone i mniej zadowolone i wszędzie trzeba pracować, a nie wszędzie socjalne dają tylko stawka i praca w soboty i jeśli ktoś chce to i niedziele za te same pieniądze plus ewentualnie 50% , a jeśli chodzi o monterów to może by się ktoś wypowiedział w tym temacie ? Czy ekipa jakaś zgrana i czy warto pracować albo szukać innej pracy
Krzysiek 2016-12-15 11:09:06
Nie warto pracować w tej firmie i tracić zdrowie
Ciekawy 2016-12-15 21:04:49
Mimo tego, że są wyjazdy do Niemiec ? Tam raczej inaczej ludzi traktują. Nie wiem czy tam pracujesz czy pracowałeś bo to też jest różnica, każdy może mieć swoje zdanie, na tyłu pracowników.
Marcin 2016-12-16 13:05:02
Ja pracowaem w Krakowie biurze projektów, chamstwo niesamowite i wyzysk, szzególnie przez kierownika
BYŁY MONTER 2017-01-10 10:18:03
nie polecam ,omijajcie te "firmę"z daleka.OSZUŚCI
Zostaw swoją opinię o sutco polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sutco polska