Opinie o Eco Liberty Robert Dąbrowski w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eco Liberty Robert Dąbrowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco Liberty Robert Dąbrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Liberty Robert Dąbrowski w Ruda Śląska

Pracowałem dwa lata w tej firmie i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nie polecam tej pracy nikomu a to za sprawą tego że właściciel firmy chciałby robić wszystko najtańszym kosztem pracownicy mają pracować za małe stawki i najlepiej się nie odzywać o podwyżkę pracodawca ten również nie uznaje gdy pracownik bierze wolne. Po tygodniowym L4 otrzymałem wypowiedzenia . W umowie o pracę zawarte jest kompletny zakaz (usunięte przez administratora) natomiast panu Robert Dąbrowski właściciel firmy stale arogancko odnosi się do pracowników ponadto robi przekręty na wacie. Sprowadza pelec z Ukrainy za 600 zł a sprzedaje go finalnie za 3000 mówiąc ludziom że to producent podniósł cenę ale karma wraca chytry zawsze dwa razy traci. Samochody którymi jeździ się dostarczać towary to jedno wielkie (usunięte przez administratora) rozlatuje się jeden po drugim osobiście nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Liberty Robert Dąbrowski - Ruda Śląska

Firma Eco Liberty Robert Dąbrowski prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z KAT. C, Ruda Śląska - Wrzesień 2022
  • KIEROWCA KAT. C, Ruda Śląska - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Eco Liberty Robert Dąbrowski lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Eco Liberty Robert Dąbrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Liberty Robert Dąbrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eco Liberty Robert Dąbrowski
  • Edmunda Kokota 215