Opinie o Zakłady Mięsne Dobrosławów w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Dobrosławów w Puławy

klient

bardzo często robię w tym sklepie zakupy, jestem jako klient zadowolony z miłej, kulturalnej obsługi pań pracujących tam. Nie zawsze smakują mi wyroby wasze, ale na pracowników nie można złego słowa powiedzieć. ;)

stała klientka - 43 sekund temu odpowiedz | cytuj | Jestem stałą klientką sklepu \"Dobrosławów \" przy ul. Okulickiego i zgłaszam sprzeciw do komentarza Pana Staszka.Panie pracujące w wyżej wymienionym sklepie są miłe, uprzejme i uśmiechnięte.Zawsze doradzą, nigdy nie zwracają się do klienta opryskliwie, wręcz przeciwnie.A że czasami wyjdą na papierosa to przerwa im się należy, ale nigdy nie jest tak, że kolejka stoi a ich nie ma.A co do Pana Staszka to Pan jest osobą bardzo konfliktową i niejednokrotnie bez powodów wytrząsał się nad Paniami tam pracującymi, z wiecznymi pretensjami bez powodów.Życzę tym Paniom milszych klientów niż Pan Staszek, bo naprawdę nie można złego słowa na nie powiedzieć. dlatego robię tam zakupy i jestem zadowolona z obsługi no i oczywiście z asortymentu, bo wyroby są naprawdę bardzo smaczne.

klient

Witam, a ja nie narzekam na panie pracujące w tym sklepie, w porównianiu do pana.... sa zawsze uprzejme i mile, zawsze doradzą, pomogą, może pan jest w stosunku do nich nie miły więc dla czego one muszą wobec pana być uprzejme??? apropo papierosów to chyba przerwa każdemu sie należy, prawda. Więc więcej wyrozumiałosci prosze pana dla innych. Ja jestem zadowolona z obslugi i polecam.

Staszek

Witam jeśli chodzi o wyroby są naprawdę bardzo dobre lubię robić tam zakupy ale jeśli chodzi o personel to naprawdę jest nie do pomyślenia aby zatrudniać takie ekspedientki.Mieszkam w Świdniku codziennie wracając z pracy robię u Państwa zakupy na stoisku przy ulicy Okulickiego naprawdę polecam innym wasze wyroby ale jeśli chodzi o obsługę jest naprawdę nie miła dość chamska w stosunku do klientów oczywiście nie powinienem takich słów używać ale inaczej nie da się opisać takiego zachowania.Stoisko raczej ich nie interesuje bo zazwyczaj kiedy są klienci Panie ekspedientki stoją przed budynkiem i palą papierosy rozmawiając między sobą trzeba je zawsze prosić aby łaskawie nas czyli klientów obsłużyły i to jeszcze robią z wielkim zdenerwowaniem że im się przeszkodziło naprawdę proszę zróbcie coś z tym bo dużo klientów stracicie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Dobrosławów - Puławy

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Dobrosławów?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Dobrosławów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Dobrosławów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Dobrosławów?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Dobrosławów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Dobrosławów