Opinie o Zakłady Mięsne Dobrosławów w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Dobrosławów w Puławy

creative

Produkty smaczne(co jest rzadkością),współpraca nie zawsze :(

wyroby bardzo smaczne są kupuję wędlinę praktycznie codziennie i dużo moich znajomych również robi zakupy na stoiskach mięsnych tej firmy ale jedno co mi się czasem nie podoba podejście do klienta ostatnio robiłam zakupy w kauflandzie w sumie to zawsze tam robię i Pani była bardzo nie miła zachowywała się jak bym nie potrzebnie robiła tam zakupy być może miała zły nastrój można zrozumieć zmęczenie tej Pani taka szczupła mała blondynka może ta praca za ciężka ona taka wątła ale niech pamięta że nie wszyscy klienci są marudni czasem tez potrzebują tez zachęty i propozycji jaką ma kupić wędlinę badzmy ludzmi ocena za wędlinę bardzo dobra ale tej pani dam mierną ocenę

legenda

Cz w Świdniku jest tylko jeden sklep mięsny?Jeśli nie odpowiada mi forma obsługi lub jakość sprzedawanego towaru to omijam taki punkt szerokim łukiem.Ale część osób wypowiadających się na tym forum utarczki z obsługą traktują chyba jako główną rozrywkę dnia.Polecam uśmiech w kontaktach z ludzmi,a zostanie wynagrodzony miłą obsługą i pięcioma plasterkami szynki wyciętymi z pięciu kawałków,a ja będę stała krócej w kolejce i szybciej będę w domu.

Witam.A czy zatrudnienie [rodziny czy znajomego]to przestępstwo ????Na jakim świecie ten anonim żyje?Pracuje w jednym ze sklepów tej firmy a kierowniczki to fajne kobitki.Zaznaczam że nie jestem ani znajomą a tym bardziej rodziną.Pozdrawiam wszystkie dziweczyny ze sklepów i kierowniczki.

Witam.pracuje w tej firmie od niedawna (i podkreślam) nie jestem rodziną pani [usunięte przez moderatora] i nie spotkałam się z czymś takim co opisuję anonim ,kierowniczki są sprawiedliwe w ocenach a jeśli komuś się nie chce pracować to musi szukać pracy gdzie indziej,a nie oczerniać innych.

pracuję tu już od 2 lat, ale jeszcze z takimi oszczerstwami na temat p. [usunięte przez moderatora] się nie spotkałam. ten kto to napisał niech następnym razem się zastanowi, a dopiero pisze. jaka rodzina jacy znajomi?kompletne głupstwa. zamiast pisać takie durnoty to kup i poczytaj dobrą książkę. p. [usunięte przez moderatora] to dobry kierownik,a to że jest wymagająca i konsekwentna to dobra cecha.

mario

Ja jestem byłym pracownikiem firmy, nie należałm do rzekomych znajomych ani rodziny P. [usunięte przez moderatora] i nie zgodzę się z oszczerstwami, które padły pod adresem P.[usunięte przez moderatora]. Jestem osobą postronną i uważam że P. [usunięte przez moderatora] jest konsekwentną, wymagającą, odpowiedzialną, kierowniczką , jak trzeba to opierniczy, ale umie również , pochwalić i docenić (nie rodzinę i znajomych ) podziwiam za to tą kobietę. Pracowałam ponad dwa lata i nie mogę nic złego powiedzieć o P. [usunięte przez moderatora] bardzo dobrze mi się współpracowało z dziewczynami i z kierowniczkami (nie jestem ani rodziną, ani znajomą żadnej kierowniczki ) a jednak mile wspominam pracę w Dobrosławowie

WItam .TEZ jestem pracownikiem firmy.w opinii ANONIMA dodanej kilka dni temu nie ma za grosz prawdy. zgadzam sie z opinia przedmówcy ze jesli ktos pracuje uczciwie i lojalnie nie ma problemów . Obie kierowniczki obecnie panujace są własciwimi osobami na własciwym miejscu .ZAWSZE słuzą pomocą i zawsze mozna na nie lixczyc w sprawach zwiazanych z działalnoscia firmy .a takie oszczerstwa wypisywane na forum z wymienianiem imion podlega pod działalność prokuratury. Szkoda mi ludzi którzy SWOJE niepowodzenia i brak doświadczenia w branży próbują zwalic na złe funkcjonowanie firmy , zwierzchników i wspólpacowników POZDRAWIAM

Pracuje w sklepach tej firmy ok. trzech lat nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem jak jest opisane.Pani [usunięte przez moderatora] to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Pani [usunięte przez moderatora] szacunek i niech PANI dalej będzie sobą.

owsik

Witam byłam pracownikiem tej firmy. Pracowało się ok odeszłam tylko ze względów finansowych. Atmosfera była dobra, kierowniczki a zwłaszcza p. [usunięte przez moderatora] jest osobą odpowiednią na to stanowisko. I wogule nie rozumie wcześniejszej opini.

Witam. Jestem pracownikiem tej firmy od ponad roku czasu, mam jednak porównanie z innym miejscem zatrudnienia, podobnej branży. Nie jestem spokrewniona z nikim pracującym oraz kierujacymi siecia tych sklepów. Nie odczułam nigdy w żaden sposób dyskryminacji a kierowniczki (w brew temu co było pisane wyżej) bardzo angażują się w swoją pracę i uważam, że są to dobrze dobrane osoby, na właściwych stanowiskach. Nie zapominajmy, że praca kierownicza to jednak duża odpowiedzialność i nie sądzę żeby połowa z WAS się do tego nadawała. Natomias P. [usunięte przez moderatora] jest w moim odczuciu wymagającym kierownikiem ale jeżeli ktoś dobrze pracuje to nie ma żadnych problemów. Ponandto uważam, że na podobnych forach można napisać wiele głupot, którymi nie zawsze należy się kierować, ponieważ ludzie są różni i nie każdy się do tej pracy nadaje. Powinno się właściwie dobierać słowa korzystając z forum ponieważ nie zapominajmy, że można zrazić do takiej pracy ludzi chętnych i nie powinno się operować nazwiskami.

Jestem pracownikiem w Zakładach Mięsnych Dobrosławów i chciałem powiedzieć że żle to się dzieje gdy szef nie interesuje się swoimi pracownikami. Na kierowniczki zatrudnił osoby nie nadające sie do tej pracy , bo kierowniczka to powinna byc z pracownikami szczera i powinna się angażowac w swoją prace , ona powinna wiedzieć co się dzieje w sklepach , między pracownikami .A kierowniczka [usunięte przez moderatora] ma swoich donosicieli , którzy nie mówia prawdy . Taką prawdę pani [usunięte przez moderatora] zna bo jej taka pasuje . Ale co by tu dużo pisac , kiedy pani kierowniczka [usunięte przez moderatora] obsadziła w sklepach większą częsc rodziny i znajomych i oni tam rządzą jak chcą.Jeżeli jest tam przyjety ktos inny , to mają na kim się wyżywac , robią z niego złodzieja i najgorszego oszusta.Tylko ten człowiek jest przez nich wykorzystywany, gnębiony i oczerniany . Myslę że pani [usunięte przez moderatora]doskonale o tym wszystkim wie bo to jest jej szkoła.Dziś wylatuję z pracy ja, a jutro już wiem kto ,bo my tu nie pasujemy, bo nie jestesmy rodziną i nie wszystko możemy wiedziec.Panie [usunięte przez moderatora] może Pan sie tym zainteresuje , bo moją sprawą zainteresuje się Inspektor Pracy.Nie wszyscy są złodziejami i oszustami.

nie dziwi mnie to, znam te firme od podszewki dziwi mnie jednak to, ze ktos jeszcze pracuje w tej firmie wyrazy wspolczucia

Pracowałam w tej firmie przez jakiś czas dzięki \"koleżankom\" z którymi pracowałam zostałam zwolniona było to nie miłe ale teraz wiem jacy są ludzie pozdrawiam "koleżanki" z Okulickiego dalej takie lojalne?!

pracowałem kiedyś w tych zakładach .Nie polecam. praca 6 dni w tygodniu. Nie określony czas pracy. Na uboju jeszcze stary, upierdliwy brygadzista co go robota nie interesuje tylko przestać przy kontenerze albo żreć u lekarzy i trzeba na takiego robić. Wiecznie coś nie pasuje, zawsze coś źle. ten brygadzista to(usunięte przez administratora)

Mam prożbę ostatnio robiłam zakupy w sklepie na Skłodowskiej .Przekonałam się że pracują tam (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)Nawet fakt że zblirzały się święta nie zatrzymał ich przed oszustwem. Proszę coś z tym zrobić. Pani z banku.

to prawda, ze osoby pracujace w sklepach u pana [usunięte przez moderatora] sa niekompetentne, sa to panie bez zadnych przeszkolen, za lada bywa balagan, czesto brudno w sklepie, dlatego wiekszosc moich znajomych kupuje gdzie indziej. wlasciciel sklepow nie stawia na jakosc tylko na ilosc sklepow

Nie zgadzam się z innymi osobami ponieważ panie pracujące w sklepie na okulickiego na wędlinach sa naprawde nie miłe nie raz się przekonałem.A jesli chodzi o palenie papierosów przed sklepem to jest zabronione i jak już to po paleniu trzeba ręce umyc a nie z brudnymi rękoma kroić wędline. Dlatego robie zakupy gdzie indziej i z tego co słyszalem dużo osób zmieniło sklep ponieważ te panie nie są kompetentne.

Czytając opinie na temat zachowania i wyglądu ekspedientek danej firmy należało by tym paniom współczuć takich klientów ,bo człowiek jest tylko człowiekiem i naprawdę trzeba mieć niesamowitą cierpliwość co do niektórych klientów .Rano codziennie przed pracą robię zakupy w Kuflandzie na stoisku mięsnym Dobrosławów (w Swidniku)i jestem bardzo zadowolony z obsługi i jakości wędlin i mięsa .

Dziś przejrzałem na oczy jak wielki błąd popełniłem wyrażając negatywną opinie o paniach. Przerzuciłem się na inny sklep tej samej firmy na Skłodowskiej. Tam jest przemiła obsługa, ale te kolejki wykańczają mnie psychicznie i fizycznie. Więc doszłem do wniosku, że człowiek jest tylko człowiekiem i też potrzebuje przerwy na papierosa.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Dobrosławów - Puławy

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Dobrosławów?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Dobrosławów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Dobrosławów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Dobrosławów?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Dobrosławów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Dobrosławów