Opinie o Zakłady Mięsne Dobrosławów w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Dobrosławów w Puławy

Timmy

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Wiele spraw nadawałoby się do Sądu Pracy . zdecydowanie NIE POLECAM NIKOMU!!!

Adam K.

Witam chciałbym pracowac na ubojni Dobrosławów jako pracownik fizyczny tzn nosic skrzynki z mięsem czy sprzątać krew, flaki itp itd proszę kogoś o kontakt telefoniczny 501-502-775 Bardzo mi zalezy na pracy. Takie warunki jakie tam panuja w żadnym stopniu mi nie przeszkadzaja

CrazyCow

Jak szukacie pracy to proponuję wybrać jakąś inną, poważniejszą niż tą firmę, bo ta nie szanuje ani klientów ani swoich własnych pracowników. Najniższa krajowa, ciężkie warunki, brak podwyżek, a ogromne wymagania, do tego sto różnych kierowników, w tym każdy mówi co innego (warto zobaczyć jakie tipsy mają panie regionalne...). Produktów też nie polecam robione po kosztach, 50% mięsa w mięsie i cała lista składników E, sprawdzajcie przy zakupach metki z datami przydatności, bo różnie z tym jest. Nic nie dajcie sobie wcisnąć czegoś z polecenia sprzedawcy i sprawdzajcie czy nie kroją wam z gorszego, wyschniętego kawałka. Ogólnie nie polecam ani pracy ani wędlin, możliwe jest tylko mięso, pod warunkiem że trafi się na świeże. Pozdrawiam!

teenage_warhead

Wczoraj, na hali targowej w Puławach, kupiłem piersi z kurczaka. Panie zapewniały, że są wczorajsze. Dziś wyciągamy z lodówki - smród (inaczej tego się nie da opisać) w całym mieszkaniu. Panie dobrze wiedziały, że piersi są zepsute, dlatego, że przed odpowiedzeniem na pytanie czy piersi są świeże, skonsultowały się między sobą co mają odpowiedzieć.Niestety nie zwróciłem na to uwagi:/ Odradzam zakupy w sklepie, bo byłem jawnie oszukany.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Janek

Tez mi się wydaje, że zakłady mięsne dobrosławów płacą lepiej, bo inaczej już dawno jakaś instytucja zrobiłaby z nimi porządek.

gregory

Tempo, jak mniemam, to w tym komentarzu mówiącym o 1000 ktoś się pomylił i wpisał złą kwotę, tylko nikt tego nie zdementował niestety, bo to mało realne jednak.

?

To prawda praca na sklepie miesnym jest bardzo cieżka. Wiem cos na ten temat ,bo sama w takim sklepie pracowałam, tylko nie u pana [usunięte przez administratora]nie dosyc, ze jest ciezko to pracuj za te marne 1000zł, smiech na sali, ty musisz sie na charowac jak głupia, a szef jak przyjedzie to jeszcze cos mu nie pasuje . W Polsce tak właśnie jest nie wiem jak pan [usunięte przez administratora]płaci dziewczynom na sklepach , ale zapewne najnizsza srednia.

Sopelek

Jeśli chodzi o sklepy - jak każda praca w Polsce - rób wszystko, nie chciej za to nic. Pensja najniższa, nie dajcie się nabrać na jakieś premie czy dodatki. To fikcja. Praca ciężka, odradzam osobom z wrażliwymi kręgosłupami

były klient

sklep w Gołębiu to już przechodzi sam siebie - swoją drogą to te przemiłe panie ekspedientki to same panu klientów ze sklepu wypieprz... panie A. Zmień Pan personel albo zamknij ten bezpański pierdzielnik rządzony przez sprzedawczynie

?

Na kazdym sklepie u pana[usunięte przez administratora]coś sie dzieje,ale w Gołebiu sA dziewczyny nie obliczalne. Raz że są bezczelne to wciskaja stary towar, a szczególnie ta nie miła pani z Puław czy pan [usunięte przez administratora]nie może zmienic persolelu na jakies miłe i sympatyczne panie. ja zakupów robic u pana nie bede dopóki te dwie panie będą pracować. One są poprostu hamskie i bazczelne.

minimalna pensja a premie ucinane bo dom trzeba postawić

anonimek - 2013-02-21 17:54:48 naucz się polszczyzny i pisowni bo z tego co widać to jesteś matołem który pisać nie umie a błedy ortograficzne każdy umie pisać wróć się do szkoły.A wracając do tematu wyżej narzekających klientów to dużo takich bo skoro przychodzę po mięso to powinno być świeże i nie wyleżałe i powysychane co to za firma zatrudnia ludzi którzy pisać nie umieją poprawnie a wciskają ludziom kity że świerze ludzie i opamiętjcie się co kupujecie i co kupujecie a panie sprzedawczynie weż cię się do roboty i nie opierajcie się o lady bo to o was świadczy jaki syf jest za mięso w ladzie sprzedajeciespójrz lepiej na swoja pisownię ignorancie twojego pierwszego zdania nie sposób zrozumieć! jesteś śmieszny i pewnie bardzo pokrzywdzony przez życie skoro się wyżywasz na forum. "co to za firma zatrudnia ludzi którzy pisać nie umieją poprawnie a wciskają ludziom kity ze SWIERZE" to jest jeden z wielu przykładów ze to ty jesteś nieukiem. i nie dziwie się tym paniom które wciskają tobie nie ŚWIEŻY towar bo widocznie jak widzą takiego klienta który jest debilem i nic mu nie pasuje a dodatkowo się wyżywa na sprzedawczyniach oraz wymyśla głupoty to może to robią po to żebyś tu nie wracał!!!!!!!!!!!

Ja robie zakupy na Kuflandzie w Puławach, tam są bardzo miłe panie, obsługa jest super, panie sa zawsze usmiechnięte miłe i sympatyczne. A klient potrafi być naprawde bezczelny i czepia się wszystkiego , a to stoi za długo w kolejce. Ale jak robi zakupy w samym Kauflandzie gdzie stanowisk kasjerek jest osiem to nie narzeka ,że za długo stoi tam dziewczyny sie mozolnie ruszaja. Najlepiej jest wyżyć na dziewczynach ze sklepu miesnego. Pan [usunięte przez administratora]ma fajne dziewczyny.A wy ludzie zastanówcie się czasami i postawcie sie na miejsce tych dziewczyn-jestem ciekawy jak wy byscie pracowali...

Pracownica z mięsnego

....świeże.... piszemy przez "ż" a nie "rz" więc zanim zaczniesz pouczać innych najpierw sam sie naucz!!!!

klient

ja nie rozumiem tych wszystkich ludzi ktorzy przychodza do tego sklepu tylko po to zeby ponarzekac i wyzywac sie na sprzedawczyniach! skoro sie nie podoba to robcie zakupy w innym sklepie. wy byscie chcieli zeby te sprzedawczynie jak roboty chodzily, czepiacie sie slownictwa a sami potraficie zrobic awanture i sie wydzierac na bogu ducha winna sprzedawczynie ktora dostala taki towar jaki dostala. skoro sie nie podoba to NIE KUPUJCIE TAM a nie przychodzicie i wyladowujecie swoja zlosc jak was ktos sluzy. Ciekawe jak wy byscie sie zachowywali bedac na miejscu tych pan. troche empatii!! ze syf za lada maja?! a jak maja na biezaco sprzatac skoro ludzie stoja w kolejce dl;ugiej i aby sie irytuja bo im sie wydaje ze panie powinny sprzedawac i wszystko robic z predkoscia swiatla. zastanowcie sie czasem

ktoś

daruj sobie to podlizywanie, na każdym sklepie znajdzie sie jakiś fałszywiec który myśli że jak sie podliże to coś ugra .

ktoś taki
@ktoś

dobre dobre ha ha. na każdym sklepie zakłamanie fałsz i ploty tylko jedna z kierowniczek jest ok reszta jeszcze trochę to rozchyli poślady żeby je całować prosto w CENTRUM uwielbiają to szczególnie jedna.

ktoś taki
@ktoś

krakowianka

Prawie codziennie robię zakupy na stoisku w Kauflandzie. Mają duży wybór i konkurencyjne ceny co do marketu. Jestem bardzo zadowolona z produktów jak i obsługi sklepu. Wyroby naprawdę pierwsza klasa.

Jestem klientem i często robię zakupy widać po atmosferze pań ekspedientek że zawsze są uśmiechniete nigdy nie widziałem żeby coś było nie tak pomocne uczynne które potrafią doradzić jestem zadowolonym klientem bo zawsze byłem dobrze obsłużony i po odejściu od kasy było dziękujemy zapraszamy ponownie a ja będę polecał znajomym wasz sklep bo mają dobre wyroby a wędliny są pyszne

sklepowa

Były dwie kierowniczki było wiadomo kto za co odpowiada i do kogo się zwrócić w razie potrzeby. Teraz jest 4 i jest motłoch i rozgardiasz. Nie wiadomo kto jest od czego a każda mówi i nakazuje co innego. Pani [usunięte przez administratora]to szkoda gadać. Osoba absolutnie nie nadająca się do tej roli. Jedynie Pani [usunięte przez administratora] to wie o co chodzi i zna się na tym co robi. Reszta na siłę chce się wykazać a sama nie bardzo zna się na czymkolwiek.

Vicki

Witajcie Jesli chodzi o kierowniczki to pani [usunięte przez administratora]to super babki uczynne pomocne pozdrawiamy szefa dziewczyny z krakowa

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Dobrosławów - Puławy

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Dobrosławów?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Dobrosławów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Dobrosławów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Dobrosławów?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Dobrosławów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Dobrosławów