Opinie o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Remak-Energomontaż S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Remak-Energomontaż S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

Remak zmniejszyła wypłatę o ok 30% za miesiąc marzec choć obostrzenia rząd wprowadził od 30 marca czyli prawo działa wstecz. Praca na budowach idzie pełna parą więc firma zarabia a wypłaty są zabierane. Paskow na wypłaty niema czyli doliczyć się nie idzie. Czy to jest w porzadku panie prezesie?????

Funt

Jak firma sobie radzi w kryzysie koronawirusa, czy utrzymuje zatrudnienie, czy zwalnia ?

@Funt

Obcina pensje o połowę a budowy idą w normalnym trybie

Radek

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc mamy nadzieję, że uda się jakoś przetrwać ten kryzys.

Firma Remak(usunięte przez administratora) pod wykonawcom w terminie ,trzeba co miesiąc dzwonić i prosić się o swoje.

@ja

Długo już współpracujesz z firmą Remak, czy może pierwszy raz zdecydowałeś się skorzystać ze współpracy? Jeżeli rzeczywiście są problemy z rozliczeniami, to ciekawi mnie, czy po Twoich przypomnieniach udało Ci się rozliczyć z firmą, której dotyczy ten wątek? Odpowiedz, proszę.

Młody
@Witold

Szukają nowych pracowników, jak aktualnie z wypłatami, są już na czas?

Spawacz 1190
@Młody

Nie niestety nie są na czas.!!!

doinformowany
@Spawacz 1190

Wypłaty dla pracowników są na czas, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

@doinformowany

Wypłacalni są na pewno? Jesteście zadowoleni z zarobków w Remak? Czekam na informacje!

@doinformowany

Szczególnie na czas podwykonawcom i kontahentom

@Nicky

Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz, czyli że płacą na czas. A Ty jesteś pracownikiem Remak? Wiesz, jaką umowę oferują?

@Młody

Szczerze odradzam. Jak firma przeniosła się do Katowic to warunki pracy się pogorszyły. Bardzo ciekawe są rozstania z wieloletnimi pracownikami firmy, nie zapłacili ludziom odpraw. Na krótko tak gdy się nic nie ma innego ale na dłużej nie warto. Ludziom nie dają posiłków profilaktycznych, które kiedyś były podstawą w okresie zimowym.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Remak-Energomontaż S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Miro

To jest zupełne (usunięte przez administratora)człowiek.Kartki o płatnych zjazdach wiesza na narzędziowni i się nie podpisuje anonimy.To co pieniędzy (usunięte przez administratora) to szuka teraz u ludzi.Brak na to na co inne.Skad rurki na bramki skąd praca spawaczy? Czy to nie jest (usunięte przez administratora)firmy na straty bo spawacz mógł robić wtedy rzeczy związane z kontraktem?

Miro

Jak lody to szkoda czasu bo ludzie schodzą że stanowiska,jak spawanie bramek do piłki dla dyrektora to nie strata czasu(usunięte przez administratora)!Bramki w Niemczech uspawac i wieźć dzieciom do Polski to nie dyrektor t(usunięte przez administratora)Czemu tak mała wypłatę ma ten dyrektor?Pytanie do zarządu czym on się zajmuje praca czy bramkami?

Witold

Obrażanie innych osób na publicznym forum jest w bardzo złym tonie. Także podawanie danych osobowych innych osób jest niewłaściwe. Jeśli już wypowiadasz się w tym wątku napisz bardziej szczegółowo o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Fajnie byłoby gdybyś napisał jakiego rodzaju umowy o pracę są zawierane z nowymi pracownikami. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie?

Miro

Praca Datteln do bani dyrektor Tomasz L zabrania lodów w pracy które Niemcy dostarczają że względu na upały,brak wody często,podsuwane kartki do podpisu za świętą że godz niepłatne do odbioru na zjazd do kraju a firma dostaje setki z których okrada pracowników,zjazdy do kraju płatne.fakture otrzymuje firma bo tankowanie z karty,czyli firma ma fakturę za paliwo a z ludzi ściąga kasę,niejednokrotnie pracownicy niemeldowani czyli brak zwrotu podatku i kindergeldu.Tomasz rozp.... Instal teraz tu miesza a ludzie mu bramki spawają do piłki dla jego dzieci

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Remak S.A.?

Gythead

Jeżeli chodzi o atmosferę to w porównaniu do wcześniejszych lat nie jest najlepsza.Ale trzeba robić swoje.Dużo zmian w firmie.Czy na lepsze okaże się w przyszłości

Coraz gorzej

Witold

Masz najświeższe informacje związane z pracą w firmie Remak? Chciałbym dowiedzieć się, czy zmieniło się coś w poziomie wynagrodzeń od tamtego roku? Pracownicy otrzymali może podwyżki bądź innego rodzaju świadczenia dodatkowe? Liczę, że podzielisz się informacją na ten temat.

Joanna

@Xxx, czy to standardowa procedura w pracy za pośrednictwem firmy Remak S.A., aby pracownik zawsze przychodził 15 minut przed rozpoczęciem swojej pracy? Można łatwo obliczyć, że w skali miesiąca daje to pokaźną liczbę dodatkowych godzin pracy, jest to w jakiś sposób dodatkowo rozliczane przez pracodawcę?

@Joanna

Nie . W realu jest tak że masz być 15 min przed pracą odbić kartę jak nie odbijesz odliczają ci godzinę pracy to samo jest po pracy 15 minut poNiej się odbijesz w innym wypadku odbijają godziny i nie płacą za nie . Praca 5:45 do 16:15 w ten sposób odbijają sobie 30 min przerwę . Żydowskie sposoby .

Podobno Świątka wywalili :-)

Vice President Emilian

Dajcie już spokój, będzie dobrze. trzeba tylko wierzyć. Tak jak w EP.

Antek

Jedna z lepszych firm bo rządzi kto ? właśnie nie wiadomo kto

montsyn
@Antek

Tak porządzili ze praktycznie firma nie istnieje . Zaplecze w Opolu wyburzone ,pracownicy zwolnieni.

Maria
@montsyn

Jestem ciekawa, co miałeś właściwie na myśli, stwierdzając, że firma Remak "praktycznie nie istnieje". Sprawdziłam to bowiem i wygląda na to, iż działa ona w sposób całkowicie normalnie. Nawet w chwili obecnej szuka do swojego zespołu nowych pracowników na wiele różnych stanowisk (potrzebują między innymi: brygadzistów, inżyniera budowy, montera, kierownika projektu, elektryków, referentów i wiele innych). A wypowiadasz się jako pracownik tego przedsiębiorstwa czy jako jego obserwator? Wyjaśnij nam to.

@montsyn

Tutaj bardziej można powiedzieć że firma nie istnieje w Opolu,trwa przenoszenie do Katowic i Łazisk. Remak to było kiedyś coś więcej niż firma. Atmosfera w pracy była bardzo dobra. Dzisiaj człowiek nie znaczy nic. Po wielu latach pracy ludzie nawet odpraw nie dostali. Nie usłyszeli dziękuję za tyle lat pracy. Na wyburzanie wielu patrzyło z żalem,gdy się znało każdy kąt w firmie to nie można było inaczej popatrzyć. Budynki które kiedyś były dumą znikły. Szczególnie szkoda spawalni i laboratorium jakości.Brak dobrych managerów. Dzisiaj możliwe że zburzą nawet piramidę która powstała by gromadzić dobrą energię w firmie.

Futhead

To nie jest ta sama firma co kiedyś. Może nie było idealnie, ale można było wszystkie sprawy załatwić.Dzisiaj odsyłanie od jednego do drugiego.Brak dobrych managerów.

Misio

Potwierdzam poprzednika. W koncu ktoś napisał prawdę o tej firmie.

@Misio

Miałeś okazję pracować w firmie Remak? Jeżeli tak to na pewno będziesz umiał odpowiedzieć na pytanie, które zadałem wcześniej na temat tego, czy pracodawca w trakcie rozmowy rekrutacyjnej informuje pracowników o premii, którą można otrzymać za pracę w tym miejscu? Jak to wyglądało w Twoim przypadku? Miałeś taką informację, która nie była zgodna z rzeczywistością? Napisz, proszę, jak to wyglądało.

Armando
@Jerzy

Witam firma w której jest wieczny bałagan i (usunięte przez administratora) Wynajmują miesZkanie pracownikom i(usunięte przez administratora)na czas opłat pomimo warunków umowy Gdy dzwonisz do nich nikt nic nie wie Nieogarnieta firma 3

Bloob

Firma ta to wyzysk

@Bloob

Dlaczego w taki sposób oceniasz pracę w firmie Remak? W swoim komentarzu nie podałeś żadnych konkretnych przykładów, które potwierdziłyby, że rzeczywiście tak jest. Czy mógłbyś uzupełnić swój komentarz? Na chwilę obecną nie znamy powodów, dlaczego tak sądzisz, dlatego warto odpowiednio umotywować swój wpis.

ADAM

wiecznie sie (usunięte przez administratora) !!! Moje sugestie dla Remak S.A.: kapa

Grzesiuuu

Witam wszystkich forumowiczów Sprawa wyglada tak, umowa jest od 10 euro brutto + premia(której nie ma), obiecywane jest 11 euro netto na spotkaniu, kiedy się zwolnisz to wypłaca jak murzynowi czyli po 8 euro netto, ludzie w porzadku, po ostatnich incydentach na jednej z budów aż dziw ze remak pozwala aby przełożeni przy ludziach się obrzucali błotem, nie wspomnę o puszczeniu liny z głowicy, ludzi zwalniają od pośredników. Ubrania robocze są troszkę lepsze ale koszt cały i tak jest 300zł a nie 600zl tak jak to zostało powiedziane, a żeby coś wyjaśnić to można graniczyć z cudem.. od anasza do kajfasza wysyłają. Reszte informacji mogą inny koledzy opisać, ja dziękuje za przygodę z remakiem. Sama firma nie jest zła, firme oceniam na 5 ale te pozostałe elementy na 2,5.

@Grzesiuuu

Pracodawca na spotkaniu rekrutacyjnym informuje o premii, która w rzeczywistości nie istnieje? Czy może jest po prostu trudna do osiągnięcia? Mógłbyś opisać, od czego dokładnie zależne jest otrzymanie tego dodatku do wynagrodzenia za pracę w firmie Remak? Chciałbym, abyś rozwinął tę kwestię.

Nowy w R.

Mi się nawet podoba.

@Nowy w R.

Rozumiem, że piszesz o pracy w firmie Remak S.A.? Jeżeli jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu, to bardzo proszę, abyś napisał, na jaką umowę można liczyć na początku zatrudnienia? Twoja wypowiedź będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Nowy w R.

Chyba miejscowa. Coś fajnego o niej ktoś może? Bo nie wiem czy uderzać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Remak-Energomontaż S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remak-Energomontaż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Remak-Energomontaż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remak-Energomontaż S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remak-Energomontaż S.A.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.

Remak-Energomontaż S.A.