Opinie o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Remak-Energomontaż S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Remak-Energomontaż S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

I znowu strata za 2013 aż 28 mil. zł - Zarząd do wymiany

nowy

Hejka. A mozna wiedziec gdzie teraz jestes? Skoro tak dobrze zachwalasz sobie ta prace? Ja jestem obecnie na bezrobociu. przydala by sie jakas dobra praca.Pozdrawiam

foka

Bylem w sloweni 15 miesiecy i zaluje ze zmarnowalem tam tyle swojego cennego czasu mozna bylo od razu uciekac tam gdzie teraz jestem jest dobra kasa normalne kierownictwo godne warunki pracy

pracoholik

firma wporzadku .wyplacalna na czas.tylko zarzad do niczego -firma powina miec tyle kasy za te inwestycje zagraniczne a tak to dazy do upadlosci bo ile mozna brac -malo i malo.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Remak-Energomontaż S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
klik

czy kogos interesuje los pracownikow tej firmy

@klik

Zarządu najmniej oni są poustawiani i do końca będą ciągnąć, aby dostawać pensje po 30-40 tys zł miesięcznie. Przeczytajcie raporty spółki tam wszystko jest.

jawa

Fizycznym się obniża stawki i godziny pracy ,a umysłowym daje premie na świeta

to ja
@jawa

no taką premię dostałam, że fiu fiu. zastanawiam się na co spożytkować :)

montsyn

I znowu straty za III kwartał 2013 .Co ten zarząd robi?

zibi

Ostatnia informacja o osiągnięciach firmy na jej stronie internetowej jest z przed 2 m-cy i dotyczy powołania nowego członka zarządu, młodzieńca 62 letniego. Duże osiągnięcia i kariera przed nim. A z montażami kotłów miał tyle wspólnego co obecny Prezes firmy z solidnym zarządzaniem nowoczesnym przedsiębiorstwem. I taki jest cały obecny Remak SA.

ziut
@zibi

Masz rację.

marek

pracowałem w firmie Remak S.A. Opole,jestem bardzo zadowolony,nie mam żadnych zastrzeżeń do czegokolwiek i z czystym sumieniem polecam każdemu pracę w tej firmie

Firma Remak jest ok sporo lat w niej przepracowałem i było raz dobrze raz gorzej ale to co się dzieje teraz to jest klapa cały zarząd i nasi prezesi dążą do rozwalenia tej firmy to jest kwestia miesięcy przegrywają kontrakty po to by ludzie nie mieli pracy i sami żeby się pozwalniali przykre ale prawdziwe i żal człowieka ściska że po tylu latach harówki i poświęceń tak to wszystko się kończy kolejna wielka firma tonie najpierw był energomontaż i teraz Remak i to są ci sami ludzie na górze

montsyn

SPAWACZ 141 - 2013-09-04 09:13:07 remak sremak banda (usunięte przez administratora) div>Może byś coś więcej napisał ?

O.o

radosław - 2013-07-01 23:04:52 No ale jak to jest z tymi imprezami to firma organizuje czy może jest to tak że pracownicy sami się umawiają?radosław domyśl się !!! firma stawia a jak !!! organizująmota engil polska sa party od poniedziałku do piątku od 7 do 17 w soboty do 15 wszystkie impry odbywają się w klubie kocioł, a niedziela na własną rękę albo dwie ręce zależy jak leży i na co masz ochotę ...

O.o

jesteś żałosny nie byłeś i opowiadasz jakieś dziwne bajki.. które jakiś pajac opowiada Tobie przy szklance mleka...!!!! tylu idiotów jak Ty a tak mało amunicji !!!!

?

marek - 2013-06-22 21:57:01 Za to fajne imprezy tam odchodzą znajomy był i mówił,zabawy z osobami z kierownictwa,alkohol się leje i sex z dziewczynami z biur które tam pracują.Ciekawe które to osoby z kierownictwa się tak bawią? Jakoś mi jest trudno to sobie wyobrazić :D

znam cie

wcale się nie dziwie że byłeś tylko 3 miesiące...z czego tylko dwa tygodnie-"spawałeś"...a dwa i pół miecha siedziałeś na BOSMANCE. Takiego klejoka jak TY nie trzymałbym nawet dnia

miro

W Slowenii wody do picia nie daja na kotle nie wolno pic a za zejscie na dol sie napic 2 godziny odpisuja.Traktuja gorzej ludzi jak zwierzeta.Zwierzeciu jak sie chce pic to pojdzie do rzeki a czlowiekowi nie wolno.Trzeba sprawe pod sad

zibi 62

Remak jest dobra firma tylko zarzadana do bani.Pieniadze pracownikow jej nie uratuja.Monter juz ma 9 euro.i zabierz mu 10 procent.To w handlowym siedza nieudacznicy myslac ze mozna szbciej i za darmo.Lepiej zarzadza wlasciciel warzywniaka kasa jak pani WICEprezes.(patrz baza).Zal patrzec jak tonie cos co dawalo mi na chleb kilkanascie lat.BREJWO WIEDZIAL KIEDY ODEJSC.Szukac zatrudnienia nawet na czarno.

Wściekła

Mam problemy z e-mailem proszę pisać do mnie te osoby ktore coś wiedzą o REMAK i zwalnianiu (usunięte przez administratora)

MONTER

Faktycznie dziadowska firma ,jeszcze pity przysyłają z rozliczeniem , gdzie wpisują dochody polskie i holenderskie z których wynika , że zarobiłeś dwókrotnie więcej niż faktycznie . I ty mósisz odprowadzić podatek od tego dwókrotnego dochodu. (usunięte przez administratora)

WŚCIEKŁA!

WŚCIEKŁA! - 2013-04-24 12:59:25 myslalam ze REMAK, to porządna firma. kiedy przyjmowali do pracy zerkałam na kometarze, twierdzilam że ludzie specjalnie o nich tak piszą. a tu jednak SZCZERA PRAWDA!!!!!!!!!!! Przestrzegam ludzi przed nimi, bo oni są oszustami. Nigdy nie spodziewałabym się, że mogą podłożyć do podpisania umowę ze zwolnieniem i to jeszcze na takich warunkach!! pod inną kartkę, żeby nie było widać tamtej. żal dosłownie, że takie "świnie" na tym świecie są!! Ale jak to mówią dzieci (i to prawdę!) "są ludzie i taborety". Ale ja się nie poddam! Jak trzeba będzie przez sąd to i będzie sąd. Czy jest ktoś może kogo REMAK potraktował w identyczny sposób?? mianowicie dał do podpisania umowę, którą potem twierdził, że sami mu dostarczyliśmy?? (usunięte przez administratora)

Andegawen
@WŚCIEKŁA!

Każdy druk trzeba przeczytać, taka prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Remak-Energomontaż S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remak-Energomontaż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Remak-Energomontaż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remak-Energomontaż S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remak-Energomontaż S.A.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.

Remak-Energomontaż S.A.