Opinie o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Remak-Energomontaż S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Remak-Energomontaż S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

adam

Czy ten pijaczek w Płocku nadal rządzi firmą ?

Krzysztof

Nie polecam firmy Remak nikomu, ani pracownikom ani kontrachentom. Na każdym kroku patrzą jak (usunięte przez administratora). Już przy podpisywaniu umowy mówią ci że będziesz miał 3 tysiące netto podstawy o resztę w bardzo wysokiej premii. Premii której nigdy nie otrzymasz. Nadgodziny nie sa liczone jak nakazuje polskie prawo tylko wypłacane w formie premii. Ale premia zazwyczaj jest niższa niż to co wychodzi ci z wyliczenia nadgodzin. Byle pretekst jest dobry aby nie wypłacic godzin nadliczbowych. Na każdym kroku patrzą jak cię oskubać z kasy. Nawet jesli musisz się tam zatrudnić to już tego samego dnia szukaj innej pracy. Tam jesteś nikim i traktują cie jak (usunięte przez administratora).

Olaf

może i ostatnio była mała zadyma, ale widać że zarządowi bardzo zależy na oddziale i chce w niego inwestować. Myślę że wszystko się dobrze ułoży i wkrótce można będzie tą firmę polecać jako pracodawcę. Ekipa co siała ferment odeszła, pod nowym kierownictwem będzie OK.

Majster
@Olaf

Zarządowi zależy - ahahahahahhahah. Zarządowi zależy na kasie dla siebie, na posadkach, na uwalaniu podwykonawców. Dla nich firma to jest tylko taka niepotrzebna konieczność do uzyskania tego. Człowiek w tej firmie jest jak petent w urzędzie - taki niepotrzebny element i gdyby najlepiej gdyby jeszcze płacił firmie.

@Olaf

Pod nowym detektorem jeszcze większy bu....l i do tego (usunięte przez administratora)

Potrafią wyrzucić z dnia na dzień z jakimś marnym uzasadnieniem. Atmosfera? Wszechogarniający (usunięte przez administratora) nieuczciwe działanie względem pracowników, podwykonawców. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Remak-Energomontaż S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Rotacja w firmie jak diabli. Co miesiąc nowi pracownicy... Na jakieś 3 miesiące.

Filip

Za tydzień mam rozmowe na stanowisko magazynier/kierowca, wie ktoś czego moge sie spodziewać ?

Księgowa

Dziwna firma i dziwne porządki w niej panujące. Przede wszystkim premiowy system wynagradzania. Wg zapewnień premia jest stała, ale na pytanie, to po co jest ten podział, skoro jest stała brak było odpowiedzi. Odpowiedź jest w trakcie pracy - premia to narzędzie można powiedzieć, że represji - potrącenie jej wynika z widzimisię - L4 (i to nie proporcjonalnie do dni w miesiącu), a to covid (ktoś pisał, że budowy trwały normalnie, w biurze to samo), a to coś innego jeszcze. Gdy ktoś się zwalniał, to premię miał potrącaną. W ten sposób koniec miesiąca można mieć nagle 25% mniej. Pomijam ogromną rotację - ludzie widząc, co się dzieje w firmie, co robią z ludźmi, potrafią zrezygnować nawet po kilku dniach i w sumie się nie dziwię. Dodajmy do tego działania w stosunku do kontrahentów, którzy też potrafią nieźle nabluzgać do słuchawki, to mamy bardzo dobre miejsce, żeby nabawić się wrzodów.

Bazyl
@Księgowa

Premia to jest wytrych do transferu kasy do określonych osób. Jak żyjesz dobrze z brygadzistą to dobije ci nadgodzin które wypłacane są w premii. Jak cię brygadzista nie lubi to nawet kasy za nadgodziny nie dostaniesz. Jak dostajesz to część później z tej premii musisz oddać brygadziście bo więcej premii nie dostaniesz. Co więcej nadgodziny/premie po 300 godzin w miesiącu ,, wyrabiają,, pracownicy którzy nawet 8 godzin w pracy nie są

Alison
@Księgowa

Najlepiej nie przyjmować ofert pracy, w której wynagrodzenie jest "dzielone" na podstawę i premię, bo potem można się zdziwić.

Miszcz

Ta firma to jest niestety wydanie polskiego januszowego kapitalizmu jeszcze z lat 90. Jak to w budowlance - wszędzie każdy każdego wykorzystuje, żeby nie powiedzieć (usunięte przez administratora) - podwykonawców, pracowników (chyba nawet bardziej pracowników biurowych, bo fizyczni by po prostu rzucili narzędzia i robota by stała, a kobiety w biurze jak głupie będą zasuwać), dostawców etc. Choć nie pracowałem tam długo, to jednak nauczyłem się jednego - z Remakiem trzeba uważać - począwszy od zawarcia umowy przedwstępnej, kontroli pasków płacowych, a skończywszy na nawet temacie żartów. Słaba, chwilami nawet żałosna firma, która dla dobra społeczeństwa powinna upaść.

Koniec remaku

Remak się skończył po przeniesieniu do Katowic .Pracownicy ze śląska bujają się z nogi na nogę i łapią godziny na firmę zarabiają tylko starzy remakowcy ,ale lewusów wszystkich nie da się utrzymać i dlatego firma się wykańcza .Atmosfera do niczego szkoda firmy kiedyś pracownicy się szanowali a teraz panuje znieczulica .Żal patrzeć jak można doprowadzić tak prężną firmę do takiego dna .Nie polecam pracy w tej firmie .

Bros tito
@Koniec remaku

Dokładnie Remak się skończył po przeniesieniu do Katowic. Ci obecni prezesi z energomontażu i tym podobnych tylko bazują na nazwie Remak. Te ich firemki poupadały dawno a teraz działa tylko magia starego Remaku i na to się łapią kontrahenci. Miałem wrócić do tej firmy bo kiedyś byłem dumny że tam pracuje było to 20 lat. Dziś jest mi smutno co tam się wyrabia. Były pracownik.

Czy w Remak S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Aaa

Nie

Aleksander

Może i oddział w Płocku jest rozwojowy ale zastanawiające jest skąd ta firma bierze takich idiotów na kierowników i mistrzów. Zero znajomości fachu, liczą się tylko układy i układziki. Dyrekcja firmy zamiast zająć się bałaganem, wiecznie urządza w biurach chlanie pod byle pretekstem. Dzisiaj pretekstem są urodziny sekretarki. Dziwna firma.

Joanna
@Aleksander

Proszę na przyszłość o niewyrażanie się o poszczególnych pracownikach w sposób obraźliwy. Czy jest Pan pracownikiem firmy? Pisze Pan o spożywaniu alkoholu w miejscu pracy co jest czynem niedozwolonym. Widział Pan takie sytuacje na własne oczy?

Aleksander
@Joanna

Co prawda w oczy kole, może po tym wpisie zarząd firmy przejrzy na oczy i przyjrzyj się temu co się dzieje. Taki jest cel tego wpisu.

fan
@Aleksander

Może i trochę zadymy było, ale widać że zarządowi zależy na oddziale w Płocku, jest szansa na niezła firmę i godną polecenia

Bazyl

No i w Płocku "jebło" pracownicy masowo zwalniają się z pracy. Niskie stawki w stosunku do innych firm pracujących na Orlenie i atmosfera w pracy. Skąd ta firma bierze takich (usunięte przez administratora) do zarządzania ludżmi. Jak tak dalej pójdzie na miesiąc zostaną sami umysłowi. Dla oczyszczenia atmosfery miały odejść dwie osoby, ale nie dotrzymano słowa. Szkoda bo mógł być to całkiem niezły oddział firmy i dochodowy dla pracowników i właściciela.

fan
@Bazyl

No i zadyma. Należne premie nie wypłacone, nadgodziny nie zapłacone, nawet nie wypłacili pełnych pieniędzy z "suchych" stawek. Zadyma na całego, ludzie chcą skierować sprawę do prokuratury i Inspekcji pracy. Nie polecam tej firmy. Całkowity brak kontroli centrali nad oddziałem.

Agent 07
@fan

Hmmm. To się zwolnijcie. Wtedy pan Olek sobie sam będzie pracował...

Obserwator
@Agent 07

Dokładnie. Jest spora na to szansa, aby pan prezes sam sobie pracował. Szczególnie że Remak łyknął kontrakt w Szczecinie za prawie 28 baniek (wg. WNP.pl z dnia dzisiejszego) to trochę będzie miał daleko. Ogłoszenia odnośnie stanowisk do tego projektu już na stronie Remaku trochę wiszą, więc ciekawe skąd Remak wiedział, że wygra. Podejrzane...

Xxx

To się nadaje do zgłoszenia do prokuratury że są wyprowadzane pieniądze z firmy remak

Ciekaw jestem czy właściciel firmy Remak wie że jego podwładni go okradają tzn kierownictwo na budowach biją przepustki ukraińcom a potem dzielą się z pośrednikiem .

Koniec remaku

(usunięte przez administratora) z pieprzonych Katowic znaczy hanysy ze ślunska (usunięte przez administratora)już co popadnie 2800 w delegacji bez diet i przejazdów i nawet ekwiwalent za pranie roboczych ciuchów zabrali(usunięte przez administratora)

Jak się pracuje to sie zarabia, ja nie narzekam.

xyz

@ida również mnie to interesuje, ktoś coś wie?

ida

aktualnie szukają do księgowości. czy ktoś potrafi powiedzieć czy warto?

Za marzec pan zabrał mojej rodzinie 1400 zł ciężko zapracowanej wypłaty i wcale nie myślę ze: "Proszę byście tych działań nie odbierali jako wykorzystanie sytuacji i próbę oszczędzania tylko i wyłącznie Waszym kosztem Zamierzenia są zgoła inne...." Ciekawe jakie???

Staszek

Smutne , a czy obcięcia płac dotyczy wszystkich łącznie z Zarządem? Fajnie gdy wszyscy byli równo traktowani

Brak słów

Dzięki za usunięcie mojego tekstu

Zostaw merytoryczną opinię o Remak-Energomontaż S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remak-Energomontaż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Remak-Energomontaż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remak-Energomontaż S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remak-Energomontaż S.A.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.

Remak-Energomontaż S.A.