Opinie o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie w Mława 9

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie w Mława 9

Jak tam po podwyżkach bo coś cicho tu o tym ? Nikt się nie chwali

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Tygrys

Żadnych konkretnych pytań nie możesz się spodziewać. Sprawdzą czy chcesz pracować i jeśli jesteś chętny/chętna to daja prace każdemu bo ludzi tam zawsze brakuje i jak będzie dalej tak jak jest to dalej bedzie brakować.

Ktoś

Brak szacunku do pracownika dlatego nie nikt tam nie przyjdzie grupa myjącą jest najlepszym przykładem najwięcej pracy odpowiedzialna w chemii wodzie myślą że to nie szkodzi zdrowiu roboty od (usunięte przez administratora) po 9 godzin teraz a kasy i żeby docenić to nie ma wynagrodzenie w wersji lubię nie lubię szkoda gadać. Po co dać zasłużone wynagrodzenie i uszanować człowieka lepiej się rozstać bez to pokazuje jak (usunięte przez administratora) ma na ludzi mają przełożeni w tym zakładzie a potem zdziwienie że nie ma komu pracować jeszcze trochę i Ukraina wam podziękuję.....

Emu

Tak firma nas doceniała bardzo na święta... Mięcho... i to jeszcze odbiór jak ludzie urlopy będą mieć ... Przed samymi świętami... w domach mamy większą organizacje ludzie!!!!

Ok

Spoko normalne

Eco

Firma bardzo nas doceniła na śwìęta.!

Eco

Super firma

Jakie narzędzia pracy zapewnia Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

JA:)

A o jakie stanowisko się ubiegasz?

Widzę kolega od razu na kierownicze stanowisko się pcha i jak wszyscy chce korzystać z dobroci zakładu poza pracą... Oj nie ładnie, nie ładnie....

Ewa12

Przełożona z etykiet arogancka osoba zero kultury do pracowników zresztą to widać ciągle dziewczyny rezygnują i kolejne i tak cały czas nawet osoby na etykietach pracujące u góry z zewnętrznych firm są tego zdania że Marlena to opryskliwa i nie kulturalna gówniara nikomu nie polecam tego zakładu

Mis

Połowa to pseudo mechanicy wszystko im ciężko na zawieszanie kurczaka tam ich miejsce

Jakie są mocne strony pracodawcy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Jan

Polecam... Ogólnie praca w takich zakładach nie jest łatwa że względu na warunki tj. zimno itp... ale Wipasz dokłada wszelkich starań żeby być dobrym prcidawco. Ja polecam pracuje ponad 3 lata

Rudy
@Jan

Witaj Jan tak myśle o zmianie pracy , na wipasz Mława można pare wskazówek o firmie bardzo bym prosił

Roki

Szanujmy się ludzie bo czas tak szybko plynie

Remik

O tym każdy wie żadna sensacja

panda

Widzę,że najwięcej do powiedzenia mają ci co w Wipaszu nie pracowali wcale, ewentualnie pracowali maksymalnie miesiąc. Same , no dobra, PRAWIE same bzdury tu czytam. Praca nie jest łatwa, bo praca przy żywności nigdy nie jest - terminy przydatności do spożycia, temperatury, procedury ... Trzeba pracować, bo za darmo nikt pieniędzy nie daje, ale nie ma już sytuacji gdzie ludzie zostają w racy po 12-13 godzin. Pracuje się 8 maksymalnie 10 godzin, a za nadliczbowe godziny zawsze jest zapłacone. Premie są dwie, premia prezesa, jeśli pracuje się cały miesiąc, bez zwolnień lekarskich czy wolnego na żądanie i premia uznaniowa - tu wg. uznania mistrzów i brygadzistów. Nie dostaje jej kazdy tylko Ci co jakoś tam się w tę pracę bardziej angażują i na których zawsze można liczyć. Wysokość tej premii nie jest stała. Zakład zapewnia bezpłatne dowozy z kierunków Biała P i Radzyń P, oraz posiłki regeneracyjne. czy smacznie gotują? Różnie, czasem jest lepiej, a czasem gorzej, ale generalnie głodnym się nie jest.Powstał też sklep firmowy gdzie pracownicy mają 10% zniżki na wszystko co w sklepie sprzedają. Jak ktoś chce pracować i nie ma dwóch lewych rąk, zostanie , a jak ktoś woli czekać na 500+ i zapomogi od państwa, niech nawet nie próbuje, to nie jest praca dla leni i obiboków.

Ha ha ha
@panda

Znowu Pani Kadrowa się udzieliła. Proponuje pracować A nie na forach siedzieć Żart

Prac.prod
@panda

A kto pracuje 8 godzin??? Bo nie my zwykli robole. Zgadzam się praca nie jest zła tylko nadal pracuje się za długo. Premię nie dostają Ci co(usunięte przez administratora) tylko Ci co są w pracy i niby pracują.

kama
@panda

Zgodzę się z wszytkim co jest napisane oprócz jednego a mianowicie premni uznaniowej.Jak sama nazwa wskazuje uznaniowa....czyli według uznania a nie za zaangażowanie w pracy.Można się angażować ,można (usunięte przez administratora) ponad siły a i tak premni nie dostaniesz tylko ten który przypadnie do gustu przełożonemu.........

Ona
@panda

Zapomniało się dodać że jeszcze trzeba być wiernym jak pies nie mieć zdania innego niż wszyscy nad Tobą. Premie dostają nie za pracę A za widzimisię brygadzisty mistrza. Głodnym się nie jest ale 10 godzin na talerzu zupy nie każdy wytrzyma A o drugiej przerwie zapomnij , do łazienki z łaską puszczą. Taka prawda .

Wendeta
@kama

Dokładnie premie dostaje się nie za prace tylko za przypadanie do gustu tyle w temacie

Rico
@panda

Kto tu ma premię.Od tego trzeba zacząć.

Rico

Fajna firma.Jedni ciągle stoją, drudzy (usunięte przez administratora).Aż miło tam pracować.

Remo

Nikomu nie polecam tam pracować (usunięte przez administratora)

Obserwator

Czytam i tak sobie myślę,Mława i Międzyrzec to jedno wielkie bagno.Tylko gdzie są wszyscy zarządzający? Przecież panowie to Wy swoim zachowaniem tworzycie jakieś przyzwolenia na taka patologie.

Juri

003 już ja wiem i której przychodzi i napewno nie wychodzi z pracy o tej o której powinna

@Juri

Jeśli tak cię to boli to podejdź i zwróć jej uwagę :)

Właśnie albo przełożona Pani wielka Marlena co każda osobę traktuje w sposób skandaliczny kobiety które córki mają starsze od niej wszyscy narzekali na była przełożona Paulinę a większego gówna jakie jest teraz to nie było

Pracownik2

Ta też byla dobra, tylko nie w swoich obowiazkach,urobila kierownika. Wkoncu moze dadza kogos normalnego do etykiek i nietylko pracowac z takimi sie tu nie da, gowniarstwo zero szacunku do starsxych.

Zod

Wreszcie komfort psychiczny kiedy nie ma tego człowieka od kilku dni w pracy.

Juri

Hahaha co robić ???? Rozmawiać ????? A niby z kim ???? Jak kierownik wieży tylko u wyłącznie pracownikom wyżej postawionym A Wojtek największą (usunięte przez administratora) wiecznie zaspany i roztrzepany jak by dopiero wstał po melanżu wstrętna osobą

Zostaw merytoryczną opinię o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie - Mława

• Jak się pracuje w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Zobacz opinie na temat firmy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Kandydaci do pracy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie