Opinie o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie w Mława 9

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie w Mława 9

Rafał

Czy żeby rozwiązać umowę trzeba iść do mistrza czy do kadr ?

Fari
@Rafał

Ja bym poczekał napływa tyle Ukrainek...

Rafal
@Fari

Nie chodzi o Ukrainki tylko całokształt ogólnie

@Rafal

Płaska wszędzie to ideał.. Za to nogi petarda. Same kości.

Jarek

Czy ktoś mi odpowie ile pracuje się na dziennej zmianie? Od 5:30 do ktorej godziny czy ktos mówi kiedy isc do domu?

pracujący za darmo
@Jarek

kurczak " zejdzie" i dzielenie do domu ...

Rafał
@Jarek

O 16 max puszczają do domu

pracujący za darmo

I najgłupsze w tym wszystkim, że lubię tę pracę, jest ok, czasem ludzie chamscy i ordynarni ale to jak wszędzie... robię co do mnie należy i do przodu, gówniana sytuacja...

Eco

Niedługo Ukraina ogarnie wszystko. Z tego co obserwuję.Polski pracownik już prawie się nie liczy.

Sylwia
@Eco

Rozwiniesz to? Czyżby firma zatrudniała coraz więcej osób z Ukrainy? Czy to było tylko luźne spostrzeżenie?

@Sylwia

Nie było ani luźne ani spostrzeżenie tylko czysta prawda. Większość załogi to już Ukraińcy że o innych nacjach nie wspomnę a nam płacicie marną kasę (że 200 zł więcej niż najniższa krajowa beż pracy w warunkach specjalnych-zimno!)i cieszycie się że coraz więcej tej taniej (bezpośrednio nie zatrudnianej- Giewont, jarpol) siły roboczej jest. Ta wojna jest wam na rękę!!!!

Ok

Spoko normalne

„Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.” Także przemyślcie Liderzy !!!

Ale (usunięte przez administratora) jak tak można ogon podkulic ślady zatrzeć ale to tak nie działa dalej będziemy pisać w tej firmie nie da się pracować ludzie poprostu cię nie da panie z uboju też załamane tym traktowaniem ile można być poniżanym mobbing wstyd żenada

Edu

Gdzie jest społeczny inspektor pracy. A może trzeba zgłosić do Inspekcji Pracy, szybko to załatwią.

Pani z uboju

Nie prawda. Proszę nie wypowiadać się za nasz dział.

Młoda

Zaczęłam jakiś czas temu pracę w tej firmie w Mławie i coraz częściej zaczynam żałować. Praca na uboju to katastrofa. Na linii stoisz cała zmianę. Nikt nie pilnuje i nie patrzy czy zmieniło się stanowisko do pracy. Nazwałabym to w skrócie tak że brygadzisci, kierownicy i mistrzowie nie zbyt przywiązują uwagę do tego po co zostali zatrudnieni, i zamiast nowym osobom pomoc się jakoś odnaleźć i zapoznać z ekipą to stoją jak "słupy" popatrzą popatrzą, czasem wywala brudy z maszyn, czasem posadzki woda słuchają i zmieniają się jakoś co dwie godz na pilnowanie "trzody". A panie pracujące, w 90 procentach to zwyczajnie albo donosiciele i podlizuchy, plociuchy i farmazoniary, lub kłamczuchy i wredne babska. Ewentualnie zdarza się że te trzy grupy lub dwie z nich są u jednej osoby. Niewielka ilość pan zachowują się jakoś normalnie, wiadomo że każdy ma swoje obowiazki do zrobięnia, i nikt nie będzie nad swierzymi osobami stał i patrzył aby co robią. Gdyby nie te 10 procent pan, które nie traktują nowych jak wrogów, a nawet pomogą, pokarzą, czy wytłumaczą albo zwyczajnie zagadają żeby nowym było jakoś łatwiej wejść w stała ekipę ludzi, którzy się znają to ten dział całkowicie nie miał by chętnych ludzi by tam pracować. Znajoma, z która zaczęłyśmy razem pracę tam, już pierwszego dnia miała kilka nieładnych sytuacji, przez to że od patrzenia na taśmę gorzej się poczuła, i jedna z pracownic nakłamała na nią do przełożonego, który uwierzył na słowo. A na koniec została okrzyczana, gdzie to nie jej wina że się poczuła źle, w jakimś stopniu obrażona, bo przez złe samopoczucie stwierdzono że nie nadaje się na ten dział ani do tej pracy i nie daje sobie rady, a na koniec straszona, wywaleniem z pracy lub przeniesieniem gdzie indziej. Dziwić się ze nikt nie pcha się tam zbytnio, i do całej firmy mimo dobrych zarobków czy socjali i wszelkich pomocy oferowanym pracownikom przez firme... A na innych działach bywa że jest zdecydowanie gorzej. Zatrudnilam sie, i poleciłam dwie osoby, i wszystkie 3 pracujemy na uboju, i teraz mi wstyd że powiedziałam im o pracy i się zatrudnily, jak nie jedna z nich ma m.in sytuację opisana wyżej, to druga młoda dziewczyna wiele razy była wypytywana, przez nie jedna panie o swoje życie prywatne i osobiste sprawy z nim związane, mało to jeszcze i wypytywano ja o moje osobiste życiowe sprawy, bo każdy myślał że młoda to (usunięte przez administratora) i da się tak że wszystkim za język ciągnąć i będzie plepala jęzorem i będą nowe plotki ploteczki i sensacje do przekazywania dalej innym i ubarwiania po swojemu. WSTYD ŻE DOROSŁE KOBIETY TAK SIĘ ZACHOWUJA. TAK SAMO WSTYD ŻE PRZEŁOŻENI ZAMIAST PILNOWAĆ DLA NOWYCH OSÓB ODPOWIEDNIEGO TRAKTOWANIA, I ROZŁOŻENIA PRACY NA RÓŻNE ZAJĘCIA A MAJA TO GDZIEŚ, A ZAMIAST NICH W PRACY RZADZA ZWYKLI PRACOWNICY JAK JA, I NA TYM SAMYM STANOWISKU CO JA, I DBAJĄ TYLKO GŁÓWNIE O SWOJE ZADKI.

hyt
@Młoda

a ja jak pracowałem na uboju to chociaz poruchalem czasem na przerwie kobitki z patroszenia

Osoby które są , były m_ob_bi_ng_ow_e w firmie Wipasz Mława koło LG i które są traktowane jak (usunięte przez administratora) proszę się zgłaszać pod adres e-mail marcin987a@wp.pl. Zbieram grupę do zbiorowego pozwu. Osoby zdecydowane i osoby które nie boją się mówić co tam się dzieje.

Ciepło, lekko.Wspaniała praca.

@Eco

Tak tak napewno , trzymać się z daleka od tego zakładu

Firma Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie rekrutowała na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 2800 .

2800zl na rękę ? chciałabym się tam przyjąć ,czy jest w tej chwili jakaś rekrutacja ?

Jarek

A ile trwa zmiana od 5:30 ? Bo ludzie mowia ze nawet do 17

ibi

ostatnio sie zesralem na tasmie na wieszaniu i nikt nic nie powiedzial,obesrane miem nawet buty

Wtf
@ibi

Jest was tam tyle,że nawet nikt by się nie zorientował jakbyś cały czas stal. I nic nie robił. Żadna cię nie zeszce jak tak będziesz ekperentowal... Kto normalny by tak chodził.

Juri

Właśnie co to da że pójdziemy na skargę do kierownika czy dyrektora jak ręką rękę myje już od paru dni zauważyłam jak jedna z dziewczyn z etykietowania wychodzi z pracy do domu za szybko nap.ma teraz nocki od 21.00 do 05.00 a wychodzi o 4.45 i to jest sprawiedliwe ?(usunięte przez administratora)! No ale ma plecy bo to kolezaneczka z Marlena przełożona etykiet a dziewczyna ma na imię Ula i to ma być uczciwe my marzniemy na prowadzenie ona w ciepłym (usunięte przez administratora) grzeje i jeszcze spieszno jej do domu gdzie sprawiedliwość

@Juri

Nie wiem jaki jest sens czepiać się i dochodzić która dziewczyna z etykiet o której godzinie wychodzi, To jest ich indywidualna sprawa jeżeli przyszła wcześniej to po 8 godzinach pracy ma prawo wyjść :)

inka
@Juri

no nie moge jaki konfident , mniej znajomości też będziesz wychodzić , wylansuj sie

@inka

Bo trzeba umieć się ustawić hehe

He

Na jakim dziale jest przełożona etykiet? Od tego jest brygadzista.

He

W wipaszu mogą cię pięknie ustawić na lidera. Robisz to co brygadzista. Masz własny dział,w którą on nie ingeruje i dostajesz mniej kasy. Odmawiać na takie propozycje.nie nie dawać się robić na takich frajerów. Brygadzista ma tyle roboty z liderem,że czasem nie ma kiedy wyjść zjeść o normalnej porze. To mi stanowisko...

Administrator w akcji

Żadna

Glupek
@Administrator w akcji

Nie prawda. Kierownictwo się stara. Na brygadzistki zatrudnia coraz to większe i brzydsze baby.Codziennie z bananem na twarzy dzięki temu chodzę. Dostaną lepsza posadę to może dzięki temu na nie jakiś spojrzy i nie skończą jako stare panny. :) Mają wielkie serduszka ci kierownicy...

Hm
@Glupek

Ciekawe o ile te brygadzistki mają więcej? O szalone 2-3 złote na h? Czy 5? Czy 10?

Do glupek
@Glupek

Przez ciebie te kobiety przestaną w ogóle jeść.

Fajna atmosfera

Kania

skończ głupoty pisać... ponoć najlepiej wziąć się za robotę

Brak ludzi do pracy

@eco

Jak zacznie się więcej płacić za pracę w tym zimnie to może przyjdą

@eco

Brak to pensja i atmosfera i o ile pensję można uzasadnić znaną sobie wcześniej stawką, to atmosferę stwarzają sami pracownicy, całe rodziny pracują razem i jak masz pecha to trafiasz na(usunięte przez administratora) i leżysz i kwiczysz, O (usunięte przez administratora)się (usunięte przez administratora) a ty robisz za siebie i za niego albo próbujesz wykonywać sprzeczne polecenia samozwańczych dyrektorów(usunięte przez administratora)

Yes

merytoryczny- rzeczowy, treściwy, celny... oj, lepiej nie :-) pamiętaj, łatwiej tu na "szluga" niż do toalety

Hello
@Yes

Jakie zarobki? Jak po dwóch czy trzech latach to wygląda?

@Hello

Różnie to wygląda, sprawa jest indywidualna

Zabawnd
@Yes

Taka sama stawkę proponują kobietom i mężczyznom na początek. Co jest zabawne.O ile mniej więcej wzrasta po tych 2 latach?

Remo

Nie polecam nikomu ludzie wyższym stanowisku gardzą pracownikami na produkcji jak i na etykietach kierownicy umywają ręce dramat

@Remo

E tam dramat, tak jest wszędzie, kultura osobista mniejsza im stołek wyższy, tak smakuje rzeczywistość i płakać nie ma co????

Yes

Czas zacząć patrzeć na pracę realnie a nie oczekiwać bajki????

eco

Już po wszystkim. Wszystko nam zabrali.

Krystyna
@eco

Jak to wszystko Wam zabrali? Nie do końca rozumiem określenie, że już po wszystkim. Napisz proszę coś więcej o warunkach pracy w firmie i jeśli coś się zmieniło to byłabym wdzięczna za jakieś informacje na ten temat.

@Krystyna

Obydwie premię, wczasy pod gruszą itd...Pracujemy za najniższą krajową.

Tygrys

Zadnych dodatkow od dłuższego czasu. Nawet na święta nie ma na co liczyć. Ostatnie Boże Narodzenie i Wielkanoc to paczki z mięsem za jakies 40zl wyceniane przez nich na ponad 100

Yes

Jo, jest świadczenie pracy na rzecz pracodawcy

Ktoś

Na jakie zmiany pracuje się w tej firmie i jakie są zarobki?

uciekający kurczak

praca oki, bywa nużąca jeśli non stop taśma, do przerobienia jesli pracowac się chce, wynagrodzenie zgodne z tym z rozmowy rekrutacyjnej

Czy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie płatne jednorazowo na 10ego każdego mca

Zostaw merytoryczną opinię o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie - Mława

• Jak się pracuje w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Zobacz opinie na temat firmy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie?

Kandydaci do pracy w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie